Prípravky na rast vlasov
685 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Fixačný



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
62,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: CasaDelRasoioSAS
62,99 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
0,07 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Pomáda na lesklé vlasy (Červená pomáda rozpustná vo vode), 95 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,75 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
81,03 €/1kg

Vosk s matným efektom Redone, čierny, 100 ml
8,38 €
plus 20,00 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: Royal_Gold_Care
83,80 €/1l

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
0,07 €/1kg

Putty - Pomáda - Definícia s tvarovateľnou fixáciou 60ml
27,27 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
303,00 €/1kg

Bumble and bumble Sumoclay 45 ml
56,90 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. októbra
Predajca: everybuy_at
1 264,44 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Prípravky na rast vlasov a oveľa viac
Začať šetriť
NANO ABSOLUT – Aqua Hair Wax 01 – Aqua Blue 140 ml
31,90 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: everybuy_at
227,86 €/1l

Vosk na vlasy - broskyňa Nishman 06 Mystic Gummy 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
6,28 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: barberkosmetik
41,87 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Uppercut Deluxe Matová Hlinená Pasta na Vlasy, 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
68,55 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
685 500,02 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasov, Stylingový Vosk na Vlasy
9,99 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: NIKCORP
133,20 €/1l

Profesionálny gél na vlasy pre mužov s kreatívnymi vláknami, silný a matný, 100 ml
8,36 €
plus 20,00 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: Royal_Gold_Care
83,60 €/1l

Agiva Styling gél na vlasy – čierny 155 ml
41,03 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Arboremedia
264,71 €/1l

Redken Texture Paste Rough Paste pasta pre strednú fixáciu 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
28,16 €
plus 12,00 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: Scentist
236,51 €/1kg

NISHMAN pomáda na vlasy 01 STYLING WAX GUMGUM 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
6,28 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: barberkosmetik
41,87 €/1l

Taft Wax ultra 75ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,81 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. októbra
Predajca: everybuy_at
224,13 €/1l

Reuzel Zelená Pomáda na Vlasy, 340 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,44 €
plus 3,49 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: MANADA
141 100,00 €/1kg

American Crew Molding Clay modelujúca hlina pre silnú fixáciu 85 g
12,45 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,40 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: BRASTYGroup
0,13 €/1l

IdHAIR Fiber Wax, Vosk na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Hrniec, Modelovanie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
50,28 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Arboremedia
502,80 €/1l

Moroccanoil Texture Clay, Vosk na vlasy, 75 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Hrniec, Modelovanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,11 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
374,80 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax vosk na vlasy pre extra silnú fixáciu 85 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,63 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Glamperfeu
125,06 €/1l

6x Taft Gel Tottle 300 ml, extra silná fixácia 7
70,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
236,50 €/1l

Red One - Vosk na vlasy - Čierny - Aqua gél vosk na vlasy - Pre silnú fixáciu a lesk - 150 ml - Hodnotné balenie - 10 kusov
76,95 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
47,30 €/1l

American Crew Cream Pomade 85ml Styling
18,18 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
121,20 €/1kg

6x modelovacia hmota Taft (75 ml)
59,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
799,33 €/1l

Nishman | Sea Salt Foam Wax - 150 ml - vosk s morskou soľou - biotín a kofeín - silná fixácia
8,34 €
plus 6,58 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: HAIRSALE

Maria Nila, Fixating Wax, Paraben-Free, Hair Styling Wax, Defining, Firm Hold, 100 ml
28,28 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
56,56 €/1kg

6x Syoss Clay Texture (100 ml)
67,95 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: WAYS
679,50 €/1l

Flagship - Blackship - Matná pomáda na vlasy na vodnej báze 96g
22,51 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: barberkosmetik
160,79 €/1kg

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
12,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
141,18 €/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Depolish, Modelovací Pasta na Vlasy, 100ml
20,20 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
101 000,00 €/1kg

Redken Brews Maneuver Creme Pomade 100ml
18,88 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – st 7. októbra
Predajca: Glamperfeu
188,80 €/1l

Wella Eimi Grip Cream 15 ml
9,09 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic White



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,70 €
plus 6,58 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: HAIRSALE
31,33 €/1l

Redone Spider Wax – Show Off 100 ml
36,10 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,70 €
plus 20,00 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: Royal_Gold_Care
77,00 €/1l

Vosk s matným efektom Redone, biely, 100 ml
39,45 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,38 €
plus 20,00 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: Royal_Gold_Care
83,80 €/1l

Zahusťovač vlasov Aliver - pre mužov - 27,5 g- Medium brown
13,70 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Aliver
142,71 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
12,00 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
141,18 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

American Crew Fiber Modelovacia guma pre silnú fixáciu 85 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,25 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: MAGUHAAR
102,78 €/1l
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- REUZEL
- Nishman (Türkei)
- Kevin Murphy
- Schwarzkopf
- American Crew
- 18.21 Man Made
- Abzehk
- Agiva
- Alcantara Cosmética
- ALIVER
- Alterego
- Apeiron
- Aveda
- Balmain
- BARBER
- BarberTime
- barburys
- bed head
- Big Buy Cooking
- BILBA
- Bliss
- Brickell Men's Products
- Bullfrog
- Bumble and Bumble
- Chi
- Comair
- CrazyBull
- Dapper Dan
- Dark Stag
- Davines
- DEPOT
- DEPOT The Male Tools & Co.
- Dusy
- eBrands Global Oy
- Fanola
- Farmavita
- flagship
- Fonex
- Framesi
- Fudge Professional
- Gabri Professional
- Giorgi Line
- Goldwell
- Hairgum
- Hey Joe
- I.C.O.N.
- IdHAIR
- Immortal
- Indola
- Kerastase
- Keune
- KMS
- L'Oréal
- L'Oréal Paris
- L3VEL3
- Label.M
- Lakmé
- LAYRITE
- Lee Stafford
- Lisap Benelux
- Llongueras
- Lockhart’s
- Londa Professional
- Major Group
- Maria Nila
- Marmara
- Medical
- milk_shake
- Montibello
- Morgans
- Moroccanoil
- Nano Absolute
- Nikcorp
- Not Bad Stuff
- OEM
- Organicals
- Oway
- Pacinos
- PADU
- Pupa
- Red One
- Redist
- Redken
- REF
- Revlon
- Sebastian Professional
- Sibel
- Slick Gorilla
- Subrina Professional
- SYOSS
- TAFT
- Tahe
- The Bluebeards Revenge
- THE SHAVE FACTORY
- Tigi
- Totex
- Uppercut
- VENITA FABRYKA KOSMETYKÓW SP. Z O.O.
- Waterclouds
- Wella
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 30 €
- 30 – 60 €
- 60 – 100 €
- Nad 100 €
–
- Ponuky
Kategória
- Prípravky na rast vlasov
- Penové tužidlá
- Gély na vlasy
- Spreje na vlasy
Zákaznícke recenzie
a ďalšie