4,8



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – stredne pražená, jemne mletá118,80 €/1kg
12,25 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,88 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
Káva z púpavy Lopúch a lucít 150g POLSKÝ MNISZEK44,16 €/1kg
8,39 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Filtračná káva Krönung jemná | mletá | 500g34,90 €/1kg
17,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dallmayr Káva Classic, mletá, 500 g18,54 €/1kg
10,50 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,27 €
Predajca: AllYouNeed

Eilles mletá káva 20006 500g
33,02 €/1kg
16,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
25,94 €/1kg
12,97 €
Predajca: Zyrafka

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
24,06 €/1kg
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
26,57 €/1kg
159,44 €
Predajca: Store-Germany

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mleté
52,76 €/1kg
26,38 €
Predajca: AllYouNeed

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Stredne pražená, Americano, Espresso, Taška, 500 g
24,86 €/1kg
12,43 €
Predajca: Zyrafka

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

Káva Café Intención CLÁSICO mega economy pack, 12x500g mletá
57,02 €/1kg
28,51 €
Predajca: somnia24

Café Hag Filter Coffee Classic Mild | mletá | 500g
42,02 €/1kg
21,01 €
Predajca: Ambiente-3000

Segafredo Intermezzo mleté espresso 250g - intenzívna chuť, dokonalá crema
105,88 €/1kg
26,47 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
95,92 €/1kg
25,47 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Illy Espresso, 250 g, Stredne pražená, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm
32,48 €/1kg
8,12 €
Predajca: CoffeeFriend

Organic Intense Organic Strong Coffee : Fairtrade : gemahlen : 500g
51,18 €/1kg
25,59 €
Predajca: somnia24

KÁVA MLETÁ ARABIKA 100% ESPRESSO FAIR TRADE250 g - HORA HAGEN
28,20 €/1kg
7,05 €
Predajca: taleoo

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Jemné praženie, Espresso, Nádoba
76,28 €/1kg
19,07 €
Predajca: somnia24

Bristot Classico intenzívna mletá káva 250g
19,44 €/1kg
4,86 €
Predajca: Zyrafka
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Idee Kaffee Classic s jemnou príchuťou mletý s kofeínom 500g
Káva IDEE KAFFEE Classic vždy patrila medzi špičkové kávy. Vďaka špeciálnemu procesu rafinácie je mimoriadne nenáročná na žalúdok. Kávové zrná sú pred pražením ošetrené parou a tlakom. Tento proces vedie k výraznému zníženiu obsahu najdôležitejších pražiacich dráždivých látok, a preto zaručuje najlepšiu chuť. Kofeín sa zachováva, aby sa zabezpečil povzbudzujúci účinok kofeínu v káve IDEE KAFFEE Classic.
Darboven GmbH & Co KG Pinkertweg 13 22113 HamburgE-mail: [email protected]
Idee Kaffee je jedinečná pre milovníkov klasickej chuti kávy s jemným charakterom. Vďaka špeciálnemu procesu praženia sa táto káva vyznačuje zníženou kyslosťou, vďaka čomu je šetrnejšia k žalúdku, pričom si zachováva plnú arómu a intenzívnu chuť. Starostlivo vybrané kávové zrná Arabica poskytujú dokonalú harmóniu medzi jemnou sladkosťou a jemným nádychom horkosti, vďaka čomu je každá šálka tejto kávy skutočným pôžitkom. Dokonale zomletá káva je vhodná na prípravu tradičným spôsobom aj v kávovaroch na prelievanie a pri každej príležitosti ponúka plnú chuť a arómu. Balenie s hmotnosťou 250 g poskytuje pohodlie a čerstvosť, vďaka čomu si môžete dlhšie vychutnávať vynikajúcu kvalitu tejto kávy.
Výrobca: Idee Kaffee - J. J. Darboven
Typ: mletá káva
Druh kávy: zmes
Stupeň praženia: 3/5
Intenzita: 3/6
Kyslosť: nízka
Hmotnosť: 500 g
Najlepší dôkaz, že povzbudzujúco aromatická filtrovaná káva môže byť aj vzrušujúca: Vďaka svojej príjemnej kyslosti má prekvapivo pikantný charakter a prináša sviežu chuť a plnú arómu do každej šálky. Rafinovaná parou, množstvo dráždivých a horkých látok.
| Názov kávy | Idee Kaffee Classic - pražená mletá a vákuovo balená káva |
| Hmotnosť | 252g |
| Návod na použitie | Množstvo kávy na šálku: 7 g |
| Trvanlivosť a skladovanie | Po otvorení skladujte kávu na chladnom a suchom mieste |
| Zloženie | Pražená, mletá a vákuovo balená káva |
| Zodpovedná potravinárska spoločnosť | J.J. DARBOVEN GmbH & Co KG, D-22113 Hamburg Servisné informácie 0800-31 05 031 |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
Objavte kávu Idee - vynikajúci výber pre milovníkov kávy, ktorí si cenia kvalitu a chuť. Táto káva zaujme starostlivo vybranými zrnami, ktoré zaručujú neporovnateľnú chuť a plnú šálku. Či už chcete začať deň povzbudzujúcou šálkou kávy, alebo si dopriať popoludňajšiu prestávku, káva Idee je dokonalou voľbou pre každú chvíľu. Harmonické praženie zvýrazňuje prirodzené chute zŕn a zaručuje vyvážený chuťový zážitok. S každým dúškom si vychutnáte jemné nuansy, vďaka ktorým je táto káva taká výnimočná. Balenie zaručuje zachovanie čerstvosti a chuti až do poslednej šálky, takže si prvotriednu kávu môžete vychutnať kedykoľvek. Kávu Idee, ktorá je ideálna na použitie doma alebo v kancelárii, možno pripraviť rôznymi spôsobmi - ako filtrovanú kávu, espresso alebo vo french presse. Je nielen potešením pre chuťové bunky, ale aj skutočným pôžitkom pre zmysly. Vďaka atraktívnemu baleniu je tiež vynikajúcim darčekom pre priateľov a rodinu, ktorí tiež zdieľajú lásku ku káve. Doprajte sebe a svojim hosťom výnimočný zážitok z kávy Idee a nechajte sa inšpirovať jej kvalitou a chuťou. Kúpte si túto kávu a premeníte svoju prestávku na kávu na chvíľu čistej radosti!
Tí, ktorí uprednostňujú jemnú chuť kávy v kvalite 100 % arabiky, sa nemusia zaobísť bez kofeínu. IDEE KAFFEE už mnoho desaťročí dokazuje, ako spojiť úžasnú jemnosť s plným pôžitkom z kávy: Výsledkom procesu rafinácie Darboven, pri ktorom sa kávové zrná pred starostlivým pražením jemne rafinujú čistou parou pri vysokej teplote, je jemná chuť kávy s plným obsahom kofeínu a harmonicky vyváženou arómou.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- 100% arabica
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 811KJ Energetická hodnota: 194Kcal Tuky: 13,4g z toho nasýtené mastné kyseliny: 5g Sacharidy: 1,5g z toho cukor: 1,5g Bielkoviny: 14g Soľ: 0,03g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Pinkertweg 13 22113 HamburgDarboven GmbH & Co. KG
- Obchodný názov
- Pražená, mletá a vákuovo balená káva
- Výrobca
- Idee Kaffee
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- JJD/71466
- EAN kód
- 4006581071466
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- 100% arabica
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 811KJ Energetická hodnota: 194Kcal Tuky: 13,4g z toho nasýtené mastné kyseliny: 5g Sacharidy: 1,5g z toho cukor: 1,5g Bielkoviny: 14g Soľ: 0,03g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Pinkertweg 13 22113 HamburgDarboven GmbH & Co. KG
- Obchodný názov
- Pražená, mletá a vákuovo balená káva
- Výrobca
- Idee Kaffee
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- JJD/71466
- EAN kód
- 4006581071466
Hodí sa k tomu

IDEE Káva jemná aromatická mletá bez kofeínu 500g
27,02 €/1kg
13,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

IDEE KAFFEE Kávový krém AROMATISCH, 1000g Bohnen
38,40 €/1kg
38,40 €
Predajca: LAVONIO

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
24,06 €/1kg
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Mövenpick Der Himmlische mletá vysokohorská káva Arabica 500g
25,94 €/1kg
12,97 €
Predajca: Zyrafka

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
114,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kempingový varič na bután
49,36 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

TELEKOM Speedport Smart 3 R ohne Wandhalterung
243,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Gimi Glory Sušiak Na Bielizeň 18 M 167722
25,67 €
Predajca: Di-Life

BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack
48,43 €/1kg
52,30 €
Predajca: AllYouNeed

Prepínač ChiliTec DELPHI 250V AC / 10A, vrátane rámu, zapustený, biely
2,68 €
Predajca: eu-bay_de

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
78,39 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

100x gumička do vlasov Čierna elastická gumička do vlasov
14,28 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

