4,4



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BPV - AMINO 325 tabliet - najvyššia denná dávka 8400 mg - aminokyseliny, BCAA, EAA - poskytuje všetky esenciálne a reťazené aminokyseliny - optimálny profil celého spektra aminokyselín - vysoký obsah glutamínu a BCAA. Nájdete ho aj v kategórii: Maca, L-arginín, Zinok, Guarana, Ženšen, Kofeín, Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Aminokyseliny, Kreatín, Testosterón Booster, Tribulus Terrestris, Vitamíny, Minerály, Živiny, Športová výživa, Doplnky výživy,58,59 €/1kg
39,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Ďalšie informácie o reklame
EAA - TS-Technology - 500g : Čerešňa I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B53,76 €/1l
26,88 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
Beta alanín - 150 kapsúl I svalový tréning I svalová vytrvalosť I pred tréningom I vysoká dávka92,40 €/1l
13,86 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
EAA Plus Citrón, 500g30 980,00 €/1kg
15,49 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Scitec Nutrition BCAA 6400 375 tabliet / BCAA aminokyseliny / Tabletov BCAA v pomere 2:1:1
52,12 €/1kg
31,96 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,01 €
Predajca: NutraBestBG

Tréningový doplnok EAA Xtra s príchuťou mango a ježibabu v prášku, 500 g
38,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: Activlab_Official_Store

BioTech USA Citrulline Malate 300 g zelené jablko / Citrulín malát / Citrulín malát v pomere 1:1 na podporu tvorby oxidu dusnatého
89,47 €/1kg
26,84 €
Predajca: VISO

Olimp Taurine Mega Caps, 120 kapsl
43 186,81 €/1kg
11,79 €
Predajca: medpak_shop

Ostrovit doplnky stravy BI9139
122,95 €/1l
24,59 €
Predajca: NutraBestBG

OstroVit | EAA / esenciálne aminokyseliny jahoda
65,95 €/1l
13,19 €
Predajca: NutraBestBG

nutri+ L-glutamínový prášok 500 g – glutamín vegánsky a vysoko dávkovaný bez prísad
113,40 €/1l
56,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Scitec Nutrition L-Glutamine 300 g / Glutamn / 100% prkov L-glutamn
76,10 €/1kg
22,83 €
Predajca: VISO

GymBeam L-Glutamine TABS 300 Tbl. bez prchute
83,61 €/1kg
30,10 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Optimum Nutrition Glutamine Powder 630 g / Glutamín / Instantný 100% L-glutamín
70,52 €/1l
44,43 €
Predajca: NutraBestBG

Activlab L-KARNITÍN + ZELENÝ ČAJ 60 kapsúl Účinné chudnutie
6,88 €
Predajca: RealPharm

6PAK Nutrition | Citrulín v prášku Grapefruit
50,95 €/1l
10,19 €
Predajca: medpak_shop

ACTIVLAB Pharma L-Glutamín Taurín 300 g
40,63 €/1kg
12,19 €
Predajca: Activlab_Official_Store

VPLab EAA+ VPLab EAA+
112,68 €/1kg
28,17 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

DYMATIZE Glutamín v prášku Mikonizovaná aminokyselina glutamín 100% L-glutamín 400 g
112,75 €/1kg
45,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

GymBeam BCAA 1500 + lyzn, 300 tabs
126,00 €/1l
37,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
BCAA vo forme prášku - veľmi rýchle a mimoriadne účinné
- Ideálny tréningový nápoj
- BCAA v technológii Total Solution
- Ešte lepšia rozpustnosť
- 10000 mg BCAA v jednej dávke
- Účinný pomer 2:1:1 ( leucín : izoleucín : valín)
- Extrémne rýchla absorpcia
- Komplex vitamínov B
Stručný popis BCAA - TS-Technology
BCAA TST je nová forma esenciálnych aminokyselín (EAA) L-leucínu, L-izoleucínu a L-valínu v účinnom pomere 2:1:1. BCAA TST sú vopred rozpustené v kyseline jablčnej a rekryštalizované, čo umožňuje jedinečne rýchlu a úplnú rozpustnosť v tekutine.
Vo forme TST sa životne dôležité BCAA môžu plne dostať do krvi alebo mimobunkového svalového tkaniva a plniť tam svoje funkcie už 10 minút po konzumácii chutného nápoja.
BCAA TST sú obohatené o komplex vitamínov B, ktoré okrem iného prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania, ako aj k normálnemu energetickému metabolizmu.
Čo môžem očakávať od BCAA TST?
BCAA TST vám poskytuje životne dôležité aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v mimoriadne účinnej a rýchlo dostupnej forme. BCAA musia byť bezpodmienečne dodávané v dostatočnom množstve, aby váš organizmus mohol normálne fungovať a tiež aby mohli prebiehať procesy budovania a obnovy svalov. Suplementácia v čase tréningu (pred, počas a po tréningu) je tu obzvlášť sľubná, pretože tu sa s najväčšou pravdepodobnosťou objavia (dočasné) príznaky nedostatku.
Celkové účinky BCAA TST však do veľkej miery závisia od vašich stravovacích návykov a používania doplnkových suplementov (bielkoviny, sacharidy s vysokým obsahom glykémie, kreatín).
Dostatočný a stály prísun aminokyselín so všetkými ôsmimi esenciálnymi aminokyselinami (EAA) je nevyhnutným predpokladom budovania svalovej hmoty. Z tohto dôvodu by ste mali konzumovať dostatočné množstvo bielkovín v potrave a v prípade potreby sa zásobovať aj pomalými (napr. pred spaním) a rýchlymi bielkovinami alebo EAA (najmä ráno a po tréningu), aby bol účinok BCAA TST podporený ostatnými piatimi EAA.
Funkčnosť a spôsob účinku BCAA TST
BCAA (vetvené aminokyseliny) pozostávajú z troch vetvených aminokyselín L-leucínu, L-izoleucínu a L-valínu v osvedčenom pomere 2:1:1. Vyššie dávkovanie L-leucínu (faktor 2) je spôsobené tým, že túto aminokyselinu možno podľa mnohých štúdií a športovej praxe označiť za hlavnú aminokyselinu medzi BCAA.
Osobitný význam BCAA (najmä L-leucínu) sa prejavuje nielen určitým dominantným účinkom na endogénne receptory, ale aj schopnosťou BCAA vstupovať do extracelulárneho (svalového) tkaniva podstatne rýchlejšie a priamejšie ako všetky ostatné aminokyseliny. BCAA sú jediné aminokyseliny, ktoré sa z čreva priamo transportujú do krvi a extracelulárneho tkaniva, zatiaľ čo všetky ostatné aminokyseliny sa do krvi dostávajú relatívne rýchlo, ale odtiaľ sa primárne dostávajú do pečene, kde sa resyntetizujú na všetky druhy endogénnych substrátov. potom sa opäť len nevypočítateľné množstvo aminokyselín uvoľňuje späť do krvného obehu.
Výnimočnosť BCAA v Total Solution Technology (TST) spočíva v rozpúšťaní, sušení a rekryštalizácii týchto troch dôležitých aminokyselín v kyseline malátovej, pričom výsledné 100 % vo vode rozpustné aminokyseliny maláty sa vyznačujú úplnou, veľmi rýchlou a vynikajúcou vstrebateľnosťou. BCAA TST sa tak dostávajú do krvi alebo mimobunkového (svalového) tkaniva už 10 minút po konzumácii.
Pre porovnanie: pri bežných BCAA vo forme kapsúl sa prvé aminokyseliny (ale nie všetky naraz ako pri forme TST) objavia v krvi približne 15 minút po konzumácii a potom sa postupne transportujú do extracelulárneho svalového tkaniva až v priebehu nasledujúcich 60 minút.
Aby však mohla prebiehať syntéza bielkovín, ktorá zahŕňa aj budovanie svalov, musí byť okrem BCAA k dispozícii v dostatočnom množstve aj minimálne ďalších päť esenciálnych aminokyselín (fenylalanín, metionín, lyzín, treonín, kryptofán). To sa dá dosiahnuť prostredníctvom bežných bielkovín v strave a bielkovinových doplnkov.
BCAA sú preto mimoriadne dôležité aminokyseliny a "Total Solution Technology" predstavuje vysoko účinnú formu týchto stavebných kameňov života, ktorá je obohatená o niacín, vitamín B6, vitamín B12. Tieto vitamíny skupiny B prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnemu fungovaniu imunitného systému (vitamín B6 a vitamín B12), k regulácii hormonálnej aktivity a k normálnemu metabolizmu bielkovín (vitamín B6).
Upozornenie:
Prípadná tvorba hrudiek v prášku je spôsobená hygroskopiou (vlastnosťou viazať vlhkosť) surovín a nemá vplyv na kvalitu, účinok a chuť výrobku.
- Skladovanie a použitie
- Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Skladujte v uzavretom, suchom, pred svetlom chránenom priestore pri bežnej izbovej teplote.
- Výrobca
- Peak Performance Products S.A.
- Hmotnosť
- 500 g
- Počet kusov
- 1
- Príchuť
- Čerešňa
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- L-leucín 39 %, L-izoleucín 19 %, L-valín 19 %, okysľujúce látky: kyselina citrónová a kyselina jablčná, aróma, sladidlá: acesulfam K a sukralóza, regulátor kyslosti: citrát draselný, emulgátor: sójové lecitíny, farbivo: karmínový extrakt, nikotínamid, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín. * (Táto príchuť nie je vegánska!)
- Výživové údaje
- Pozri ilustráciu
- Odporúčania pre konzumáciu
- Na jednu porciu zmiešajte jednu kopcovitú polievkovú lyžicu, resp. 13 gramov BCAA TST s 500 ml vody v šejkri alebo fľaši na pitie. Nápoj dobre pretrepte a vypite krátko pred, počas a/alebo po tréningu, ideálne na prázdny žalúdok. Športovcom s hmotnosťou do 70 kg zvyčajne postačuje 13 g prášku, zatiaľ čo veľmi ťažkí športovci môžu potrebovať o niečo vyššie dávky. Rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre zdravie. Prípadná tvorba hrudiek v prášku je spôsobená hygroskopickými (vlhkosť viažucimi) vlastnosťami surovín a nemá vplyv na kvalitu, účinok ani chuť produktu.
- Potravinársky podnik
- Peak Performance Products S.A., 1, Route de Grevenmacher, 6912 Roodt-sur-Syre, Luxembourg
- Obchodný názov
- Výživový doplnok vo forme prášku na prípravu ochuteného aminokyselinového nápoja pre športovcov so sladidlami. S voľným L-leucínom, L-izoleucínom, L-valínom a vitamínmi.
- EAN kód
- 5453001851921
- Číslo od výrobcu
- 001168
- Skladovanie a použitie
- Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Skladujte v uzavretom, suchom, pred svetlom chránenom priestore pri bežnej izbovej teplote.
- Výrobca
- Peak Performance Products S.A.
- Hmotnosť
- 500 g
- Počet kusov
- 1
- Príchuť
- Čerešňa
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- L-leucín 39 %, L-izoleucín 19 %, L-valín 19 %, okysľujúce látky: kyselina citrónová a kyselina jablčná, aróma, sladidlá: acesulfam K a sukralóza, regulátor kyslosti: citrát draselný, emulgátor: sójové lecitíny, farbivo: karmínový extrakt, nikotínamid, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín. * (Táto príchuť nie je vegánska!)
- Výživové údaje
- Pozri ilustráciu
- Odporúčania pre konzumáciu
- Na jednu porciu zmiešajte jednu kopcovitú polievkovú lyžicu, resp. 13 gramov BCAA TST s 500 ml vody v šejkri alebo fľaši na pitie. Nápoj dobre pretrepte a vypite krátko pred, počas a/alebo po tréningu, ideálne na prázdny žalúdok. Športovcom s hmotnosťou do 70 kg zvyčajne postačuje 13 g prášku, zatiaľ čo veľmi ťažkí športovci môžu potrebovať o niečo vyššie dávky. Rozmanitá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre zdravie. Prípadná tvorba hrudiek v prášku je spôsobená hygroskopickými (vlhkosť viažucimi) vlastnosťami surovín a nemá vplyv na kvalitu, účinok ani chuť produktu.
- Potravinársky podnik
- Peak Performance Products S.A., 1, Route de Grevenmacher, 6912 Roodt-sur-Syre, Luxembourg
- Obchodný názov
- Výživový doplnok vo forme prášku na prípravu ochuteného aminokyselinového nápoja pre športovcov so sladidlami. S voľným L-leucínom, L-izoleucínom, L-valínom a vitamínmi.
- EAN kód
- 5453001851921
- Číslo od výrobcu
- 001168
Hodí sa k tomu

AMINO LIQUID 1000ml - Tekuté aminokyseliny, BCAA, EAA, tekuté aminokyseliny - príchuť čerešňa. Ideálne pre každý druh športu. So všetkými 18 rozvetvenými aminokyselinami + vitamín B6. Povinnosť pre každého vrcholového športovca. Nájdete aj v kategórii: anabolické steroidy, kreatín, testosterón booster, maca, L-arginín, zinok, guarana, ženšen, kofeín, kreatín monohydrát, BCAA, EAA, aminokyseliny, kreatín, testosterón booster, tribulus terrestris, vitamíny, minerály, vitálne látky, budovanie svalov, afrodizia
29,90 €/1l
29,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

BPV - AMINO 325 tabliet - najvyššia denná dávka 8400 mg - aminokyseliny, BCAA, EAA - poskytuje všetky esenciálne a reťazené aminokyseliny - optimálny profil celého spektra aminokyselín - vysoký obsah glutamínu a BCAA. Nájdete ho aj v kategórii: Maca, L-arginín, Zinok, Guarana, Ženšen, Kofeín, Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Aminokyseliny, Kreatín, Testosterón Booster, Tribulus Terrestris, Vitamíny, Minerály, Živiny, Športová výživa, Doplnky výživy,
58,59 €/1kg
39,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Proteín 85 - 900g : Čokoláda I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
25,73 €/1kg
23,16 €
Predajca: PEAK

LED disko guľa svetelné efekty hudba ovládané 3 farby strana Party osvetlenie scény 3W diaľkové ovládanieImitáciaácie klub Diskotéková svietiaca Retoo
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

EAA - TS-Technology - 500g : Čerešňa I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B
53,76 €/1l
26,88 €
Predajca: PEAK

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Modrá, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
63,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zloženie na zvýšenie hmotnosti a svalovej hmoty, s proteínmi, príchuť banán, 2270 g
20,34 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,32 €
Predajca: Katomix

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

Mutant doplnky stravy Mass, Gainer, 17865
167,60 €/1kg
33,52 €
Predajca: VISO

Vitamaze L-Arginine 4500, kapsula, L-arginín, 360 kusov, L-arginine HCl 750 mg 4500 mg thereof L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, In the morning and evening take 2 capsules with enough water, preferably before meals. 30 minutes..., Store the product unopened, cool, dry and out of reach of children.
77,75 €/1l
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

Kevin Levrone GOLD Creatine 300g, 60 porci
32,17 €/1l
9,65 €
Predajca: Katomix

BCAA - TS-Technology - 500g : Mango Melón I Aminokyseliny I 2:1:1 (leucín : izoleucín : valín) I Rýchla absorpcia
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Výživný Koncentrát Syrovátkového Bielka v Chutnej Čokoláde, 500 g
39,78 €/1kg
19,89 €
Predajca: medpak_shop

Sony Horizon Forbidden West, Playstation 4/Playstation 5, T (neplnoletí), Stiahnuť
63,33 €
Predajca: M_plus_L

Kufrík na krásu Kufrík na krásu Velvety
46,95 €
Predajca: Bambule

Activlab Creatine Tabs 300Tabs
51,47 €/1kg
20,59 €
Predajca: medpak_shop

Kevin Levrone Scatterbrain 270g
27,74 €
Predajca: NutraBestBG

Elektrický šijací stroj Prenosný mini šijací stroj 2 rýchlosti Mini a cestovný šijací stroj Šijací stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kreatívne Kapsuly Aktivity Activlab, 300 ks.
175 133,33 €/1kg
26,27 €
Predajca: superbrandshop

Tefal XL Force C38508, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, 175 °C, Hliník
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Scitec Nutrition BCAA 6400 375 tabliet / BCAA aminokyseliny / Tabletov BCAA v pomere 2:1:1
52,12 €/1kg
31,96 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,01 €
Predajca: NutraBestBG

