5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ferrero Rondnoir 138g144,86 €/1kg
19,99 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
To najlepšie z čokolád Ferrero 069667 26er 269g44,50 €/1kg
11,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel45,06 €/1kg
8,11 €
Predajca: AllYouNeed

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Amicelli Gebäck 10162 200g
22,95 €/1kg
4,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpia Pistaziencreme 100g
22,30 €/1kg
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
52,61 €/1kg
9,47 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Alpinella arašidová čokoláda 90 g
13,22 €/1kg
3,44 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,19 €
Predajca: Megasam24PL

Wedel Bajeczna mliečna čokoláda 290 g
31,66 €/1kg
9,18 €
Predajca: Katomix

Schogetten czekolada mleczna 100 g
23,73 €/1kg
3,62 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,61 €
Predajca: Katomix

Wedel Czekolada deserowa Jedyna 100 g
40,00 €/1kg
4,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,00 €
Predajca: Katomix

Wedel Czekolada mleczna Nadzienie Czekoladowe 287 g
29,34 €/1kg
8,70 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,51 €
Predajca: Katomix

HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
165,00 €/1kg
11,88 €
Predajca: somnia24

Rapunzel Vollmilch Schokolade 100g
92,00 €/1kg
9,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g
26,16 €/1kg
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Eszet plnotučné arašidové plátky s nasekanými arašidmi 75g
32,53 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Czekolada Malinowa 100 g
27,80 €/1kg
3,63 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,78 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bahlsen Ohne Gleichen mliečna čokoláda a lieskový krém 125g
Bahlsen Ohne Gleichen je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov oblátok a čokolády. Táto sladká špecialita spája dve vrstvy chrumkavých oplátok s lieskovoorieškovým krémom, ktorý sa rozplýva v ústach, a je pokrytá tou najlepšou mliečnou čokoládou - neporovnateľná pochúťka, ktorá spríjemní každý okamih.
Výhody výrobku:
- Chrumkavé oblátky: dokonalá štruktúra pre neodolateľný chuťový zážitok.
- Roztápajúci sa lieskovoorieškový krém: krémová, orechová náplň pre čistý pôžitok.
- Jemná poleva z mliečnej čokolády: dotvára dielo s nádychom u.
- Všestranný: Ideálne k popoludňajšej káve, ako občerstvenie medzi jedlami alebo na podelenie sa s priateľmi a rodinou.
Ideálne pre:
- Príjemné chvíle v každodennom živote.
- Spoločenské stretnutia s rodinou a priateľmi.
- Ako sladký doplnok ku káve a čaju.
S mliečnou čokoládou Bahlsen Ohne Gleichen a lieskovoorieškovým krémom môžete zažiť neporovnateľnú chuť nadčasovej kombinácie oplátky, krému a čokolády - skutočnej klasiky na polici s cukrovinkami. Vyskúšajte a vychutnajte si ju teraz!
Bahlsen GmbH & Co KGPodbielskistrasse 11
30163 Hannover
Vollmilch-Schokolade mit knuspriger Waffel und, Nougatcreme-Füllung, Inhalt: 125 g, -21100,
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, rastlinné tuky (palmový), kakaové maslo, mleté LIESKOVÉ ORECHY (9,8 %), kakaová hmota, odstredené sušené mlieko, spracované plnotučné mlieko, maslový olej, nízkotučný kakaový prášok, MLIEČNY CUKOR, emulgátor: Lecitíny; PŠENIČNÝ MLIEČNY SÚŠOK, invertný cukrový sirup, arómy, soľ, kypriace činidlo: uhličitany sodné; Kurací vaječný prášok, korenie.
- Výživové údaje
- Energia kcal 561 kcal Energia kJ 2337 kj Tuky 36 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 21 g Sacharidy 50 g, z toho cukor 36 g Bielkoviny 7,7 g Soľ 0,21 g
- Alergény
- LepokVajcia a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- Bahlsen GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
- Obchodný názov
- Oplatka s mliečnou čokoládou (48%) a lieskovoorieškovou krémovou náplňou (35%)
- Výrobca
- Bahlsen
- Číslo od výrobcu
- 21100
- EAN kód
- 4017100211003
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, PŠENIČNÁ MÚKA, rastlinné tuky (palmový), kakaové maslo, mleté LIESKOVÉ ORECHY (9,8 %), kakaová hmota, odstredené sušené mlieko, spracované plnotučné mlieko, maslový olej, nízkotučný kakaový prášok, MLIEČNY CUKOR, emulgátor: Lecitíny; PŠENIČNÝ MLIEČNY SÚŠOK, invertný cukrový sirup, arómy, soľ, kypriace činidlo: uhličitany sodné; Kurací vaječný prášok, korenie.
- Výživové údaje
- Energia kcal 561 kcal Energia kJ 2337 kj Tuky 36 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 21 g Sacharidy 50 g, z toho cukor 36 g Bielkoviny 7,7 g Soľ 0,21 g
- Alergény
- LepokVajcia a výrobky z nichSójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- Bahlsen GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
- Obchodný názov
- Oplatka s mliečnou čokoládou (48%) a lieskovoorieškovou krémovou náplňou (35%)
- Výrobca
- Bahlsen
- Číslo od výrobcu
- 21100
- EAN kód
- 4017100211003
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Bautzen horčica stredne ostrá krémová pikantná vyvážená jemná 1000ml
3,61 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Mrbegeb„ck "Kipferl"
86,72 €/1kg
10,84 €
Predajca: somnia24

