Prípravky na čistenie kože
116 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

HEYNER® mikrovláknová utierka ako kryt pre čističe okien, 20 cm
6,95 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: autoplus360
173,75 €/1m²
Ďalšie informácie o reklame

Univerzálna čistiaca utierka KOTARBAU® Leatherette 35x20cm
4,20 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: KOTARBAU
70,00 €/1m²
Ďalšie informácie o reklame

Automatický sušiaci uterák z prírodnej kože, 50 cm x 80 cm, bez chĺpkov, vysoko savý
58,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
65 544,45 €/1m²

NIGRIN 71144 NIGRIN Čistič vnútorného skla teleskopický, dĺžka: 380 - 480 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. októbra
Predajca: everybuy_at
209 000,01 €/1m²

Koža do auta NIGRIN Performance, 2 323 cm2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,85 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 13. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
9,84 €/1m²

NIGRIN 71112 NIGRIN Performance Silikónový sušič a sušič kože do auta



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. októbra
Predajca: everybuy_at
252,78 €/1m²

Peggy Perfect Fensterleder Natur, Gr.2, 450 x 300 mm



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
32,93 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. októbra
Predajca: VaVaDo
Naše najlepšieponuky
Prípravky na čistenie kože a oveľa viac
Začať šetriť
HEYNER® kožená utierka s plastovým obalom, 43x32 cm, prírodná koža



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,95 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: autoplus360
101,38 €/1m²

EPSL02 Tmel na pneumatiky 450ml náplňová fľaša
13,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,39 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: iKable
29,76 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Čistiaca utierka na autá Fensterleder, 90x60 cm, prírodná koža, jelenčia koža, hnedá
42,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 17. – št 22. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
79,61 €/1m²
Ďalšie informácie o reklame

Utierka z mikrovlákna na čistenie automobilov, bez šmúh, vysoko savá, jemná, vhodná na okná, zrkadlá, interiéru aj exteriéru
47,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
239,95 €/1m²

Bezdrôtový automobilový vysávač, Baseus, 100 W, 12 000 Pa, čierna
198,85 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 16. – ut 20. októbra
Predajca: NovaMBSmart
3 615,45 €/1m

HP Čistiaca špongia na okná
19,95 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: Tormino
166,25 €/1m

HP Natur-Fensterleder 65X42 Cm
38,95 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: Tormino
865,56 €/1m²

Uterák na sušenie s magnetom na vodu 55x76cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,25 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: AP_AUTODILY
38,93 €/1m

Sonax 416300, Krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,49 €
plus 7,89 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: eu-bay_de
559,64 €/1m²

Kamzík 65x42cm
45,57 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: NeuertsShop
1 079,58 €/1m²

Kamzík 48x34cm
55,16 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,93 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: NeuertsShop

Utierky na starostlivosť o kožené čalúnenie VOLVO
25,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: VOLVO_OE

HP Natur-Fensterleder 74X49 Cm
42,30 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: Tormino
940,00 €/1m²

Držiak s háčikom NIGRIN



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,05 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 13. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
178,33 €/1m²

Sah 40 x 30 cm syntetická žltá
29,00 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,65 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. októbra
Predajca: everybuy_at
39,12 €/1m

Baseus Elektrická Akumulátorová Tlaková Umývacia Pištoľ Na Umývanie Áut (Rozšírená Sada) Čierna (Tzcrddsq-01)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
134,85 €
-10,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
124,53 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: MadiHealth
2 254,96 €/1m²

PROFI PREMIUM prírodná pravá koža auto koža zámiš kožená handra handra huba
11,71 €
plus 6,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Tuning-Fanatics
39,03 €/1m

Valma V009 Okno kožené syntetické 43x32cm
37,05 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 7. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
86,16 €/1m

Univerzálna čistiaca utierka KOTARBAU® Leatherette 35x20cm
4,20 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: KOTARBAU
70,00 €/1m²

Vazelína technická 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,50 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: AP_AUTODILY
30,00 €/1l

Originálna sada VOLVO na starostlivosť o kožu
96,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: VOLVO_OE

Odstraňovač dechtu Michelin 009451 sprej 400ml
31,75 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Octopia
79,37 €/1l

Liqui Moly sprej na montáž pneumatík 400 ml
38,90 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,90 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. októbra
Predajca: everybuy_at
94,75 €/1l

EPSL01 Tmel na pneumatiky 450ml náplňová fľaša
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: iKable
46,64 €/1l

HOLTS Čistič plastov 500ml Matt New Car
31,13 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Octopia
62,26 €/1l

Čistič plastov, lesklý povrch, vôňa vanilky – 500 ml
35,00 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,19 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Octopia
62,38 €/1l

HEYNER® mikrovláknová utierka ako kryt pre čističe okien, 20 cm
6,95 €
plus 9,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: autoplus360
173,75 €/1m²
![Obrázok produktu pre Einparts odstraňovač škrabancov z laku auta s praktickou hubkou [oprava laku - škrabance - šmuhy]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/af406c8226faa4a9300c1393f325cec1.webp)
Einparts odstraňovač škrabancov z laku auta s praktickou hubkou [oprava laku - škrabance - šmuhy]
4,39 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: iKable

Einparts Einparts Nano 10H keramický náter, 30 ml, s hubkou a handričkou
6,79 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: iKable

Einparts sada na opravu hviezdičiek alebo prasklín na čelnom skle auta s tekutinou
10,59 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: iKable
Ďalšie informácie o reklame

Sady čistiacich utierok na auto, 2 kusy, 30x40 cm. Vhodné na čistenie kože, skiel, laku a na leštenie
49,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
416,58 €/1m²
Ďalšie informácie o reklame

Čistiaca utierka z kože na autá, rozmer 90x60 cm, XXL, vysoko kvalitná utierka z prírodnej kože, balenie obsahuje 1 kus
59,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: Luxus-Kollektion
111,09 €/1m²
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 30 €
- 30 – 40 €
- 40 – 60 €
- Nad 60 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Nigrin
- Volvo
- Baseus
- Peggy Perfect
- HEYNER
- Bass Motor
- CARSAFETY
- Colourlock
- Croll & Denecke
- Diedrich Filmer
- Dunlop
- Dutchdeluxes
- e-lakiernik
- EinParts Automotive
- Facom
- GORGECRAFT
- GP Batteries
- HP
- Hp Autozubehör
- KOTARBAU
- LIQUIMOLY
- MADDOX DETAIL
- Mafra
- Meguiar's
- Michelin
- MOJE AUTO
- Motip Dupli
- PADU
- PLAK
- QUEAMBLER
- Rain-X
- River Lake
- S SUMEX
- Selius
- Service Best
- Service Best International
- SONAX
- TOM PAR
- TURNART
- VILEDA
Kategória
- Prípravky na čistenie kože
- Kefy na umývanie áut
- Leštiace špongie
- Lakovacie tyčinky
- Ochranné fólie na lak
- Leštidlá a vosk na lak
- Čističe bŕzd
- Farby a autolaky
- Nemrznúce zmesi do ostrekovačov
- Odstraňovače hmyzu
- Čističe ráfov
- Leštiace utierky
- Špongie na umývanie áut
- Odstraňovače hrdze
- Autošampóny
- Čističe chladiča
- Odstraňovače dechtu
- Vysokotlakové čističe
- Leštiace brúsky
- Čističe skla
- Starostlivosť o gumové časti
- Ochrana podvozku
Zákaznícke recenzie
a ďalšie