TOM FORD Ombré Leather Reserve, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Pogostemon Cablin (patchouli) Oil, Linalool,..., 1 kusov
182,00 €
3 640,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Noir, Muži, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, TOM FORD MEN'S FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, BUTYL...1 314,30 €/1l
131,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...2 274,52 €/1l
568,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...1 813,60 €/1l
466,30 €
-12,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
453,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov1 929,33 €/1l
57,88 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Ombré Leather, Muži, 150 ml, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol,...
1 525,07 €/1l
228,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

TOM FORD Tuscan Leather, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Tocopherol, Linalool, Limonene, Methyl...
2 310,80 €/1l
231,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tuscan Leather, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Tocopherol, Linalool, Limonene, Methyl...
3 367,40 €/1l
168,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Shalimar, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Sprej, #21406 INGREDIENTS : - ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - COUMARIN -..., 1 kusov
1 516,67 €/1l
136,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Rabanne 1 Million Black, Muži, 30 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL,..., 1 kusov
2 080,33 €/1l
62,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Penhaligon's Eau The Audacity, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, *** Penhaligon’s Eau the Audacity Eau de Parfum *** ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA..., 1 kusov
2 767,40 €/1l
138,37 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Barénia, Ženy, 125 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA/WATER/EAU - POGOSTEMON CABLIN OIL - TETRAMETHYL...
811,92 €/1l
112,11 €
-10,62 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
101,49 €
Predajca: PerfumTraders

Penhaligon's HALFETI, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
2 129,10 €/1l
212,91 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne 1 Million Elixir, Muži, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT. PARFUM (FRAGRANCE) AQUA (WATER) LIMONENE COUMARIN LINALOOL BUTYL..., 1 kusov
932,00 €/1l
93,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Byredo Inflorescence, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), hexyl cinnamal, citronellol, butyl..., 1 kusov
2 584,60 €/1l
132,55 €
-3,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
129,23 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
3 442,90 €/1l
344,29 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Noir Extreme, Muži, 150 ml, Tekutý parfém, Alcohol Denat., Water Aqua Eau, Fragrance (parfum), Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal,..., 1 kusov
1 211,00 €/1l
181,65 €
Predajca: PerfumTraders

Byredo Black Saffron, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Hydroxycitronellal, Limonene, Butyl..., 1 kusov
2 138,70 €/1l
213,87 €
Predajca: Parfumtoi

