4,8



Na základe 201 hodnotení
Tommy Hilfiger TOMMY GIRL, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Mandarínka, Oranžová, Honeysuckle, Lily, Violet, Mint, Grapefruit, Lemon, Céder, Jazmín, Koža, Santalové drevo
22,69 €
756,33 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Fahrenheit, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový754,80 €/1l
150,96 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison Girl, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Oranžová, turecká ruža, Neroli, Tonka, Vanilka1 818,00 €/1l
90,90 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Daisy 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jasmine,Violet (flower), Pižmo, Vanilka, Musk,Vanilla790,20 €/1l
79,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain L'homme Idéal, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Oranžový kvet, rozmarín, Mandle, Tonka, Koža, Drevo589,27 €/1l
88,39 €
Predajca: PerfumTraders

Tommy Hilfiger Tommy Girl, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Mandarínka, Oranžová, Zemolez, Citrón, ľalia, Mäta, Ruže, Fialový, Céder, Jazmín, Koža, Santalové drevo
587,80 €/1l
29,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Fragrance 1.7 oz, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Canella, Citrus, Brusnica, Levanduľa, Mäta, lavender, amber apple, spearmint, citrus, cinnamon, and cranberry, Sprej
614,67 €/1l
18,44 €
Predajca: Glamperfeu

Tommy Hilfiger Tommy Girl toaletná voda pre ženy 200 ml
332,00 €/1l
66,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
407,70 €/1l
40,77 €
Predajca: PerfumTraders

Tommy Hilfiger Tommy Girl Now EDT 100 ml W
350,20 €/1l
35,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,20 €/1l
40,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Boy Woda toaletowa, 200ml
206,30 €/1l
41,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Tommy Hilfiger Tommy, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Levanduľa, Jablko, Škorica, Drift wood, Javorové drevo, Pačuli, Drevo
337,90 €/1l
33,79 €
Predajca: Sykz

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Ocean Wave EDT 100 ml W
355,70 €/1l
35,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Tommy Hilfiger Tommy Boy Edt Spray
452,40 €/1l
22,62 €
Predajca: Tersorte

TOMMY HILFIGER - FREEDOM FOR MEN 50 ml toaletná voda
1 780,00 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 125 ml, Bergamot,Mandarin, Lavender,Pepper,Sage, Céder, Tabak, Tonka, Cedar,Tobacco,Tonka bean
419,60 €/1l
52,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Tommy Hilfiger Tommy Girl Forever, Ženy, 30 ml, Kvetinový, Zelená, Drevo, Pivonka, Biely kvet, Pižmo, Santalové drevo, Sprej
773,67 €/1l
23,21 €
Predajca: NutraBestBG

Tommy Hilfiger Tommy Girl Vibrant Summer EDT 100 ml W
571,60 €/1l
57,16 €
Predajca: somnia24

