Go Go Gadget – Durag – Do-rag – Hodváb – Satén – Spacia čiapka – Doplnok do vlasov – Ochrana vlasov – 102 x 22 cm – 1 kus – Fialová

1,87 €

plus 3,95 € poštovné

pi 31. júla – ut 4. augusta
Naše najlepšieponuky
Kostýmové čiapky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Disney Princezná čiapka pre deti Fialová 54
Disney Princezná čiapka pre deti Fialová 54
14,95 €
6% poukaz
Predajca: Krocoworld
Obrázok produktu pre Go Go Gadget – Sieťka pod čiapku – Háčkovaná – Ochrana vlasov – Čiapka na spanie – Čiapka na spanie – Jedna univerzálna veľkosť – Čierna – 3 kusy
Go Go Gadget – Sieťka pod čiapku – Háčkovaná – Ochrana vlasov – Čiapka na spanie – Čiapka na spanie – Jedna univerzálna veľkosť – Čierna – 3 kusy
3,07 €
Predajca: Go-Go-Gadget
Obrázok produktu pre CHPN – Saténová spacia čiapka – Spacia čiapka – Ochrana vlasov – Nočná čiapka – Saténová čiapka – Fialová – Gumička
CHPN – Saténová spacia čiapka – Spacia čiapka – Ochrana vlasov – Nočná čiapka – Saténová čiapka – Fialová – Gumička
1,84 €
Predajca: Chop-in
Obrázok produktu pre CHPN – Saténová spacia čiapka – Spacia čiapka – Ochrana vlasov – Nočná čiapka – Saténová čiapka – Modrá – Gumička
CHPN – Saténová spacia čiapka – Spacia čiapka – Ochrana vlasov – Nočná čiapka – Saténová čiapka – Modrá – Gumička
1,87 €
Predajca: Chop-in
Obrázok produktu pre Jumada's – turban – šatka na hlavu – pokrývka hlavy – hidžáb – čiapka na chemoterapiu – modrá
Jumada's – turban – šatka na hlavu – pokrývka hlavy – hidžáb – čiapka na chemoterapiu – modrá
2,94 €
Predajca: Jumada
Obrázok produktu pre Go Go Gadget – „Spacia maska z ružového saténu pre ženy.“
Go Go Gadget – „Spacia maska z ružového saténu pre ženy.“
2,63 €
Predajca: Go-Go-Gadget
Obrázok produktu pre Hodvábna čiapka na spanie LilySilk 2 v 1 pre dlhé vlasy
Hodvábna čiapka na spanie LilySilk 2 v 1 pre dlhé vlasy
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Go Go Gadget - Rybársky klobúk - Rybársky klobúk - Čierna farba
Go Go Gadget - Rybársky klobúk - Rybársky klobúk - Čierna farba
2,35 €
Predajca: Go-Go-Gadget
Obrázok produktu pre Go Go Gadget – Bábika – Turban – Čelenka – Pokrývka hlavy – Čiapka – Vzor s leopardom
Go Go Gadget – Bábika – Turban – Čelenka – Pokrývka hlavy – Čiapka – Vzor s leopardom
2,52 €
Predajca: Go-Go-Gadget
Obrázok produktu pre CHPN - Modrá spacia čiapka - Mäkká spacia čiapka - Saténová - Nočná čiapka - Polyester - Ochrana vlasov
CHPN - Modrá spacia čiapka - Mäkká spacia čiapka - Saténová - Nočná čiapka - Polyester - Ochrana vlasov
2,57 €
Predajca: Chop-in
Obrázok produktu pre Ružový klobúk Döll
Ružový klobúk Döll
16,48 €
-9%
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Jumada's – turban – čelenka – pokrývka hlavy – čiapka na chemoterapiu – elastická – čierna
Jumada's – turban – čelenka – pokrývka hlavy – čiapka na chemoterapiu – elastická – čierna
2,84 €
Predajca: Jumada
Obrázok produktu pre Hodvábna čiapka na spanie
Hodvábna čiapka na spanie
56,95 €
Predajca: KLKCommerce
Obrázok produktu pre Modrá čiapka na spanie - Saténová čiapka na spanie - Tmavomodrá - Mäkká - Čiapka na spanie - CHPN
Modrá čiapka na spanie - Saténová čiapka na spanie - Tmavomodrá - Mäkká - Čiapka na spanie - CHPN
1,85 €
Predajca: Chop-in
Obrázok produktu pre Ružový klobúk Döll s kšiltom
Ružový klobúk Döll s kšiltom
16,48 €
-9%
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Šedá legionárska čiapka
Šedá legionárska čiapka
17,58 €
-20%
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Čiapka s šatkou
Čiapka s šatkou
27,98 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Hodvábna čiapka na spanie
Hodvábna čiapka na spanie
55,95 €
Predajca: KLKCommerce
Obrázok produktu pre Uzlová čiapka Döll s ochranou krku
Uzlová čiapka Döll s ochranou krku
16,48 €
-9%
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre EISBÄR Taria OS čiapka modrá
EISBÄR Taria OS čiapka modrá
71,99 €
Predajca: Sport-Tritscher

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Šatový doplnok "Go Go Gadget" je vyrobený z jemného saténu (s vzhľadom na hodváb) a chráni vlasy počas spánku alebo nosenia. Hladká tkanina trenie, zabraňuje krepateniu a pomáha udržiavať vlnité vlasy a účesy. Je pohodlný, štýlový a vhodný na každodenné nosenie. Rozmery: 102 × 22 cm, 1 kus.

Materiálové zloženie
100% satén
Hmotnosť
0.029 kg
Výrobca
Go Go Gadget
EAN kód
8720146011112
Číslo od výrobcu
252369

Materiálové zloženie
100% satén
Hmotnosť
0.029 kg
Výrobca
Go Go Gadget
EAN kód
8720146011112
Číslo od výrobcu
252369
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Vianočná čiapka - Santa klobúk - Santa klobúk červený s bobuľou
Vianočná čiapka - Santa klobúk - Santa klobúk červený s bobuľou
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
3,97 €
Predajca: Partygeschenke24
Obrázok produktu pre Šmolkovia – Šmolkovská čiapka – Fašiangy Karneval
Šmolkovia – Šmolkovská čiapka – Fašiangy Karneval
12,88 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Halloween klobúk hamburger, tvar cheeseburgeru, fast food, karneval, Vianoce, párty, kostýmový doplnok
Halloween klobúk hamburger, tvar cheeseburgeru, fast food, karneval, Vianoce, párty, kostýmový doplnok
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre Hodvábna čiapka 100 % hodvábna čiapka na spanie s maskou na oči, extra dlhá čiapka na dlhé vlasy, kučeravé vlasy, hladký hodvábny zábal na vlasy, námornícka farba
Hodvábna čiapka 100 % hodvábna čiapka na spanie s maskou na oči, extra dlhá čiapka na dlhé vlasy, kučeravé vlasy, hladký hodvábny zábal na vlasy, námornícka farba
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 7
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal
Obrázok produktu pre Santova čiapka deluxe 30×40 cm - Vysokokvalitná Santova čiapka na Vianoce
Santova čiapka deluxe 30×40 cm - Vysokokvalitná Santova čiapka na Vianoce
12,92 €
5% poukaz
Predajca: Enero
Obrázok produktu pre 2x Santa klobúk - vianočná čiapka červená pre - jedna veľkosť - dospelí a deti - na Vianoce a vianočné večierky a vianočné trhy
2x Santa klobúk - vianočná čiapka červená pre - jedna veľkosť - dospelí a deti - na Vianoce a vianočné večierky a vianočné trhy
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: tkgruppe
Obrázok produktu pre EDUPLAY 230-034 Detská kuchárska čiapka so suchým zipsom 100% bavlna Rozmery: 50-62 cm, V: 25 cm, prírodná farba
EDUPLAY 230-034 Detská kuchárska čiapka so suchým zipsom 100% bavlna Rozmery: 50-62 cm, V: 25 cm, prírodná farba
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: yovivo
Obrázok produktu pre 6 x vianočná čiapka s blikajúcimi hviezdami Santa klobúk
6 x vianočná čiapka s blikajúcimi hviezdami Santa klobúk
14,85 €
Predajca: Partygeschenke24
Obrázok produktu pre Vianočný klobúk vrátane osvetlenia
Vianočný klobúk vrátane osvetlenia
3,79 €
Predajca: Sieben-Sachen
Obrázok produktu pre KRUMAD Vianočná čiapka "HO! HO! HO!" - Vtipná santovská čiapka s bambulou - Santovská čiapka pre deti a dospelých - 39 cm červená - Vianočné kostýmové doplnky
KRUMAD Vianočná čiapka "HO! HO! HO!" - Vtipná santovská čiapka s bambulou - Santovská čiapka pre deti a dospelých - 39 cm červená - Vianočné kostýmové doplnky
7,69 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE
Obrázok produktu pre 2ks zamatová vianočná čiapka Otec Vianoc Vianočná čiapka Otec Vianoc červená pre dospelých a deti - vianočná párty Vianočný trh
2ks zamatová vianočná čiapka Otec Vianoc Vianočná čiapka Otec Vianoc červená pre dospelých a deti - vianočná párty Vianočný trh
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
2,99 €
Predajca: tkgruppe

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre 2ks zamatová vianočná čiapka Otec Vianoc Vianočná čiapka Otec Vianoc červená pre dospelých a deti - vianočná párty Vianočný trh
2ks zamatová vianočná čiapka Otec Vianoc Vianočná čiapka Otec Vianoc červená pre dospelých a deti - vianočná párty Vianočný trh
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
2,99 €
Predajca: tkgruppe
Obrázok produktu pre 2x Santa klobúk - vianočná čiapka červená pre - jedna veľkosť - dospelí a deti - na Vianoce a vianočné večierky a vianočné trhy
2x Santa klobúk - vianočná čiapka červená pre - jedna veľkosť - dospelí a deti - na Vianoce a vianočné večierky a vianočné trhy
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: tkgruppe
Obrázok produktu pre Vivisence dámska baretka elegantná zimná čiapka teplá a útulná pokrývka hlavy na zimu a jeseň teplá hrubá pletená čiapka, klasická čiapka pre ženy, vyrobená v EÚ, tmavomodrá, jednotná veľkosť
Vivisence dámska baretka elegantná zimná čiapka teplá a útulná pokrývka hlavy na zimu a jeseň teplá hrubá pletená čiapka, klasická čiapka pre ženy, vyrobená v EÚ, tmavomodrá, jednotná veľkosť
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Kontri
Obrázok produktu pre Santa Klobúk S Pompon Vianočný Kostým Santa Claus Plyš
Santa Klobúk S Pompon Vianočný Kostým Santa Claus Plyš
3,48 €
Predajca: EDANTI
Obrázok produktu pre 2 x kapitánska čiapka, pre ženy a mužov, univerzálna veľkosť, karnevalová čiapka, dôstojnícka čiapka, biela/čierna
2 x kapitánska čiapka, pre ženy a mužov, univerzálna veľkosť, karnevalová čiapka, dôstojnícka čiapka, biela/čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre Šatka lebka cyklistická čiapka sada 4 UV ochrana lebka čiapka
Šatka lebka cyklistická čiapka sada 4 UV ochrana lebka čiapka
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre Vianočná čiapka plyšová Santa klobúk dospelých detí červená
Vianočná čiapka plyšová Santa klobúk dospelých detí červená
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre KRUMAD Vianočná čiapka "Veselé Vianoce" s bambulou - trblietavá Santova čiapka s flitrami pre deti a dospelých - 40 cm červený vianočný kostým
KRUMAD Vianočná čiapka "Veselé Vianoce" s bambulou - trblietavá Santova čiapka s flitrami pre deti a dospelých - 40 cm červený vianočný kostým
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE
Obrázok produktu pre Halloween klobúk hamburger, tvar cheeseburgeru, fast food, karneval, Vianoce, párty, kostýmový doplnok
Halloween klobúk hamburger, tvar cheeseburgeru, fast food, karneval, Vianoce, párty, kostýmový doplnok
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre Teplé zimné čiapky pre mužov/ženy, pletené čiapky, priedušné a mäkké, rôzne farby, predĺžený okraj, hrubá, elastická čiapka
Teplé zimné čiapky pre mužov/ženy, pletené čiapky, priedušné a mäkké, rôzne farby, predĺžený okraj, hrubá, elastická čiapka
