4,8



Na základe 6 hodnotení
Bestseller
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Christian Lacroix Black EDT 100 ml458,20 €/1l
52,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,82 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Homme EDT 50ml1 525,00 €/1l
79,36 €
-3,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Aigner X-Limited toaletná voda unisex 125 ml
342,40 €/1l
47,25 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Aigner Pour Homme Blue Emotion - EDT, 100 ml
890,00 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

White Man - EDT, 125 ml
680,00 €/1l
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Etienne Aigner No. 2 toaletná voda 125 ml
400,00 €/1l
50,00 €
Predajca: Weinzierl_Warenhandel

Aigner No. 1 Oud parfémovaná voda unisex 100 ml
424,20 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
235,70 €/1l
23,57 €
Predajca: Glamperfeu

Aigner Etienne First Class Explorer EDT 50 ml M
371,40 €/1l
18,57 €
Predajca: Glamperfeu

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
232,70 €/1l
23,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
296,70 €/1l
29,67 €
Predajca: Glamperfeu

Aigner Parfums - First Class EDT 100ml
313,90 €/1l
31,39 €
Predajca: somnia24

Etienne Aigner Private Number toaletná voda 100 ml
467,50 €/1l
46,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mandarina Duck Pure Black toaletná voda pre mužov 100 ml
213,60 €/1l
21,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin L'Homme Parfémovaná Toaletná Voda, 100 ml
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Glamperfeu

Salvatore Ferragamo - F by Ferragamo pour Homme Black EDT 50ml
620,00 €/1l
31,00 €
Predajca: FragrancesBg

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,27 €/1l
26,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Úžasná kombinácia iskrivých citrusových tónov, ktorá otvára pánsku verziu vône, stavia na nezameniteľnom sviežom grapefruite a floridských pomarančoch, ktoré dopĺňa klasický bergamot. Z citrusových sadov sa rýchlo presunieme k divokým boroviciam, ktoré spája vzácna symbióza s lístkami mäty. Celkovú mužnú a elegantnú nótu potvrdzuje prítomnosť dubového machu. Jedinečné čaro vône vyžaruje zo samotného základu, kde sa čierne pižmo spája s fazuľou Tonka, styraxom a čistou kožou, pôsobiacou ako nezameniteľná pečať Aigner Black For Men.
Toaletná voda Aigner Black For Man (125 ml) je exkluzívna vôňa s nádychom kože. Otvára sa sviežosťou bergamotu, grapefruitu a pomaranča. K nemu sa pripájajú svieže akcenty, zatiaľ čo základ jemne zakončuje mäta, borovica a dubový mach. Ťažká sklenená fľaša má klasický dizajn a v kúpeľni upúta pozornosť. Čierne detaily umocňujú elegantný dojem z fľaštičky.
Etienne Aigner Black Men toaletná voda
Pánsky parfum od značky Aigner.
Obsah: 125 ml
Zloženie :alkohol denat, voda/voda/voda, parfum (Parfum), benzyl salicylát, limonén, kumarín, linalool, alfa-izometyl ión, citral.
EAN: 4013670501995
Toaletná voda Black for Man od značky Aigner bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 125 ml vami vybraté vône.
Vynikajúci, ný
- Model
- Black for Men
- Hmotnosť
- 0.543 kg
- Druh vône
- Koža
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Alkohol denát, voda/voda/voda, parfum, benzylsalicylát, limonén, kumarín, linalool, alfa-izometyl-ión, citral.
- Výrobca
- Etienne Aigner
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 4013670501995
- Číslo od výrobcu
- 00798
- Model
- Black for Men
- Hmotnosť
- 0.543 kg
- Druh vône
- Koža
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- Alkohol denát, voda/voda/voda, parfum, benzylsalicylát, limonén, kumarín, linalool, alfa-izometyl-ión, citral.
- Výrobca
- Etienne Aigner
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 4013670501995
- Číslo od výrobcu
- 00798
Hodí sa k tomu

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
235,70 €/1l
23,57 €
Predajca: Glamperfeu

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Aigner X-Limited toaletná voda unisex 125 ml
342,40 €/1l
47,25 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Rýchla nabíjačka s 20W adaptérom Apple + 1m USB C
14,00 €
Predajca: EssentialSolution

Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M
636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,27 €/1l
26,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Aigner No. 1 Oud parfémovaná voda unisex 100 ml
424,20 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

gril na drevené uhlie tepro Toronto Click grilovací vozík, grilovacia plocha: cca 56 x 41,5 cm
202,50 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rochas Man, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Jazmín, Raspberry, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
392,70 €/1l
39,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Booom Vodný melón 1100g
19,68 €/1kg
19,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kiduku Kombinovaný kočík 3v1 Čierny/Čierny
219,79 €
-10,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
208,80 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

2x ochranná fólia pre Samsung Galaxy S20 clear screen protector film ochrana displeja dipos
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: dipos

Armaf Craze parfémovaná voda pre mužov 100 ml
204,10 €/1l
20,41 €
Predajca: BRASTYGroup

Caron Yatagan, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Patchouli, Wood, Musk, Sprej
446,80 €/1l
55,85 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana K, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
898,40 €/1l
44,92 €
Predajca: BRASTYGroup

CANDeal Punching Bag dospelí 160 cm, stojace boxovacie vrece Stojace nafukovacie boxovacie vrecia Tumbler Dospelí Fitness dekompresné vrecia Sandbags Kick Fighting Training, s manuálnou vzduchovou pumpou a boxerskými rukavicami (čierna)
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Žuvačkové guľôčky v melónovom vzhľade so šerbetovým práškom 1000g
9,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kiduku Kombinovaný kočík 3v1 Béžový
219,79 €
-10,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
208,80 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Rochas, L'Homme Rochas, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
232,70 €/1l
23,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
177,30 €/1l
17,73 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Ra'ed Silver Woda perfumowana, 100 ml
214,00 €/1l
21,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
296,70 €/1l
29,67 €
Predajca: Glamperfeu

Rohový regál 21093, úložný regál, z pozinkovaného kovu, s 5 policami, 180 x 70 x 40 cm
47,39 €
Predajca: Kokiska

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
276,80 €/1l
27,68 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
vôňa je jednou z najobľúbenejších vôní môjho manžela
Hodnotenie z 11. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chladivá vôňa
Skvelá vôňa, podľa popisu. Kúpim znova
Hodnotenie z 7. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. februára 2016 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(313)Počet hodnotení: 313
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(594)Počet hodnotení: 594
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Homme Woda toaletowa, 100ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
104,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 045,70 €/1l

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
102,38 €
Predajca: PerfumTraders
2 047,60 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(19)Počet hodnotení: 19
97,52 €
Predajca: PerfumTraders
780,16 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
93,93 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,07 €
Predajca: PerfumTraders
890,70 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
110,39 €
-2,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,53 €
Predajca: PerfumTraders
597,39 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,31 €
Predajca: PerfumTraders
893,10 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
90,90 €
Predajca: PerfumTraders
909,00 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(17)Počet hodnotení: 17
79,86 €
Predajca: PerfumTraders
399,30 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(22)Počet hodnotení: 22
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l