4,8



Na základe 12 hodnotení
David Beckham Homme 50ml, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, čierne korenie, Zázvor, Wet citrus, Ginger, Black pepper, Kašmírové drevo, Koža, rozmarín
99,00 €
1 980,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej782,10 €/1l
161,55 €
-5,13 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
156,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Fraiche, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Petitgrain olej, Pačuli1 393,80 €/1l
139,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Koriander, Tuberóza, Opoponax1 213,40 €/1l
121,34 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo1 453,33 €/1l
87,20 €
Predajca: PerfumTraders

David Beckham Instinct, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, Mandarínka, Aníz, Kardamon, korenie, Jantár, Pačuli, Vetiver
275,47 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Replay Essential 50ml, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kardamon, Bergamot, Cardamom, Kašmírové drevo
132,40 €/1l
6,62 €
Predajca: Glamperfeu

Lacoste L'Homme 50ml, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Rebarbora, čierne korenie, Zázvor, Cédrové drevo
659,20 €/1l
32,96 €
Predajca: Glamperfeu

David Beckham Intimately 75ml, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kardamon, Grapefruit, Bergamot, Grapefruit, Cardamom, Aníz, Muškátový orech, Fialový
272,93 €/1l
20,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BVLGARI Pour Homme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Santalové drevo, alpínia galangová, Zázvor, Juniper, tík, Tabak
1 101,40 €/1l
110,14 €
Predajca: Denpoli-Venda

James Bond 007 Quantum 75ml, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Borievky, Santalové drevo, Koža
1 853,33 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Trussardi Black Extreme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Morský, Kosatec, Slivka, Koža, Pačuli, Vetiver, Drevo
428,10 €/1l
42,81 €
Predajca: PerfumTraders

KENZO L'Eau, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Mäta, Cédrové drevo
992,67 €/1l
29,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy Gentlemen Only, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Muškátový orech, Ružové korenie, Céder, Pačuli, Vetiver, Koža
1 166,67 €/1l
175,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

David Beckham Intimately 30ml, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kardamon, Grapefruit, Bergamot, Grapefruit, Cardamom, Aníz, Muškátový orech, Fialový
842,33 €/1l
25,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Givenchy Gentlemen Only, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, bobule, Mandarínka, Muškátový orech, Céder, Vetiver, Koža
471,60 €/1l
48,63 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Trussardi My Land, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Koža, Mandarínka, Drevo
403,40 €/1l
40,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Salvatore Ferragamo F, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Levanduľa, čierne korenie, Labdanum
305,40 €/1l
30,54 €
Predajca: PerfumTraders

Iceberg Twice Gold, Muži, 125 ml, čierne korenie, Koža, Benzoin, drevo guaiac, Tonka, Jantár, Vanilka, Drevo, Sprej
184,72 €/1l
23,09 €
Predajca: BRASTYGroup

Caron Yatagan, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Patchouli, Wood, Musk, Sprej
517,60 €/1l
64,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, čierne korenie, Kardamon, Muškátový orech, Levanduľa, Santalové drevo, Jantár, Pižmo, Tonka, Vetiver
398,40 €/1l
29,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- čierne korenie, Zázvor
- Plný popis hlavnej vône:
- Wet citrus, Ginger, Black pepper
- Poznámky k srdcu vône:
- Kašmírové drevo, Koža, rozmarín
- Plný popis srdca vône:
- Rosemary, Leather, Cashmere wood
- Poznámky k základu vône:
- Pižmo, Pačuli
- Plný popis základu vône:
- Patchouli, Musk
- Typ dávkovača:
- Sprej
parfém David Beckham HommeVôňa 50ml!David Beckham Homme je vôňa pre charizmatického úspešného muža, ktorý dokáže dosiahnuť úspech, kamkoľvek sa pohne. Je to vôňa, ktorá sa snaží odhaliť tajomstvo úspechu futbalovej hviezdy, módnej ikony, manžela a otca - Davida Beckhama. Tento parfém patrí štýlovému mužovi, ktorý vie, čo chce, a zo všetkých síl sa snaží to dosiahnuť. vrchné tóny zaujmú priaznivcov korenistých vôní, v ktorých prevládajú tóny sečuánskeho korenia a zázvoru, zaliate sviežimi esenciami citrusových plodov. Pevnosť a sila sa rozvíjajú v srdci parfumu, kde ucítite kožu, kašmír a aromatický rozmarín. Zmyselnosť a pôvab sa ukrývajú v samotnom základe parfumu, ktorý plne odráža úspešného muža. Pižmo, pačuli a mahagón nechajú dokonale vyniknúť váš šarm, váš štýl, ktorým je vôňa presiaknutá do najmenšieho detailu. parfém David Beckham Homme je fantastická novinka z roku 2011. Rovnako ako majiteľ mena, ktoré nosí, úspešná ikona vo svete futbalu, aj vôňa Homme sa stane ikonou úspechu vo svete muža pri získavaní krásnych žien.
- Rozmery
- 50 ml
- Hmotnosť
- 0.25 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- aqua
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3607342292062
- Číslo od výrobcu
- 6187685
- Rozmery
- 50 ml
- Hmotnosť
- 0.25 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- aqua
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3607342292062
- Číslo od výrobcu
- 6187685
Hodí sa k tomu

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Iso E Super, Sprej, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
1 534,30 €/1l
153,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 062,70 €/1l
106,27 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
812,60 €/1l
81,26 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
919,50 €/1l
91,95 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
628,60 €/1l
62,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Gucci Rush Edt 75ml
554,80 €/1l
42,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,61 €
Predajca: PerfumTraders

Bulgari Omnia Crystalline 100 ml Eau de Toilette + 15 ml balzam na telo + vzorka
743,23 €/1l
115,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Lanvin L'Homme Parfémovaná Toaletná Voda, 100 ml
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Glamperfeu

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
265,50 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
520,05 €/1l
104,01 €
Predajca: PerfumTraders

Diptyque L'Eau Papier EDT 100 ml UNISEX
1 802,50 €/1l
180,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
118,40 €/1l
23,68 €
Predajca: BRASTYGroup

Sawaar Vanille Blanc 100 Ml Parfémový Extrakt Sprej Pre Ženy
220,00 €/1l
37,13 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Yves Saint Laurent Libre Parfum, 90ml
1 450,11 €/1l
130,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Litchi, Mandarínka, Mandle, Ruže, Fialový
2 467,20 €/1l
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
273,00 €/1l
27,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana The One Pour Homme toaletná voda 50 ml – elegantná a rafinovaná vôňa pre moderného muža.
985,80 €/1l
49,29 €
Predajca: PerfumTraders

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
495,00 €/1l
49,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 033,20 €/1l
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
837,60 €/1l
90,90 €
-7,14 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,76 €
Predajca: PerfumTraders

Paco Rabanne Ultraviolet Man Woda toaletowa, 100ml
405,00 €/1l
40,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
482,30 €/1l
50,09 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,23 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Doručenie David Beckham Homme
Objem 0,075 l
Vyššie uvedený produkt je pre môj vkus ideálny. Doručenie bolo bezproblémové. Komunikácia bola príkladná.
Hodnotenie z 26. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Používam ho už roky a som veľmi spokojný.
Objem 0,03 l
Ako vždy veľmi dobré.
Hodnotenie z 27. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som spokojný, rád ho budem používať znova!
Objem 0,075 l
Vôňa už často nie je dostupná v drogériách/parfumériách, najmä 75 ml. Dobrá cena a bezplatné dodanie je skvelé. Článok bol dobre zabalený. Som spokojný a určite to nie je naposledy, čo som si niečo objednal.
Hodnotenie z 24. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 26. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 14. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 28. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 21. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l