MEDION kávovar s termoskou a časovačom (kávovar na filtrovanú kávu, 8 šálok, 1,2 l, 900 W, 3 úrovne, funkcia udržiavania teploty, časovač, proti odkvapkávaniu, displej, MD18458) nerezová oceľ
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Hofgut mladý hrášok veľmi jemný a mrkva predvarená v pohári 720ml
3,31 €/1l
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Excelentný organizér na topánky Houseware, plast/kov, 50x19x65 cm, čierny
17,98 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Layba Olejový rozprašovač 100ML - Sklenená fľaša na olivový olej so štetcom, balenie 2 ks, Rozprašovač oleja na olej na varenie pre teplovzdušnú frité
19,99 €
Predajca: Layba

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

Naomi Campbell Here To Shine Woda toaletowa, 15ml
1 201,33 €/1l
18,02 €
Predajca: somnia24

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

ROTPUNKT 530-01-00-0, 0,5 L, Slonovinová, Polypropylén (PP), 24 h, 36 h, 162 mm
24,50 €
Predajca: NeuertsShop

Idee Kaffee GOLD EXPRESS rozpustná káva, 100g
61,20 €/1kg
6,12 €
Predajca: Zyrafka
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi ľahké na žalúdok
Po rokoch hľadania som konečne našiel dokonalú kávu. Je veľmi nenáročný na žalúdok, a preto môžete vypiť šálku viac bez obáv. Tak si to užite.
Hodnotenie z 10. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
IDEE COFFEE
Kamarát nám ho odporučil vyskúšať, boli sme nadšení a vyhovoval nám. Žiadny tlak v žalúdku a žiadny pocit plnosti. Môžeme ho len odporučiť. Zostaneme pri ňom.
Hodnotenie z 11. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ďakujeme za rýchle dodanie!
Kúpené ako darček pre našu tetu, ktorá má rád túto kávu už viac ako 40 rokov
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
chutné
veľmi spokojný
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi dobré!
Hodnotenie z 16. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Produkt poznám už 10 rokov a som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 31. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Všetko skvelé, rýchle dodanie, dobrá kvalita
Hodnotenie z 21. septembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelá káva.
Káva IDEE je ako vždy jednoducho skvelá káva.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Aromatizovaná mletá káva LIESKOVÝ ORECH 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražená Tommy
37,99 €
Predajca: SuperMerchant

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – stredne pražená, jemne mletá
12,25 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,88 €
Predajca: Exporgin
118,80 €/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
16,90 €
Predajca: Nutrisslim
135,20 €/1kg

BEZLEPKOVÁŽALUDOVÁ KÁVA 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,69 €
Predajca: BRAT_PL
33,45 €/1kg

ReiChi Cafe, 180g - Dlhotrvajúci!
20,09 €
Predajca: medpak_shop
223,22 €/1kg

Káva Arabica a kardamón 250g mletá. Zmes so zeleným kardamónom pre lahodnú chuť.
20,99 €
Predajca: LaProve
83,96 €/1kg

Púpavová káva s adaptogénmi - ASHWAGANDA 150g
10,79 €
Predajca: BRAT_PL
56,79 €/1kg

Púpavová káva s bodliakom, brukvou a artičokom 150g POLSKÝ MNÍŠEK
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
53,11 €/1kg

Čerstvo mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,39 €
Predajca: Serica
46,17 €/1kg

KÁVA MLETÁ ARABICA 100% PERU FAIR TRADE250 g - OXFAM
11,80 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

Liečivo vyrobené z praženej, mletej kávy bez kofeínu a púpavy
9,09 €
Predajca: BRAT_PL
47,84 €/1kg

Alce Nero 324804, 250 g, Mocha, Taliansko, Taška
10,49 €
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg

Kawa mielona Pedro's 250 g
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,96 €/1kg

Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Stredne pražená, Káva, Taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
13,62 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,09 €
Predajca: Caffarro
20,36 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Stredne pražená, Espresso, Taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,52 €
Predajca: Caffarro
21,31 €/1kg

Kawa mielona Pedros 100 g
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,90 €/1kg

Akumulátorová striekacia pištoľ na farby Elektrická 21V lítiová batéria Nabíjateľná 1000ml Zástrčka EÚ 200?240V
92,99 €
Predajca: Zanjo24

Súprava na prípravu kávy Espresso Mini mlynček s filtračným papierom
47,99 €
Predajca: Zanjo24

Jacobs Gold mletá káva 250 g
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,96 €/1kg

CYCORRYKÁVA 200 g - DARY NATURY
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg