3,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 lJednorazový obal28,57 €/1kg
153,11 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal57,24 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorazový obal18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4008077744007, 250 ml, Water, Sugar, Disaccharide, E413, Natural flavouring, E414, Added sugar, Emulsifier, Flavouring, 316 kcal, 78,9 g, 0,012 g, 78,9 gJednorazový obal57,24 €/1l
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailovJednorazový obal
20,49 €/1l
20,49 €
Predajca: somnia24

Monin Mango Sirup 1000 ml - Prémiová prírodná ovocná príchuť, všestrannáJednorazový obal
19,81 €/1kg
19,81 €
Predajca: somnia24

Le fruit de Monin ovocné pyré mix príchuť marakuja 1000mlJednorazový obal
32,02 €/1kg
32,02 €
Predajca: Katomix

Monin Framboos ovocný sirup 1000 ml - prémiová malinová príchuť, 1 literJednorazový obal
24,38 €/1kg
24,38 €
Predajca: somnia24

Monin Frucht Püree mix Yuzu Grapefruit Zitrone Mandarinen 1000mlJednorazový obal
15,95 €/1kg
21,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Le fruit de Monin Frucht Püree Mix Heidelbeer Geschmack 1000mlJednorazový obal
72,95 €/1l
72,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Le fruit de Monin ovocné pyré mix kokosová príchuť 1000mlJednorazový obal
15,66 €/1kg
20,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Profesionálny sirup Monin s príchuťou čerstvých jahôd 250 mlJednorazový obal
32,12 €/1l
8,03 €
Predajca: AllYouNeed

Monin ovocné pyré PFIRSICH 1l PETJednorazový obal
56,95 €/1l
56,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Monin Ovocné pyré Mix Banán 1L - koktaily Milkshakes (1 balenie)Jednorazový obal
43,37 €/1kg
55,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Monin kokosový sirup na zjemnenie mnohých jedál 700mlJednorazový obal
8,09 €/1kg
11,17 €
Predajca: AllYouNeed

Monin Ovocné pyré Mix Limetka 1L - koktaily Milkshakes (1 balenie)Jednorazový obal
21,34 €/1l
21,34 €
Predajca: somnia24

Monin Ovocné pyré Mix Ananás Ananás 1 l - do koktailov (1 balenie)Jednorazový obal
44,92 €/1kg
57,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Monin Ovocné pyré Mix Zelené jablko 1L - koktaily Milkshakes (1 balenie)Jednorazový obal
65,95 €/1l
65,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Riemerschmid Marakuja, 700 mlJednorazový obal
38 628,57 €/1l
27,04 €
Predajca: AllYouNeed

Monin Vanilkový sirup jemná vanilková príchuť na pečenie a varenie 700mlJednorazový obal
14,27 €/1l
9,99 €
Predajca: AllYouNeed
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Monin ovocné pyré Mix Peach - ovocné osvieženie doma
Broskyne sú v Nemecku jedným z najobľúbenejších druhov ovocia. Toto lahodné ovocie, ktoré pochádza z Číny, sa v súčasnosti dodáva do nemeckých supermarketov z niektorých častí Európy, Ameriky, Afriky a Ázie. Oranžovo-červenkasté ovocie s charakteristickou chlpatou šupkou patrí k ovociu, ktoré je v Nemecku dostupné najmä v lete. To je dobre, pretože nič nie je v dusnom poludňajšom horúčavách osviežujúcejšie ako zahryznúť sa do šťavnatej a sladkej nektarinky. Vďaka svojej úžasne sladkej chuti je toto ovocie veľmi obľúbené aj ako prísada do dezertov, koláčov a nealkoholických nápojov. Koktaily, smoothies, ľadový čaj, minerálna voda - všetky tieto nápoje chutia skvele s broskyňovou príchuťou. Ak chcete byť pri miešaní studených nápojov kreatívni, prečo nevyskúšať zmes broskyňového pyré Monin?
Monin Fruit Puree Mix Peach je ovocný nápoj na miešanie koktailov, mocktailov, smoothies, ľadového čaju, minerálnej vody a mnohých ďalších. Tento jedinečný výrobok zaujme svojou koncentrovanou ovocnou sladkosťou najvyššej kvality. Vneste do svojho leta ovocné osvieženie, buďte kreatívni a vychutnajte si ho pre seba a svojich priateľov. Monin Fruit Puree Mix Peach neobsahuje GMO, lepok ani laktózu. Neobsahuje žiadne umelé arómy a je vhodné pre vegánov.
Ovocná sladkosť, kreatívne nápady na recepty
Jedna fľaša Monin Fruit Puree Mix Peach obsahuje 1 liter. Už vôňa výrobku je mimoriadne lákavá. Veľmi príťažlivá je aj žiarivá oranžovo-medená farba ovocného pyré Monin. Jeho ovocná nektarinková chuť je neprekonateľne lahodná a je ideálna na leto. Možnosti použitia sa takmer neobmedzujú. Jednoducho vyskúšajte rôzne recepty podľa nálady a očarte seba aj svojich hostí úžasne osviežujúcimi nápojovými kreáciami.
Zmes broskyňového ovocného pyré Monin je ideálna do koktailov, smoothies a ľadového čaju. Na namiešanie napríklad broskyňového martini potrebujete 30 ml ovocného pyré Monin, 40 ml vodky, 10 ml čerstvej limetkovej šťavy a niekoľko kociek ľadu. Prísady dobre pretrepte v šejkri a potom nápoj nalejte do koktailového pohára. Máte úžasne osviežujúci letný kokteil. Na prípravu broskyňového kokteilu Granita stačí 60 ml zmesi broskyňového ovocného pyré Monin, 90 ml vody a niekoľko kociek ľadu. Nápoj rozmixujte pomocou elektrického mixéra a potom ho nalejte do pohára na smoothie. Rozmixovať nektárinkový ľadový čaj je ešte jednoduchšie. Stačí naliať 150 ml čerstvo uvareného ľadového čaju do vysokého pohára a pridať 30 ml Monin Fruit Puree Mix Peach a niekoľko kociek ľadu - a ľadový čaj je hotový. Výrobca odporúča spotrebovať výrobok maximálne do 4 týždňov od otvorenia.
Súčasťou dodávky je:
Monin Fruit Puree Mix Peach 1 l
Monin Fruit Puree Mix Peach 1 liter Monin Fruit Puree Mix Peach - ovocné osvieženie na doma Ovocná sladkosť, kreatívne nápady na recepty Ideálne do koktailov, smoothies a ľadového čaju Bez GMO, bez lepku a laktózy
Le fruit de Monin ovocné pyré mix broskyňová príchuť 1000ml
Ovocné pyré MONIN Broskyňový mix autenticky reprodukuje sladkú a jemnú chuť tohto ovocia. Biele broskyne dodajú ovocnému pyré MONIN Fruit Puree Mix a vašim koktailom, nealkoholickým nápojom, smoothies a dezertom nezabudnuteľnú ovocnú chuť!
Monin Deutschland GmbH Plange Mühle 3 40221 Düsseldorf
| Názov | Monin Peach - Prípravok na báze ovocia a sirupu |
| Hmotnosť | 1L |
| Trvanlivosť a skladovanie | Skladujte na čistom, chladnom (<25 °C) a suchom mieste - Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení |
| Krajina pôvodu | Francúzsko |
| Zloženie | Cukor, broskyňové pyré, aróma, zahusťovadlo: pektín, konzervačná látka: sorban draselný, okysľujúca látka: kyselina citrónová. Obsahuje 50,1 % broskyňového pyré. |
| Potravinárske prídavné látky | s konzervačnou látkou |
| Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku | 18000 BOURGES-FRANCE - [email protected], [email protected] |
| Ďalšie informácie | na 100 ml |
| priemerné výživové údaje | 1263kj/309kcal |
| Výhrevnosť (kJ/kcal) | 0g |
| Tuk | 0g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 76,8g |
| Sacharidy | 74,6g |
| z toho cukor | 0,5g |
| Bielkoviny | 0g |
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Cukor, broskyňové pyré, prírodná aróma, zahusťovadlo: pektín, konzervačná látka: sorban draselný, okysľujúca látka: kyselina citrónová. OBSAHUJE 50,1 % BROSKYŇOVÉHO PYRÉ.
- Výživové údaje
- Kcal 309 Kj 1293 Bielkoviny v g 0,5 Sacharidy v g 76,8 Z toho cukor v g 74,6 Tuk v g 0,1 Sodík v mg 1,5 Soľ v g 0
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3 40221 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Pyré
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 36661
- EAN kód
- 3052910033163
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Cukor, broskyňové pyré, prírodná aróma, zahusťovadlo: pektín, konzervačná látka: sorban draselný, okysľujúca látka: kyselina citrónová. OBSAHUJE 50,1 % BROSKYŇOVÉHO PYRÉ.
- Výživové údaje
- Kcal 309 Kj 1293 Bielkoviny v g 0,5 Sacharidy v g 76,8 Z toho cukor v g 74,6 Tuk v g 0,1 Sodík v mg 1,5 Soľ v g 0
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3 40221 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Pyré
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 36661
- EAN kód
- 3052910033163
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailovJednorazový obal
20,49 €/1l
20,49 €
Predajca: somnia24

Monin Mango Sirup 1000 ml - Prémiová prírodná ovocná príchuť, všestrannáJednorazový obal
19,81 €/1kg
19,81 €
Predajca: somnia24

Le fruit de Monin ovocné pyré mix príchuť marakuja 1000mlJednorazový obal
32,02 €/1kg
32,02 €
Predajca: Katomix

Monin ovocné pyré PASSIONSFRUCHT 1l PETJednorazový obal
33,42 €/1l
33,42 €
Predajca: Pantry_Intl

Monin Ovocné pyré Mix Zelené jablko 1L - koktaily Milkshakes (1 balenie)Jednorazový obal
65,95 €/1l
65,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sklenený popolník okrúhly 10 cm - 24 kusov - Klasický stolový popolník transparentný
29,90 €
Predajca: Special-trends

Monin Framboos ovocný sirup 1000 ml - prémiová malinová príchuť, 1 literJednorazový obal
24,38 €/1kg
24,38 €
Predajca: somnia24

Le fruit de Monin Frucht Püree Mix Heidelbeer Geschmack 1000mlJednorazový obal
72,95 €/1l
72,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Monin kokosový sirup na zjemnenie mnohých jedál 700mlJednorazový obal
8,09 €/1kg
11,17 €
Predajca: AllYouNeed

Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Monin profesionálny sirup s príchuťou kvetinových fialiek 700mlJednorazový obal
75,64 €/1l
52,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorazový obal
18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: AllYouNeed

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

Monin zahrievací sirup 700 mlJednorazový obal
22,57 €/1l
17,57 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,80 €
Predajca: Megasam24PL

Profesionálny sirup Monin s príchuťou čerstvých jahôd 250 mlJednorazový obal
32,12 €/1l
8,03 €
Predajca: AllYouNeed

Monin Frucht Püree mix Yuzu Grapefruit Zitrone Mandarinen 1000mlJednorazový obal
15,95 €/1kg
21,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorazový obal
8,26 €/1l
5,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Monin karamelový soľný sirup 700 ml - prémiový karamelový soľný sirup do kávy a dezertov
20,90 €
Predajca: Pantry_Intl

Monin biela čokoládová omáčka s príchuťou bielej čokolády 500mlJednorazový obal
29,18 €/1kg
14,59 €
Predajca: somnia24

Monin Ovocné pyré Mix Cherry 1L - koktaily Milkshakes (1 balenie)Jednorazový obal
65,95 €/1l
65,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Tormino

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

John´s Grenadine 0,7l Flasche EW GlasJednorazový obal
9,83 €/1l
6,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fisher-Price FXC66, hračkárska vydra, 0 rok / roky, Interaktívne, Zvukové efekty, AA, Vrátane batérií
41,56 €
Predajca: Humbi

ProfiCare PC-TVL 3152, Vertikálny domáci ventilátor, Antracit, Podlaha, Senzor, 12 h, AC
Použité
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Čierna, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
23,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Günthart Jedlé potravinárske lepidlo a kryštálové kvapky 25g
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sony PlayStation VR2, Vyhradený náhlavný displej, Čierna, Biela, 110°, Jednofarebné, 110°, 120 Hz
476,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Deka na vianočný stromček Sukňa na vianočný stromček Plyšová Mäkká deka na vianočný stromček Stojan na vianočný stromček Koberec Vianočná dekorácia na vianočné sviatky (Zlatá-90m)
18,78 €
Predajca: odsellingaaa

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

27-dielna grilovacia súprava z nehrdzavejúcej ocele s príslušenstvom grilovacie príbory steakový nôž vidlička vrátane hliníkového puzdra na uskladnenie
37,99 €
Predajca: CoolGadget
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%50% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
50%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 3. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(79)Počet hodnotení: 79
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
12,63 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Rainbow sirup na slush jablko 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l