Konjakové cestoviny
47 výsledkov
- 4 a ďalšie
- Pod 10 €
- 10 – 15 €
- 15 – 20 €
- Nad 20 €
- Doprava zadarmo
- Všetky ponuky

CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) RYŽA SHIRATAKI 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
10,81 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

USUI konjakové penne v náleve 15 + 5 | nízkokalorické konjakové cestoviny | 20 x 270 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
31,60 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
5,85 €/1kg
Bestseller

Keto Cestoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,82 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
6,74 €/1kg
Bestseller

USUI konjakové penne v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)
1,82 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
6,74 €/1kg

DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg

USUI konjaková ryža v náleve 8 + 2 | nízkokalorické konjakové cestoviny | 10 x 270 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,85 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
6,24 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Cestoviny a oveľa viac
Začať šetriť
USUI konjakové špagety v náleve 8 + 2 | nízkokalorické konjakové cestoviny | 10 x 270 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
16,85 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
6,24 €/1kg

USUI Konjakové rezance so špenátom 15+5 | Cestoviny bez sacharidov | 20 x 270 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
31,60 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
5,85 €/1kg

USUI konjaková ryža v náleve 15 + 5 | nízkokalorické konjakové cestoviny | 20 x 270 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
31,60 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
5,85 €/1kg

USUI konjakové penne v náleve 8 + 2 | nízkokalorické konjakové cestoviny | 10 x 270 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,00 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
7,41 €/1kg

USUI Konjakové rezance so špenátom 8+2 | Cestoviny bez sacharidov | 10 x 270 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
16,85 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
6,24 €/1kg

Keto Cestoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovákonjaková ryža v náleve | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidov)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,82 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
6,74 €/1kg

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÉ ŠPAGETY 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,07 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
11,37 €/1kg

USUI konjakové rezance so špenátom v náleve | 270 g (9 kcal, 0 g sacharidov)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
1,82 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: LowCarb
6,74 €/1kg

OstroVit | Ditne pagety + mrkva / nzkokalorick konjakove rezance vhodn pre keto
4,00 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: NutraBestBG
8,89 €/1kg

Konjac tagliatelle 250g
3,09 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 18. – po 23. novembra
Predajca: taleoo
0,01 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) FETTUCCINE, BEZLEPKOVÉ 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
3,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,07 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
15,35 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) BEZLEPKOVÉLASAGNE 270 g (200 g) - KETO KUCHÁR (LEPŠIE AKO JEDLÁ)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,26 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Katomix
0,01 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) BEZLEPKOVÉPAPPARDELLE 270 g (200 g) - KETO KUCHÁR (LEPŠIE AKO JEDLÁ)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,90 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC V TVARE RYŽE) BEZLEPKOVÉ385 g (300 g) - DIÉTNA STRAVA
3,84 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

OstroVit | Ditne pagety / nzkokalorick konjakov rezance vhodn pre keto stravu
10,00 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,00 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: NutraBestBG
10,00 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) V TVARE RYŽE, BEZLEPKU270 g (200 g) - KETO KUCHÁR (LEPŠIE AKO JEDLÁ)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,90 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

Konjac špagety 250g
3,65 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: taleoo
14,60 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 385 g (300 g) - DIÉTNA STRAVA
4,04 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,83 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
9,95 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 270 g (200 g) - KETO KUCHÁR (LEPŠIE AKO JEDLÁ)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,90 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
10,74 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) FETTUCCINE BEZLEPKOVÉ385 g (300 g) - DIÉTNA STRAVA
4,04 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,83 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
9,95 €/1kg

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÉ REZANCE385 g (300 g) - DIÉTNA STRAVA
4,04 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,69 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

Cheat Meal - Dietn tagliatelle | Keto-friendly z konjaku
11,57 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: MadiHealth
38,57 €/1kg

OstroVit | Dietn rezance | Nzkokalorick rezance Konjac vhodn pre keto
9,97 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,00 €
plus 4,95 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: NutraBestBG
10,00 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) ANJELSKÉ VLASY BEZLEPKOVÉ385 g (300 g) - LEPŠIE AKO POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: medpak_shop
0,01 €/1kg

Konjac ryža 270g
2,87 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: taleoo
14,35 €/1kg

BEZLEPKOVÉCESTOVINY (KONJAC) 385 g (300 g) - LEPŠIE AKO POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,29 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: medpak_shop
0,01 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI REZANCE 1 kg - DIÉTNE-JEDLO
10,08 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 385 g (300 g) - LEPŠIE AKO POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: medpak_shop
0,01 €/1kg

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÉ REZANCE 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
3,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,07 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) THAJSKÉ BEZLEPKOVÉ385 g (300 g) - LEPŠIE AKO POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: medpak_shop
0,01 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 15 €
- 15 – 20 €
- Nad 20 €
–
- Ponuky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Výrobca
- Opravdove hubnuti s.r.o.
- Low carb market
- DIET-FOOD
- KETO CHEF (makarony konjac)
- BETTER THAN FOODS (makarony konjac)
- arche
- Cheat Meal
- KETO CHEF
- OstroVit
- Terrasana
- USUI
- Vitanu