Objem:
150 ml- 30 ml
- 150 ml
Dr. Kurt Wolff Plantur 39 Spülung coloriertes Haar, Ženy, Jemné vlasy, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, 150 ml, Rúra, Kofeín, Zinok
16,16 €
107,73 € / 1l
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Kondicionéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aveda Invati Advanced Scalp Revitalizer635,40 €/1l
95,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Killer.Curls Rinse vyživujúci kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml83,60 €/1l
83,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Repair-Me Rinse Rekonštrukčný posilňujúci kondicionér 1000 ml79,79 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml69,78 €/1l
69,78 €
Predajca: PerfumTraders

(DE) Plantur 21 #dlhelasy, Vlasová kondicionér pre dlhé vlasy, 175 ml
45 400,00 €/1kg
9,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Plantur 39 Color Blond Colour kondicionér pre teplé blond farby 150 ml
93,73 €/1l
14,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Plantur 39 Kondicionér farba hnedá 150ml
81 823,53 €/1kg
13,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Urtekram Camomile Conditioner, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Lesk, 180 ml, Rúra, Harmanček
83,28 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dr. Hauschka 420004439, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Lesk, 150 ml
209,20 €/1l
31,38 €
Predajca: somnia24

Echosline Discipline Leave-in Conditioner bezoplachový kondicionér proti krepateniu vlasov 300 ml
23,60 €/1l
7,08 €
Predajca: Glamperfeu

CHI Keratin Leave-in Conditioner, Ženy, Poškodené vlasy, Hydratačné, Ochrana, Zmäkčovadlo, 177 ml, Sprej, Keratín
138,14 €/1l
24,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

ALCINA 4008666170569, Ženy, Blonďavé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Ochrana farby, Hydratačný, Lesk, 100 ml, Rúra
131,20 €/1l
13,12 €
Predajca: Glamperfeu

Moroccanoil Curl Curl Enhancing Conditioner výživný kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
53,58 €/1l
54,75 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,58 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda 18084037454, Ženy, Jemné vlasy, Silné vlasy, Všetky farby, Vyhladenie, Proti krepovitosti, Hydratačný, 200 ml, Rúra
158,95 €/1l
31,79 €
Predajca: MANADA

ALCINA 4008666199577, Ženy, Suché vlasy, Lámavé vlasy, Všetky farby, Lesk, Zmäkčovadlo, Hydratačné, 250 ml, Rúra
67,80 €/1l
16,95 €
Predajca: Friseurtotal

Redist Arginine 2-fázový kondicionér bez oplachovania 225 ml – ochrana a starostlivosť o poškodené vlasy
36,04 €/1l
8,11 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Urtekram Aloe Vera Conditioner, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Výživný, 180 ml, Rúra, Denmark
66,28 €/1l
11,93 €
Predajca: Emerosa

Toni&/Guy, Nourish, kondicionér pre blond vlasy, 250 ml
449,40 €/1l
22,47 €
Predajca: LAVONIO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Jemné vlasy
- Kondicionér efekt:
- Ochrana, Lesk, Vyhladenie
- Hlasitosť:
- 150 ml
- Typ dávkovača:
- Rúra
- Pomocná zložka:
- Kofeín, Zinok
- Zloženie:
- Aqua, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Caffeine, Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Persea sima Oil*, Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Ethylparaben, Zinc PCA, Niacinamide, Phytosterols, Limonene, Propylparaben, Olea Europaea Fruit Oil, Linalool, Sorbitan Oleate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate.
- Krajina pôvodu:
- Nemecko
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Plantur 39
Kondicionér na farbené vlasy - 150ml
Tento kondicionér špeciálne pre farbené vlasy regeneruje povrch vlasov a zvyšuje ich odolnosť bez zaťaženia.
- Korienky vlasov žien sú až do menopauzy chránené vysokým podielom ženských hormónov (estrogénu).
- Potom sa tento podiel a zvyšuje sa vplyv mužských hormónov.
- Výsledok: vlasy rednú, predčasne vypadávajú a pokožka hlavy sa stáva viditeľnou.
- Od 40. roku života vlasy citlivejšie reagujú na stres.
- Jemné, svetlé vlasy trpia obzvlášť a už nevykazujú žiadny objem.
- Dr. Wolff vyvinul tento kondicionér s ohľadom na túto skutočnosť:
- Zložky posilňujúce štruktúru z bieleho čaju, kukurice a pšenice regenerujú povrch vlasov a zvyšujú ich odolnosť bez toho, aby ich zaťažovali.
- Vlasy sa ľahko upravujú, majú dobrú priľnavosť a vykazujú väčší objem.
Použitie:
- Aplikujte na vlhké, umyté vlasy a jemne vmasírujte.
- nechajte pôsobiť 2 minúty.
- Dôkladne opláchnite.
Aqua, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Caffeine, Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Persea sima Oil, Methylparaben, Hexyl Cinnamal, Ethylparaben, Zinc PCA, Niacinamide, Phytosterols, Limonene, Propylparaben, Olea Europaea Fruit Oil, Linalool, Sorbitan Oleate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Starostlivosť o vlasy novej generácie, prispôsobená potrebám vlasových korienkov, s touto vlasovou starostlivosťou si môžete splniť sen o dlhých a upravených vlasoch.
Kondicionér na poškodené vlasy Vlasy
Plantur 39 kondicionér na farbené vlasy 150 ml - prezentácia: kondicionér - predmet: starostlivosť o vlasy
- Hmotnosť
- 0.17 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Neznáme
- Výrobca
- Dr. Kurt Wolff
- EAN kód
- 4008666701602
- Číslo od výrobcu
- 70160
- Hmotnosť
- 0.17 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Neznáme
- Výrobca
- Dr. Kurt Wolff
- EAN kód
- 4008666701602
- Číslo od výrobcu
- 70160
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Plantur 39 Šampón s kofeínom na farbené poškodené vlasy 250ml
40,24 €/1l
10,06 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dr. Kurt Wolff Plantur 21 Nutri-Coffein-Shampoo, 250 ml, Šampón, Ženy, Farebné vlasy, Poškodené vlasy, Proti strate vlasov, Ochrana, Oprava, Fľaša
42,72 €/1l
10,68 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dr. Kurt Wolff Plantur 39 70170, Lak na vlasy, Ženy, Jemné vlasy, 125 ml, Hydratačný, 1 kusov
112,80 €/1l
14,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Plantur 39 Šampón s kofeínom 250ml
40,24 €/1l
10,06 €
Predajca: AbisZ-Markt

