Krhly na polievanie
7 869 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

KOTARBAU® Konev 10 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,59 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: KOTARBAU
1,16 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

KOTARBAU® Kovová konev 12 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
30,78 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: KOTARBAU
2,57 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

KOTARBAU® Kovová konev 10 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,78 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: KOTARBAU
2,98 €/1l

Kanva na polievanie 10 l fialová so sprchovou hlavicou z vysokokvalitného plastu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
8,58 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: VISO
0,86 €/1l

Domáca automatizácia NICE Yubii - 301616040301



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
156,50 €
plus 8,50 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: velmontask

Záhradné ležadlo zero gravity s držiakom na pohár, 2 ks- hnedé
60,90 €
plus 5,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Hoppline

PLASTIA s.r.o. Čajník Gradient 1,4 l, zelený



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,78 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – ut 13. októbra
Predajca: Gardners
Naše najlepšieponuky
Krhly na polievanie a oveľa viac
Začať šetriť
PLASTIA s.r.o. Čajník Pilea 1,8 l, zelený



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,87 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – ut 13. októbra
Predajca: Gardners
2,71 €/1l

Náhradný postrekovač pre kanvicu ANTIQUA z plastu, objem: 10 litrov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,44 €
plus 9,00 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Nordaqua
Ďalšie informácie o reklame

Plastová kanva KOTARBAU® 10 l s rozprašovačom na zavlažovanie rastlín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,38 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: KOTARBAU
Ďalšie informácie o reklame

KOTARBAU® Konev 15 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,58 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: KOTARBAU
1,44 €/1l

3.11 Kovová kanva na polievanie 3,0 l - cca 37 x 32 x 13 cm - farba: čierna (veľká)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
21,34 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: Special-trends

Zálievka 1.7 L LECHUZA YULA



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
18,91 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – ut 13. októbra
Predajca: Gardners
11,12 €/1l

TS Collection – Zalievačka, dizajn Lammie – 14x38x26



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,95 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Potonline

Leopard 1 – World of Tanks – 1273 kusov – Reobrix
104,35 €
-59,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,95 €
plus 11,75 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRICKMO_com

Konev z nehrdzavejúcej ocele 1 l, leštená, na polievanie kvetín, zavlažovanie rastlín a kvetín



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(13)Počet hodnotení: 13
17,99 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Sendez_GmbH

Magnetic Mount Suction Cup pre smartfóny Ulanzi MA39
22,60 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. októbra
Predajca: NetworkTechnologies

Zelený sloník - kanva na zalievanie rastlín
7,45 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Balabim
4,03 €/1l

Relaxdays Konev na izbové rastliny, 1 l, plast, nerezová oceľ, konev na polievanie izbových rastlín, dlhý výtok, sivá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
24,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: Relaxdays
24,99 €/1l

Titanus Scylla – figúrka, výška 15 cm (Godzilla vs. Kong)
30,42 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 8. – st 14. októbra
Predajca: M_plus_L

Balkónová kanvica moderná biela 1,8 l Džbán Prosperplast IKJ2-S449



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,19 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: VISO
3,44 €/1l

Zavlažovací postrekovač mätovo zelený S



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(72)Počet hodnotení: 72
8,04 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 24. – pi 30. októbra
Predajca: Gardners
33,50 €/1l

NG PERFUMES Crystal Pink, dámska parfumovaná tyčinka, 10 g
4,99 €
plus 3,90 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: TradeConcept

PLASTIA s.r.o. Čajník Pilea 1,8 l, taupe



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,87 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – ut 13. októbra
Predajca: Gardners

Solárna batéria LG Chem RESU 3.3
1 590,78 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: AutoradiaCZ

Čajník MEDUZA antracitový 1,8l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,49 €
plus 7,99 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Plastová Kanva Na Polivanie 8L S Pružinou - Zelená - Kon 8L Plap



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(37)Počet hodnotení: 37
4,82 €
plus 6,50 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: PENTA
0,60 €/1l

Malá plastová kanva pre deti Flamingo Pink
3,33 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Katomix

Nerezová kanva na zalievanie 7,2 litra s drevenými rukoväťami Veľká kvetinová kanva Deco Garden



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(16)Počet hodnotení: 16
59,00 €
plus 16,80 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Cactula
8,19 €/1l

Kanva na polievanie Geli ružová z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,35 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: VISO
3,18 €/1l

Záhradná kanva bez potlače Voda jarná zelená 5 l



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,34 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Kidero
1,27 €/1l

Colapz 2 v 1 skladacia konev + skladacie vedro modré s objemom 9 litrov
92,30 €
plus 9,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: TR8

