Knorr Mix Rundvleesjus 30g – koreniaca zmes na silnú omáčku z hovädzej pečienky
1,96 €
65,33 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Hotové jedlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Zahusťovadlo do omáčok Mondamin tmavé12,59 €/1kg
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Tofu paštéta s brusnicami 150g Lunter139,93 €/1kg
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Knorr Bulion z Kury 10 g2,88 €/1l
17,29 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka Knorr na pečené mäso16,04 €/1kg
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rila Falafel Mix, suchá zmes
16,35 €/1kg
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Rundvlees bujónové kocky 150g – aromatický hovädzí vývar do polievok a omáčok
26,27 €/1kg
3,94 €
Predajca: Pantry_Intl

Knorr Maaltijdmix Broccoli Ovenschotel 60g – koreniaca zmes na brokolicové rajnice
64,17 €/1kg
3,85 €
Predajca: Pantry_Intl

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g
14,29 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Mix Groentensaus 29 g – Základ pikantnej zeleninovej omáčky na polievky a dusené mäso
87,24 €/1kg
2,53 €
Predajca: Pantry_Intl

Knorr Bolognese cestoviny 160 g
26,88 €/1kg
5,70 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,57 €
Predajca: Katomix

Krémová polievka - špargľa 40g
39,00 €/1kg
1,56 €
Predajca: taleoo

Knorr Spaghetti Mix 1360g – Zmes pikantnej omáčky na rýchle cestoviny
51,04 €/1kg
69,41 €
Predajca: Pantry_Intl

Knorr Mix Kerriesaus 28g – Pikantná kari omáčka na mäso, zeleninu a ryžu
90,36 €/1kg
2,53 €
Predajca: Pantry_Intl

Knorr Fix Bolognese Mieszanka Przyprawowa 41 g
40,75 €/1kg
2,81 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,63 €
Predajca: Katomix

Knorr hovädzí vývar 18 kociek 180 g
17,16 €/1kg
4,25 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,26 €
Predajca: Katomix

Knorr Lovecká omáčka 32 g
82,33 €/1kg
3,48 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,47 €
Predajca: Katomix

Knorr Hubová omáčka s cibuľou 37 g
57,25 €/1kg
3,42 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
Predajca: Katomix

HempProtein Bolognese - Paprika-Pepperoni 250g
33,52 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo

Arašidové maslo - jemné 250g
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Knorr tekutý koncentrát hovädzieho mäsa 1000 ml - intenzívna chuť do polievok a omáčok
49,61 €/1kg
49,61 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Knorr Mix Rundvleesjus 30 g – koreniaca zmes na silnú omáčku z hovädzej pečienky. Jednoduchá a rýchla príprava dodá vašim mäsovým pokrmom intenzívnu chuť. Ideálne na hovädzie mäso, kotlety alebo rezne. Bez umelých farbív, konzervantov a zvýrazňovačov chuti. Obsah: 30 g.
- Zloženie
- Zloženie: PŠENIČNÁ múka, vločky hovädzieho loja 14% (hovädzí loj, antioxidant: extrakt z rozmarínu), jódovaná soľ, zvýrazňovač chuti E621, cukor, paradajkový prášok 5,1%, škrob, minerálna soľ (draslík), aróma, extrakt z bieleho vína, farbivo: 1.6% hovädzie mäso, farbivo: E150c, korenie (semená senovky gréckej, koreň ľubovníka, paprika, korenie, klinček), prášok z červenej repy, okysľovač E330. Môže obsahovať RAŽ, JAČMEŇ, OVOS, VAJCIA, SÓJU, MLIEKO, ZELER a HORČICU.
- Výživové údaje
- Výživové informácie na 100 mililitrov pripraveného produktu: Energia: 46 kcal (193 kJ) Tuky: 1,8 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,9 g Sacharidy: 6,1 g z toho cukry: 1,4 g Vláknina: < 0,5 g Bielkoviny: 1,2 g Soľ: 1,5 g
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Unilever Nederland, Rodezand 90, 3011AN Rotterdam, NL
- Obchodný názov
- Knorr Mix hovädzia omáčka
- Výrobca
- KNORR
- EAN kód
- 8721201919244
- Zloženie
- Zloženie: PŠENIČNÁ múka, vločky hovädzieho loja 14% (hovädzí loj, antioxidant: extrakt z rozmarínu), jódovaná soľ, zvýrazňovač chuti E621, cukor, paradajkový prášok 5,1%, škrob, minerálna soľ (draslík), aróma, extrakt z bieleho vína, farbivo: 1.6% hovädzie mäso, farbivo: E150c, korenie (semená senovky gréckej, koreň ľubovníka, paprika, korenie, klinček), prášok z červenej repy, okysľovač E330. Môže obsahovať RAŽ, JAČMEŇ, OVOS, VAJCIA, SÓJU, MLIEKO, ZELER a HORČICU.
- Výživové údaje
- Výživové informácie na 100 mililitrov pripraveného produktu: Energia: 46 kcal (193 kJ) Tuky: 1,8 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,9 g Sacharidy: 6,1 g z toho cukry: 1,4 g Vláknina: < 0,5 g Bielkoviny: 1,2 g Soľ: 1,5 g
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- Unilever Nederland, Rodezand 90, 3011AN Rotterdam, NL
- Obchodný názov
- Knorr Mix hovädzia omáčka
- Výrobca
- KNORR
- EAN kód
- 8721201919244
Hodí sa k tomu

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
29,01 €/1kg
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi vyprážané rezance s pikantným korením chutné robí 2 porcie 191g
13,04 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rummo – tie najlepšie talianske omáčky na cestoviny – 340 g Bolognese
13,50 €/1kg
4,59 €
Predajca: Spielgeist

Knorr Delkatess číry vývar 16 litrov naša osvedčená klasika 329g
13,74 €/1kg
4,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Biovegan Moja náhrada omelety43g
53,26 €/1kg
2,29 €
Predajca: taleoo

NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack
7,26 €/1kg
20,33 €
Predajca: Heartforcards

Grocholl lahôdkové zemiaky 20-30mm predvarené vrecko 2000g
2,76 €/1kg
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teľací vývar od Johanna Lafera, 400 ml
4,90 €
Predajca: artbook-service

Johann Lafer, rybací fond.
4,90 €
Predajca: artbook-service

NRG-5®ZERO núdzová dávka - bezlepková
23,90 €/1kg
11,95 €
Predajca: Benture

Winiary barszcz czerwony instant 170 g
17,71 €/1kg
4,25 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,01 €
Predajca: Katomix

Yum Yum Instantné rezance s príchuťou kreviet 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Eden 22050, 160 g, 1 kusov, 72 kcal, 304 kJ, 160 g
31,69 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Číry zeleninový vývar - pastový 470g
15,32 €/1kg
7,20 €
Predajca: taleoo

Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5-pack Hot Chicken Carbonara & 5-pack Hot Chicken Carbonara
18,50 €/1kg
25,90 €
Predajca: kennenlernbox
![Obrázok produktu pre [ 400g ] LOBO Tom Ka koreninová pasta na thajský spôsob / Tom Kha Paste / koreninová pasta](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1151d2e89b0fc3b1776bf91df8a06d1c.webp)
[ 400g ] LOBO Tom Ka koreninová pasta na thajský spôsob / Tom Kha Paste / koreninová pasta
12,65 €/1kg
5,33 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,06 €
Predajca: Katomix

Organický proteínový snack šošovica cícer pikantný chrumkavý bohatý na bielkoviny 50g
0,06 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne vyprážaná cibuľa 100g
19,20 €/1kg
1,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g
14,29 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
22,22 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rila Falafel Mix, suchá zmes
16,35 €/1kg
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantná ázijská polievka so zeleninovou príchuťou 60g
17,00 €/1kg
1,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mettwurst varený - pohár 160g
44,38 €/1kg
7,10 €
Predajca: taleoo

Mildessa Genießer červená kapusta s kúskami jabĺk v sáčku 400g
6,07 €/1kg
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimer krupicové knedličky obľúbená polievková príloha na 8 porcií 100g
26,20 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix kráľovské paštéty 4 kusy
31,10 €/1kg
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zemiaky Grocholl plátky 6 mm predvarené pripravené na varenie 2000g
2,18 €/1kg
4,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cícer - plechovka 400g
4,62 €/1kg
2,88 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,85 €
Predajca: taleoo

Nong Shim Instantné rezance Shin Ramyun pikantné (5 x 120 g)
25,85 €/1kg
15,51 €
Predajca: Pantry_Intl

Kúsky kalamárov - olivový olej 120g
36,82 €/1kg
4,05 €
Predajca: taleoo
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
20,33 €
Predajca: Heartforcards
7,26 €/1kg

Rastlinná masť s tofu a cibuľou 75g Lunter
16,78 €
Predajca: SuperMerchant
223,73 €/1kg

Maggi Pürell zemiaková kaša s odtučneným mliekom a maslom Poznámka 4000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
51,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,75 €/1kg

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,01 €/1kg

Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso tmavá omáčka na mäso 277g balenie 6



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,55 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle vo varnom vrecku 40 kusov 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,02 €/1kg

Lobo Tom Ka – thajská pikantná pasta 50 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
13,32 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
266,40 €/1kg

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
13,49 €
Predajca: AllYouNeed
19,27 €/1kg

Leimer krupicové knedličky obľúbená polievková príloha na 8 porcií 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,20 €/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balenie 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,10 €/1kg

Kaiserpalast Kroepoek Original Krevetové krekry natur Krabbenchips 80g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,56 €/1kg

Mondamin zahusťovač tmavých omáčok ideálny na mäsové jedlá 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,16 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 20-30mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 €/1kg

Miracoli makaróny paradajková omáčka prírodné a lahodné cestoviny 360g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,69 €/1kg

Lacroix kráľovské paštéty 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,10 €/1kg

Zemiaky Grocholl plátky 6 mm predvarené pripravené na varenie 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,18 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 30 až 50 mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg

Nissin Demae Ramen, Instantná rezancová polievka, 100 g, 100 g, Kuracie mäso, CE, Plastový sáčok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
0,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantná rezancová polievka, 87 g, Mäso, Zelenina, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
1,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,03 €/1kg