5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lieskovcové krúžky Coppenrath11,30 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lambertz - Exquisit - 750g17,36 €/1kg
13,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Delacre Tea Time zmes sušienok 1 kg22,03 €/1kg
22,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 87400 Vianočné sušienky so škoricovými hviezdičkami - 100 g
108,60 €/1kg
10,86 €
Predajca: somnia24

Esser vanilkové polmesiačiky klasické zlaté sušienky 700g
18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
46,35 €/1kg
9,27 €
Predajca: somnia24

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Bahlsen Butter Sheets najlepšie chrumkavé jemné maslové sušienky 125g
24,32 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Feine Nürnberger "Meistersinger" oplátkový perník v čokoláde, 7 balení (7x 200g)
170,00 €/1kg
34,00 €
Predajca: Benture

Bahlsen Mini čokoláda Speculoos s mliečnou čokoládou 200g
50,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

BAHLSEN 81700 Vianočné sušienky Mini Gingerbread Contessa - 100g
92,60 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
20,60 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
18,45 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen lístkové praclíky z jemného lístkového cesta s cukrovou polevou 100g
30,40 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Chicche Cacao/Kakao 200 gr.
21,00 €/1kg
4,20 €
Predajca: Spielgeist

LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové maslové sušienky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
47,84 €/1kg
5,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bahlsen Kipferl s jemnými sušienkami s vanilkovou príchuťou a práškovým cukrom 125g
Bahlsen Kipferl spája tradíciu a pôžitok v jednej sušienke. Jemné sušienky sú vyrobené z mletých lieskových orieškov a zjemnené jemným nádychom vanilkovej príchute. Tenký práškový cukor dodáva sušienkam konečnú podobu a zaručuje nebeskú sladkosť, ktorá je ideálna na akékoľvek posedenie.
Výhody výrobku:
- Jemné sušienky: Vyrobené z mletých lieskových orieškov, ktoré sú obzvlášť jemné.
- Jemná vanilková príchuť: Dodáva neodolateľnú chuť pripomínajúcu klasické croissanty.
- Jemný práškový cukor: dodáva sušienkam rafinovanú sladkosť a dekoratívny nádych.
- Všestranné potešenie: Ideálne ku káve, čaju, kakau alebo ako sladká desiata medzi jedlami.
Chvíle potešenia:
Vychutnajte si Bahlsen Kipferl samostatne alebo ich skombinujte s obľúbeným nápojom. Vďaka jemnej štruktúre a jemnej chuti sa stanú ozdobou každého kávového stolíka alebo lahodným doplnkom výnimočných chvíľ.
Bahlsen Kipferl - klasika pre znalcov, ktorí chcú to najlepšie z tradície a kvality.
BAHLSEN GmbH & Co KG Podbielskistraße 11 30163 Hannover
Knuspriger Keks mit Schokostückchen Inhalt: 200 Einzelpackungen -37730
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, rastlinné tuky (palmový), cukor, mleté LIESKOVÉ ORECHY (12 %), PŠENIČNÝ MLIEČNY SÚŠOK, KURČACIE CELOZRNNÉ VAJČATÁ, pražená PŠENIČNÁ CELOZRNNÁ MÚKA, dextróza, škrob (PŠENIČNÝ), emulgátor: lecitíny; kypriace látky: difosforečnany, uhličitany sodné; aróma, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín; okysľovač: kyselina citrónová; soľ, korenie. Môže obsahovať: ALMONDY.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 2 244,00 Kalorická hodnota v kcal 537,00 Tuky v g 31,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 12,00 Sacharidy v g 55,00 Sacharidy, z toho cukor v g 23,00 Bielkoviny v g 8,30 Soľ v g 0,25
- Alergény
- Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nejLieskové orechy a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Vajcia a výrobky z nichVlašské orechy a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- BAHLSEN GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
- Obchodný názov
- Lieskovoorieškový chlebík s vanilkovou príchuťou
- Výrobca
- Bahlsen
- Číslo od výrobcu
- 37600
- EAN kód
- 4017100376108
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, rastlinné tuky (palmový), cukor, mleté LIESKOVÉ ORECHY (12 %), PŠENIČNÝ MLIEČNY SÚŠOK, KURČACIE CELOZRNNÉ VAJČATÁ, pražená PŠENIČNÁ CELOZRNNÁ MÚKA, dextróza, škrob (PŠENIČNÝ), emulgátor: lecitíny; kypriace látky: difosforečnany, uhličitany sodné; aróma, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín; okysľovač: kyselina citrónová; soľ, korenie. Môže obsahovať: ALMONDY.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 2 244,00 Kalorická hodnota v kcal 537,00 Tuky v g 31,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 12,00 Sacharidy v g 55,00 Sacharidy, z toho cukor v g 23,00 Bielkoviny v g 8,30 Soľ v g 0,25
- Alergény
- Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nejLieskové orechy a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Vajcia a výrobky z nichVlašské orechy a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- BAHLSEN GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
- Obchodný názov
- Lieskovoorieškový chlebík s vanilkovou príchuťou
- Výrobca
- Bahlsen
- Číslo od výrobcu
- 37600
- EAN kód
- 4017100376108
Hodí sa k tomu

Choco Mini Stars 5x37g
28,76 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dentagard bylinná zubná pasta s prírodnou bylinnou príchuťou 75ml
18,00 €/1l
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Esser vanilkové polmesiačiky klasické zlaté sušienky 700g
18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 87400 Vianočné sušienky so škoricovými hviezdičkami - 100 g
108,60 €/1kg
10,86 €
Predajca: somnia24

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
46,35 €/1kg
9,27 €
Predajca: somnia24

Bahlsen Butter Sheets najlepšie chrumkavé jemné maslové sušienky 125g
24,32 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Feine Nürnberger "Meistersinger" oplátkový perník v čokoláde, 7 balení (7x 200g)
170,00 €/1kg
34,00 €
Predajca: Benture

Bahlsen Mini čokoláda Speculoos s mliečnou čokoládou 200g
50,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: somnia24

Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
18,20 €
Predajca: Anteros

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
24,72 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 21100 Bahlsen Waffelgebäck "Ohne Gleichen Vollmilch"
49,12 €/1kg
6,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Otvorené potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukor, palmový olej, niektoré špeciality obsahujú alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
115,25 €/1kg
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Bifi Carazza Pizza Snack plnená pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
27,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka & Lu čokoláda
37,13 €/1kg
3,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,54 €/1kg
14,54 €
Predajca: AllYouNeed

Blackview A90 LTE 4GB RAM 64GB dual sim fialová
263,23 €
-17,81 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
245,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
18,45 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kuchynská pomôcka 12ks nepriľnavé kuchynské náradie Sada silikónového kuchynského náradia Sady kuchynských príborov
24,98 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,48 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Veľmi dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Open Food 5000396053456, Palmový olej, 100 g, 90 g, e442, e476, e500, e500ii, 1990 kJ, 476 kcal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,20 €
Predajca: AllYouNeed
102,67 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg