Popis produktu: Krmivo pre papagáje Classic Bird Doplnkové krmivo pre okrasné vtáky - Optimálna výživa pre papagáje - Krmivo pre papagáje Classic Bird je ideálne pre každého, kto chce svojmu papagájovi ponúknuť prirodzenú a výživnú stravu. Špeciálna kŕmna zmes je optimalizovaná tak, aby spĺňala potreby všetkých papagájov. Táto vyvážená zmes poskytuje vášmu papagájovi základné vitamíny a stopové prvky, ktoré sú najlepším predpokladom pre silné perie a zdravý, dlhý život. Arašidové jadrá, ktoré obsahuje, sú u papagájov obzvlášť obľúbené - vďaka vysokému obsahu bielkovín majú mimoriadne vysokú výživovú hodnotu.
Classic Bird Papageienfutter 25kg
69,50 €
2,78 € / 1kg
plus 3,90 € poštovné
Doprava k vám domov
pi 20. – st 25. novembra
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Základné krmivo pre vtáky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Prestige Premium Budgies - 20 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
81,30 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-3,10 €
78,20 €
Predajca: superbrandshop
Ďalšie informácie o reklame
Beduco 15kg Pappagalli Supreme Frutta Nr. 64
6,21 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
93,13 €
Predajca: e-zooo_com
Ďalšie informácie o reklame
Prestige Großsittiche - 20 kg
4,47 €/1kg
89,49 €
Predajca: e-zooo_com
Ďalšie informácie o reklame
Prestige Pigeons - Pigeons Exotiques - 20 kg
92,92 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
Vitakraft 4008239214270, Semienka, 3 kg, Andulka, 138 mm, 210 mm, 322 mm
11,30 €/1kg
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Versele-Laga Budgies 20kg, Semienka, 20 kg, Papagáj, Vitamín A, Yellow millet 54%, red millet 16%, white millet 10%, canary seed 8%, husked oats 6%, linseed 3%,..., 20 kg
4,42 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
94,48 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6,18 €
88,30 €
Predajca: e-zooo_com
Classic Bird Kanarienvogelfutter 25kg
3,20 €/1kg
79,99 €
Predajca: e-zooo_com
Classic Bird Papageienfutter Züchtermischung 25kg
3,01 €/1kg
75,27 €
Predajca: e-zooo_com
Classic Bird Meisenfutter 25kg
2,97 €/1kg
74,37 €
Predajca: e-zooo_com
Classic Bird Fettfutter 25kg
2,99 €/1kg
74,75 €
Predajca: e-zooo_com
Classic Bird Winterstreufutter 5kg
4,66 €/1kg
23,30 €
Predajca: e-zooo_com
Classic Bird Winterstreufutter Spezial 25kg
2,75 €/1kg
68,75 €
Predajca: e-zooo_com
Classic Bird Kanarienvogelfutter ohne Rübsen 25kg
3,30 €/1kg
82,61 €
Predajca: e-zooo_com
Classic Bird Mix Naturale 10kg
4,09 €/1kg
40,90 €
Predajca: e-zooo_com
Classic Bird Fettfutter 5kg
5,22 €/1kg
26,08 €
Predajca: e-zooo_com
Ration de faisans 25kg
2,44 €/1kg
61,02 €
Predajca: e-zooo_com
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu: Krmivo pre papagáje Classic Bird Doplnkové krmivo pre okrasné vtáky - Optimálna výživa pre papagáje - Krmivo pre papagáje Classic Bird je ideálne pre každého, kto chce svojmu papagájovi ponúknuť prirodzenú a výživnú stravu. Špeciálna kŕmna zmes je optimalizovaná tak, aby spĺňala potreby všetkých papagájov. Táto vyvážená zmes poskytuje vášmu papagájovi základné vitamíny a stopové prvky, ktoré sú najlepším predpokladom pre silné perie a zdravý, dlhý život. Arašidové jadrá, ktoré obsahuje, sú u papagájov obzvlášť obľúbené - vďaka vysokému obsahu bielkovín majú mimoriadne vysokú výživovú hodnotu.