5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lambertz Divina 113g10,97 €/1kg
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
OVSENÉ KUCHYNICE S ČOKOLÁDOU A VANILKOU, BEZLEPKU, 150 g - VARŠAVSKÝ BATON0,02 €/1kg
3,09 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g18,45 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Škótske maslové sušienky 250g
31,80 €/1kg
7,95 €
Predajca: artbook-service

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers škótske sušienky 150g
1 217,67 €/1kg
182,65 €
Predajca: SpiritsFlavour

Walkers belgické čokoládové sušienky s kúskami 150g
1 161,13 €/1kg
174,17 €
Predajca: SpiritsFlavour

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
1 330,32 €/1kg
166,29 €
Predajca: SpiritsFlavour

KEKSE Kokos - bezlepkový 35g
1,59 €
Predajca: KEKSE

Wafel Elitesse z kremem o smaku trzech czekolad 23 g
27,50 €/1kg
1,66 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,55 €
Predajca: Katomix

Manner Minis oblátky s orechmi, 25 g
21,33 €/1kg
1,85 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,64 €
Predajca: Megasam24PL

Herbatniki Leibniz Minis Choco 100 g
16,83 €/1kg
2,21 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,02 €
Predajca: Katomix

Maslové sušienky Leibniz 50 g
16,80 €/1kg
2,01 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,84 €
Predajca: Katomix

Wafel Loacker z ciemną czekoladą 25 g
19,67 €/1kg
1,91 €
-69%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,59 €
Predajca: Megasam24PL

Schulte mandľový croissant s marcipánovými mandľami s horkou čokoládou 175g
27,43 €/1kg
4,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakuski herbatniki Petit Beurre 50 g
11 600,00 €/1kg
1,66 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,58 €
Predajca: Katomix

Herbatniki Leibniz Maślane Klasyczne 100 g
12,92 €/1kg
3,01 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,55 €
Predajca: Katomix

LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové maslové sušienky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
47,84 €/1kg
5,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Werz 1589, Čokoláda, Kokos, 538 kcal, 2251 kJ, 5,8 g, 48,5 g, 17,8 g
49,27 €/1kg
7,39 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Walkers Pure Butter Stem Ginger Shortbread krehký chlieb 175g
Škótsky chlebík s pikantným austrálskym zázvorom
Walkers Pure Butter Stem Ginger Shortbread kombinuje tradičný škótsky chlieb s jemnými kúskami kandizovaného zázvoru z Austrálie. Kombinácia maslového, krehkého cesta a jemnej pikantnosti zázvoru vytvára jedinečný chuťový kontrast.
Ideálne na každú príležitosť
- Ideálne k čaju, káve alebo ako sladké občerstvenie medzi jedlami
- Chrumkavé, maslové a jemne pikantné - na výnimočnú chvíľu potešenia
- Praktické 175 g balenie - ideálne na zdieľanie alebo na vlastné potešenie
Walkers - kvalita a tradícia
- Vyrobené podľa pôvodnej škótskej receptúry s kvalitným zázvorom
- Bez umelých farbív a konzervačných látok pre čistú chuť
- Ideálne pre všetkých, ktorí milujú jemné maslové sušienky s pikantnou chuťou
Walkers Stem Ginger Shortbread - maslové, mierne pikantné a typicky škótske!
TOP FOOD GMBHBadstr. 16D-74072 Heilbronn
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ múka (PŠENIČNÁ múka, uhličitan vápenatý, železo, niacín, tiamín), maslo (z MLIEKA) (24 %), kandizovaný stonkový zázvor (17 %) (stonkový zázvor, cukor), cukor, mletý zázvor, soľ, kypriace látky (difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný)
- Výživové údaje
- Energia 489 kcal 2046 kJ Tuky 23,0 GRM Nasýtené mastné kyseliny 16,1 GRM Sacharidy 63,6 GRM Cukor 32,3 GRM Bielkoviny 5,3 GRM Soľ 0,5 GRM
- Alergény
- Škrupinové plody a orechy
- Hmotnosť
- 175 g
- Potravinársky podnik
- TOP FOOD GMBHBadstr. 16 D-74072 Heilbronn
- Obchodný názov
- Originálny škótsky chlebík so zázvorom
- Výrobca
- Top Food Im- und Exportges.
- Číslo od výrobcu
- 2060
- EAN kód
- 390470015100039047001510
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ múka (PŠENIČNÁ múka, uhličitan vápenatý, železo, niacín, tiamín), maslo (z MLIEKA) (24 %), kandizovaný stonkový zázvor (17 %) (stonkový zázvor, cukor), cukor, mletý zázvor, soľ, kypriace látky (difosforečnan disodný, hydrogenuhličitan sodný)
- Výživové údaje
- Energia 489 kcal 2046 kJ Tuky 23,0 GRM Nasýtené mastné kyseliny 16,1 GRM Sacharidy 63,6 GRM Cukor 32,3 GRM Bielkoviny 5,3 GRM Soľ 0,5 GRM
- Alergény
- Škrupinové plody a orechy
- Hmotnosť
- 175 g
- Potravinársky podnik
- TOP FOOD GMBHBadstr. 16 D-74072 Heilbronn
- Obchodný názov
- Originálny škótsky chlebík so zázvorom
- Výrobca
- Top Food Im- und Exportges.
- Číslo od výrobcu
- 2060
- EAN kód
- 390470015100039047001510
Hodí sa k tomu

Walkers Stem Ginger Biscuits škótske zázvorové sušienky 150g
1 156,60 €/1kg
173,49 €
Predajca: SpiritsFlavour

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers škótske sušienky 150g
1 217,67 €/1kg
182,65 €
Predajca: SpiritsFlavour

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Škótske maslové sušienky 250g
31,80 €/1kg
7,95 €
Predajca: artbook-service

Walkers Oatflake und Cranberry Biscuits mit Haferflocken 150g
1 156,60 €/1kg
173,49 €
Predajca: SpiritsFlavour

Walkers belgické čokoládové sušienky s kúskami 150g
1 161,13 €/1kg
174,17 €
Predajca: SpiritsFlavour

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g
13,52 €/1kg
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezcukrové sušienky 170 g Gullón
19,65 €/1kg
3,93 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,34 €
Predajca: Katomix

Zázvorové sušienky 175g
23,31 €/1kg
4,08 €
Predajca: taleoo

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
16,43 €/1kg
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Flauti Cioccolato, 280 g, Konzervačná látka, Umelé farbivo, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), 356 kcal, 1490 kJ, 15,2 g, 44,8 g
10,56 €/1kg
3,80 €
Predajca: SanmartiniStore

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Prato Belli Cantuccini Toskánske mandľové pečivo sypké 1000g
16,67 €/1kg
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
18,45 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
21,80 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 0039047052529, 512 kcal, 5,7 g, 60,6 g, 30,1 g, 26,8 g, 12,6 g
1 413,28 €/1kg
353,32 €
Predajca: SpiritsFlavour

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
13,87 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaiserova rolka 285g
23,68 €/1kg
5,92 €
Predajca: taleoo

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.
24,94 €/1kg
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
12,14 €/1kg
5,25 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,49 €
Predajca: Spielgeist

Macarons de Pauline Pistazie Mandel Creme 6 Makronentörtchen 72g
80,83 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
34,10 €/1kg
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Divina 113g
10,97 €/1kg
1,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343572, Mliečna čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
34,10 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686010075, 25 g, 160 g, B, 338 kcal, 46 g, 0,5 g
16,56 €/1kg
3,01 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,65 €
Predajca: Magule-cz

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
23,29 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo

Mulino Bianco 8076809573252, Sušienka, kakao, Lieskový orech, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
14,56 €/1kg
4,95 €
Predajca: Spielgeist

Mc Vities Digestive Original
14,76 €/1kg
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MARINOVANÝ ZÁZVOR NA SUSHI, 190 g (118 g) - ZÁZVOROVÉ ĽUDIA
0,03 €/1kg
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Niečo výnimočné
Tieto sušienky sú naozaj niečo výnimočné, zázvor je v nich veľmi výrazný, ale nie je príliš silný, a sušienka má chrumkavú konzistenciu, ktorá vďaka zázvoru nie je úplne suchá. Milujem ich! Výborne sa hodia k čaju, ja ako gurmán si ich však dávam ku káve.
Hodnotenie z 14. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma
5% od 2 ks




Doprava zdarma








Doprava zdarma


Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed
190,52 €/1kg

Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,26 €/1kg

Millefoglie Classiche Butterkekse 125g - Vicenzi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,61 €/1kg

Prato Belli Cantuccini Toskánske mandľové pečivo sypké 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,67 €/1kg

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,92 €
Predajca: AllYouNeed
33,99 €/1kg