Čokoládová poleva Bahlsen Contessa z horkej čokolády 200g
51,10 €/1kg
10,22 €
Predajca: somnia24

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Bahlsen Butter Sheets najlepšie chrumkavé jemné maslové sušienky 125g
24,32 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g
62,20 €/1kg
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

LEIBNIZ 13600 LEIBNIZ Čokoládové maslové sušienky „CHOCO VOLLKORN“, 125 g
47,84 €/1kg
5,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor guľôčky zmes s najlepšou čokoládou Lindt 137g
47,23 €/1kg
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Kakaové sušienky Leibniz Biscuits and Cream Milk s mliečnou krémovou náplňou 190g
19,42 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen koláč "Comtess Marble", 350 g
12,31 €/1kg
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
20,60 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Quendt Original špaldová poleva s mliečnou čokoládou 85g
19,06 €/1kg
1,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové maslové sušienky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
47,84 €/1kg
5,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor vrecúško s nekonečne roztápajúcou sa náplňou 136g
47,57 €/1kg
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Bahlsen Messino pomarančová náplň v horkej čokoláde 125g
35,20 €/1kg
4,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Čokoládové horské sušienky classic,150g
11,07 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
21,80 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Lindt & Sprüngli tenké tyčinky, tmavá čokoláda, 125 g
74,80 €/1kg
9,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje R4142PW, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Biela
323,45 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Lindt Vegánsky slaný karamel s kúskami slaného karamelu 100g
61,00 €/1kg
6,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
46,35 €/1kg
9,27 €
Predajca: somnia24

Amica KGCR 387100 B, 244 L, N-ST, 43 dB, 3 kg/24h, E, Béžová
916,98 €
-53,81 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
863,17 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: T3S_Shop

Marabou Roll Mjölk Choklad pralinky z mliečnej čokolády 74g
215,95 €/1kg
15,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Článok mi bol známy Schin, tu to bolo len o cene
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
40,46 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

M&M's Peanut 800g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,59 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(116)Počet hodnotení: 116
29,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,07 €
Predajca: AllYouNeed
110,35 €/1kg

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(116)Počet hodnotení: 116
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed
215,70 €/1kg

Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
24,10 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,61 €
Predajca: AllYouNeed
95,42 €/1kg

Milka Bubbly čokoláda 95 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,52 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
175 200,00 €/1kg

Alpia Pistaziencreme 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg