5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Objem:
30 ml- 30 ml
- 100 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml1 309,00 €/1l
65,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Elixir Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 75 ml2 585,60 €/1l
193,92 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef RedColorado parfémovaná voda unisex 100 ml1 209,00 €/1l
120,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Cinéma parfémovaná voda pre ženy 80 ml1 171,00 €/1l
93,68 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Hilton For Her, Ženy, 100 ml
199,90 €/1l
19,99 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Hilton Heiress 100ml, Ženy, 100 ml
395,60 €/1l
39,56 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pre ženy 100 ml
351,60 €/1l
35,16 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Hilton Just Me 100ml, Ženy, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Hilton Gold Rush Woda perfumowana, 100ml
285,60 €/1l
28,56 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Hilton Rosé Rush EDP 100 ml W
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Britney Spears Circus Parfém, 100ml
221,90 €/1l
22,19 €
Predajca: PerfumTraders

Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,30 €/1l
23,93 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Hilton Electrify parfémovaná voda pre ženy 100 ml
323,30 €/1l
32,33 €
Predajca: NutraBestBG

Sistelle Paris INCIDENCE parfumovaná voda 100 ml
210,00 €/1l
21,00 €
Predajca: Inaris_International

Paris Hilton Love Rush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
290,00 €/1l
29,00 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Paris parfémovaná voda pre ženy 125 ml
1 289,28 €/1l
161,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Carven Paris Mascate parfumovaná voda 100ml sprej
1 493,00 €/1l
149,30 €
Predajca: somnia24

Carven Paris Bangalore parfumovaná voda 100ml sprej
1 493,00 €/1l
149,30 €
Predajca: somnia24

Yodeyma PARIS parfumovaná voda 15 ml
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

Riiffs Shanaya parfémovaná voda pre ženy 100 ml
158,00 €/1l
15,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda Paris Hilton od značky Paris Hilton bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Paris . Dámsky parfém na motívy mesta lásky. Vôňa, ktorú bude nosiť každý, kto ju bude mať na sebe, bude mať svoju najromantickejšiu a najelegantnejšiu stránku. Znamená ženskosť a lásku, ale aj sebavedomie, vitalitu a znamenitosť. Stredobodom všetkých pohľadov pre svoju očarujúcu drevitú vôňu s teplými, kvetinovými a vanilkovými tónmi. Prispôsobí sa každej príležitosti vďaka svojej aromatickej intenzite. Celý zázrak, ktorý pochádza z najnežnejšieho a najvášnivejšieho mesta. Aromatické tóny.
Parfumovaná voda Paris . Dámsky parfém na motívy mesta lásky. Vôňa, ktorú bude nosiť každý, kto ju bude mať na sebe, bude mať svoju najromantickejšiu a najelegantnejšiu stránku. Znamená ženskosť a lásku, ale aj sebavedomie, vitalitu a znamenitosť. Stredobodom všetkých pohľadov pre svoju očarujúcu drevitú vôňu s teplými, kvetinovými a vanilkovými tónmi. Prispôsobí sa každej príležitosti vďaka svojej aromatickej intenzite. Celý zázrak, ktorý pochádza z najnežnejšieho a najvášnivejšieho mesta. Aromatické tóny.
- Rozmery
- 30 ml
- Model
- Paris Hilton
- Hmotnosť
- 0.14 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALCOHOL DENAT, VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LINALOOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, BENZYL ALCOHOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, GERANIOL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0608940522738608940522738
- Číslo od výrobcu
- https://www.brasty.pl/images/w320/11611-1.jpg
- Rozmery
- 30 ml
- Model
- Paris Hilton
- Hmotnosť
- 0.14 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALCOHOL DENAT, VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LINALOOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, BENZYL ALCOHOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, GERANIOL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0608940522738608940522738
- Číslo od výrobcu
- https://www.brasty.pl/images/w320/11611-1.jpg
Hodí sa k tomu

Paris Hilton For Her, Ženy, 100 ml
199,90 €/1l
19,99 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Hilton Heiress 100ml, Ženy, 100 ml
395,60 €/1l
39,56 €
Predajca: Glamperfeu

VASAGLE skrinka na topánky s 2 klapkami na topánky 83,5x60x24cm biela
103,99 €
Predajca: Lumarko

Paris Hilton Can Can Burlesque parfémovaná voda pre ženy 100 ml
351,60 €/1l
35,16 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Hilton Rosé Rush EDP 100 ml W
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Hilton Just Me 100ml, Ženy, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: NutraBestBG

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

SONGMICS Sedacia stolička, 37 l, skladacia truhlica, úložný box, svetlosivá
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

XXL drevená veľká skrinka na topánky Vandol 9
306,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VCM24

Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
119,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Enchantimals FXM73, Modelka, Žena, 4 rok / roky, Dievča, 170 mm, 80 g
6,88 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,64 €
Predajca: KLS-Distribution

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

MGA Rainbow High Príslušenstvo Studio Séria 1 Topánky Topánky pre bábiky
12,00 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,12 €
Predajca: Katomix

Remington S9100, Žehlička na vlasy, Teplé, Suché vlasy, 150 °C, 230 °C, PTC keramické výhrevné teleso
47,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Skriňa na topánky "Notribontaa" Regál na topánky s 2 dvierkami a 7 policami 108 x 55 x 35 cm Biela
122,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NutraBestBG

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
Generálne opravený
748,12 €
Predajca: NESATEC

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - modrý - dve ručné brzdy
276,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Hilton Gold Rush Woda perfumowana, 100ml
285,60 €/1l
28,56 €
Predajca: Glamperfeu

vidaXL Skriňa na topánky biela 60x35x70 cm Drevo Materiál
94,63 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Remington S8590, Žehlička na vlasy, Teplé, 160 °C, 230 °C, 15 s, Bronzová
32,42 €
Predajca: FANEO

Stojaci regál s 3 zásuvkami z rúna - cca 65x27,5x25,4 cm
27,76 €
Predajca: Special-trends

Kesper | detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, motív: alpaka, farba: sivá | 17702 13
62,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Britney Spears Curious Parfumovaná voda pre ženy 30 ml
478,00 €/1l
14,34 €
Predajca: NutraBestBG

Knižnica, skriňa, polica, šírka 40 cm, organizér do skrine, viacúčelová skriňa so 4 nastaviteľnými policami, skriňa na dokumenty, biela
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HomeCollective

Písací stôl FERGUS - biely
132,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Matrac 90x200 24 cm taštičkové pružinové jadro stupeň tuhosti H3 7-zónové posteľové matrace Roll matrac komfortná pena
115,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l