Bonbóny
1 396 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Küfa A a C plátky ovocné sladkosti s pomarančom a citrónom 2000g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
16,67 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,34 €/1kg

Cool Sweet Hearts Rocks cukríky s motívom srdca v plastovej plechovke 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,46 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,46 €/1kg

Küfa mätové vankúšiky s čokoládovou krémovou náplňou 1500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
17,48 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,65 €/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusov á 2 gramové vrecúško - čaj, aróma zatavená vo fólii



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: orientbazar24
44,95 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Bonbóny a oveľa viac
Začať šetriť
Napoleon - Candy Napoleon Tropical Sweet Bag 1 kg | 1000 Gramm einbacken



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,58 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
17,58 €/1kg

Barkleys Spearmint s príchuťou mäty piepornej v kovovej plechovke 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,99 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
39,80 €/1kg
Bestseller
Ďalšie informácie o reklame

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Tvrdé karamelky Cool Rocks s ovocnou príchuťou vo vrecku 1000g
15,38 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,38 €/1kg

Pulmoll Junior Throat Fairy Raspberry OZ
3,79 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie ut 2. – ut 9. marca 2027
Predajca: Pharmacygreek
51,92 €/1kg

Holland Foodz De Oosterhoutse Kersenstokjes 500 g – Snack s chrumkavými čerešňovými tyčinkami
8,78 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: Pantry_Intl
17,56 €/1kg

Barkleys Liquorice Mint Coated Pastillen mit Pfefferminz Lakritz 18g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,69 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
93,89 €/1kg

Open Food 4037719065057, 170 g, D, 239 kcal, 0,5 g, 0,5 g, 0,1 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
171,34 €
plus 20,00 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: SpiritsFlavour
979,09 €/1kg

Kvapky Cavendish a Harvey malina a broskyňa 175 gramov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,95 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Yellow-Webshop
176,86 €/1kg

Open Food 0079200558338, Palmový olej, 15 g, 141 g, C, e102, e110, e129, e132, e133, e296, e414, e903, Carmine Color, Yellow 5 Lake, Dextrose, Blue 1 Lake, Yellow 6, Gum Acacia, Sugar, Corn Syrup,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,19 €
plus 14,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Unicat-Candy
22,62 €/1kg

merci® 931297 merci® Finest Selection Black & White Pralinen 240,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,21 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: MadiHealth
63,38 €/1kg

Mentos Clean Breath Pastilles 21g Intense Mint Peppermint Candies



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,19 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: Ajuy
104,29 €/1kg

Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,16 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg

Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou citróna a pomaranča 500 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(15)Počet hodnotení: 15
10,95 €
plus 6,95 € poštovnéDoručenie št 12. – st 18. novembra
Predajca: SolarCosa
21,90 €/1kg

BABCIANKI SO ŠKORICOU 100 g - NATURAVENA
2,28 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

Hitschies Brizzl Ufo Pops, lyofilizované, 50 g
6,42 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: M_plus_L
128,40 €/1kg

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(16)Počet hodnotení: 16
31,44 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
327,50 €/1kg

Fortuin DF Anglická mäta pieporná 450g – Aromatické mätové cukríky
5,17 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie so 10. – pi 16. októbra
Predajca: Pantry_Intl
11,49 €/1kg

Napoleon - Candy Napoleon Citroen Bag 1 kg | 1000 gramov pečiva vo vrecku



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,04 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
16,04 €/1kg

nimm2® 580105 nimm2® Soft Kaubonbons 116 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,59 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,71 €/1kg

Open Food 4002590705354, Vitamin C, 50 g, D, e953, 977 kJ, 234 kcal



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,04 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,80 €/1kg

HELLMA 60114575 Výber Obsah krabičky: 200 kusov 1,43 g v krabičke



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
24,03 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: somnia24
83,44 €/1kg

Napoleon Bonbons Fruitmix 1000 g vrecko (ovocný prášok v strede)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
31,29 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: MrPackage
31,29 €/1kg

Jimmy’s Nacho 2 Go Salsa (7x 200gr)
71,95 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,95 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Tormino
44,96 €/1kg

MANGO ROLKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 30 g - BOB SLIMÁK



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,29 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: medpak_shop
43,00 €/1kg

JABLKO-HRUŠKOVÁ RÚŽKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 30 g - BOB SLIMÁK



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,29 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: medpak_shop
43,00 €/1kg

JABLKO - MALINOVÁ ROLÚČKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 30 g - BOB SLIMÁK



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,39 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: medpak_shop
46,33 €/1kg

Napoleon Fruit Mix - guľôčky 150 gramov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,95 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Yellow-Webshop
206,33 €/1kg

STORCK 1.3800.9, Hríbovité, 140 g, 1 kusov, Karamel, 1,29 g, 1969 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: MadiHealth
72,79 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- Smint
- Papillon
- Mentos
- Consorzio Vacche Rosse
- CFP Brands
- Ahoj-Brause
- Astra Faam
- Barkleys Tuttle und Company
- Bob Snail
- BubbleJoy
- Candyman
- CARUNO
- Cavendish & Harvey
- Cavendish und Harvey Confectionery GmbH
- CELIKO (batony, galaretki, mieszanki do wypieków)
- Cloetta
- Cloetta Ireland Ltd.
- cool&move
- Dextro Energy
- Durchbeißer
- Em-eukal
- Extra
- Ferrero Deutschland GmbH
- Fini Golosinas
- Fishermans
- Fishermans Friend
- Flensburger Dragee-Fabrik
- flying cow
- FOLLOWFOOD
- Frigeo
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- fruittella
- Gardiner's of Scotland
- Genuport Trade GmbH
- GOPLANA
- GUNZ - Fine european food
- HAGER PHARMA GMBH
- HáziSweets
- Hellma
- Himalaya
- hitschies
- Holland Foodz GmbH&Co.KG
- Ice Breakers
- Importhaus Wilms/Impuls
- International Sweet Trading e.K.
- Jelly Belly
- Jimmy's
- Katjes
- KHANUM
- Kindlys
- King
- Kopiko
- Küfa-Werk
- Les Anis de Flavingy
- Lindt
- Lixada
- Lutti
- Manuka Health
- MEGA DEATH
- Mieszko
- Milka
- Napoleon
- Nestlé
- Open Food
- P & G
- Pop Rocks
- POPCROP
- Procter & Gamble
- Pulmoll
- RAPUNZEL
- Red Band
- Ricola
- Rosh
- ROSH.JELLY
- Roshen
- Royal Steensma
- SALUS
- Samyang
- Selgros
- Sevan Roses
- Soldan Holding
- Spetebo
- Starkfried GmbH
- Storck
- Sümepa
- Sweet Stories
- Tenneco
- tetesept
- Tic tac
- Toxic
- Trefin
- Tri d'Aix
- Venco
- VIVIL
- Wawel
- Werther’s® Original
- Wilhelmina
- Wrigley
- ZED
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 15 €
- 15 – 20 €
- Nad 20 €
–
- Ponuky
Kategória
- Bonbóny
- Čokoláda
- Sladké pečivo a snack
- Iné sladkosti
- Ovocné gumené cukríky
- Keksy
- Žuvačky
- Čokoládové tyčinky
- Popkorn
- Pralinky
- Pelendreky
- Žuvacie bonbóny
- Sladké adventné kalendáre
- Lízanky
- Marshmallow
- Veľkonočné sladkosti
- Cukrové paličky
- Sladkosti obsahujúce alkohol
- Vianočné cukrovinky
- Müsli tyčinky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Často vyhľadávané