4,8



Na základe 8 hodnotení
Drambuie The Isle of Skye Liqueur 40% obj. 0,7l
36,69 €
52,41 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 15,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Whisky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Johnnie Walker Blue Label, 0,7 L, Škótsko, 40%284,74 €/1l
213,84 €
-14,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,32 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml50,01 €/1l
150,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jack Daniel's Single Barrel Select Tennessee Whiskey | 45 % obj. | 0,7 l81,83 €/1l
57,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Glendronach 12 Y. 43 % obj.95,91 €/1l
67,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dubliner Honeycomb Likér 30 % obj. alkoholu 0,7 l
55,74 €/1l
39,02 €
Predajca: PitnemiodyPL

Drambuie, likér z ostrova Skye, 40 %, 1,0 litra
59,95 €/1l
59,95 €
Predajca: italia-genuss

Connemara Peated Single Malt Irish Whiskey v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
55,97 €/1l
39,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tullamore D.E.W. Irish Whiskey Triple Distilled | 40 % obj. | 0,7 l
55,74 €/1l
39,02 €
Predajca: PitnemiodyPL

Woodford Reserve Distillers Select Kentucky Straight Bourbon Whiskey | 43,2 % obj. | 0,7 l
61,60 €/1l
43,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chivas Regal Regal 12, 0,7 L, Blended, 12 rok / roky, 40%
88,11 €/1l
61,68 €
Predajca: PitnemiodyPL

Johnnie Walker White 41,7 % obj.
73,03 €/1l
51,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Glenfiddich 12 Years Single Malt Scotch Whisky v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
64,11 €/1l
44,88 €
Predajca: Ambiente-3000

Royal Salute 21 Years Old THE SIGNATURE BLEND 40% obj. 0,7l v Geschenkboxe
469,41 €/1l
328,59 €
Predajca: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Laphroaig 10 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
88,94 €/1l
62,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Angostura Aromatic Bitters 44,7% obj. 0,2l
93,14 €/1l
46,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Glenfiddich 15 Year Old, 0,7 L, Jednoobilná, 15 rok / roky, Sklenená fľaša, 40%
119,91 €/1l
83,94 €
Predajca: Store-Germany

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 rokov 700ml
86,17 €/1l
70,52 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,32 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniel's Gentlemen Jack, 0,75 L, Blended, USA, Tennessee, Sklenená fľaša, 42%
59,91 €/1l
41,94 €
Predajca: Store-Germany

Bowmore 12 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v darčekovej krabičke | 40 % obj. | 0,7 l
74,91 €/1l
52,44 €
Predajca: Store-Germany
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Drambuie je likér z vyzretej škótskej whisky, korenia, byliniek a vresového medu. Jeho pôvod siaha až k tajnému receptu, ktorý vytvoril kráľovský lekárnik pre Bonnieho princa Charlieho v 18. storočí. Názov Drambuie pochádza zo škótskej gaelčiny "An Dram Buidheach" a znamená "nápoj, ktorý ťa naplní".
Likér Drambuie kombinuje sladovú whisky s medom, korením a bylinkami. Plní sa do fliaš so silným obsahom alkoholu 40 % objemu.
Vôňa: Sladká a bylinná s jemnými sladovými tónmi, dubom a miernou korenistosťou.
Chuť: krémová a sladká, divoký med a aníz s ľahkým nádychom whisky.
Drambuie - jeden z najslávnejších škótskych likérov, založený na whisky. Ochutený medom, vresom a ďalšími ingredienciami s príchuťou mnohých bylín a korenia podľa tajného receptu.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Pozri štítok
- Alergény
- FarbiváŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1410 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Campari
- Obchodný názov
- Likér
- Výrobca
- Drambuie Limited
- Pôvod
- Spojené kráľovstvo
- Číslo od výrobcu
- DRAM
- EAN kód
- 5010391100703
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Pozri štítok
- Alergény
- FarbiváŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1410 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinársky podnik
- Campari
- Obchodný názov
- Likér
- Výrobca
- Drambuie Limited
- Pôvod
- Spojené kráľovstvo
- Číslo od výrobcu
- DRAM
- EAN kód
- 5010391100703
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Bols Apricot Brandy 24%
24,17 €/1l
16,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

Jägermeister 33% 700 MLT
33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grand Marnier Cordon Rouge koňak a pomarančový likér 40% obj. 700ml
58 642,86 €/1l
41,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tullamore D.E.W. Honey Liqueur 35% obj. 0,7l
55,74 €/1l
39,02 €
Predajca: PitnemiodyPL

Highland Park 12 Year Plne ochutená jednosladová škótska whisky 700ml
68,86 €/1l
53,02 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,20 €
Predajca: AllYouNeed

Adventný kalendár - pre mužov 25915 univerzálny
33,50 €
Predajca: Aga24

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Glendronach 12 Y. 43 % obj.
95,91 €/1l
67,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Martini Rosso 14,4% 1L
19,50 €/1l
19,50 €
Predajca: PitnemiodyPL

Glenfiddich 12 Years Single Malt Scotch Whisky v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
64,11 €/1l
44,88 €
Predajca: Ambiente-3000

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Bluetooth vysielač prijímač 2v1 audio vysielač adaptér kábel Aux 3,5 mm RCA bezdrôtový auto TV HiFi reproduktor slúchadlá nízka latencia Retoo
11,19 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Irish Mist Whisky Liqueur exotické bylinky a írsky prírodný med 700ml
37,41 €/1l
26,19 €
Predajca: Store-Germany

Drambuie, likér z ostrova Skye, 40 %, 1,0 litra
59,95 €/1l
59,95 €
Predajca: italia-genuss

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Connemara Peated Single Malt Irish Whiskey v darčekovom balení | 40 % obj. | 0,7 l
55,97 €/1l
39,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dubliner Honeycomb Likér 30 % obj. alkoholu 0,7 l
55,74 €/1l
39,02 €
Predajca: PitnemiodyPL

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Single Barrel Select Tennessee Whiskey | 45 % obj. | 0,7 l
81,83 €/1l
57,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l
38,33 €/1l
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Royal Salute 21 Years Old THE SIGNATURE BLEND 40% obj. 0,7l v Geschenkboxe
469,41 €/1l
328,59 €
Predajca: PitnemiodyPL

Chivas Regal Regal 12, 0,7 L, Blended, 12 rok / roky, 40%
88,11 €/1l
61,68 €
Predajca: PitnemiodyPL

Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml
50,01 €/1l
150,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
30,93 €/1l
21,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Woodford Reserve Distillers Select Kentucky Straight Bourbon Whiskey | 43,2 % obj. | 0,7 l
61,60 €/1l
43,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jameson Triple Distilled Irish Whiskey 40% obj. 0,7l
35,77 €/1l
27,54 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,04 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 L, Blended, USA, Tennessee, Sklenená nádoba, 40%
59,94 €/1l
20,98 €
Predajca: Store-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%13% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
13%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fyzická pohoda
Ako sa dúfalo, chuť bola perfektná, plus rýchle dodanie, takže všetko bolo v poriadku
Hodnotenie z 7. septembra 2016 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce !!!
Veľmi dobrý whisky likér, ktorý má čo ponúknuť z hľadiska chuti. Už len kombinácia medu, byliniek a miešaných jednodruhových sladov vám zakaždým rozbúši srdce rýchlejšie. Ale.........ako všetko v živote, je to otázka vkusu. Mňa osobne to presvedčilo ;-)
Hodnotenie z 11. januára 2017 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na osobné použitie aj ako darček.
Vynikajúci whisky likér za primeranú cenu. V kruhu našich priateľov a známych si tento likér nachádza čoraz viac priaznivcov. Jeden "sipped" alebo "nipped" ale nikdy nevyprázdnite pohár na jeden dúšok. No potom, "Slangewar
Hodnotenie z 25. decembra 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci whisky likér
Vynikajúci whisky likér so 40 %. Poznám ho už 3 roky a vždy som ním nadšený. Chuť je zážitkom pre tých, ktorí majú radi aj výraznú sladkosť.
Hodnotenie z 21. novembra 2016 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Legger
Lahodný digestív za super cenu
Hodnotenie z 7. marca 2016 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku!
Super produkt, super balenie, všetko je v poriadku. Znova a znova.
Hodnotenie z 27. novembra 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt +++ Špičkový výkon
Všetko podľa očakávania! S čistým svedomím môžem odporučiť
Hodnotenie z 15. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nesprávne doručenie
Likér Drambuie whisky sa dodáva v 2 druhoch. V hnedých a bielych fľašiach. Objednal som si bielu, ale dostal som hnedú. Obsah sa navonok líši: hnedá 40 obj. %, biela 43 obj. %. Nie že by mi záležalo na 3 %, ale chuť je tiež iná. Biela nám chutí viac. Dotaz u dodávateľa bol odôvodnený podexponovanou fotografiou v reklame, ale to určite nie je pravda, pretože sa líši aj tvar fliaš. Výmena nebola možná, bolo mi ponúknuté vrátenie, ktoré som musela odmietnuť, pretože som ho potrebovala ako darček k narodeninám v krátkom čase.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Teeling Whiskey 33 Years Old VINTAGE RESERVE COLLECTION Single Malt Irish Whiskey v drevenej krabici 42,9 % 0,70 litra
9 151,71 €
-1 324,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7 827,22 €
Predajca: AllYouNeed
11 181,74 €/1l

