Fish Tales Ansjovis filety v olivovej fólii 45g - Jemné filety sardel v olivovom oleji

6,58 €

146,22 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Konzervy s mäsom, párkami a rybami a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Nuri – Pikantné sardinky v olivovom oleji, 125 g, dóza
Nuri – Pikantné sardinky v olivovom oleji, 125 g, dóza
141,36 €/1kg
17,67 €
Predajca: Fuduu-Shop
Bestseller
Obrázok produktu pre Filety z ančovičiek v oleji 45 g
Filety z ančovičiek v oleji 45 g
155,33 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska
128,56 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
16,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita
Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita
114,72 €/1kg
14,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Fish Tales Ansjovis filety v olivovej fólii, 3 x 45g, kvalitné filety zo sardel
Fish Tales Ansjovis filety v olivovej fólii, 3 x 45g, kvalitné filety zo sardel
143,11 €/1kg
19,32 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Fish Tales Tuniak pruhovaný v olivovom oleji, 3 x 142 g (426 g) balenie
Fish Tales Tuniak pruhovaný v olivovom oleji, 3 x 142 g (426 g) balenie
56,76 €/1kg
24,18 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Fish Tales Filé z bieleho tuniaka v olivovom oleji, 80 g - jemné a bohaté na bielkoviny
Fish Tales Filé z bieleho tuniaka v olivovom oleji, 80 g - jemné a bohaté na bielkoviny
82,25 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Fish Tales Filet z makrely v oleji, 125 g – snack bohatý na bielkoviny v rastlinnom oleji
Fish Tales Filet z makrely v oleji, 125 g – snack bohatý na bielkoviny v rastlinnom oleji
47,36 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre John West Ansjovis in Olij Folie 95 g – Jemné filety sardel v olivovom oleji
John West Ansjovis in Olij Folie 95 g – Jemné filety sardel v olivovom oleji
110,95 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Fish Tales Tuniak pruhovaný v olivovom oleji, 142 g - Vysokokvalitné filé z tuniaka
Fish Tales Tuniak pruhovaný v olivovom oleji, 142 g - Vysokokvalitné filé z tuniaka
69,58 €/1kg
9,88 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Sardinky John West v extra panenskom olivovom oleji, 120 g - jemné filety sardiniek
Sardinky John West v extra panenskom olivovom oleji, 120 g - jemné filety sardiniek
47,50 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Sardinky - marináda bez oleja s citrónom 115g
Sardinky - marináda bez oleja s citrónom 115g
42,87 €/1kg
4,93 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Filety z makrely v olivovom oleji, 180 g - Colimena
Filety z makrely v olivovom oleji, 180 g - Colimena
89,22 €/1kg
16,06 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Filety z makreli w oleju roślinnym Lisner 170g
Filety z makreli w oleju roślinnym Lisner 170g
21,41 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,64 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pikantné sardinky v olivovom oleji s chilli 100 gr. - Pollastrini
Pikantné sardinky v olivovom oleji s chilli 100 gr. - Pollastrini
68,70 €/1kg
6,87 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Ortiz Tonijnscheuten in Olij Folie 600 g – Vysokokvalitné filety z tuniaka v olivovom oleji
Ortiz Tonijnscheuten in Olij Folie 600 g – Vysokokvalitné filety z tuniaka v olivovom oleji
78,83 €/1kg
47,30 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Thunfischbauch in Olivenöl, 200 g (Bôčik z tuniaka v olivovom oleji)
Thunfischbauch in Olivenöl, 200 g (Bôčik z tuniaka v olivovom oleji)
82,50 €/1l
16,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Ortiz Ančovičky v olivovom oleji Sardellen in Olivenöl 29g
Ortiz Ančovičky v olivovom oleji Sardellen in Olivenöl 29g
184,84 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Filé z makrely v olivovom oleji, 125 g
Filé z makrely v olivovom oleji, 125 g
36,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Tuniak filety v skle v olivovom oleji - 6 x 200g
Tuniak filety v skle v olivovom oleji - 6 x 200g
25,15 €/1kg
30,18 €
Predajca: BioCare

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Fish Tales Ansjovis filety v olivovom oleji, 45 g – jemné, jemné filety sardel z voľne chytených, MSC certifikovaných zásob pri španielskom pobreží. Marinované v kvalitnom olivovom oleji ponúkajú intenzívnu chuť umami a sú bohaté na omega-3 mastné kyseliny. Ideálne na dochutenie šalátov, cestovín, pizze a občerstvenia. Prírodné, aromatické a vhodne porciované – ideálne na rýchle potešenie a ako jemná ingrediencia v kuchyni. Zloženie: vyzretý, solený ansjovis (52%), olivový olej (48%). Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 179 kcal, 8 g tukov (z toho nasýtených 1,7 g), 0,5 g sacharidov (z toho cukrov 0,2 g), 27 g bielkovín, 14 g soli.
