4,9



Na základe 34 hodnotení
Gentleman Jack 40% 0,7l
41,94 €
59,91 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 15,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Whisky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
![Obrázok produktu pre Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7 l (40 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cdca99d9639fb88b0b66ee449f819a6b.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7 l (40 % obj.) – [Obsahuje sírniky]139,26 €/1l
97,48 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml50,01 €/1l
150,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
The Dalmore 15, 0,7 L, Single malt, Škótsko, 15 rok / roky, 40%255,92 €/1l
191,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Glendronach 12 Y. 43 % obj.95,91 €/1l
67,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Single Barrel Select Tennessee Whiskey | 45 % obj. | 0,7 l
81,83 €/1l
57,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Jack Daniels Gentlemans Jack Tennessee Whisky doppelt filtered 700ml
57,37 €/1l
40,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniels Tennessee Original Fire Whiskey Likör 700ml
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Tennessee Apple Liquer USA | 35 % obj. | 0,7 l
35,70 €/1l
27,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniel's Tennessee Honey | 35 % obj. | 0,7 l
47,54 €/1l
33,28 €
Predajca: Ambiente-3000

Chivas Regal Regal 12, 0,7 L, Blended, 12 rok / roky, 40%
88,11 €/1l
61,68 €
Predajca: PitnemiodyPL

Woodford Reserve Distillers Select Kentucky Straight Bourbon Whiskey | 43,2 % obj. | 0,7 l
61,60 €/1l
43,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 rokov 700ml
86,17 €/1l
70,52 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,32 €
Predajca: AllYouNeed

Royal Salute 21 Years Old THE SIGNATURE BLEND 40% obj. 0,7l v Geschenkboxe
468,51 €/1l
327,96 €
Predajca: PitnemiodyPL

J.Daniels Old No.7 40% 0,05l
138,20 €/1l
6,91 €
Predajca: PitnemiodyPL

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Ballantine’s Finest, 0,7 L, Blended, Škótsko, 40%
36,86 €/1l
26,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,80 €
Predajca: PitnemiodyPL

Dimple Golden Selection Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
57,99 €/1l
40,59 €
Predajca: AllYouNeed

Chivas Regal Regal 18, 0,7 L, Single malt, 18 rok / roky, 40%
134,91 €/1l
94,44 €
Predajca: Store-Germany

