4,9



Na základe 66 hodnotení
Objem:
100 ml- 30 ml
- 100 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfums de Marly Castley EDP 75 ml M2 297,47 €/1l
172,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Valentino Donna Woda perfumowana, 100 ml1 102,80 €/1l
110,28 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Casamorati 1888 Mefisto Woda perfumowana, 30ml2 861,67 €/1l
85,85 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Juicy Couture - Viva la Juicy Gold Couture EDP 50ml1 040,60 €/1l
52,03 €
Predajca: PerfumTraders

Juicy Couture Gold Couture, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
557,70 €/1l
55,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Juicy Couture Viva La Juicy La Fleur 150ml, Ženy, 150 ml
255,60 €/1l
38,34 €
Predajca: Glamperfeu

Juicy Couture Viva La Juicy Noir, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
414,10 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture Woda perfumowana, 30 ml
1 094,00 €/1l
32,82 €
Predajca: NutraBestBG

Juicy Couture Couture Couture parfémovaná voda pre ženy 100 ml
337,90 €/1l
33,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Juicy Couture, Juicy Couture, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
474,70 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Juicy Couture Viva La Juicy Rose parfémovaná voda pre ženy 50 ml
599,60 €/1l
29,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Juicy Couture Viva La Juicy Petals Please Woda perfumowana, 100 ml
413,50 €/1l
41,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Juicy Couture Viva La Juicy Petals Please Woda perfumowana, 50 ml
1 232,40 €/1l
61,62 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Juicy Couture I Love Juicy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Mandarínka, Zemolez, Jazmín, Pižmo, Pačuli
1 739,00 €/1l
173,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Juicy Couture Viva La Juicy Pink Couture parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 221,67 €/1l
36,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Juicy Couture – Viva La Juicy Le Bubbly, dámska toaletná voda, ovocná a sladká vôňa
773,00 €/1l
38,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Juicy Couture Viva La Juicy Rose parfémovaná voda pre ženy 30 ml
823,33 €/1l
24,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Juicy Couture Juicy Couture parfumovaná voda pre ženy 50 ml
702,20 €/1l
35,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,50 €/1l
38,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Viva La Juicy Juicy Couture EDP EDP a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Juicy Couture!
- Pohlavie: Dámske
- Typ: Dámske a pánske oblečenie Typ: Dámske a pánske oblečenie Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov vône: Viva La Juicy (Viva La Juicy)
- Typ vône: Parfumovaná voda: EDP
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Localised UK Limited
Third Avenue, Globe Park, Marlow, Bucks, SL7 1EY,
SL7 1EY - Reino Unido
+442080590800
[email protected]
Parfém Viva La Juicy od Juicy Couture vytvorilo inovatívne dizajnérske duo, ktoré premenilo velúrové tepláky na významný módny trend pre priemerné ženy a hollywoodsku elitu. Vôňa Viva La Juicy je ženská a zároveň osviežujúca vôňa plná gurmánskych ovocných a kvetinových tónov. Vďaka svojmu módnemu dizajnérovi je parfém Viva La Juicy tou pravou vôňou pre ženy, ktoré sa orientujú na trendy
Juicy Couture Viva La Juicy 100 ml EDP parfumovaná voda v spreji NEU Original
Juicy Couture Viva La Juicy.
Eau de Parfum für Damen.
100 ml
Parfumovaná voda Viva La Juicy od značky Juicy Couture bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda Viva La Juicy od značky Juicy Couture bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Viva La Juicy očarí svojou očarujúcou ženskou vôňou. Vrchná nota začína vôňu lesnými plodmi a sviežou, šťavnatou mandarínkou. Po nej nasleduje srdcová nóta, ktorá poskytuje kvetinové pocity so zimolezom, jazmínom a gardéniou. Dlhotrvajúca základná nóta poskytuje drevité a sladké tóny a môže presvedčiť zmesou karamelu, vanilky, pralinky, santalového dreva a jantáru.
Vrchné tóny: Mandarínkový pomaranč: Stredné tóny: Stredné tóny: jazmín, gardénia, zimolez: Základné tóny: Zloženie: vanilka, santalové drevo, pralinka, karamel, jantár
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Juicy Couture Viva la Juicy Woda perfumowana, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyChlapciDievčatáUnisex
- EAN kód
- 009869104771898691047718098691047718
- Číslo od výrobcu
- JTI-110731599
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Juicy Couture Viva la Juicy Woda perfumowana, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyChlapciDievčatáUnisex
- EAN kód
- 009869104771898691047718098691047718
- Číslo od výrobcu
- JTI-110731599
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Juicy Couture Viva La Juicy EDP 50 ml W
645,80 €/1l
33,73 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,29 €
Predajca: PerfumTraders