Záhradné ležadlo zero gravity s držiakom na pohár, 2 ks- béžové
60,90 €
plus 5,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Hoppline

BALVI MEOW čierna kanva v tvare mačky 2 litre



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,56 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: egenta-shop
10,28 €/1l

Zinková kanva so sprchovou hlavicou strieborná - 5 litrov - kanva na kvety na vnútorné aj vonkajšie použitie



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
19,20 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: Special-trends

Kovová kanva na zalievanie s objemom 1,5 litra - farba: zlatá



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
17,06 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: Special-trends

Lamborghini Urus Performance v farebnom prevedení 1:40 – Kinsmart
7,99 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: MATFEL
Ďalšie informácie o reklame

Plastová kanva KOTARBAU® s objemom 5 litrov, s rozprašovačom na zalievanie rastlín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,48 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: KOTARBAU
Ďalšie informácie o reklame

Vintage - Oválna kovová smaltovaná kanva - Retro kanva na zalievanie rastlín - 70 x 20 x 32 cm - zelená



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: Benza-nl
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Kapacita
- Pod 1 l
- 1 – 1,3 l
- 1,3 – 1,8 l
- 1,8 – 2,5 l
- 2,5 – 9 l
- Nad 9 l
Materiál
- Plast
- Nerezová oceľ
- Kov
- Oceľ
- Drevo
- Zínok
- Železo
- Textil
- Mosadz
- Silikón
- Meď
- Sklo
- Striebro
- Velvet
- Plátno
- Juta
- Polyratan
- Kameň
- Keramika
- Hliník
- Polyester
- Titán
- Porcelán
- Korok
- Včelí vosk
- Živice
- Koženka
- Bambus
- Bavlna
- Nylon
Farba
- Čierna
- Šedá
- Zelená
- Modrá
- Strieborná
- Béžová
- Hnedá
- Fialová
- Biela
- Viacfarebné
- Žltá
- Ružová
- Zlatá
- Červená
- Oranžová
- Tyrkysová
- Transparentné
- Prirodzené
Cena
- Pod 30 €
- 30 – 70 €
- 70 – 150 €
- 150 – 600 €
- Nad 600 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Timeless Tools
- KADAX
- Esschert Design
- Cocosity
- Benza
- Adriatic
- B2X
- Balvi
- Bigjigs Toys
- Bradas
- CF
- Classic Cycle
- Clayre&Eef
- COLAPZ
- COMAD
- Decoris
- Dreamwork Jewelry
- EDA Plastiques
- elho
- Emsa
- EPM
- Eva Solo
- Evila Originals
- ExpressMap
- Famanu
- Fiskars
- gadget master
- Galicja
- Geko
- Geli
- Geli
- Gilde
- Gistuch
- greemotion
- Greenmill
- Guillouard
- H&S Decoration
- Hachiman
- hajduk furniture
- Hâws
- Hermann Meyer
- Homerzo
- Jedność
- JP PLAST
- Kent & Stowe
- Kf
- Kidnort
- Kikkerland
- Kinsmart
- KOTARBAU
- KOVOTVAR
- Lean
- Lechuza
- LG
- LIGHT IMPRESSIONS
- Markenlos
- mc star
- MCD
- Moses
- Neuveden
- neuvedené
- Next Generation
- Nice
- NoBrand
- Nohel Garden
- OEM
- One Press
- Orion
- Orthex
- Out of the blue
- PADU
- plastia
- Plastkon
- Playmates Toys
- Poetic
- Prosperplast
- ReadyPack
- Relaxdays
- Reobrix
- Ribimex
- Scheurich
- Sendez
- Siena Garden
- Spetebo
- Stelton
- Stocker
- SUNNYLIFE
- Syfax
- Testrut
- TRIZERATOP
- TS Collection
- Ulanzi
- UN
- Waterform
- Woody
- Wydawnictwo RM
- Xala
- XS
- Yaxell
- Zimtky
Kategória
- Krhly na polievanie
- Čerpadlá a vybavenie jazierka
- Záhradné hadice
- Sudy na dažďovú vodu
- Príslušenstvo k zavlažovaniu záhrady
- Príslušenstvo k záhradným jazierkam
- Zavlažovacie systémy
- Nádrže na dažďovú vodu
- Záhradné ventily
- Domáce vodárne
- Vozíky a držiaky na hadice
- Príslušenstvo k hadiciam
- Zavlažovacie počítače
- Postrekovače trávnika
- Záhradné pištole a rozstrekovače
- Cisternové filtre a príslušenstvo
- Jazierka
- Záhradné stĺpiky na vodu
- Záhradné fontány
Zákaznícke recenzie
a ďalšie