Stupňovité vrtáky

872 výsledkov
Cena
  • Pod 30 €
  • 30 - 60 €
  • 60 - 100 €
  • 100 - 200 €
  • Nad 200 €
Obrázok produktu pre Konus konusrex ďalekohľad binokulárne 12x50
Konus konusrex ďalekohľad binokulárne 12x50
268,35 €
Doprava zdarmaDoručenie št 9. – ut 14. júla
Predajca: DUKEFOTOGRAFIA
Obrázok produktu pre Metabo 10 karbidových doštičiek z hliníka, 623559000
Metabo 10 karbidových doštičiek z hliníka, 623559000
354,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 10. – st 15. júla
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre 6-dielna súprava vrtákov na zdvíhacie stupne PPR, 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm, 1/4" šesťhranná stopka, špirála, predĺženie vodovodného potrubia
6-dielna súprava vrtákov na zdvíhacie stupne PPR, 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm, 1/4" šesťhranná stopka, špirála, predĺženie vodovodného potrubia
86,99 €
4% poukaz
Doprava zdarmaDoručenie pi 10. – po 20. júla
Predajca: Ladenza
Naše najlepšieponuky
Stupňovité vrtáky a oveľa viac
Obrázok produktu pre Sada vrtákov HSS 3 ks. 4-32 mm kužeľový vrták kužeľový vrták sada fréz na hliníkové puzdro kužeľový vrták na nerezovú oceľ kov drevo plast Retoo
Sada vrtákov HSS 3 ks. 4-32 mm kužeľový vrták kužeľový vrták sada fréz na hliníkové puzdro kužeľový vrták na nerezovú oceľ kov drevo plast Retoo
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 26
10,19 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 3. – st 8. júla
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre FlashLED OFLFLASHLEDSOS, Beacon, LED, Šedá, Oranžová, Priehľadná, IP54, -10 - 50 °C, Batérie
FlashLED OFLFLASHLEDSOS, Beacon, LED, Šedá, Oranžová, Priehľadná, IP54, -10 - 50 °C, Batérie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
55,00 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie št 9. júla
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vention ADCB0 Bezdrôtový video adaptér HDMI na HDMI Vention ADCB0
Vention ADCB0 Bezdrôtový video adaptér HDMI na HDMI Vention ADCB0
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
113,68 €
Doprava zdarmaDoručenie št 9. – po 13. júla
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Wiertło stopniowe do metalu 6-38 mm
Wiertło stopniowe do metalu 6-38 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,40 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie ut 14. – št 16. júla
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Vrták so štvorcovým otvorom, rýchlorezná oceľ, stručný, odolný proti opotrebovaniu, trvanlivý, na obrábanie dreva, dláto (10 mm)
Vrták so štvorcovým otvorom, rýchlorezná oceľ, stručný, odolný proti opotrebovaniu, trvanlivý, na obrábanie dreva, dláto (10 mm)
16,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 10. – po 20. júla
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre DEDRA WMST0638, Kov, 135°, Oceľ, 1 kusov
DEDRA WMST0638, Kov, 135°, Oceľ, 1 kusov
16,86 €
plus 7,97 € poštovnéDoručenie st 8. – po 13. júla
Predajca: ZakupywGodzine
Obrázok produktu pre AMiO Stupňovité vrtáky 3 ks sada 03271
AMiO Stupňovité vrtáky 3 ks sada 03271
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 7. – st 8. júla
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Wiltec HSS stupňovitý vrták s titánovým povlakom, 10-45 mm, kužeľový vrták s titánovým povlakom, odlupovací vrták na oceľ a plasty, kužeľový vrták záhlbný vrták na odstraňovanie otrepov
Wiltec HSS stupňovitý vrták s titánovým povlakom, 10-45 mm, kužeľový vrták s titánovým povlakom, odlupovací vrták na oceľ a plasty, kužeľový vrták záhlbný vrták na odstraňovanie otrepov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
19,49 €
plus 18,95 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Stupňovité vrtáky Levior HSS 5-35 mm 13 stupňov
Stupňovité vrtáky Levior HSS 5-35 mm 13 stupňov
12,40 €
plus 4,50 € poštovnéDoručenie pi 3. – po 6. júla
Predajca: Kutilovo
Obrázok produktu pre KOTARBAU® stupňovitý vrták 4-52 mm kužeľový vrták kužeľový vrták do kovu viacstupňový vrták do plechu kovu dreva plastov
KOTARBAU® stupňovitý vrták 4-52 mm kužeľový vrták kužeľový vrták do kovu viacstupňový vrták do plechu kovu dreva plastov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
39,08 €
5% poukaz
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 10. – st 15. júla
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Stupňovitý vrták do kovu 20-34mm špirálový 14242
Stupňovitý vrták do kovu 20-34mm špirálový 14242
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,98 €
Doprava zdarmaDoručenie so 4. – ut 7. júla
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Vrták stupňovitý HSS TiN, ø 5 – 35 mm, 13 stupňov, FESTA
Vrták stupňovitý HSS TiN, ø 5 – 35 mm, 13 stupňov, FESTA
21,30 €
plus 4,50 € poštovnéDoručenie so 4. – po 6. júla
Predajca: Kutilovo
Obrázok produktu pre AMiO Stupňovité vrtáky 3 ks sada 03271
AMiO Stupňovité vrtáky 3 ks sada 03271
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 7. – st 8. júla
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Formát Krokový vrták Univerzálny HSS so špirálovým drážkovaním TiALN 4-20 mm
Formát Krokový vrták Univerzálny HSS so špirálovým drážkovaním TiALN 4-20 mm
67,25 €
plus 4,50 € poštovnéDoručenie pi 3. – po 6. júla
Predajca: Kutilovo
Obrázok produktu pre Wiltec HSS stupňovitý vrták s titánovým povlakom, 4-32 mm, stopka Ø 10 mm, kužeľový vrták s titánovým povlakom, odlupovací vrták do dreva, kovu a plastu, kónický vrták
Wiltec HSS stupňovitý vrták s titánovým povlakom, 4-32 mm, stopka Ø 10 mm, kužeľový vrták s titánovým povlakom, odlupovací vrták do dreva, kovu a plastu, kónický vrták
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
6,99 €
plus 18,95 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Ručný akumulátorový vysávač BHSS 18C 18V AEG
Ručný akumulátorový vysávač BHSS 18C 18V AEG
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
185,01 €
Doprava zdarmaDoručenie st 8. – št 9. júla
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre GEKO HSS stupňovité vrtáky 4-20 mm G38505
GEKO HSS stupňovité vrtáky 4-20 mm G38505
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
4,45 €
plus 29,95 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: POKM_Toolsmarket_GmbH
Obrázok produktu pre RUKO 259120E HSSE-Co 5 Metal twist drill bit 12 mm Total length 151 mm DIN 338 Triangular shank 1 pc(s)
RUKO 259120E HSSE-Co 5 Metal twist drill bit 12 mm Total length 151 mm DIN 338 Triangular shank 1 pc(s)
64,01 €
Doprava zdarmaDoručenie št 9. – ut 14. júla
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre 6-dielna súprava vrtákov na zdvíhacie stupne PPR, 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm, 1/4" šesťhranná stopka, špirála, predĺženie vodovodného potrubia
6-dielna súprava vrtákov na zdvíhacie stupne PPR, 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm, 1/4" šesťhranná stopka, špirála, predĺženie vodovodného potrubia
86,99 €
4% poukaz
Doprava zdarmaDoručenie pi 10. – po 20. júla
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre Multibrúska Holzmann MSG2021 230V
Multibrúska Holzmann MSG2021 230V
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
108,86 €
Doprava zdarmaDoručenie št 9. – ut 14. júla
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Wiltec HSS stupňovitý vrták s titánovým povlakom, 4-32 mm, stopka Ø 10 mm, kužeľový vrták s titánovým povlakom, lúpací vrták na nerezovú oceľ, kužeľový vrták
Wiltec HSS stupňovitý vrták s titánovým povlakom, 4-32 mm, stopka Ø 10 mm, kužeľový vrták s titánovým povlakom, lúpací vrták na nerezovú oceľ, kužeľový vrták
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
8,99 €
plus 18,95 € poštovnéDoručenie pi 3. – ut 7. júla
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Turbo fúkacia pištoľ Mimoriadne účinná vďaka turbulentnému prúdu vzduchu
Turbo fúkacia pištoľ Mimoriadne účinná vďaka turbulentnému prúdu vzduchu
69,35 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie so 4. – št 9. júla
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Induktor GYS (šírka drôtu 20 mm / +200 °C) - 059269
