5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lorenz Pommels Original Potato Snack jemne solený a ochutený 75g34,80 €/1kg
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
funny fresh donuts arašidovo-karamelové sladké a slané 110g24,55 €/1kg
2,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
funny čerstvé Ringli chrumkavé zemiakové krúžky s príchuťou papriky 35g29,55 €/1kg
1,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

funny fresh Frit Sticks Maďarská paprika chrumkavá čerstvá 100g
24,30 €/1kg
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Sour Cream & Onion 40g
103,33 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

zábavné čerstvé zemiaky Riffles s chilli a paprikou 150g
16,33 €/1kg
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramov | tuba 1 kus
16,79 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pom Bear Kečup Potato Snack bezlepkový vegetariánsky vegánsky 75g
34,00 €/1kg
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh šošovicové lupienky Sour Cream Style bezlepkové vegetariánske 90g
34,33 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Hot & Spicy 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

funny čerstvé cibuľové krúžky Kukuričné krúžky s cibuľovou príchuťou 80g
24,13 €/1kg
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Kettle Chips Soľ a ocot bezlepkové vegánske 120g
22,17 €/1kg
2,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Kruspers medovo-horčicový štýl chrumkavo pikantný 120g
16,92 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Cornados Nacho Cheese Style kukuričný snack so syrom 80g
26,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh popchips zemiakový snack s červenou paprikou 80g
38,63 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zábavné čerstvé klokany Jumpys s jemnou paprikovou príchuťou 75g
Vaše snackové srdce poskočí radosťou! Funny-frisch Jumpys potešia svojím jedinečným tvarom klokana a ľahkým a vzdušným sústom. Vnútri sú krehké, zvonka chrumkavé a jemne ochutené jemnou paprikovou príchuťou. Nezameniteľná pochúťka, ktorá poteší nielen fanúšikov klokanov!
Prečo funny-frisch Jumpys?
Chrumkavé a vzdušné zároveň - jedinečný chuťový zážitok.
Jemná papriková príchuť - jemná a harmonicky vyvážená.
Zábavný tvar klokana - ideálny pre malých aj veľkých fanúšikov občerstvenia.
Kvalita od spoločnosti funny-frisch - Najlepšie ingrediencie pre maximálny pôžitok.
Máte chuť na skákaciu zábavu?
Či už na filmový večer, na cestách alebo medzi tým - funny-frisch Jumpys sú ideálnym spoločníkom pre každého, kto miluje chrumkavé snacky s chuťou.
Vyskúšajte funny-frisch Jumpys teraz!
Pomôžte si a užite si jedinečnú zábavu pri občerstvení.
Funny-frisch Jumpys - dokonalá desiata na každú príležitosť
Funny-frisch Jumpys sú nielen chutné, ale aj skutočnou pastvou pre oči! Zábavný tvar klokana prináša zábavu na každé občerstvenie a poteší malých aj veľkých. Vzdušná, chrumkavá štruktúra a jemná papriková chuť z nich robia neodolateľnú pochúťku.
Výhody funny-frisch Jumpys na prvý pohľad:
Ľahké a chrumkavé - pochúťka, ktorá vás nezaťaží.
Ideálne na prestávky medzi jedlami - či už na cestách, alebo doma.
Tvar vhodný pre deti - ideálny pre malých fanúšikov občerstvenia.
Nezameniteľná chuť - jemne ochutené a veľmi chutné.
Kedy si najradšej vychutnávate funny-frisch Jumpys?
Či už ako občerstvenie počas večera pred televízorom, ako občerstvenie na párty alebo jednoducho medzi jedlami - funny-frisch Jumpys sú ideálne na každú príležitosť. Postarajú sa o dobrú náladu a jedinečný chuťový zážitok!
Kúpte si klasický snack hneď teraz!
Uistite sa, že si vychutnáte neporovnateľnú chuť funny-frisch Jumpys a zažijete jedinečnú chuťovú zábavu!
Upozornenie: Ide o čerstvý výrobok, ktorý má vzhľadom na výrobu a zloženie veľmi krátku minimálnu trvanlivosť. Pri dodaní môže mať tento výrobok minimálnu trvanlivosť len 2 týždne.
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co KGErna-Scheffler-Straße 3
51103 Köln
| Zložky | |
|---|---|
| Zemiakový prášok (54 %), slnečnicový olej, zemiakový škrob, modifikovaný zemiakový škrob, kuchynská soľ, aróma (obsahuje mliečne zložky), mletá paprika, cukorobsahuje mliečne zložky), paprikový prášok, cukor, cibuľový prášok, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), okysľovač (kyselina citrónová), kvasnicový extrakt, farbivo (paprikový extrakt), dymová aróma. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Energetická hodnota: | 2026 kJ / 484 kcal |
| Tuk: | 24 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | 2,2 g |
| Carbohydrates: | 60 g |
| z toho cukor: 60 g: | 1,9 g |
| Bielkoviny: 1,9 g: | 5,1 g |
| Soľ: | 2,6 g |
| Vláknina: | 3,3 g |
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Zemiakový prášok (54 %), slnečnicový olej, zemiakový škrob, modifikovaný zemiakový škrob, kuchynská soľ, aróma (obsahuje MLIEČNE ZLOŽKY), mletá paprika, cukor, cibuľový prášok, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), okysľovač (kyselina citrónová), kvasnicový extrakt, farbivo (paprikový extrakt), dymová aróma.
- Výživové údaje
- Energia 145 kcal 607 kJ Tuky 24,0 GRM Nasýtené mastné kyseliny 2,2 GRM Sacharidy 60,0 GRM Cukor 1,9 GRM Bielkoviny 5,1 GRM Soľ 2,6 GRM Referenčné množstvo pre priemernú dospelú osobu (8400kj / 2000kcal)
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 75 g
- Potravinársky podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln (D)
- Obchodný názov
- Zemiakový snack s príchuťou papriky
- Výrobca
- Intersnack Deutschland SE
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 72750
- EAN kód
- 4003586002662
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Zemiakový prášok (54 %), slnečnicový olej, zemiakový škrob, modifikovaný zemiakový škrob, kuchynská soľ, aróma (obsahuje MLIEČNE ZLOŽKY), mletá paprika, cukor, cibuľový prášok, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), okysľovač (kyselina citrónová), kvasnicový extrakt, farbivo (paprikový extrakt), dymová aróma.
- Výživové údaje
- Energia 145 kcal 607 kJ Tuky 24,0 GRM Nasýtené mastné kyseliny 2,2 GRM Sacharidy 60,0 GRM Cukor 1,9 GRM Bielkoviny 5,1 GRM Soľ 2,6 GRM Referenčné množstvo pre priemernú dospelú osobu (8400kj / 2000kcal)
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 75 g
- Potravinársky podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln (D)
- Obchodný názov
- Zemiakový snack s príchuťou papriky
- Výrobca
- Intersnack Deutschland SE
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 72750
- EAN kód
- 4003586002662
Hodí sa k tomu

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh donuts arašidovo-karamelové sladké a slané 110g
24,55 €/1kg
2,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
118,00 €/1kg
8,85 €
Predajca: somnia24

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny čerstvé Ringli chrumkavé zemiakové krúžky s príchuťou papriky 35g
29,55 €/1kg
1,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánske vegánske vrecko na čipsy 150g
15,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

funny čerstvé cibuľové krúžky Kukuričné krúžky s cibuľovou príchuťou 80g
24,13 €/1kg
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

zábavné čerstvé zemiaky Riffles s chilli a paprikou 150g
16,33 €/1kg
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Pommels Paprikový zemiakový snack s jemnou príchuťou 75g
28,53 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramov | tuba 1 kus
16,79 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

funny-frisch 14272 funny-frisch Frit-Sticks ungarisch 100,0 g
411,60 €/1kg
41,16 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
15,40 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
20,97 €
Predajca: somnia24

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
18,23 €/1kg
18,23 €
Predajca: somnia24

Bifi Carazza Pizza Snack plnená pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
27,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánsky bezlepkový 150g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

D.RECT 10 kusov voľných listov (2 kusy v každej farbe 5x2) | Kartónový voľný zakladač A4 s plastovou perforáciou s priehľadným predným obalom | Plastový voľný zakladač z PP fólie | Perforovaný - euro perforácia
36,14 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super Som nadšený
Keďže si tu tieto výrobky nemôžem kúpiť, je skvelé, že si ich môžem kúpiť v Kauflande.
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(51)Počet hodnotení: 51
21,41 €
Predajca: Heartforcards
58,18 €/1kg

Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,83 €/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Príchuť kyslej smotany a cibule 70g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,22 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
203,14 €/1kg

Dovgan Smak chlebové lupienky s cesnakom 120g



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
166,58 €/1kg

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
15,78 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,89 €/1kg

Pringles Original 70g



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,68 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
180,00 €/1kg

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,44 €/1kg

Pringles Salt Vinegar skladané chipsy s príchuťou soli a octu 160g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,02 €/1kg

Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
53 769,23 €/1kg

PRÍRODNÉ ZEMIAKOVÉ ČIPESKY BEZ PRIDANEJ SOLI, 125 g - TRAFO
3,76 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Want Want Original Got Rice Japonica Crisps knusprige Reiscracker 85g
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,41 €/1kg

Superbon Chips Zemiakové lupienky s príchuťou morských rias balenie 125g
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,31 €/1kg

BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
2,23 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
5,29 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY S PRÍCHUŤOU ČIERNA HĽUFA100 g - TRAFO
5,69 €
Predajca: Biogo
0,06 €/1kg

Organické tortillové lupienky Paprika chrumkavé pikantné zlatožlté a lahodné 125g
2,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,84 €/1kg

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,13 €
Predajca: M_plus_L
54,20 €/1kg