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre KRUMAD Vianočná čiapka s okuliarmi a bradou - Zábavná Santova čiapka pre deti a dospelých - Santova čiapka s bambulou - Kostým a dekorácia Otca Vianoc
KRUMAD Vianočná čiapka s okuliarmi a bradou - Zábavná Santova čiapka pre deti a dospelých - Santova čiapka s bambulou - Kostým a dekorácia Otca Vianoc
7,79 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE
Obrázok produktu pre 12ks Santa klobúk Vianočná dovolenka pre dospelých Uni pohodlné vianočné klobúky Novoročné slávnostné párty doplnky Červená
12ks Santa klobúk Vianočná dovolenka pre dospelých Uni pohodlné vianočné klobúky Novoročné slávnostné párty doplnky Červená
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Čiapka pre domáce zvieratá, čiapka pre domáce zvieratá, čiapka pre domáce zvieratá, čiapka pre psov, klobúk pre domáce zvieratá, klobúk pre domáce zvieratá, čiapka pre domáce zvieratá
Čiapka pre domáce zvieratá, čiapka pre domáce zvieratá, čiapka pre domáce zvieratá, čiapka pre psov, klobúk pre domáce zvieratá, klobúk pre domáce zvieratá, čiapka pre domáce zvieratá
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Čiapka pre psov, čiapka pre psov, nastaviteľná čiapka pre psov, čiapka pre domácich miláčikov, čiapka na slnko pre psov, čiapka pre psov
Čiapka pre psov, čiapka pre psov, nastaviteľná čiapka pre psov, čiapka pre domácich miláčikov, čiapka na slnko pre psov, čiapka pre psov
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Farbenie vlasov zvýraznenie klobúk, farbenie vlasov klobúk, zvýraznenie klobúk, farbenie vlasov klobúk, silikónové zvýraznenie klobúk, kaderníctvo klobúk nástroj
Farbenie vlasov zvýraznenie klobúk, farbenie vlasov klobúk, zvýraznenie klobúk, farbenie vlasov klobúk, silikónové zvýraznenie klobúk, kaderníctvo klobúk nástroj
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Čiapka s nabíjateľným LED svetlom, zelená
Čiapka s nabíjateľným LED svetlom, zelená
5,30 €
-7%
4,91 €
Predajca: GeboTools
Obrázok produktu pre Santa klobúk - Klasický Santa klobúk na Vianoce
Santa klobúk - Klasický Santa klobúk na Vianoce
10,32 €
5% poukaz
Predajca: Enero
Obrázok produktu pre Klasická santovská čiapka 30×40 cm - Santovská čiapka s motívom snehuliaka
Klasická santovská čiapka 30×40 cm - Santovská čiapka s motívom snehuliaka
4,23 €
5% poukaz
Predajca: Enero
Obrázok produktu pre Disney Minnie Mouse motýlik čiapka, základná čiapka, čiapka, slnečná čiapka, detská ružová, veľkosť 50 cm
Disney Minnie Mouse motýlik čiapka, základná čiapka, čiapka, slnečná čiapka, detská ružová, veľkosť 50 cm
11,95 €
6% poukaz
Predajca: Krocoworld
Obrázok produktu pre Disney Princezná čiapka pre deti Fialová 54
Disney Princezná čiapka pre deti Fialová 54
14,95 €
6% poukaz
Predajca: Krocoworld