Tommy Hilfiger Tommy Now EDT 100 ml M
306,90 €/1l
32,92 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Mexx Woman toaletná voda pre ženy 40 ml
294,00 €/1l
12,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,76 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Čierne ríbezle, Mandarínka, Oranžová
- Plný popis srdca vône:
- Honeysuckle, Lily, Violet, Mint, Grapefruit, Lemon
- Poznámky k základu vône:
- Céder, Jazmín, Koža, Santalové drevo
- Plný popis základu vône:
- magnolia, leather, sandalwood, jasmine and cedar
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Limonene, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Citral, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bht
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Tommy Girl je kvetinovo-ovocná toaletná voda pre ženy, ktorú uviedol na trh módny dom Tommy Hilfiger v roku 1996. Vôňa má odrážať podmanivý charakter modernej ženy. Možno ju použiť bez ohľadu na miesto alebo okolnosti - cez deň alebo v noci, v práci alebo na romantickom stretnutí. Je určená pre tie, ktoré sú nezávislé, sebavedomé a hravé, no zároveň sexy, úprimné a úprimné vo svojich reakciách. Flakón je vytvorený podľa vzoru lekárnickej fľaštičky z 19. storočia a má striebornú zátku v tvare gombíka známeho z Hilfigerovho dizajnérskeho oblečenia.
Tóny vône:
Hlava: mandarínka, kvet jablone, kamélia, čierne ríbezle
Srdce : zimolez, ruža, mäta, ľalia, grapefruit, fialka, citrón
Základ: koža, magnólia, jazmín, santalové drevo, céder
Kvetinovo-ovocná vôňa. Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantná vôňa, ktorá nadväzuje na úspech jeho prvých vôní. Je to skutočná kytica poľných kvetov, svieža ako ranná rosa na rozkvitnutej jarnej lúke. Zaspávajte s Tommy Girl!" Značka Tommy Hilfiger, uvedená na trh v roku 1996, kladie dôraz na udržateľnosť a výrobok sa dodáva bez celofánu.
Tommy Hilfiger Girl edt spray 30ml
- Toaletná voda pre ženy
- Rad: Tommy Hilfiger Tommy Girl
- Nóty vône: Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger: kvetinová, ovocná
- Množstvo v ml: 30 ml
- Vrchné tóny: čierne ríbezle, kvet jablone, kamélia, mandarínka
- Srdcové tóny: ľalia, ruža, fialka, mäta, zimolez, grapefruit, citrusy
- Základné tóny: céder, koža, jazmín, magnólia, santalové drevo
Dámsky parfém Tommy Girl Tommy Hilfiger EDT 30 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Tommy Girl Tommy Hilfiger EDT a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Tommy Hilfiger!
- Pohlavie: Dámske a pánske oblečenie, ktoré je súčasťou balenia:
- Dámske
- Unisex
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfumu: Tommy Girl
Tommy Girl je dámska vôňa s kvetinovou a ovocnou arómou. Vrchné tóny sú kvet jablone, kamélia, mandarínka a čierne ríbezle. Srdcové tóny sú citrón, zimolezová ruža, grapefruit, ľalia, mäta a fialka. Základom je magnólia. Jazmín, céder, santalové drevo a koža Nádherná ľahká vôňa na každú dennú dobu
Svěží a ženská vůně Tommy Hilfiger Tommy Girl Toaletní Voda v objemu 30 ml je ideální pro moderní a sebejistou ženu. Tato vůně je inspirující kombinací jemných květinových tónů s lehkou ovocnou svěžestí. S lahodnými akordy jasmínu, květu třešně a citronových plodů vytváří tento parfém neodolatelnou esenci elegance a stylové ženskosti. Sázejte na klasiku s Tommy Hilfiger Tommy Girl Toaletní Vodou a okouzlujte své okolí.
Toaletná voda Tommy Girl od značky Tommy Hilfiger bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Nech sa zdvihne vlna nostalgie. Toaletná voda Tommy Hilfiger Tommy Girl sa prvýkrát objavila na trhu v roku 1996 a odráža ducha doby. Divokosť, bezprostrednosť a dôvera v nekonečné možnosti. Pocíťte vôňu bezstarostnej a rozpačitej mladosti. Kvetinová vôňa s ovocnými akordmi ideálna na letné dni a večery projekt toaletnej vody Calice Beck Tommy Girl vás od prvých tónov očarí sviežosťou šťavnatých tónov mandarínky, jemného jablkového kvetu, kamélie a čiernych ríbezlí. V srdci vône sa nachádza bohatá symfónia kvetinových esencií pozostávajúca z ľalie, ružovej, fialky a sladkého jednoduchého medu. Získajte vôňu parfumu Tommy Hilfiger Tommy Girl a stanete sa elegantnou zvodkyňou s neobmedzenými možnosťami!
Tommy Hilfiger Spray Tommy Girl Eau de Toilette teraz na Beauty Plaza.
Toaletná voda Tommy Girl od značky Tommy Hilfiger bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Tommy Hilfiger Tommy Girl Edt Spray 22RP SWITZERLAND kartón @ 75 fliaš x 30 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Citrusová, kvetinová, lesná, ruža, vanilka, pižmo, vetiver, melón, jazmín, santalové drevo, grejp, magnólia, mandarínka, jačmeň, ylang-ylang, šalvia, šťava z broskyne, limetkový kvet, konvalinka, borovicová živica.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatá
- EAN kód
- 002254805538022548055380022548055380
- Číslo od výrobcu
- TOMMY GIRL
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Citrusová, kvetinová, lesná, ruža, vanilka, pižmo, vetiver, melón, jazmín, santalové drevo, grejp, magnólia, mandarínka, jačmeň, ylang-ylang, šalvia, šťava z broskyne, limetkový kvet, konvalinka, borovicová živica.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatá
- EAN kód
- 002254805538022548055380022548055380
- Číslo od výrobcu
- TOMMY GIRL
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Tommy Hilfiger Tommy Fragrance 1.7 oz, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Canella, Citrus, Brusnica, Levanduľa, Mäta, lavender, amber apple, spearmint, citrus, cinnamon, and cranberry, Sprej
614,67 €/1l
18,44 €
Predajca: Glamperfeu