Kavalan SOLIST Single Malt Whisky Manzanilla v drevenej krabici 57,8 % 0,70 l.
1 722,74 €
-249,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 473,42 €
Predajca: AllYouNeed
2 104,89 €/1l

Kavalan SOLIST Single Malt Vinho Barrique 58,6 % 0,70 l.
996,11 €
-144,16 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
851,95 €
Predajca: AllYouNeed
1 217,07 €/1l

Talisker 25 Years Old Single Malt Whisky 45,8% obj. 0,7l v darčekovej krabici



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
762,25 €
Predajca: AllYouNeed
1 088,93 €/1l

Mars TSUNUKI Single Malt Japanese Whisky PEATED 2016-2017 50% obj. 0,7l v darčekovej krabici
628,17 €
Predajca: AllYouNeed
897,39 €/1l

Teeling Whiskey 12 rokov REVIVAL Vol. V Írska whiskey 46,00 % 0,70 litra
539,31 €
-78,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
461,26 €
Predajca: AllYouNeed
658,94 €/1l

Suntory 12259, 0,7 L, Single malt, Japonsko, 12 rok / roky, Sklenená fľaša
406,88 €
Predajca: AllYouNeed
581,26 €/1l

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 L, Škótsko, 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
213,84 €
-14,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,32 €
Predajca: AllYouNeed
284,74 €/1l

Teeling Whiskey SINGLE GRAIN Írska whiskey Wine Cask Finish 46,00 % 0,70 litra
131,29 €
Predajca: AllYouNeed
187,56 €/1l

Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v darčekovej krabičke | 43 % obj. | 0,7 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
125,94 €
-5,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
120,65 €
Predajca: AllYouNeed
172,36 €/1l

Teeling Whiskey SPIRIT OF DUBLIN Irish Poitin Limited Release 52,5 % 0,50 l.
116,10 €
-16,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,30 €
Predajca: AllYouNeed
198,60 €/1l

Bushmills Malt 16 rokov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
108,98 €
-9,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,08 €
Predajca: AllYouNeed
141,54 €/1l
![Obrázok produktu pre Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7 l (40 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cdca99d9639fb88b0b66ee449f819a6b.webp)
Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7 l (40 % obj.) – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
97,48 €
Predajca: AllYouNeed
139,26 €/1l

Teeling Whiskey BLACKPITTS PEATED Single Malt Irish Whiskey v plechovej krabičke 46 % 0,70 l.
83,72 €
-3,30 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,42 €
Predajca: AllYouNeed
114,89 €/1l

Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
150,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
50,01 €/1l

Jim Beam Red Stag, 0,7 L, Bourbon, Spojené štáty, 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
97,29 €
-14,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,21 €
Predajca: AllYouNeed
118,87 €/1l

The Dalmore 15, 0,7 L, Single malt, Škótsko, 15 rok / roky, 40%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
191,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
255,92 €/1l

Hyde No.7 PRESIDENT'S CASK 1893 Single Malt Irish Whiskey 46,00 % 0,70 liter



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
149,58 €
-78,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,51 €
Predajca: AllYouNeed
102,16 €/1l

Ardbeg CORRYVRECKAN, 0,7 L, Single malt, Škótsko, Ostrov, Sklenená fľaša, 57,1%



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
157,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
224,56 €/1l

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 rokov 700ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
70,52 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,32 €
Predajca: AllYouNeed
86,17 €/1l