Juicy Couture Viva La Juicy parfumovaná voda pre ženy 30 ml
1 043,67 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Juicy Couture Gold Couture, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
557,70 €/1l
55,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Juicy Couture Viva La Juicy Noir, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
414,10 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Juicy Couture, Juicy Couture, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
474,70 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Solárna lampa Solárne guľové záhradné svetlo Solárna zemská špička Zmena farby 15 cm
23,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Deep Red, parfémová voda, 50 ml
1 044,60 €/1l
52,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Žehliaca doska Laurastar Comfortboard Beige, 38 cm x 120 cm, 100% bavlna, nastaviteľná výška, univerzálna žehliaca plocha, 7,3 kg
193,89 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Juicy Couture Couture La La Woda perfumowana, 100ml
276,80 €/1l
27,68 €
Predajca: PerfumTraders

6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
59,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Juicy Couture Couture Couture parfémovaná voda pre ženy 100 ml
337,90 €/1l
33,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
620,00 €/1l
62,00 €
Predajca: FragrancesBg

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
538,00 €/1l
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
243,06 €
Doprava zdarma
Predajca: BRaUN_Elektro

Canon PowerShot G7X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Čierna
1 167,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ToPaSells

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Sada školských batohov Step by Step GIANT „Mermaid Lola“, 5-dielna
232,32 €
Predajca: Ranzenmaxx

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

GeekMe Hoverboard 6,5 palcový hoverboard pre deti Silný duálny motor, Bluetooth reproduktor, LED, hoverboardy pre deti a mládež
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Burberry For Women, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Céder, Jazmín, Moss, Santalové drevo, Pižmo, Vanilka
300,00 €/1l
30,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
98% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
98%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. septembra 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,1 l
Tento parfum som dostala na Vianoce a keď pred pár týždňami došiel, hľadala som náplň! Skvelý pomer ceny a kvality. Vonia len super sladko! Myslela som si, že to nie je na každý deň kvôli nezvyčajnej vôni, ale mýlila som sa! Stal sa mojím každodenným spoločníkom!
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Juicy Couture Viva La Juicy parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Objem 0,1 l
Tento parfum je môj absolútne najobľúbenejší. Kupujem si ho znova a znova už 16 rokov. Pomer ceny a výkonu je bezkonkurenčný. Absolútne odporúčanie na kúpu.
Hodnotenie z 25. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy s potešením
Objem 0,1 l
Skvelý parfém, vydrží veľmi dlho. Skvele vonia. Cena je bezkonkurenčná. Kúpila by som si parfém znova a znova. Fľaštička je jednoducho krásna
Hodnotenie z 18. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa
Objem 0,1 l
Tento parfum používam už roky, je to moja najobľúbenejšia vôňa, kvetinová a vôbec nie vtieravá
Hodnotenie z 25. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,1 l
Rýchle dodanie, produkt ako vždy veľmi dobrý za skvelú cenu
Hodnotenie z 23. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moja obľúbená vôňa
Objem 0,1 l
Poznám článok, ale cena bola veľmi dobrá.
Hodnotenie z 13. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,1 l
Skvelé, že som tu našla svoju obľúbenú vôňu. Cena je špičková, rovnako ako dodanie.
Hodnotenie z 2. septembra 2016 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé!
Objem 0,1 l
Super rýchle dodanie...vôňa sladká ovocná..veľmi príjemná..nie rušivá..feminine.For cena v porovnaní s parfumom musí;) Odporúčané z YouTube.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,71 €
Predajca: PerfumTraders
533,88 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l