4,8



Na základe 201 hodnotení
Tommy Hilfiger Tommy Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Mandarínka, Oranžová, Honeysuckle, Lily, Violet, Mint, Grapefruit, Lemon, Céder, Jazmín, Koža, Santalové drevo
49,32 €
493,20 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Fahrenheit, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový754,80 €/1l
150,96 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Citrón, Neroli, turecká ruža, Tonka, Vanilka1 212,00 €/1l
121,20 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže2 047,40 €/1l
102,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain L'homme Idéal, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Oranžový kvet, rozmarín, Mandle, Tonka, Koža, Drevo589,27 €/1l
88,39 €
Predajca: PerfumTraders

Tommy Hilfiger Tommy Girl, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Mandarínka, Oranžová, Zemolez, Citrón, ľalia, Mäta, Ruže, Fialový, Céder, Jazmín, Koža, Santalové drevo
587,80 €/1l
29,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Girl toaletná voda pre ženy 200 ml
332,00 €/1l
66,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tommy Hilfiger Tommy, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Canella, Citrus, Brusnica, Levanduľa, Mäta, Canella,Citrus,Cranberry,Lavender,Mint, Sprej
279,30 €/1l
27,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry Brit For Him, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zázvor, Céder, Tonka
393,90 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Ocean Wave EDT 100 ml W
355,70 €/1l
35,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Tommy Hilfiger Tommy Girl Now EDT 100 ml W
350,20 €/1l
35,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
184,10 €/1l
18,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Boy Woda toaletowa, 200ml
206,30 €/1l
41,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 25 ml, Jablko, Céder, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Pižmo, 1 kusov
1 312,80 €/1l
32,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Girl Vibrant Summer EDT 100 ml W
571,60 €/1l
57,16 €
Predajca: somnia24

Cerruti 1881 pour Femme toaletná voda pre ženy 100 ml
373,00 €/1l
37,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 100ml
320,30 €/1l
32,03 €
Predajca: PerfumTraders

Tommy Hilfiger, Tommy Girl Now, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
661,67 €/1l
19,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tommy Hilfiger Impact Spark, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Figa, Akigalawood
434,60 €/1l
21,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Tommy Hilfiger Tommy Now EDT 100 ml M
306,90 €/1l
32,92 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez Glow by JLo Toaletná voda pre ženy 100 ml
290,00 €/1l
29,00 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Čierne ríbezle, Mandarínka, Oranžová
- Plný popis srdca vône:
- Honeysuckle, Lily, Violet, Mint, Grapefruit, Lemon
- Poznámky k základu vône:
- Céder, Jazmín, Koža, Santalové drevo
- Plný popis základu vône:
- magnolia, leather, sandalwood, jasmine and cedar
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Limonene, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Citral, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bht
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Tommy Girl je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy.
- Vrchné tóny: čierne ríbezle, kamélia, mandarínka a kvet jablone
- Srdcové tóny: Zimolez, ľalia, fialka, mäta, grapefruit, citrón a ruža
- Základné tóny: Magnólia, koža, santalové drevo, jazmín a céder
Vďaka týmto zložkám je vôňa Tommy Girl osviežujúca, energická a inšpiratívna. Lahodný výtvor od Tommyho Hilfigera a už roky obľúbený parfém medzi dievčatami a ženami. Parfém je vhodný pre všetky vekové kategórie a na každú príležitosť.
Kvetinovo-ovocná vôňa. Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantná vôňa, ktorá nadväzuje na úspech jeho prvých vôní. Je to skutočná kytica poľných kvetov, svieža ako ranná rosa na rozkvitnutej jarnej lúke. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1996. tommy Hilfiger kladie dôraz na udržateľnosť a výrobok sa dodáva bez celofánu.
- Toaletná voda pre ženy
- Rad: Tommy Hilfiger Tommy Girl
- Nóty vône: Vôňa: kvetinová, ovocná
- Množstvo v ml: 100 ml
- Vrchné tóny: čierne ríbezle, kvet jablone, kamélia, mandarínka
- Srdcové tóny: ľalia, ruža, fialka, mäta, zimolez, grapefruit, citrusy
- Základné tóny: céder, koža, jazmín, magnólia, santalové drevo
Dámsky parfém Tommy Girl Tommy Hilfiger EDT 100 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Tommy Girl Tommy Hilfiger EDT a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Tommy Hilfiger!
- Pohlavie: Dámske a pánske oblečenie, ktoré je súčasťou balenia:
- Dámske
- Unisex
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfumu: Tommy Girl
Tommy Girl je kvetinovo-ovocná toaletná voda pre ženy, ktorú uviedol na trh módny dom Tommy Hilfiger v roku 1996. Vôňa má odrážať podmanivý charakter modernej ženy. Možno ju použiť bez ohľadu na miesto alebo okolnosti - cez deň alebo v noci, v práci alebo na romantickom stretnutí. Je určená pre nezávislé, sebavedomé a hravé, ale zároveň sexy, úprimné a skutočné reakcie. Flakón je vytvorený podľa vzoru lekárnickej fľaštičky z 19. storočia so striebornou zátkou v tvare gombíka známeho z Hilfigerovho dizajnérskeho oblečenia.
Poznámky k vôni:
Vrchné tóny: čierne ríbezle, kamélia, mandarínka, kvet jablone
Srdcové tóny: zimolez, ľalia, fialka, mäta, grapefruit, citrón, ruža
Základ: santalové drevo, magnólia, koža, jazmín, céder
Nechajte sa uniesť na vlne nostalgie 90. rokov. Toaletná voda Tommy Hilfiger Tommy Girl bola prvýkrát predstavená v roku 1996 a odráža ducha tej doby. Divokosť, bezprostrednosť a vieru v nekonečné možnosti. Privoňajte si opäť k bezstarostnej a nespútanej mladosti. Toaletná voda Tommy Girl vás osvieži už pri prvom privoňaní tónmi šťavnatej mandarínky, jemného jablkového kvetu a kamélie a čiernych ríbezlí. Pestrú paletu kvetinových esencií predstavuje aj srdce, ktoré sa ďalej rozvíja a opája vás ľaliou, ružou, fialkou a sladkým zimolezom s medovými tónmi. Osviežujúcim prvkom je kombinácia citróna a mäty, taká charakteristická pre letné obdobie. Tanečné akordy sú v hrejivom základe nahradené santalovým a cédrovým drevom, ktoré dopĺňa koža, ako aj kvety v podobe silnej, sladkej magnólie a výrazného jazmínu.
Tommy Hilfiger Tommy Girl Toaletná Voda 100ml prináša závan čerstvosti a štýlu v každej kvapke. Táto ikonická vôňa je určená pre modernú mladú ženu plnú sebavedomia a energie. Jeho jemné a osviežujúce arómy sú ideálne pre každý deň, či už ste v práci, voľnom čase alebo na osobné stretnutie. Nechajte sa zahaliť do tohto elegantného kvetinovo-ovocného zloženia a vystúpte s istotou a štýlom. Tommy Hilfiger Tommy Girl - vôňa pre ženu, ktorá sa nebojí vyjadriť svoju osobnosť a individualitu.
Tommy Hilfiger - Tommy Girl EDC 100ml Standard package. For women.
Toaletná voda Tommy Girl od značky Tommy Hilfiger bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Tommy Girl by Tommy Hilfiger je parfém z radu kvetinovo-ovocných vôní a je určený pre ženy. Tommy Girl je k dispozícii od roku 1996. Za týmto parfémom stojí Calice Becker. Vrchné tóny sú kvet jablone, kamélie, mandarínky a čiernych ríbezlí; srdcové tóny sú citrón, zimolez, ruža, grapefruit, ľalia, mäta a fialka; základné tóny sú magnólia, jazmín, céder, santalové drevo a koža.
Tommy Hilfiger Spray Tommy Hilfiger Tommy Girl Eau de Toilette teraz na Beauty Plaza.
Tommy Hilfiger Tommy Girl Edt Spray 223P SWITZERLAND kartón @ 1 fľaša x 100 ml
Tommy Hilfiger Tommy Girl toaletná voda v spreji 100 ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa Tommy Girl od značky Tommy Hilfiger je symbolom mladistvej energie a nezávislosti pre modernú ženu. S jej jemnými a sviežimi tónmi vás zaručene obklopí atmosféra čistoty a štýlu. Počas všetkých ročných období si vďaka tejto toaletnej vode môžete uchovávať pocit sviežosti a elegancie. / / Zloženie: Citrusové ovocie, Ruža, Tuberkóza, Ambrózia, Vanilka, Hruška, Hlava broskyne, Hlava jablka, Bergamot, Plody červeného rybízu, Brusnice, Vrchné lesklé tóny / / Buďte pripravení vyjadriť svoju osobnosť a štýl s touto ikonickou vôňou od Tommy Hilfiger.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyChlapci
- EAN kód
- 002254804012622548040126022548040126
- Číslo od výrobcu
- TOMMY GIRL 3.4 OZ
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa Tommy Girl od značky Tommy Hilfiger je symbolom mladistvej energie a nezávislosti pre modernú ženu. S jej jemnými a sviežimi tónmi vás zaručene obklopí atmosféra čistoty a štýlu. Počas všetkých ročných období si vďaka tejto toaletnej vode môžete uchovávať pocit sviežosti a elegancie. / / Zloženie: Citrusové ovocie, Ruža, Tuberkóza, Ambrózia, Vanilka, Hruška, Hlava broskyne, Hlava jablka, Bergamot, Plody červeného rybízu, Brusnice, Vrchné lesklé tóny / / Buďte pripravení vyjadriť svoju osobnosť a štýl s touto ikonickou vôňou od Tommy Hilfiger.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyChlapci
- EAN kód
- 002254804012622548040126022548040126
- Číslo od výrobcu
- TOMMY GIRL 3.4 OZ
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Tommy Hilfiger, Tommy Girl, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
335,40 €/1l
33,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Girl, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Mandarínka, Oranžová, Zemolez, Citrón, ľalia, Mäta, Ruže, Fialový, Céder, Jazmín, Koža, Santalové drevo
587,80 €/1l
29,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Girl Woda toaletowa, 200ml
231,25 €/1l
46,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tommy Hilfiger Tommy, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Canella, Citrus, Brusnica, Levanduľa, Mäta, Canella,Citrus,Cranberry,Lavender,Mint, Sprej
279,30 €/1l
27,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Ocean Wave EDT 100 ml W
355,70 €/1l
35,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Tommy Hilfiger Tommy Girl toaletná voda pre ženy 200 ml
332,00 €/1l
66,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tommy Hilfiger Tommy Girl Woda toaletowa, 50ml
416,00 €/1l
20,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
372,00 €/1l
33,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,40 €/1l
43,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple MLL82ZM/A, 2 m, USB C, USB C, Samec/samec, Biela
8,31 €/1m
16,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Revolution Beauty 24 produktov adventnho kalendra, darekov sada s leskom na pery, maskami na pery, tetcami a glom na oboie, vegnsky a bez krutosti
57,39 €
Predajca: Zeitburg

Moderný interiérový a exteriérový koberec v jutovom vzhľade Veľkosť - 160 x 230 cm
84,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Teppich-Traum

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Balenie 20 vákuových vriec na oblečenie so vzduchotesným ventilom a ručnou pumpou - STORAGEBAG
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Župany Dámy Páni Uni - Cestovný župan do sauny župan do sauny župan do sauny nadýchaný župan do sauny, sivý, S/M
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: wydrowski

Krups XL1008, Automatický napeňovač/zohrievač mlieka, Čierna, Nerezová oceľ, 150 ml, 0,3 L, 100 s
52,04 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

SANILO® Posteľná bielizeň 135x200 cm, 100% najjemnejšia bavlna, 2-dielna, obliečka na prikrývku, obliečka na vankúš 80x80 cm - Golden Leaves
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WCShop24

Ansmann HD70B, Čelovka, Čierna, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Plast, IP44, LED, 1 lámp
24,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Elizabeth Arden - 5th Avenue NYC EDP 125ml
164,88 €/1l
20,61 €
Predajca: Tersorte

Prenosný ručný ventilátor Zimilo s 5 rýchlosťami, digitálnym LED displejom, nabíjaním cez port Type-C, nastaviteľným uhlom, vhodný do prírody, do kancelárie, v zelenej farbe
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
184,10 €/1l
18,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Blumtal® prestieradlo 90x200cm - prestieradlo z mikrovlákna - prestieradlo Oekotext -
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

DKNY Be Delicious, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
446,90 €/1l
44,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Karl Lagerfeld Pour Femme Woda perfumowana, 85ml
298,47 €/1l
25,37 €
Predajca: BRASTYGroup

Navaris 2,2 litra Fitness fľaša na pitie - XXL fľaša do posilňovne - športová fľaša na vodu Džbán na vodu - robustná športová fľaša z nehrdzavejúcej ocele - bez BPA
29,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

tonies 10000693, Figúrka do hracej skrinky, 5 rok / roky, Viacfarebný
102,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%3% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
3%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špička cenovej výkonnosti
Objem 0,1 l
bol vianočný darček ...bol dobre prijatý a bol tiež na zozname želaní. Myslím, že to bol dobrý pomer ceny a kvality a vôňa je pre nás tiež dobrá
Hodnotenie z 12. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy sa sem radi vrátite.
Objem 0,1 l
Čo som očakával, úplne spokojný. Toaletná voda je pre mňa a keď je takmer prázdna, objednávam si opäť tú istú.
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa
Objem 0,2 l
Túto vôňu používam už mnoho rokov a môžem ju len odporučiť!
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vyhovujúce
Objem 0,05 l
Som úplne spokojný s procesom až po dodanie a produkt.
Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega cena....
Objem 0,1 l
Skvelá cena a rýchle dodanie. Môžem len odporučiť. S radosťou znova.
Hodnotenie z 14. júla 2011 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neočakáva sa...
Objem 0,03 l
Vôňa je kvetinovo-ovocná. Balenie je jednoduché a vôňa ma zaujala. Nečakala som, že bude taká jednoduchá.
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,2 l
Všetko fungovalo skvele Rýchle dodanie S radosťou znova
Hodnotenie z 28. januára 2014 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tommy Hilfinger TOMMY GIRL EdT
Objem 0,1 l
Som veľmi spokojný... Super lacné... Vôňa je osviežujúca a dlhotrvajúca... Kedykoľvek znova... ĎAKUJEME
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l

Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l