Zloženie
Sušené solené ančovičky (FISH) (52 %) (sardely (Engraulis encrasicolus), soľ), olivový olej (48 %).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 179 kcal (752 kJ) Tuky: 8,0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,7 g Sacharidy: 0,5 g z toho cukry: 0,2 g Bielkoviny: 27,0 g Soľ: 14,0 g
Hmotnosť
45 g
Potravinársky podnik
Fish Tales NL BV, Nieuwpoortkade 2a, 1013 RD Amsterdam, NL
Obchodný názov
Fish Tales Ansjovisfilets in olijfolie
Výrobca
Fish Tales
EAN kód
8718836901065

Zloženie
Sušené solené ančovičky (FISH) (52 %) (sardely (Engraulis encrasicolus), soľ), olivový olej (48 %).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 179 kcal (752 kJ) Tuky: 8,0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,7 g Sacharidy: 0,5 g z toho cukry: 0,2 g Bielkoviny: 27,0 g Soľ: 14,0 g
Hmotnosť
45 g
Potravinársky podnik
Fish Tales NL BV, Nieuwpoortkade 2a, 1013 RD Amsterdam, NL
Obchodný názov
Fish Tales Ansjovisfilets in olijfolie
Výrobca
Fish Tales
EAN kód
8718836901065
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Husacie foie gras v jednom kuse z francúzskych Landes 120 g
Husacie foie gras v jednom kuse z francúzskych Landes 120 g
366,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
44,00 €
Predajca: FoieGrasGourmet
Obrázok produktu pre Meica Bockwurst i.S.
Meica Bockwurst i.S.
18,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Husia masť Agro TOP 1 kg vedro bez prísad
Husia masť Agro TOP 1 kg vedro bez prísad
30,99 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 59
33,93 €
-5%
32,23 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Celé sušené ikry morských parmíc, cca 50 g Bottarga di Muggine
Celé sušené ikry morských parmíc, cca 50 g Bottarga di Muggine
173,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
2,02 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Bravčové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
Bravčové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
11,03 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
3,31 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,49 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Rezumar - Etiqueta Roja - Kantábrijské sardelové filé v olivovom oleji - 520g
Rezumar - Etiqueta Roja - Kantábrijské sardelové filé v olivovom oleji - 520g
95,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
49,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS
Obrázok produktu pre Atrament zo sépií (Nero di Seppia), 500 g
Atrament zo sépií (Nero di Seppia), 500 g
55,80 €/1l
27,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Údená pečeň z tresky Probare
Údená pečeň z tresky Probare
38,67 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zimmermann chrumkavé bavorské šunkové párky 8 kusov ATG 250g plechovka 550g
Zimmermann chrumkavé bavorské šunkové párky 8 kusov ATG 250g plechovka 550g
11,58 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zimmermannmníchovské biele párky 4 kusy ATG 250g plechovka 597g
Zimmermannmníchovské biele párky 4 kusy ATG 250g plechovka 597g
14,08 €/1kg
9,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Jürgen Langbein Feine Küche Hydinový vývar na omáčky a polievky 500ml
Jürgen Langbein Feine Küche Hydinový vývar na omáčky a polievky 500ml
6,86 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Husací tuk premium jar Agro-Top 320g
Husací tuk premium jar Agro-Top 320g
34,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
11,02 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Saupiquet Rio Mare filé z tuniaka gurmánsky olivový olej v pohári 180g
Saupiquet Rio Mare filé z tuniaka gurmánsky olivový olej v pohári 180g
54,28 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g
Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g
11,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Sušené hovädzie mäso Wild West Original 60 g
Sušené hovädzie mäso Wild West Original 60 g
179,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
10,76 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Medusa Vongole al Natural 130 g – Čerstvé mušle v prírodnej šťave
Medusa Vongole al Natural 130 g – Čerstvé mušle v prírodnej šťave
37,08 €/1kg
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Sardinky - prírodné 135g
Sardinky - prírodné 135g
38,96 €/1kg
5,26 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Sardinky v slnečnicovom oleji, 125 g
Sardinky v slnečnicovom oleji, 125 g
18,80 €/1kg
2,35 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Fish Tales Sardinky v Harisse 120g – Pikantné filety zo sardiniek, bohaté na Omega-3
Fish Tales Sardinky v Harisse 120g – Pikantné filety zo sardiniek, bohaté na Omega-3
60,33 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g
16,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pasta z ančovičiek s olivovým olejom 8 %, 60 g
Pasta z ančovičiek s olivovým olejom 8 %, 60 g
