Filet z Morjon Bakkeljauw 350 g - Vysoko kvalitný, tradične sušený a solený filet z Aljašskej tresky s 18-22% obsahom soli. Ideálne na prípravu Bakkeljauw a mnohých ďalších surinamských špecialít. Jemné, chutné a dlhotrvajúce vďaka šetrnému procesu sušenia. Bez tuku a cukru, bohatý na bielkoviny (19g na 100g). Alergény: Ryby. Ideálne pre kreatívne a tradičné jedlá.
Morjon Bakkeljauw Filet 350g – jemné filé z ryby na kreatívne pokrmy
13,84 €
39,54 € / 1kg
plus 14,95 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
st 14. – ut 20. októbra
Nenechajte si ujsť!
Konzervy s mäsom, párkami a rybami a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller
Ďalšie informácie o reklame
Filety z ančovičiek v oleji 45 g
155,33 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ďalšie informácie o reklame
WADAKYU Bonito Flocken 40g
195,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Ďalšie informácie o reklame
Tuniak vo vlastnej omáčke 170g
13 470,59 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,29 €
Predajca: BRAT_PL
Ďalšie informácie o reklame
Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)
13,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
Celé sušené ikry morských parmíc, cca 50 g Bottarga di Muggine
173,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop
TULIP, balík na raňajky, bravčové mäso, šunka, kvalitné, konzervované, 12 ks, 340 g
14,12 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
57,59 €
Predajca: AllYouNeed
ANCHOISOVÉ FILETKY VEXTRA PANENKOM OLIVOVOM OLEJU 50 g (30 g) - PAN DO MAR
0,28 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,12 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,02 €
Predajca: LAVONIO
Filé medúzy ansjovis v oleji, 740 g - jemné filety ansjovis, ideálne do šalátov a cestovín
54,26 €/1kg
40,15 €
Predajca: Pantry_Intl
GRAAL Filé z makrely v konzervách v korenistom omáčke – rybia konzerva – 170 g
21,11 €/1kg
5,03 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20%
4,01 €
Predajca: Katomix
Salland Boterhamworst 440 g – Jemné, pikantné údeniny na sendviče
14,45 €/1kg
6,36 €
Predajca: Pantry_Intl
Filé z makrely Graal v sladkej chilli paradajkovej omáčke 170 G
23,59 €/1kg
5,03 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20%
4,01 €
Predajca: Katomix
Appel Fish Minis Kúsky sleďového filé v paradajkovej kečupovej omáčke 100g
17,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Filety zo sardiniek - prírodné 100g
51,70 €/1kg
5,17 €
Predajca: taleoo
Filé z makrely v oleji 170 G
20,88 €/1kg
4,66 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-23%
3,55 €
Predajca: Katomix
Lisner Ázijský šalát 160 g
24,53 €/1kg
5,94 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-21%
4,66 €
Predajca: Katomix
Filé z makrely s korením Evra 170 g
15,55 €/1kg
4,25 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-26%
3,11 €
Predajca: Katomix
filé z tuniaka s oreganom, 120 g
1 777,00 €/1kg
213,24 €
Predajca: SpiritsFlavour
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Filet z Morjon Bakkeljauw 350 g - Vysoko kvalitný, tradične sušený a solený filet z Aljašskej tresky s 18-22% obsahom soli. Ideálne na prípravu Bakkeljauw a mnohých ďalších surinamských špecialít. Jemné, chutné a dlhotrvajúce vďaka šetrnému procesu sušenia. Bez tuku a cukru, bohatý na bielkoviny (19g na 100g). Alergény: Ryby. Ideálne pre kreatívne a tradičné jedlá.
Výživové informácie
na 100 g
Energia: 323 kJ (76 kcal)
Tuky: 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 0 g
z toho cukor: 0 g
Bielkoviny: 19 g
Soľ: 3,5 g
Výživové informácie
na 100 g
Energia: 323 kJ (76 kcal)
Tuky: 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 0 g
z toho cukor: 0 g
Bielkoviny: 19 g
Soľ: 3,5 g
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(555)Počet hodnotení: 555
38,56 €
Predajca: EVELATUS
Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(234)Počet hodnotení: 234
114,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
GymBeam Sardinky v slanom náleve – vysoko kvalitný zdroj bielkovín, sardinky v slanom náleve z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bielkovín a 2,2 g tuku, praktické balenie, ideálne do šalátov a na natieranie na chlieb.
16,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(171)Počet hodnotení: 171
273,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(49)Počet hodnotení: 49
49,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(205)Počet hodnotení: 205
34,47 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
33,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(698)Počet hodnotení: 698