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
31,70 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jack Daniel's, ktorú v roku 1866 založil Jasper Newton "Jack" Daniel v Lynchburgu v štáte Tennessee, je jednou z najznámejších značiek whisky na svete. Liehovar sa stále nachádza na pôvodnom mieste v Lynchburgu, malom mestečku v okrese e, ktoré je známe svojím historickým významom a malebnou krajinou. Whisky značky Tennessee sa vyrába z kvalitnej švédskej pšenice a čistej vody z vlastného vápencového prameňa a prechádza jedinečným procesom "Charcoal Melting", ktorý jej dodáva charakteristickú jemnosť a čistotu
Spoločnosť Jack Daniel's sa zaviazala k udržateľnosti a sociálnej zodpovednosti, pričom sa zameriava na postupy šetrné k životnému prostrediu a podporu miestnych komunít. Samotná pálenica je významnou pamiatkou a každoročne priláka tisíce návštevníkov, ktorí majú možnosť nahliadnuť do tradičného procesu výroby whisky a histórie značky
Kľúčovým krokom, ktorý mení bourbon na whisky Tennessee, je zrenie dreveným uhlím. Pri tomto procese čerstvo vydestilovaná whisky pomaly prechádza cez trojmetrovú vrstvu dreveného uhlia vyrobeného z javora cukrového. Gentleman Jack sa vyznačuje týmto špeciálnym filtrovaním a jedinečným procesom zrenia v sude. Používame len vlastné sudy vyrobené z vysokokvalitného amerického bieleho duba, ktorých vnútro je starostlivo "opečené", aby sa prírodný cukor v dreve karamelizoval. Po dozrievaní v sudoch prechádza táto whiskey Tennessee druhým dozrievaním na drevenom uhlí
Toto dvojité dozrievanie na drevenom uhlí dodáva whisky Gentleman Jack nielen jej nezameniteľnú jemnú chuť, ale predovšetkým ju robí jedinečnou na svete.
Farba: jantárová
Vôňa: korenisté tóny, bourbonská vanilka, tmavé bobuľové ovocie
Chuť: Plná, hodvábne hladká, krémové tóny, mierne sladká, dym, korenie
Záver: Dlhotrvajúci, hladký
Najlepšie sa vychutnáva čistá alebo na ľade.
- Hlasitosť:
- 0,75 L
- Typ whisky:
- Blended
- Krajina pôvodu:
- USA
- Oblasť produkujúca whisky:
- Tennessee
- Typ dávkovača:
- Sklenená fľaša
- Sudová sila:
- Áno
- Množstvo:
- 1
- Obsah alkoholu (ABV):
- 42%
Lynchburg v Tennessee má len niečo vyše 5 000 obyvateľov, ale je svetoznámy vďaka liehovaru Jack Daniel's. S ročnou produkciou približne 90 miliónov litrov je Jack Daniel's najpredávanejšou značkou americkej whiskey na svete. Na rozdiel od amerických liehovarov a značiek whiskey, ktoré od 19. storočia mnohokrát zmenili majiteľa, spoločnosť Jack Daniel's bola predaná len raz. Bratia Motlowovci, pravnuci Jacka Daniela, predali spoločnosť skupine Brown-Forman v roku 1956.
Jack Daniel's Old No.7 zrel po bližšie neurčenú dobu v čerstvých sudoch z amerického bieleho duba (Virgin Oak). Plní sa do fliaš s miernym obsahom 40 % obj. Alkoholu, bez farbív.
Vôňa: Mierne dubové tóny s trochou korenia, jemná sladkosť a obilniny, trochu ovocia.
Chuť: jemne ovocná s pomarančmi, sladkosťou a korením v zmesi, medom a suchým dubom.
Napíšte nám, ak máte akékoľvek ďalšie k liehu Gentleman Jack by Jack Daniel's 0,7l, k výrobcovi whisky Jack Daniel's z USA alebo k objednávke, nákupu či spracovaniu všeobecne. Ak nám to čas dovolí, odpovieme vám ešte v ten istý deň. Váš špecializovaný predajca na prepravu liehovín.
Dozrieva v nových dubových sudoch. Gentleman Jack je podstatne ľahšia a sladšia single whisky, ktorá dozrieva minimálne štyri roky. Vonia po karamele a ovocí. Chuť je delikátna a vyvážená.
Jack Daniels Gentleman Jack Tennessee Whiskey 40% obj. (0,7 l)
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Pozri štítok
- Alergény
- FarbiváJednoduchý karamel (kulér) E150aŽiadne
- Hmotnosť
- 1320 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Brown-Forman Deutschland GmbH, Dammtorwall 7, 20354 Hamburg
- Obchodný názov
- Jack Daniel's
- Výrobca
- Pôvod
- USA
- Číslo od výrobcu
- 16108
- EAN kód
- 5099873038758
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Pozri štítok
- Alergény
- FarbiváJednoduchý karamel (kulér) E150aŽiadne
- Hmotnosť
- 1320 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Brown-Forman Deutschland GmbH, Dammtorwall 7, 20354 Hamburg
- Obchodný názov
- Jack Daniel's
- Výrobca
- Pôvod
- USA
- Číslo od výrobcu
- 16108
- EAN kód
- 5099873038758
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Jack Daniel's Single Barrel Select Tennessee Whiskey | 45 % obj. | 0,7 l
81,83 €/1l
57,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
100,90 €/1l
70,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Three Sixty Vodka 100 Proof
43,07 €/1l
30,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hendrick's Gin 700ml
54,57 €/1l
42,02 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,20 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniels Old No 7 Tennessee Whiskey 40 obj. percent 1000ml
43,54 €/1l
43,54 €
Predajca: Ambiente-3000

Chivas Regal Regal 12, 0,7 L, Blended, 12 rok / roky, 40%
88,11 €/1l
61,68 €
Predajca: PitnemiodyPL

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
67,43 €/1l
47,20 €
Predajca: PitnemiodyPL

Raki 45 % 700ml
44,24 €/1l
30,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniels Tennessee Original Fire Whiskey Likör 700ml
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Softimi | Napínacie prestieradlo Jersey 200x200 cm – čierne – 100 % bavlna – hypoalergénne a odolné
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

NORDIC SCHILLER Prémiová sklenená čajová kanvica, žiaruvzdorná sklenená kanvica s pokrievkou Čajová kanvica s vloženým sitkom Čajová kanvica Thermo s nerezovým filtračným sitkom, Tea Mak
51,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

6x vodný filter Aquafloow kompatibilný s DeLonghi + odvápňovač Delonghi 500 ml ecoDecalk
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Jack Daniel's Tennessee Apple Liquer USA | 35 % obj. | 0,7 l
35,70 €/1l
27,48 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: AllYouNeed

Rum Bumbu XO 18 rokov 40% obj. 0,7l
110,34 €/1l
77,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

MC Guiness Old Canadian Whiskey 40%
38,14 €/1l
26,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hugo Boss Hodinky ty197620
198,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Externé CD/DVD mechanika cez USB 2.0, prenosná, tenká, tichý chod, zapisovacia jednotka (RW), prehrávač, kompatibilná s notebookmi, počítačmi, systémom Windows – Retoo
19,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Jack Daniels Gentlemans Jack Tennessee Whisky doppelt filtered 700ml
57,37 €/1l
40,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Woodford Reserve Distillers Select Kentucky Straight Bourbon Whiskey | 43,2 % obj. | 0,7 l
61,60 €/1l
43,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Whisiskey - karafa na whisky - darčeky pre mužov - kompletná sada na whisky - glóbus - 900ML - 4 kameňov na whisky, 2 pohárov na whisky a nálevky
90,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nachtmann Noblesse, 55 ml, Kolo, 4 kusov, Sklo, Priehľadná, Noblesse
18,91 €
Predajca: NeuertsShop