40,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,45 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre WADAKYU Bonito Flocken 40g
WADAKYU Bonito Flocken 40g
195,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Filety z ančovičiek v oleji 45 g
Filety z ančovičiek v oleji 45 g
155,33 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Bifi Salmi Snack Original údený s vysokým obsahom bielkovín 6x25g
Bifi Salmi Snack Original údený s vysokým obsahom bielkovín 6x25g
1,80 €/1kg
4,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Krakus bravčová panenka 300 g
Krakus bravčová panenka 300 g
10,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,06 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Hovädzie Jerky Teriyaki pikantná ovocná ázijská príchuť 60g
Hovädzie Jerky Teriyaki pikantná ovocná ázijská príchuť 60g
75,29 €/1kg
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ortiz Ančovičky v olivovom oleji Sardellen in Olivenöl 29g
Ortiz Ančovičky v olivovom oleji Sardellen in Olivenöl 29g
184,84 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre EURÓPSKE SARDINKY VEXTRA PANENSKOM OLIVOVOM OLEJI 120 g (90 g) - PAN DO MAR
EURÓPSKE SARDINKY VEXTRA PANENSKOM OLIVOVOM OLEJI 120 g (90 g) - PAN DO MAR
110,00 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Nuri – Pikantné sardinky v olivovom oleji, 125 g, dóza
Nuri – Pikantné sardinky v olivovom oleji, 125 g, dóza
17,67 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,36 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Filety z ančovičiek v oleji 45 g
Filety z ančovičiek v oleji 45 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
155,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Nuri – Srdiečka v pikantnej paradajkovej omáčke, 125 g, konzerva
Nuri – Srdiečka v pikantnej paradajkovej omáčke, 125 g, konzerva
17,68 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,44 €/1kg
Obrázok produktu pre TULIP, balík na raňajky, bravčové mäso, šunka, kvalitné, konzervované, 12 ks, 340 g
TULIP, balík na raňajky, bravčové mäso, šunka, kvalitné, konzervované, 12 ks, 340 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
57,59 €
Predajca: AllYouNeed
14,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
16,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
128,56 €/1kg
Obrázok produktu pre Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita
Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita
14,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
114,72 €/1kg
Obrázok produktu pre Ramirez sardinky v pikantnej zeleninovej omáčke - 125g plechovka, portugalská špecialita
Ramirez sardinky v pikantnej zeleninovej omáčke - 125g plechovka, portugalská špecialita
14,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
114,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g
Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)
Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1l
Obrázok produktu pre Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g
Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l
Obrázok produktu pre Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,68 €/1kg
Obrázok produktu pre Saupiquet Tuna Spread Classic Resealable 115g
Saupiquet Tuna Spread Classic Resealable 115g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,61 €/1kg
Obrázok produktu pre Jablkové raňajky v paradajkovej omáčke s uhorkami a cibuľou 200g
Jablkové raňajky v paradajkovej omáčke s uhorkami a cibuľou 200g
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l
Obrázok produktu pre Appel jemné sleďové filety harmonické mangové kari (200g plechovka)
Appel jemné sleďové filety harmonické mangové kari (200g plechovka)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l
Obrázok produktu pre PORTUGALSKÉ SARDINKY V PIKNUTEJ PARADAJKOVEJ OMÁČKE 120 g (78 g) - DOBRÚ CHUŤ
PORTUGALSKÉ SARDINKY V PIKNUTEJ PARADAJKOVEJ OMÁČKE 120 g (78 g) - DOBRÚ CHUŤ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,34 €
Predajca: Biogo
27,83 €/1kg
Obrázok produktu pre Hovädzie Jerky Teriyaki pikantná ovocná ázijská príchuť 60g
Hovädzie Jerky Teriyaki pikantná ovocná ázijská príchuť 60g
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Spiechlerz Rusiecki Sádlo s mäsom a slaninou 160 g
Spiechlerz Rusiecki Sádlo s mäsom a slaninou 160 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
43,69 €/1kg
Obrázok produktu pre Spichlerz Ruski Mäso vo vlastnej šťave 300 g
Spichlerz Ruski Mäso vo vlastnej šťave 300 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
23,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Profi Pasztet z Papryką 250g
Profi Pasztet z Papryką 250g
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
23,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Údená pečeň z tresky Probare
Údená pečeň z tresky Probare
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,67 €/1kg