Pelendreky
386 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balenie (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,33 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie pi 9. októbra
Predajca: AllYouNeed
83,88 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
3,28 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,29 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,66 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,49 €/1kg

Venco Boerderijdrop 235g – Klasické sladké a slané sladké drievko z Holandska
5,70 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
24,26 €/1kg

Lonka Fudge Drop - 2000 gramov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,95 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,49 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Candyspot
15,75 €/1kg

Venco školské kriedy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,99 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Candyspot

Red Band sladké drievko soľné diamanty s cukrom slané sladké drievko pastilky 1180g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,02 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,52 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Pelendreky a oveľa viac
Začať šetriť
Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,51 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,34 €/1kg

Napoleon - Candy Napoleon Dropbag 1 kg | 1000 gramov na pečenie
16,04 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Pantry_Intl
16,04 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Red Band Black Jewellery Silné sladké drievko Premium Stand-up vrecúško 200g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
1,85 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Guľôčky Red Band Salmiak s intenzívnou pikantnou chuťou 175g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,51 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,34 €/1kg

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
1,57 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,97 €/1kg

Malé mätovo-lekvárové cukrovinky (8 x 210 g)
49,95 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: Tormino
29,73 €/1kg

Venco Honingdrop



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,26 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Pantry_Intl

Haribo - Polovičné sladké drievko - 3kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
37,49 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Candyspot
12,50 €/1kg

Haribo Katinchen jemné sladké drievko so sladkým nádychom veggie 175g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
1,57 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,97 €/1kg

Open Food 4001686721049, C, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g, 4,3 g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
1,00 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,00 €/1kg

Open Food 4001686111239, Palmový olej, 175 g, D, e428, e901, Glazing Agents: Beeswax White And Yellow, Saltwood Extract, Sugar, Dextrose, Camauba Wax, Black..., 1482 kJ
4,82 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
27,54 €/1kg

Klene Pinpassen sladké drievko 210g – sladké sladké bonbóny s intenzívnou chuťou
5,92 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
28,19 €/1kg

Lekvár bez cukru jemne pikantný sladké drievko bez cukru 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,43 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,43 €/1kg

Walkers Liquorice Toffees 750 g – sladké, jemné sladkosti zo sladkého drievka na zahryznutie
17,80 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
23,73 €/1kg

Liekoreň Hexenbesen sladká sladká dužina s cukrárenskou náplňou 1000g
12,25 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,25 €/1kg

Salmiakové pastilky s cukrovou polevou 1000g
12,65 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg

Dvojitá slaná sladká drievka oválna extra silná mäkká slaná sladká drievka 175g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,64 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,09 €/1kg

Klene Snoepdrop Zoete Salmiakboksjes 200 g – holandské cukríky zo sladkého drievka
5,70 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
28,50 €/1kg

Venco Tikkels sladké drievko & mätové cukríky, 245 g – sladké sladké drievko s tónom mäty
5,70 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
23,27 €/1kg

Klene Puur Zoethout sladké drievko 180 g – prírodný pôžitok zo sladkého drievka bez prísad
6,36 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
35,33 €/1kg

Barkleys sladkého drievka pastilky pikantná čistá príchuť sladkého drievka 16g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,89 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie pi 9. októbra
Predajca: AllYouNeed
493,12 €/1kg

Dvojitá slaná sladká drievka oválna extra silná mäkká slaná sladká drievka 1000g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,67 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,67 €/1kg

Liekoreň Hexenbesen sladká sladká dužina s cukrárenskou náplňou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,63 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,10 €/1kg

Venco Tikkels sladké drievko & ovocné cukríky, 245 g - ovocno-sladká zmes
5,70 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
23,27 €/1kg

Klene Muntdrop sladké drievko 210g – sladké a slané sladké drievkové cukríky s príchuťou mäty
5,92 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
28,19 €/1kg

Venco Drop Toppers Mäkké & Salmiak 215 g
5,92 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Pantry_Intl
27,53 €/1kg

Meenk Farmárske klompy 1 kg
19,99 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Candyspot
19,99 €/1kg

Klene Dropgums Suikervrij 110 g – gumové sladké drievko bez cukru, chutné a ideálne



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,70 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
51,82 €/1kg

150 kusov HARIBO Half Moon Drop



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,56 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Pantry_Intl
14,49 €/1kg

Meenk - korene sladkého drievka - 1 kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,66 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie ut 13. – po 19. októbra
Predajca: Pantry_Intl
Ďalšie informácie o reklame

Red Band slané diamanty minis s cukrom a bez farbív 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,24 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Red Band sladké drievko mince aromatické intenzívne bez farbív 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,24 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- Haribo
- Venco
- Van Vliet Candy Company
- Sümepa
- Klene
- agilus-dragees
- Alpro
- Astra Sweets N.V.
- Autodrop
- Bacanha Sirup
- Barkleys
- Barkleys Tuttle und Company
- Cadbury
- Candy Man
- CCI
- CFP Brands
- Cloetta
- Cloetta Nederland B.V.
- Cokoc
- Continental Candy Industries B.V
- Damel
- Ella's Kitchen
- Festivaldi
- Fishermans Friend
- Gino Gelati
- GOLDMAK
- GUNZ - Fine european food
- gustiamo
- Harlekijntjes
- Heksehyl
- Holland Foodz
- HORIZON
- Italiaano
- Italiano
- Jahnke Möbel
- Jahnke Süsswaren e.K.
- Joris
- K&H
- Katja
- Katjesdrop
- Kraepelien & Holm B.V.
- Lakrisal
- Latteria Tre Cime
- Leev
- Limecon
- Lonka
- Look O Look
- Look-O-Look
- Matthijs
- Matthijs BV
- Matthijs Giechels
- Meenk
- Mega Einkaufsparadies
- mind sweets
- Napoleon
- Napolitaanse
- Oldtimers
- Olvarit
- Open Food
- Pamapol
- Pharma Peter GmbH
- Plasmon
- Pural
- Raps GmbH & Co. KG
- Red Band
- Rheila
- S&C
- Salmiak
- Salz aus aller Welt
- Sanotact
- Soldan Holding
- Sugro
- Sweet und Candy Distribution
- TALOKA
- Tenneco
- Terrasana
- Toms
- Toms Confectionery
- Trimex
- Valora Trade
- Venco / Cloetta Holland BV
- Verk
- Villgrater Metzgerei
- Villosa
- Vilosa Vertriebsgesellschaft mbH
- Walkers Shortbread Ltd.
- Wilhelmina
- Yogi Tea
- Zoe Nutrition
Cena
- Pod 5 €
- 5 – 10 €
- 10 – 20 €
- 20 – 50 €
- Nad 50 €
–
- Ponuky
Kategória
- Pelendreky
- Čokoláda
- Sladké pečivo a snack
- Bonbóny
- Iné sladkosti
- Ovocné gumené cukríky
- Keksy
- Žuvačky
- Čokoládové tyčinky
- Popkorn
- Pralinky
- Žuvacie bonbóny
- Sladké adventné kalendáre
- Lízanky
- Marshmallow
- Veľkonočné sladkosti
- Cukrové paličky
- Sladkosti obsahujúce alkohol
- Vianočné cukrovinky
- Müsli tyčinky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie