Montážna pena
121 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Fischer PUP AS 750 B3 Pištoľová pena Montážna pena celoročná 750 ml - 6 kusov
49,99 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: BKTechnik24_de
66,65 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

FISCHER PUP P750 – Lepiaca pena na polystyrén, XPS, izolácia – Vysoko kvalitná polyuretánová pena v pistole, 12 kusov.
99,95 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: BKTechnik24_de
Ďalšie informácie o reklame

Pistolenschaum Mehrjahreszeit Pup As 750 B3 - Fc 568432
10,99 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: BKTechnik24_de
14,65 €/1l
Bestseller

Montážna pena Fischer pištolová 825 ml
6,80 €
plus 4,90 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: Profizentrum
8,24 €/1kg

Pena Soudal Polyuretánová strešná pištoľ červená 750 ml
20,30 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
27,07 €/1l

Soudal Flexifoam Gun 750ml
10,80 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: MasterBau
13,33 €/1l

Beko penová fontána 750 ml 280750



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
63,62 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
84,83 €/1l
Naše najlepšieponuky
Montážna pena a oveľa viac
Začať šetriť
Soudal Soudafoam Gun B3 750 ml (MDI)
23,95 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Tormino
31,93 €/1l

FISCHER PUP P750 – Lepiaca pena na polystyrén, XPS, izolácia – Vysoko kvalitná polyuretánová pena v pistole, 12 kusov.
99,95 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: BKTechnik24_de
Ďalšie informácie o reklame

Dávkovacie pištole na penu zPolyuretán– PTFE – 32 cm
21,00 €
plus 9,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: MasterBau
28,00 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

TYTAN WINS FLEX Flexibilná montážna pena v pištoli 750 ml
34,08 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: SuperMerchant
21,32 €/1l

FISCHER PUP P750 – Lepiaca pena na polystyrén, XPS, izolácia – Vysoko kvalitná polyuretánová pena, 2 kusy.
19,95 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: BKTechnik24_de

Izolačná a fixačná expandujúca pena Sika Boom -128, 400 ml
34,82 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Arboremedia
69,64 €/1kg

E-CollPolyuretánpena na pištoľ B2 750ml (obsahuje MDI) , 4317784150910



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
114,21 €
plus 50,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: doenges1903

Montážna pena Fischer hadičkováPolyuretán500 ml
6,40 €
plus 4,94 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: SABTRADE
12,80 €/1l

Čistiaca pena na vytvrdnutý polyuretán 100ml PUR REMOVER 2 ks. HALBAU HB02
17,16 €
plus 12,10 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Izosklep
171,60 €/1l

Čistiaca pena na vytvrdnutý polyuretán 100ml PUR REMOVER 1 ks. HALBAU HB02
8,69 €
plus 12,10 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Izosklep
86,90 €/1l

Montážna pena hadičkováPolyuretán750 ml
7,67 €
plus 4,94 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: SABTRADE
10,23 €/1kg

Polyuretánové Lepidlo Genius Gun Easy Aerosol 750 Ml - Lepidlo Styr
23,93 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: getbigger
31,91 €/1l

fischer 1C rýchla montážna penaPolyuretán1/500 B2 12 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,37 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
67,68 €/1kg

beko Pistolen-Brunnenschaum 750ml für NBS Pistole



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
61,56 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
82,08 €/1l

Píla na polystyrén a izolačné materiály, 450 mm, PILANA 5293
12,58 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: VISO

fischer Rýchla montážna penaPolyuretán750 ml Izolačná výplň Izolácia 040301
44,95 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
59,93 €/1l

PCI Estrifix Estrichzusatzmittel 5 kg
34,95 €
plus 23,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: bauschnell
6,99 €/1kg

beko Montageschaum 1K 750 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(49)Počet hodnotení: 49
28,35 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 13. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
37,80 €/1l

beko Montageschaum 1K 500 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(49)Počet hodnotení: 49
33,00 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,95 €
plus 23,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: bauschnell
13,90 €/1l

Fischer Schnellschaum 2KPolyuretán400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,60 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: Arboremedia
65,78 €/1kg

beko Pistolenschaum XXL - 45, 500 ml
61,24 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
122,48 €/1l

ProfiPlus Montageschaum 1KPolyuretánSchaum mit Adapter 750 ml
7,95 €
plus 23,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: bauschnell
10,60 €/1l

beko Zargenschaum 2K 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,95 €
plus 23,95 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: bauschnell
27,37 €/1l

beko Zargenschaum Premium 2K 400ml
70,76 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
176,90 €/1l

Tesa - Draft Strip Moll uni self -kl 10mx25mm biela | fúkať 1 kus
11,94 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: M_plus_L
170,57 €/1kg

Pistolenschaum Mehrjahreszeit Pup As 750 B3 - Fc 568432
10,99 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: BKTechnik24_de
14,65 €/1l

Polyuretánová pena Ceresit TS 61PolyuretánStandard trubičková, dóza 500ml
7,80 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,24 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: Intercom
12,48 €/1kg

Fischer náhradné tryskyPolyuretánmontážna penaPolyuretánA B (5)
21,78 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. októbra
Predajca: everybuy_at
661,90 €/1kg

Pena do studne 1C PUBS 750 B2
49,18 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
54,04 €/1kg

Fischer montážna pena,Polyuretán1/750, 750 ml 053080 (TesniacaPolyuretánmontážna pena)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,10 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
40,13 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Čistiace Utierky Swipex, 100 Ks – Sou 115908
20,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: SuperMerchant
133,27 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Polyuretánové Lepidlo Genius Gun Easy Aerosol 750 Ml - Lepidlo Styr
23,93 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: getbigger
31,91 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- FISCHER
- beko Gmbh
- Soudal
- Sika
- Fischer Befestigungssysteme
- beko
- Bostik
- BULDOK
- Ceys
- DEBBEX
- Den Braven
- E-COLL
- Eno
- Eurobaustoff
- Fischer Fahrrad
- fischerwerke GmbH & Co. KG
- Goloka
- Hangato GmbH
- Henke
- Henkel
- Illbruck
- K2
- MALEXIM
- Masterkidz
- Merkloos
- Mottez
- NoBrand
- OBO
- OEM
- Orange Donkey
- Pattex
- PCI Augsburg
- Pilana
- Prema GmbH
- PROFIL
- profipluswest
- Rubytec
- Schmith
- Softee
- TESA
- TNE
- Tytan Professional
- YATO
Cena
- Pod 10 €
- 10 – 20 €
- 20 – 40 €
- 40 – 60 €
- Nad 60 €
–
- Ponuky
Kategória
Zákaznícke recenzie
a ďalšie