Cartier La Panthère, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, POGOSTEMON..., 1 kusov
1 180,10 €/1l
118,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Salvatore Ferragamo Ferragamo Intense Leather, Muži, 30 ml, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,..., 1 kusov
1 093,00 €/1l
32,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy L’Interdit Absolu, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - METHYL ANTHRANILATE - LINALOOL - BUTYL..., 1 kusov
1 159,38 €/1l
92,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Pogostemon Cablin (patchouli) Oil, Linalool, Pinene, Acetyl Cedrene, Alpha-isomethyl Ionone, Linalyl Acetate, Santalum Album (sandalwood) Oil, Vanillin, Trimethylcyclopentenyl Methylisopentenol, Santalol, Limonene, Juniperus Virginiana Oil, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Beta-caryophyllene, Terpineol, Rose Ketones, Geranyl Acetate, Methyl 2-octynoate, Cinnamyl Alcohol, Citrus Limon (lemon) Peel Oil, Terpinolene, Camphor, Coumarin, Citrus Aurantium Bergamia (bergamot) Peel Oil, Citral, Benzyl Benzoate, Eugenol
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Ombré Leather Reserve reinterpretuje ikonickú koženú vôňu od Toma Forda a evokuje suchý, slnečný vzduch vysokohorských plošín amerického západu. Táto interpretácia spája drevité, aromatické tóny okolo srdca, ktoré tvorí ScentTrek Silver Juniper, zbieraný v horách Chisos – vôňa, ktorá sa mení od čerstvých zelených ihličiek k živicovej hĺbke s náznakmi kadidla. K tomuto výraznému srdcu sa pridávajú tóny cypru a akord čierneho korenia, ktoré vytvárajú jasný, pikantný začiatok, zatiaľ čo absolútne z listov fialky dodáva zelenú, kvetinovú čistotu. Základ vône zostáva verný pôvodnej Ombré Leather a ponúka hlboký akord čiernej kože, obklopený drevom Pinyon, esenciou koreňa santalového dreva a závojom bieleho machu. Uniseksexuálna vôňa s rafinovanou, magnetickou a hlboko elegantnou charakteristikou. Vôňa: - Vrchné tóny: ScentTrek™ Silver Juniper, cypruš, čierny korenie - Stredné tóny: Absolútne z listov fialky, Pepperwood, vetiver, zelené tóny a kvetinové tóny - Základné tóny: Hlboký akord čiernej kože, drevo Pinyon, esencia koreňa santalového dreva, biely mach, benzoe a kadidlo
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda (aqua), olej z Pogostemon cablin (pačuli), linalool, pinén, acetylcedrén, alfa-izometyl jonón, linalylacetát, olej zo Santalum album (sandelové drevo), vanilín, trimethylcyklopentenyl metylizopentenol, santalol, limonén, olej z Juniperus virginiana, benzylsalicylát, citronellol, geraniol, tetrametylacetyloktahydronaftalény, beta-karyofylén, terpineol, ketóny ruže, geranylacetát, metyl-2-oktinoát, cinnamyl alkohol, olej z citrusov limon (citrón), terpinolén, kamfor, kumarin, olej z citrusov aurantium bergamia (bergamot), citral, benzylbenzoát, eugenol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0888066187039888066187039
- Číslo od výrobcu
- T4Q301000
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda (aqua), olej z Pogostemon cablin (pačuli), linalool, pinén, acetylcedrén, alfa-izometyl jonón, linalylacetát, olej zo Santalum album (sandelové drevo), vanilín, trimethylcyklopentenyl metylizopentenol, santalol, limonén, olej z Juniperus virginiana, benzylsalicylát, citronellol, geraniol, tetrametylacetyloktahydronaftalény, beta-karyofylén, terpineol, ketóny ruže, geranylacetát, metyl-2-oktinoát, cinnamyl alkohol, olej z citrusov limon (citrón), terpinolén, kamfor, kumarin, olej z citrusov aurantium bergamia (bergamot), citral, benzylbenzoát, eugenol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0888066187039888066187039
- Číslo od výrobcu
- T4Q301000
Hodí sa k tomu

TOM FORD Ombré Leather Reserve, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water Aqua Eau, Pogostemon Cablin (patchouli) Oil, Linalool,..., 1 kusov
1 989,70 €/1l
198,97 €
Predajca: PerfumTraders

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
368,90 €/1l
36,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tom Ford Ombre Leather Woda perfumowana, 100ml
1 622,00 €/1l
162,20 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Penhaligon's HALFETI, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
2 129,10 €/1l
212,91 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Fougere D'argent, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), WATER\AQUA\EAU, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL...
3 129,80 €/1l
156,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 159,90 €/1l
215,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
362,70 €/1l
36,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tom Ford Lost Cherry Woda perfumowana, 30 ml
4 889,00 €/1l
146,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
440,50 €/1l
44,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

HERSH PARFUM 100 ML EDP Unisex By Alezz Fragrance
1 290,00 €/1l
138,00 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
129,00 €
Predajca: etparadisecom

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,80 €/1l
34,68 €
Predajca: Glamperfeu

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
2 006,80 €/1l
100,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

TOM FORD Noir, Muži, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, TOM FORD MEN'S FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, BUTYL...
1 314,30 €/1l
131,43 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Tom Ford Cherry Smoke Woda perfumowana, 50ml
4 242,40 €/1l
212,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l