4,0



Na základe 1 hodnotenia
Lattafa Bade'e Al Oud Black Exposed, parfémová voda, 100 ml (unisex)
46,35 €
463,50 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Black Phantom parfumovaná voda v spreji (100 ml)2 999,70 €/1l
299,97 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Fièvre Verte parfémovaná voda unisex 50 ml3 312,80 €/1l
165,64 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Fasio Pour Femme by Emper Parfumovaná voda pre ženy 100 ml207,70 €/1l
20,77 €
Predajca: Inaris_International

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Al Haramain Black Oud Ekstrakt perfum, 100 ml
475,40 €/1l
47,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Al Haramain Black Oudh Parfémovaný olej unisex 15 ml
1 268,67 €/1l
19,03 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Al Wataniah Fayyad parfémovaná voda unisex 100 ml
176,50 €/1l
17,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Al Ghalia parfémovaná voda unisex 100 ml
430,80 €/1l
43,08 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ramaad Al Oud parfémovaná voda unisex 100 ml
201,70 €/1l
20,17 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Awraq Al Oud unisex parfumovaná voda 100 ml
243,00 €/1l
24,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Al Khasa Ma Dhan Al Oudh parfémovaná voda unisex 50 ml
452,00 €/1l
22,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Oud Black Sukar Parfémovaný olej unisex 15 ml
17 979,33 €/1l
269,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Armaf Niche Oud parfémovaná voda unisex 90 ml
445,89 €/1l
40,13 €
Predajca: somnia24

Rasasi Oud Al Huyam parfémovaná voda unisex 200 ml
607,80 €/1l
121,56 €
Predajca: Glamperfeu

Ard Al Zaafaran Safeer Al Ward, parfémová voda, 100 ml
184,00 €/1l
18,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Al Haramain Farasha parfémovaná voda unisex 100 ml
195,20 €/1l
19,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Byredo Black Saffron parfémovaná voda unisex 50 ml
3 345,40 €/1l
167,27 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lattafa Bade'e Al Oud Black Exposed je orientálno-vanilková vôňa pre dámy aj pánov, ktorá bola uvedená na trh v roku 2026. Kompozícia sa otvára pikantným ružovým korením, živicovým olibanom a lahodne sladkou karamelovou pralinkou. Kontrast medzi koreninami, dymovým kadidlom a karamelovou sladkosťou vytvára intenzívny, tmavší a veľmi gurmánsky začiatok. V srdci vône sa spája Healingwood s pudrovou irisovou a kakaovou. Drevitá zložka dodáva vôni štruktúru a hĺbku, zatiaľ čo iris prináša zamatovú, elegantnú a pudrovú jemnosť. Kakaová vôňa podčiarkuje gurmánsky charakter kompozície a vytvára prechod medzi sladkým začiatkom a teplou základnou notou. Vôňa Bade'e Al Oud Black Exposed pôsobí opulentne, zmyselne a sofistikovane. Základom vône Lattafa Bade'e Al Oud Black Exposed je živicové labdanum a vanilka. Labdanum odhaľuje hlbokú, teplú a balzamickú vôňu, ktorú krémová vanilka jemne zjemňuje a obalí príjemnou sladkosťou. Vôňa Bade'e Al Oud Black Exposed poteší milovníkov vanilkových, karamelových, kakaových a živicových vôní, ktorí hľadajú výraznú unisex kompozíciu s tmavým, teplým a gurmánskym charakterom.
- Model
- Bade'e Al Oud Black Exposed
- Hmotnosť
- 0.682 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6298043160049
- Model
- Bade'e Al Oud Black Exposed
- Hmotnosť
- 0.682 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6298043160049
Hodí sa k tomu

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Atlantis čistý parfém unisex 100 ml
364,60 €/1l
36,46 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
29,45 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Rayhaan – Pacific Aura 100 ml
302,20 €/1l
30,22 €
Predajca: NutraBestBG

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
359,50 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Ahmed Al Maghribi Kaaf Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
229,80 €/1l
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,98 €
Predajca: NutraBestBG

Rayhaan – Terra 100 ml
580,00 €/1l
58,00 €
Predajca: etparadisecom

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
481,25 €/1l
38,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,33 €/1l
48,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Asrar Legacy Eau de Parfum 100ml
577,60 €/1l
57,76 €
Predajca: somnia24

Rayhaan Italia Eau de Parfum pre mužov 100 ml
314,00 €/1l
31,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
398,50 €/1l
39,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Maahir Honor parfémovaná voda unisex 100 ml
273,60 €/1l
27,36 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Fahad, parfémová voda, 80 ml
250,00 €/1l
49,00 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l