Induktor GYS (šírka drôtu 20 mm / +200 °C) - 059269
200,04 €
plus 9,00 € poštovnéDoručenie so 4. – st 8. júla
Predajca: 2HMOTO
Obrázok produktu pre RUKO 259060, Vŕtačka, Špirálový vrták, rotácia vpravo, 6 mm, 93 mm, Hliník, Mosadz, Bronzová, liatina, Plast, Nerezová oceľ, Oceľ, Drevo
RUKO 259060, Vŕtačka, Špirálový vrták, rotácia vpravo, 6 mm, 93 mm, Hliník, Mosadz, Bronzová, liatina, Plast, Nerezová oceľ, Oceľ, Drevo
33,35 €
Doprava zdarmaDoručenie št 9. – ut 14. júla
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre RUKO 259035, Vŕtačka, Špirálový vrták, rotácia vpravo, 3,5 mm, 70 mm, Hliník, Mosadz, Bronzová, liatina, Plast, Nerezová oceľ, Oceľ, Drevo
RUKO 259035, Vŕtačka, Špirálový vrták, rotácia vpravo, 3,5 mm, 70 mm, Hliník, Mosadz, Bronzová, liatina, Plast, Nerezová oceľ, Oceľ, Drevo
38,78 €
Doprava zdarmaDoručenie št 9. – ut 14. júla
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre RUKO 259025, Vŕtačka, Špirálový vrták, rotácia vpravo, 2,5 mm, 57 mm, Hliník, Mosadz, Bronzová, liatina, Plast, Nerezová oceľ, Oceľ, Drevo
RUKO 259025, Vŕtačka, Špirálový vrták, rotácia vpravo, 2,5 mm, 57 mm, Hliník, Mosadz, Bronzová, liatina, Plast, Nerezová oceľ, Oceľ, Drevo
36,38 €
Doprava zdarmaDoručenie št 9. – ut 14. júla
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Holzmann KAM50M_230V Kantenanleimgerät 2000 W 230 V
Holzmann KAM50M_230V Kantenanleimgerät 2000 W 230 V
419,55 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie ut 14. júla
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre KOTARBAU® stupňovité vrtáky 4-39 mm Vrtáky do kovu Viacstupňové vrtáky do plechu Drevo Plast
KOTARBAU® stupňovité vrtáky 4-39 mm Vrtáky do kovu Viacstupňové vrtáky do plechu Drevo Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
31,19 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie pi 10. – st 15. júla
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Prenosné rádio Daewoo DW1008/ Black
Prenosné rádio Daewoo DW1008/ Black
31,15 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie so 18. – št 30. júla
Predajca: BRANDZ-USA
Obrázok produktu pre DEWALT Stick-E Kabelhalterung 25mm 200 Stk.
DEWALT Stick-E Kabelhalterung 25mm 200 Stk.
44,56 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 3. – po 6. júla
Predajca: IMET
Obrázok produktu pre Bosch HSS - Bohrer - Stufen-Aufsatz - 3-flächiger Schaft - Länge: 93.5 mm
Bosch HSS - Bohrer - Stufen-Aufsatz - 3-flächiger Schaft - Länge: 93.5 mm
134,72 €
Doprava zdarmaDoručenie so 4. – št 9. júla
Predajca: ProAuto
Obrázok produktu pre SPAX® 5000009186049 SPAX® Step Drill 4 Terrassenbohrer, Länge: 75,0 mm, 1 St.
SPAX® 5000009186049 SPAX® Step Drill 4 Terrassenbohrer, Länge: 75,0 mm, 1 St.
40,69 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie so 4. – st 8. júla
Predajca: BKTechnik24_de
Obrázok produktu pre Sada stupňovitých vrtákov RUKO A101038 z rýchloreznej ocele
Sada stupňovitých vrtákov RUKO A101038 z rýchloreznej ocele
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
133,10 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie st 15. júla
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Yato YT-44746, 87 mm, 1 kusov
Yato YT-44746, 87 mm, 1 kusov
8,60 €
plus 5,00 € poštovnéDoručenie ut 14. – št 16. júla
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre sada krokových vrtákov vidaXL
sada krokových vrtákov vidaXL
21,48 €
Doprava zdarmaDoručenie so 18. – št 23. júla
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre Kužeľové vrtáky HSS, 3 - 30mm, sada 3ks, Geko
Kužeľové vrtáky HSS, 3 - 30mm, sada 3ks, Geko
17,22 €
-7%
15,89 €
plus 4,92 € poštovnéDoručenie ut 7. – st 8. júla
Predajca: GeboTools
Obrázok produktu pre 4ks zvárací magnetický držiak 28lbs Magnet na zváranie šípok Fixačná súprava nástrojov na držanie
4ks zvárací magnetický držiak 28lbs Magnet na zváranie šípok Fixačná súprava nástrojov na držanie
34,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 11. – pi 17. júla
Predajca: Zanjo24
Doručenie
Výrobca
Cena
Zákaznícke recenzie