Tommy Hilfiger, Tommy Girl, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
335,40 €/1l
33,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Mandarínka, Oranžová, Honeysuckle, Lily, Violet, Mint, Grapefruit, Lemon, Céder, Jazmín, Koža, Santalové drevo
493,20 €/1l
49,32 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tommy Hilfiger Tommy Girl, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Mandarínka, Oranžová, Zemolez, Citrón, ľalia, Mäta, Ruže, Fialový, Céder, Jazmín, Koža, Santalové drevo
587,80 €/1l
29,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Girl Woda toaletowa, 50ml
416,00 €/1l
20,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
394,93 €/1l
30,67 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,62 €
Predajca: PerfumTraders

Tommy Hilfiger Tommy Fragrance, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Canella, Citrus, Brusnica, Levanduľa, Mäta, Lavender, amber apple, spearmint, citrus, cinnamon, cranberry, Sprej
531,00 €/1l
26,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger, Tommy Girl, Eau de Toilette, Für Frauen, 30 ml
632,67 €/1l
18,98 €
Predajca: MANADA

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

SodaStream 1100065490, Fľaša na sýtenie + náplň, Viacfarebný, Sklo, Plast, Nerezová oceľ, 60 L, 1 kusov, CE, FCC
80,59 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,40 €/1l
43,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tommy Hilfiger Tommy Girl Woda toaletowa, 200ml
231,25 €/1l
46,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tommy Hilfiger Tommy Girl toaletná voda pre ženy 200 ml
332,00 €/1l
66,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tommy Hilfiger Tommy, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Canella, Citrus, Brusnica, Levanduľa, Mäta, Canella,Citrus,Cranberry,Lavender,Mint, Sprej
279,30 €/1l
27,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Puzdro na tvrdú skrinku FCH, sada cestovných kufrov, sada na vozík, 3 ks, s 360° hladko sa otáčajúcimi kolieskami, ABS
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
366,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AREBOS Skladací ručný vozík so strechou Sivý | so sieťovinou a vonkajšími vreckami
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
201,10 €/1l
20,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SoBuy nočný stolík úzky, nočný stolík s 1 zásuvkou a 2 policami, moderný nočný stolík, úložná skrinka Nočný stolík Š39xH39xV65 cm FBT49-W
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Perina 200 x 220 cm – zimná prešívaná perina, priedušná – perina vhodná na pranie – vhodná pre alergikov – nemecká kvalita
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Jago® Stolný krb - nerezová oceľ,etanol, na vnútorné a vonkajšie použitie, vrátane hasiaceho prístroja, čierny - krb, sklenený krb, sklenený oheň, stolný oheň, stolný dekoratívny oheň
49,19 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,35 €
Predajca: Kokiska

LED darčekové krabičky s časovačom sada 3 - ČERVENÉ - vianočné dekoračné krabičky s teplým bielym osvetlením na batérie s časovačom
32,04 €
Predajca: Special-trends

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
16,13 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Dkny, Be Delicious Fresh Blossom, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
270,80 €/1l
27,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Taška Street nylonová dámska kabelka sivá 30x12x22 OTJ205K
26,79 €
Predajca: Fit4Style-IMPPAC-DE

Tommy Hilfiger Tommy Girl Now EDT 100 ml W
350,20 €/1l
35,02 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%3% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
3%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špička cenovej výkonnosti
Objem 0,1 l
bol vianočný darček ...bol dobre prijatý a bol tiež na zozname želaní. Myslím, že to bol dobrý pomer ceny a kvality a vôňa je pre nás tiež dobrá
Hodnotenie z 12. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy sa sem radi vrátite.
Objem 0,1 l
Čo som očakával, úplne spokojný. Toaletná voda je pre mňa a keď je takmer prázdna, objednávam si opäť tú istú.
Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa
Objem 0,2 l
Túto vôňu používam už mnoho rokov a môžem ju len odporučiť!
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vyhovujúce
Objem 0,05 l
Som úplne spokojný s procesom až po dodanie a produkt.
Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega cena....
Objem 0,1 l
Skvelá cena a rýchle dodanie. Môžem len odporučiť. S radosťou znova.
Hodnotenie z 14. júla 2011 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neočakáva sa...
Objem 0,03 l
Vôňa je kvetinovo-ovocná. Balenie je jednoduché a vôňa ma zaujala. Nečakala som, že bude taká jednoduchá.
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,2 l
Všetko fungovalo skvele Rýchle dodanie S radosťou znova
Hodnotenie z 28. januára 2014 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tommy Hilfinger TOMMY GIRL EdT
Objem 0,1 l
Som veľmi spokojný... Super lacné... Vôňa je osviežujúca a dlhotrvajúca... Kedykoľvek znova... ĎAKUJEME
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l