Pesto
167 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Rukoväť striekacej pištole Poľnohospodárske postrekovače Príslušenstvo Záhradná kontrola burín #1
16,99 €
Doprava zdarmaDoručenie št 15. – st 21. októbra
Predajca: Zanjo24
Ďalšie informácie o reklame

Pesto alla Genovese DOP - s čerstvou bazalkou 180g
4,19 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: BRAT_PL
23,28 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,87 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,17 €/1kg

Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,56 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg

Pringles, edícia "Passport Flavours", príchuť: taliansky pestó, hmotnosť: 165 g
14,40 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 16. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
87,27 €/1kg

Bazalkové pesto podľa starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
4,60 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: SanmartiniStore
25,56 €/1kg

Bertolli Pesto Rosso 185g – talianske červené pesto s paradajkami, olivovým olejom a parmezánom
6,58 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 16. – št 22. októbra
Predajca: Pantry_Intl
35,57 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Pesto a oveľa viac
Začať šetriť
Tigullio Pomodori Secchi e Pistacchi, Pesto omáčka, 185 g, Orechy, Glutén, Nádoba



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,50 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: SanmartiniStore
23,68 €/1l

Tigullio Gran Pesto Senz’Aglio, Pesto omáčka, 190 g, Orechy, Glutén, Nádoba
4,50 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: SanmartiniStore
18,00 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
6,12 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Biogo
47,08 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Didden Pesto Dressing s olivovým olejom Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,60 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l

Janovské pesto v extra panenskom olivovom oleji Anfossi 185 g
5,60 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: SanmartiniStore
30,27 €/1kg

Bertolli Pesto alla Genovese 185g – talianske bazalkové pesto s olivovým olejom
6,58 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 16. – št 22. októbra
Predajca: Pantry_Intl
35,57 €/1kg

La Favorita Pesto alla Genovese 1500g – Čerstvé bazalkové pesto z Talianska
53,22 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 16. – št 22. októbra
Predajca: Pantry_Intl
35,48 €/1kg

Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,25 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,89 €/1kg

Mutti Pesto Giallo 180 g Talianske pesto paradajky olivy ricotta a kešu oriešky



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,14 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,78 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie ut 13. – št 15. októbra
Predajca: Katomix
37,67 €/1l

Pesto - Calabrese 135g
5,23 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: taleoo
38,74 €/1kg

Tigullio Ricotta e pistacchio, Pesto omáčka, 185 g, Orechy, Vajcia, Glutén, Nádoba



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,77 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,65 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie ut 13. – št 15. októbra
Predajca: Katomix
29,74 €/1l

Rummo Pesto Rosso – červené paradajkové pesto
6,80 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie št 15. – st 21. októbra
Predajca: Pantry_Intl
35,79 €/1l

Bazalkové pesto bez cesnaku podľa starého receptu od Bartolomea Venturina 180g
4,60 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: SanmartiniStore
25,56 €/1kg

12x Mutti Sugo Pronto Pesto Di Pomodoro Arancione 180g
7,14 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,78 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie ut 13. – št 15. októbra
Predajca: Katomix
37,67 €/1l

Pesto z divokého cesnaku 165ml
6,28 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: taleoo
38,06 €/1l

Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
15,93 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,24 €/1kg

Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
6,12 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Biogo
47,08 €/1l

CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE
7,03 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg

La Favorita Pesto alla Genovese 500g – Čerstvé bazalkové pesto z Talianska
21,98 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 16. – št 22. októbra
Predajca: Pantry_Intl
43,96 €/1kg

IUTAM Symposium on Surface Effects in the Mechanics of Nanomaterials and Heterostructures
228,12 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie ut 27. októbra – po 2. novembra
Predajca: M_plus_L

Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,12 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,25 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,89 €/1kg

Pesto - Basilico s pecorinom 130g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,18 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: taleoo
32,15 €/1kg

Bazalka v olivovom oleji 130g
3,42 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: taleoo
26,31 €/1kg

Rapunzel 1203335, Pesto omáčka, 120 g, 878 kJ, 213 kcal, 3,016 g, 3,2 g
4,81 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: taleoo
37,00 €/1l

Rapunzel 1203325, Pesto omáčka, 130 g, Mlieko, Orechy, Taliansko, 964 kJ, 233 kcal
5,23 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: taleoo
40,23 €/1l

CUKETOVÉ PESTO 130 g - ALCE NERO
4,23 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

LaSelva LS_0328, Pesto, 130 g, 154 kcal, 635 kJ, 14 g, 0,12 g
5,23 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: taleoo
40,23 €/1kg

Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,87 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,17 €/1kg

Didden Pesto Dressing s olivovým olejom Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,60 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA
4,02 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
15,93 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,24 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- La Favorita
- TIGULLIO
- Cocosity
- Anfossi
- Frantoio Venturino
- ##VITALIANA
- Alce Nero
- Alis S.r.l
- Apetina
- Apicoltura Rossi Novaro
- Barilla
- Bertolli
- Big Buy Cooking
- BIO GOURMET
- Bio Planet
- Bio Verde
- Biogo
- Biovegan
- Byodo
- BYODO (sosy, majonezy, musztardy)
- CARUNO
- Chiron
- Cooperlat
- Costa Ligure
- De Cecco
- Dunekacke & Wilms
- FOLLOWFOOD
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- GREEK TRADE - HELCOM
- gustiamo
- hanf & natur
- Hengstenberg
- Il Tartufo di Paolo
- ISANA BIOVERDE
- Küper Horst GmbH
- LaSelva
- Łowicz
- Mamma Natur
- Mangiare
- MARIMAX
- Merkloos
- Mon.Sos
- Monini
- Mutti
- Nabio
- Ölmühle Solling
- Pfiffikus
- Ponti
- Portofino Fine Food
- PPURA
- Pringles
- Ranise
- RAPUNZEL
- Rettergut
- Rummo
- San Vicario
- Sanchon
- Selgros
- Sofì - Dolcezze di Sicilia
- Tartuflanghe
- Terrasana
- W.A.B. / GW Foksal
- Wolters Kluwer
Cena
- Pod 5 €
- 5 – 10 €
- 10 – 20 €
- Nad 20 €
–
- Ponuky
Kategória
- Pesto
- Bylinkové pasty
- Marinády
Zákaznícke recenzie
a ďalšie