4,7



Na základe 6 hodnotení
RATH'S pr 88 krém na ochranu pokožky krém na ochranu pokožky krém na ochranu pokožky 100 ml plechovka
4,99 €
49,90 € / 1l
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Hydratačné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml1 193,00 €/1l
59,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kadidlový krém 100 ml159,30 €/1l
15,93 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Krém s oxidom zinočnatým na podráždenie pokožky, 30 g266,33 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LittleFarm

Ďalšie informácie o reklame
Penaten 905798, 150 ml, Dermatologicky testované65,20 €/1l
9,78 €
Predajca: M_plus_L

Produkt do ochrony skóry RATH "PR 88"
41,60 €/1l
41,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

LINDESA K krém na ochranu pokožky, 50 ml
65,20 €/1l
3,26 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3392g
350,22 €/1kg
32,22 €
Predajca: AbisZ-Markt

CORYT Protect krém na ochranu pokožky, 20 ml krém
280,77 €/1kg
7,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3391G (28 g)
297,40 €/1kg
14,87 €
Predajca: AbisZ-Markt

REAMIN Protect, 50 ml krém
131,31 €/1kg
8,01 €
Predajca: AbisZ-Markt

Brava krém na ochranu pokožky 60 ml
146,83 €/1l
8,81 €
Predajca: AbisZ-Markt

No.1 - Masť na ochranu pokožky 150ml
180,60 €/1l
27,09 €
Predajca: taleoo

Vemal krém na intímnu ochranu 75 ml
151,13 €/1l
12,09 €
Predajca: taleoo

Krémový SOS krém Penaten pre pleť, 75 ml
156,93 €/1l
11,77 €
Predajca: TR8

Cetaphil hydratačný krém 473 ml
41,52 €/1l
19,64 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cerave Intenzívny hydratačný krém 340 g
74,76 €/1kg
25,42 €
Predajca: VISO

Dexeryl zvláčňujúci krém 500 g
49,32 €/1kg
24,66 €
Predajca: somnia24

Herbamedicus Glukosamínový krém upokojujúci a vyživujúci 250 ml
9,88 €/1l
2,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

DEXERYL ošetrujúci krém na suchú pokožku alebo neurodermitu, 250 g krém
36,21 €/1kg
10,90 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chráni pri práci s olejom, silikónom, tukom, grafitom, polyesterom, syntetickou živicou, dechtovými výrobkami, farbami, lakmi, lepidlami a mnohými ďalšími.
- Vo vode rozpustný
- Bez konzervačných látok
- Nemastný
- Bez silikónov
- Vytvára suchý, pružný, protišmykový ochranný film
- Účinná kontaktná bariéra medzi pokožkou a látkami, ktoré na ňu pôsobia
- Uľahčuje zmývanie priľnutých látok vďaka obsahu povrchovo aktívnych látok v ochrannom filme
- Zabraňuje nesprávnemu čisteniu pokožky (hlavná príčina jej poškodenia)
- Funkcie pokožky nie sú narušené
Oblasť použitia:
- Mastné, mastné znečistené miesta
- Silne priľnavé znečistenie
Použitie a dávkovanie:
Vtierajte - Pred začatím práce opatrne votrite do rúk - najmä do nechtov/nechtových lôžok - množstvo pr88 veľkosti lieskového orieška (cca 2-3 ml) a nechajte zaschnúť.Práca - Suchý, pružný a nekĺzavý ochranný film vytvára účinnú kontaktnú bariéru medzi pokožkou a účinnými látkami.Umývanie - Po práci umyte ruky postupným pridávaním vody, dôkladne opláchnite a osušte. Nečistoty sa opláchnu spolu s pr88.
Obsah: 100 ml
- Rozmery
- 7x7x5cm
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Voda, glycerín, kremičitan sodný, lojan sodný, ceteareth-25, parafín, kokoát sodný, hydroxid sodný, chlorid sodný, glutamát tetrasodný diacetát, tiosíran sodný, parfum
- Výrobca
- rath's
- EAN kód
- 4026081000049
- Číslo od výrobcu
- 1060104010
- Rozmery
- 7x7x5cm
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Voda, glycerín, kremičitan sodný, lojan sodný, ceteareth-25, parafín, kokoát sodný, hydroxid sodný, chlorid sodný, glutamát tetrasodný diacetát, tiosíran sodný, parfum
- Výrobca
- rath's
- EAN kód
- 4026081000049
- Číslo od výrobcu
- 1060104010
Hodí sa k tomu

Produkt do ochrony skóry RATH "PR 88"
41,60 €/1l
41,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol

Haier HSR3918EWPG Side by Side - nerezový vzhľad XL-Slim Line
1 152,86 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Highline dámske nohavice s opaskom čierna/slatina/zinok veľkosť 38
43,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Merax detská posteľ 90x200 cm výsuvná posteľ s ochranou proti vypadnutiu a lamelovým roštom, denná posteľ z masívneho dreva jednolôžková a dvojlôžková posuvná posteľ
306,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Detský bicykel Volare Blossom - dievčenský - 24 palcov - fialový
306,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Canon Multipack PG-540 čierna + CL-541 farba
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

Clatronic RG 3518, 8 osôb, Čierna, Obdĺžnikový, Kameň, 460 x 230 mm, Jazdec
64,67 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Volare 21727, Mestský bicykel, Deti, Samec, Zelená, 45,7 cm (18"), Reťaz
272,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

ProfiCare PC-HL 3116, Keramický, 8 h, 1,5 m, IP24, Vnútorný, Múr
69,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Cyklónový ručný vysávač CLEANmaxx Akku Sensation - modrý/strieborný
183,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

XMaster akumulátorová príklepová vŕtačka 3 v 1, akumulátorový skrutkovač 21 V, sada akumulátorových vŕtačiek, príklepová vŕtačka, batériami 2x 2000 Ah
31,24 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

Mountfield Ibiza oválny – 3,20 x 6,00 x 1,50 m – sivý, hrúbka steny 0,75 mm, so skimmerom a otvormi pre spätný prúd, spodné lišty, BEZ horných líšt P1/P3
1 264,81 €
-48,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 216,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
387,75 €
Predajca: NeuertsShop

HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7-rýchlostný, 250w motor a 25km/h, IP65 vodotesný, MileCity1
615,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: NordicHome

Vianočný stromček - španielska jedľa - elegantný a tradičný tvar - kovový stojan - 2,20 m
13,33 €/1kg
138,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

iGLOBAL Detská posteľ Posteľ auto Posteľ pre deti Posteľ Junior Posteľ s lamelovým rámom a penovým matracom 140 x 70 cm Modrá
159,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Alinco

COSTWAY 6V detské elektrické autíčko 2,8-4,6 km/h mini detské autíčko s prepínačom dopredu a dozadu, elektrické vozidlá, detská štvorkolka ATV pre deti 3+ do 30 kg
82,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Mormark

Wiltec sprchová batéria so štvorcovou dažďovou sprchou Sprchový systém vrátane ručnej sprchy Kompletná sada na montáž na stenu
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

HI Tree sviečka bezdrôtová s diaľkovým ovládaním 20 kusov pre interiér a exteriér
39,64 €
Predajca: Di-Life

Čistička vzduchu s pripojením k aplikácii Air+ Philips Series 600i AC0650/10
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Philips-eshop

VTech KidiZoom DX2, Detské inteligentné hodinky, 5 rok / roky, Modrá
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Ninja FS301EU, 1,892 L, Modrá, Šedá, 0,8 m, 429,8 mm, 165,6 mm, 413,5 mm
359,98 €
Doprava zdarma
Predajca: alleop

WENKO Door Curtain String Curtain Room Divider Strip Curtain Insect Screen 90x200cm
12,50 €/1m
24,99 €
Predajca: EDAXO_cz

VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
78,29 €
Predajca: Kokiska

Výkonné akumulátorové nožnice na živý plot 21 V (8000 mAh, 600 W bezkartáčové) - dĺžka strihu 52 cm pre konáre do 15 mm
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LUMIDRA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Som spokojná s týmto špeciálnym krémom na ochranu rúk počas opravy auta.
Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vec
Používam to každý deň ako automechanik a považujem to za skvelý produkt
Hodnotenie z 26. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
88
Dobrá ochrana pri skrutkovaní
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,99 €
Predajca: Lemonbite
64,95 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striám, Pružnosť, Univerzálna pleť, 125 g, Rúra
6,49 €
Predajca: Lemonbite
51,92 €/1l

Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml
59,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 193,00 €/1l

Thierry Mugler Alien, Krem do ciała, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
66,66 €
Predajca: PerfumTraders
333,30 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l