Plantur 39 Phyto Caffeine 250ml šampón
68,48 €/1l
17,12 €
Predajca: LAVONIO

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

PETEX 43930012 Lekárska taška Obsah podľa DIN 13164, červená
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Plantur 39 Kofeínové tonikum 200ml
104 100,00 €/1kg
20,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

tillvex® záhradná lavica drevo svetlohnedá 125 cm / 2 - 3 osoby parková lavica masívna lavica záhradný nábytok
137,99 €
-3,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
134,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Ležadlo COSTWAY z polyrotangu s vysúvateľným baldachýnom, záhradné ležadlo pre 2 osoby so sklopným stolíkom, sedacími a opierkovými vankúšmi, záhradný set
364,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Siku vrtuľník POLICE model vrtuľníka; 807
7,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Súprava bavlnenej posteľnej bielizne GOYAVE, 200 x 200 cm, 3 kusy
42,84 €
Predajca: EDAXO_cz

ORION Stojan na odkvapkávanie riadu Odkapávač riadu s odkvapkávacou plochou
6,71 €
Predajca: ProTechShop

tepro gril na drevené uhlie kotlový gril Key West, grilovacia plocha: Ø cca 41,5 cm
66,40 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vtech 80-166604 Zábavná autoškola
32,31 €
Predajca: M_plus_L

Súprava 2 hotelových posteľných obliečok 180x220 cm bez gumičky 100% bavlnená posteľná plachta bez gumy na prikrytie biela 125 g/m² 2 kusy
19,02 €
Predajca: Amazinggirl

Odolná trpasličia palma cca 60 cm Chamaerops humilis Jeden z najchladnejšie tolerantných druhov paliem v Európe
22,68 €
Predajca: Blumen-Senf

Samsung Galaxy A16 5G, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna, Modrá
243,79 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Cybertec24

Samsung Galaxy A53 5G 128 GB Dual Sim Úžasná čierna
269,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mobile-Discounter

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

Tut Tut Baby Flitzer - Traktor
15,42 €
Predajca: M_plus_L

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Kempingová podložka, kompaktná samonafukovacia podložka na spanie s nízkou hmotnosťou, ultraľahká podložka Meteor 180 × 50 × 2,5 cm námornícka modrá
20,00 €
Predajca: MeteorSport

Univerzálny poťah na kočík, sedadlo kočíka a detskú sedačku, priedušná podložka na sedadlo, poťah na sedadlo kočíka, podložka na sedadlo kočíka (A)
28,73 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,18 €
Predajca: odsellingaaa

3X 3-násobný adaptér zásuvky EÚ, 3-násobný okrúhly viacnásobný zástrčkový distribútor zásuviek
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Borunteam

Blink B0DHLV4P1B, IP bezpečnostná kamera, Vonkajší, Bezdrôtový, Múr, Čierna, Kocka
73,88 €
Predajca: Linq

Dámska elegantná sladká kožená peňaženka Dámska kvetinová čipková peňaženka ružová
24,10 €
Predajca: odsellingaaa

VTech Baby ABC - Eisenbahn, 1 mesiace, 4 koleso/kolesá, Viacfarebný, 3,55 kg
156,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

1x 100% zatemňovacie termo závesy Béžové nepriehľadné zatemňovacie závesy s očkami Jednofarebné, 132*160cm
26,17 €/1m
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Plantur 39 Color Blond Colour kondicionér pre teplé blond farby 150 ml
93,73 €/1l
14,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,50 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
23,25 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživujúci kondicionér na ochranu a lesk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,50 €
Predajca: MAGUHAAR
96,94 €/1kg

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR
180,00 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
325,00 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
31,00 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l