Tréningový doplnok EAA Xtra s príchuťou mango a ježibabu v prášku, 500 g
38,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Proteín 85 - 900g : jahoda I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
25,73 €/1l
23,16 €
Predajca: PEAK
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%14% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
14%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý vkus, dobrá kvalita
Kvalita a chuť sú 1A, by som si znovu kedykoľvek.
Hodnotenie z 9. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalita
Super originálny a účinný doplnok. Ďakujem
Hodnotenie z 21. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle, nákladovo efektívne
Zatiaľ dobré
Hodnotenie z 25. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príliš veľa sladidla
2 hviezdičky, pretože je to mierne kyslé, ale zvyšok je čisté sladidlo, naozaj nepríjemné.nechutí to ani ako mango a melón, chutí to nedefinovane.Už si to nekúpim.
Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BPV - AMINO 325 tabliet - najvyššia denná dávka 8400 mg - aminokyseliny, BCAA, EAA - poskytuje všetky esenciálne a reťazené aminokyseliny - optimálny profil celého spektra aminokyselín - vysoký obsah glutamínu a BCAA. Nájdete ho aj v kategórii: Maca, L-arginín, Zinok, Guarana, Ženšen, Kofeín, Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Aminokyseliny, Kreatín, Testosterón Booster, Tribulus Terrestris, Vitamíny, Minerály, Živiny, Športová výživa, Doplnky výživy,



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
58,59 €/1kg

BioTech USA EAA 200 kapsúl / EAA esenciálne aminokyseliny / Esenciálne aminokyseliny vo forme kapsúl
98,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
360,40 €/1kg

Universal Nutrition doplnky stravy 100% Beef Aminos, 18288



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,78 €
Predajca: Serica
248,90 €/1l

Polleo Fat Burner, 90 kapsúl
22,99 €
Predajca: PolleoSport
459,80 €/1kg

EAA - TS-Technology - 500g : čučoriedka I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,88 €
Predajca: PEAK
53,76 €/1kg

EAA - TS-Technology - 500g : Mango Melon I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,88 €
Predajca: PEAK
53,76 €/1l

EAA - TS-Technology - 500g : Čerešňa I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,88 €
Predajca: PEAK
53,76 €/1l

EAA - TS-Technology - 500g : Wildberry I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I podľa odporúčania WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,88 €
Predajca: PEAK
53,76 €/1kg

EAA - TS-Technology - 500g : Mystic Raspberry I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,88 €
Predajca: PEAK
53,76 €/1l

EAA - TS-Technology - 500g : jahoda limetka I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,88 €
Predajca: PEAK
53,76 €/1l

EAA - TS-Technology - 500g : Orange Lemonade I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,88 €
Predajca: PEAK
53,76 €/1kg

EAA - TS-Technology - 500g : Zelené jablko I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,88 €
Predajca: PEAK
53,76 €/1kg

EAA - TS-Technology - 500g : Lemon Ice Tea I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I vitamíny skupiny B



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,88 €
Predajca: PEAK
53,76 €/1kg

EAA - TS-Technology - 500g : White Tea Peach I prášok I všetky esenciálne aminokyseliny I odporúčané WHO I budovanie svalov I rýchlo vstrebateľné I vegánske I B - vitamíny



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,88 €
Predajca: PEAK
53,76 €/1kg

LUTO Supplements Glycín v prášku 1 kg
16,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
16,90 €/1kg

Yummy EAA - 400g : Sour Cherry I prášok I esenciálne aminokyseliny I optimalizovaný aminokyselinový matrix I MAP formula I zásobovanie svalov I budovanie svalov I optimalizovaná chuť I optimálna rozpustnosť I vegánsky I bezlepkový
23,16 €
Predajca: PEAK
57,90 €/1kg

Yummy EAA - 400g : Juicy Lemonade I prášok I esenciálne aminokyseliny I optimalizovaný aminokyselinový matrix I MAP formula I zásobovanie svalov I budovanie svalov I optimalizovaná chuť I optimálna rozpustnosť I vegánsky I bezlepkový
23,16 €
Predajca: PEAK
57,90 €/1kg

Yummy EAA - 400g : Sour Green Apple I prášok I esenciálne aminokyseliny I optimalizovaný aminokyselinový matrix I MAP formula I zásobovanie svalov I budovanie svalov I optimalizovaná chuť I optimálna rozpustnosť I vegánsky I bezlepkový
23,16 €
Predajca: PEAK
57,90 €/1kg

Yummy EAA - 400g : Blue Lemonade I prášok I esenciálne aminokyseliny I optimalizovaný aminokyselinový matrix I MAP formula I zásobovanie svalov I budovanie svalov I optimalizovaná chuť I optimálna rozpustnosť I vegánsky I bezlepkový
23,16 €
Predajca: PEAK
57,90 €/1kg

BCAA - TS-Technology - 500g : čučoriedka I Aminokyseliny I 2:1:1 (leucín : izoleucín : valín) I Rýchla absorpcia



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
18,51 €
Predajca: PEAK
37,02 €/1kg