Sultana Fruitbiscuit Naturel 218g – Chrumkavé ovocné sušienky, prírodný snack

5,70 €

26,15 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

ut 13. – po 19. októbra
Naše najlepšieponuky
Keksy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Coppenrath kokosové sušienky bez cukru s jemnou kokosovou príchuťou 200g
Coppenrath kokosové sušienky bez cukru s jemnou kokosovou príchuťou 200g
18,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lambertz Divina 113g
Lambertz Divina 113g
10,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sušienky s brusnicami bez cukru 135 g Bogutti
Sušienky s brusnicami bez cukru 135 g Bogutti
9,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,29 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Oplatky Roshen s kakaovou príchuťou 216 G
Oplatky Roshen s kakaovou príchuťou 216 G
76,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Sultana Fruitbiscuit Mango Passievrucht 218g – Chrumkavé ovocné sušienky
Sultana Fruitbiscuit Mango Passievrucht 218g – Chrumkavé ovocné sušienky
26,15 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Leev Havercrackers Naturel 100 g – Chrumkavé, prírodné ovsené sušienky
Leev Havercrackers Naturel 100 g – Chrumkavé, prírodné ovsené sušienky
59,20 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Laurieri Scrocchi Zeezout Bezlepkové chrumkavé sušienky, 100 g
Laurieri Scrocchi Zeezout Bezlepkové chrumkavé sušienky, 100 g
61,40 €/1kg
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Schoko Splitter Snack, 50g | ROSENGARTEN
Schoko Splitter Snack, 50g | ROSENGARTEN
62,60 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Špaldové oplátky - prírodné 125g
Špaldové oplátky - prírodné 125g
19,77 €/1kg
2,57 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Maslové sušienky - celozrnná pohánková múka 100g | LE MOULIN DU PIVERT
Maslové sušienky - celozrnná pohánková múka 100g | LE MOULIN DU PIVERT
41,80 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Maslové sušienky Leibniz 50 g
Maslové sušienky Leibniz 50 g
16,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,01 €
-58%
0,84 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Smaakt Cranberrykoeken 250g – Šťavnaté sušienky s ovocnými brusnicami
Smaakt Cranberrykoeken 250g – Šťavnaté sušienky s ovocnými brusnicami
30,72 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
18,45 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mogli 31271, energetické tyčinky, kokosová príchuť, 125 g, 1992 kJ, 474 kcal
Mogli 31271, energetické tyčinky, kokosová príchuť, 125 g, 1992 kJ, 474 kcal
19,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,39 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezcukrové sušienky 170 g Gullón
Bezcukrové sušienky 170 g Gullón
19,65 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
3,93 €
-15%
3,34 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre KEKSE Kokos - bezlepkový 35g
KEKSE Kokos - bezlepkový 35g
1,59 €
Predajca: KEKSE
Obrázok produktu pre Selgros111 Wafelki Orzechowe Chrupiące 216 g
Selgros111 Wafelki Orzechowe Chrupiące 216 g
27,23 €/1kg
5,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Hammermühle chrumkavé oblátky v jogurtovo-malinovej čokoláde100g
Hammermühle chrumkavé oblátky v jogurtovo-malinovej čokoláde100g
52,30 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre McVitie's Digestive Puur celozrnné sušienky 266g – Chrumkavé celozrnné sušienky
McVitie's Digestive Puur celozrnné sušienky 266g – Chrumkavé celozrnné sušienky
21,43 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Ovsené sušienky 175g
Ovsené sušienky 175g
15,09 €/1kg
2,64 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Sultana Fruitbiscuit Naturel 218 g - Chrumkavé ovocné sušienky s prírodnými ingredienciami, bohaté na hrozienka a ríbezle (35%), bez umelých farbív a aróm. Ovocný snack s vysokým obsahom vlákniny, ideálne balený po 3 sušienkoch. Ideálne ako chutné a výživné občerstvenie pre celú rodinu. Zloženie: Pšeničná múka, sušené hrozno, slnečnicový olej, cukor, maltodextrín, ryžová múka, inulín, sušený srvátkový permeát (mlieko), glukózový sirup, kypriace látky, soľ, sušené odstredené mlieko, prírodné arómy. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 1651 kJ (391 kcal), 7,5 g tukov (0,7 g nasýtených), 73,5 g sacharidov (31,6 g cukru), 4,4 g vlákniny, 5,7 g bielkovín, 0,56 g soli.
Zloženie
Zloženie: PŠENIČNÁ múka, sušené hrozno 35% (hrozienka a ríbezle v rôznom pomere), slnečnicový olej, cukor, maltodextrín, ryžová múka, inulín, srvátkový permeát v prášku (MLIEKO), glukózový sirup, kypriace látky (uhličitany sodné, difosforečnany), aróma, prírodné odstredené mlieko (sušené mlieko), sušené mlieko
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1651 kJ (391 kcal) Tuky: 7,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 73,5 g z toho cukry: 31,6 g Vláknina: 4,4 g Bielkoviny: 5,7 g Soľ: 0,56 g
Hmotnosť
218 g
Potravinársky podnik
Koninklijke Verkade N.V., Westzijde 103, 1506 BL Zaandam, NL
Obchodný názov
Sultana Fruitbiscuit naturel
Výrobca
Sultana
Počet kusov
1
EAN kód
8710412465046

Zloženie
Zloženie: PŠENIČNÁ múka, sušené hrozno 35% (hrozienka a ríbezle v rôznom pomere), slnečnicový olej, cukor, maltodextrín, ryžová múka, inulín, srvátkový permeát v prášku (MLIEKO), glukózový sirup, kypriace látky (uhličitany sodné, difosforečnany), aróma, prírodné odstredené mlieko (sušené mlieko), sušené mlieko
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1651 kJ (391 kcal) Tuky: 7,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 73,5 g z toho cukry: 31,6 g Vláknina: 4,4 g Bielkoviny: 5,7 g Soľ: 0,56 g
Hmotnosť
218 g
Potravinársky podnik
Koninklijke Verkade N.V., Westzijde 103, 1506 BL Zaandam, NL
Obchodný názov
Sultana Fruitbiscuit naturel
Výrobca
Sultana
Počet kusov
1
EAN kód
8710412465046
Hodí sa k tomu

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
5% od 2 ks
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie
Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg
Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg
Obrázok produktu pre Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg
Obrázok produktu pre Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.
Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg
Obrázok produktu pre HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g
Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g
Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g
Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g
Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g
Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g
Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g
Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,07 €
-14%
25,72 €
Predajca: AllYouNeed
190,52 €/1kg