Jägermeister 33% 700 MLT
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pilavas Ouzo Nektár Grécke ouzo s jemnou anízovou príchuťou 700ml
19,24 €/1l
13,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rituály Skúšobná sada Rituál ajurvédy
314,00 €/1kg
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%3% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
3%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Whisky
Veľmi rýchle dodanie. Inak verím kvalite výrobku, ktorý rád odovzdám ako darček
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné
Lahodná whisky top
Hodnotenie z 4. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jack Daniels
Vynikajúca kvalita za veľmi dobrú cenu
Hodnotenie z 18. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super od objednávky až po doručenie - opäť rád.
Jack Daniels Legacy Edition No.3 večera kvapky
Hodnotenie z 12. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top produkt, rýchlo dodaný
Super balenie. Obsah špirály
Hodnotenie z 16. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Najlepšie zabalené, ďalšie objednávky budú nasledovať
Hodnotenie z 28. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega
Cena výkon sa hodí super
Hodnotenie z 21. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá kvalita
Fľaše sú špičkové
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Teeling Whiskey 33 Years Old VINTAGE RESERVE COLLECTION Single Malt Irish Whiskey v drevenej krabici 42,9 % 0,70 litra
9 151,71 €
-1 324,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7 827,22 €
Predajca: AllYouNeed
11 181,74 €/1l

Kavalan SOLIST Single Malt Vinho Barrique 58,6 % 0,70 l.
996,11 €
-144,16 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
851,95 €
Predajca: AllYouNeed
1 217,07 €/1l

Talisker 25 Years Old Single Malt Whisky 45,8% obj. 0,7l v darčekovej krabici



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
762,25 €
Predajca: AllYouNeed
1 088,93 €/1l

Teeling Whiskey 12 rokov REVIVAL Vol. V Írska whiskey 46,00 % 0,70 litra
539,31 €
-78,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
461,26 €
Predajca: AllYouNeed
658,94 €/1l

Suntory 12259, 0,7 L, Single malt, Japonsko, 12 rok / roky, Sklenená fľaša
406,88 €
Predajca: AllYouNeed
581,26 €/1l

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 L, Škótsko, 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
213,84 €
-14,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,32 €
Predajca: AllYouNeed
284,74 €/1l

Teeling Whiskey SINGLE GRAIN Írska whiskey Wine Cask Finish 46,00 % 0,70 litra
131,29 €
Predajca: AllYouNeed
187,56 €/1l

Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v darčekovej krabičke | 43 % obj. | 0,7 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
125,94 €
-5,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
120,65 €
Predajca: AllYouNeed
172,36 €/1l
![Obrázok produktu pre Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7 l (40 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cdca99d9639fb88b0b66ee449f819a6b.webp)
Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7 l (40 % obj.) – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
97,48 €
Predajca: AllYouNeed
139,26 €/1l

Teeling Whiskey SPIRIT OF DUBLIN Irish Poitin Limited Release 52,5 % 0,50 l.
116,10 €
-16,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,30 €
Predajca: AllYouNeed
198,60 €/1l

Bushmills Malt 16 rokov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
108,98 €
-9,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,08 €
Predajca: AllYouNeed
141,54 €/1l

Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
150,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
50,01 €/1l

The Dalmore 15, 0,7 L, Single malt, Škótsko, 15 rok / roky, 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
191,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
255,92 €/1l

Teeling Whiskey BLACKPITTS PEATED Single Malt Irish Whiskey v plechovej krabičke 46 % 0,70 l.
83,72 €
-3,30 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,42 €
Predajca: AllYouNeed
114,89 €/1l

Jim Beam Red Stag, 0,7 L, Bourbon, Spojené štáty, 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
97,29 €
-14,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,21 €
Predajca: AllYouNeed
118,87 €/1l

Hyde No.7 PRESIDENT'S CASK 1893 Single Malt Irish Whiskey 46,00 % 0,70 liter



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
149,58 €
-78,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,51 €
Predajca: AllYouNeed
102,16 €/1l

Ardbeg CORRYVRECKAN, 0,7 L, Single malt, Škótsko, Ostrov, Sklenená fľaša, 57,1%



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
157,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
224,56 €/1l

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 rokov 700ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
70,52 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,32 €
Predajca: AllYouNeed
86,17 €/1l

Tamdhu 12 rokov 43% obj



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
93,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
134,09 €/1l

Glenmorangie Nectar Special Reserve Sauternes Cask Finish Whisky 700ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
111,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
159,69 €/1l