Kanva na polievanie Geli ružová z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre

6,35 €

3,18 € / 1l

plus 4,20 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 3. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Krhly na polievanie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie a vnútorné použitie Plastová, zelená
KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie a vnútorné použitie Plastová, zelená
1,73 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Lejka Spring 14L
Lejka Spring 14L
0,86 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 48
11,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Kovová kanva na zalievanie s objemom 1,5 litra - farba: zlatá
Kovová kanva na zalievanie s objemom 1,5 litra - farba: zlatá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
17,06 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Kanva na polievanie Geli z červeného plastu s objemom 5 litrov a sprchovou hlavicou
Kanva na polievanie Geli z červeného plastu s objemom 5 litrov a sprchovou hlavicou
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
7,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kanva na polievanie 5 litrov ružová Tlaková sprchová hlavica z vysokokvalitného plastu
Kanva na polievanie 5 litrov ružová Tlaková sprchová hlavica z vysokokvalitného plastu
1,37 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
6,87 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Plastová čajová kanvica s ružovou farbou 1l
Plastová čajová kanvica s ružovou farbou 1l
6,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
6,19 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kanva Geli svetlomodrá z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
Kanva Geli svetlomodrá z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,35 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kanva na polievanie 10 l fialová so sprchovou hlavicou z vysokokvalitného plastu
Kanva na polievanie 10 l fialová so sprchovou hlavicou z vysokokvalitného plastu
0,86 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
8,58 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kanva na polievanie 5 l antracitová Tlaková sprchová hlavica z vysokokvalitného plastu
Kanva na polievanie 5 l antracitová Tlaková sprchová hlavica z vysokokvalitného plastu
1,37 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
6,87 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Geli kanva na zalievanie FARBY žltá 1 liter - plast
Geli kanva na zalievanie FARBY žltá 1 liter - plast
6,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,19 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kanvička KONI oranžová 1,8l
Kanvička KONI oranžová 1,8l
1,84 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
3,31 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre neutral 645737 Gießkanne Geli grün 5,0 l
neutral 645737 Gießkanne Geli grün 5,0 l
1,37 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
6,87 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kanva na zalievanie modrá Geli z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
Kanva na zalievanie modrá Geli z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kanva na zalievanie zelená Geli z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
Kanva na zalievanie zelená Geli z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
6,35 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Antracitová plastová balkónová kanva 2 l Coubi IDUKON2-S433
Antracitová plastová balkónová kanva 2 l Coubi IDUKON2-S433
2,68 €/1l
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
5,35 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Plastová Kanva Na Polivanie 3L Spring - Zelená - Kon 3L Plap
Plastová Kanva Na Polivanie 3L Spring - Zelená - Kon 3L Plap
1,70 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 37
5,09 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Čajník MEDUZA antracitový 1,8l
Čajník MEDUZA antracitový 1,8l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Plastová kanva na zalievanie 5 litrov
Plastová kanva na zalievanie 5 litrov
20,99 €
-57%
8,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Geli 1200 702 010 01, 10 L, Kropidlo, Čierna, Zelená
Geli 1200 702 010 01, 10 L, Kropidlo, Čierna, Zelená
0,86 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
8,58 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kanva na zalievanie s objemom približne 10 litrov, zelená
Kanva na zalievanie s objemom približne 10 litrov, zelená
19,82 €
Predajca: boni-shop

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Kanva na polievanie Geli ružová z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre

Kompaktná, praktická a skutočne pútavá: kanvica Geli v žiarivo ružovej far be spája vysokokvalitné spracovanie so štýlovým dizajnom. S objemom 2 litre je ideálna na izbové rastliny, balkónové debničky alebo malé záhradnícke práce - v interiéri aj exteriéri.

Prečo práve kanva Geli v ružovej farbe?

Pretože nielen uľahčuje zalievanie, ale ho aj skrášľuje: ergonomický tvar sa pohodlne drží, tenká výlevka zabezpečuje cielené a čisté zalievanie a žiarivá farba prináša sviežosť a radosť do každodenného života.

Produkt v detailoch - najdôležitejšie vlastnosti

  • Objem: 2 litre - ideálny na každodenné použitie

  • Vysokokvalitný plast - robustný, ľahký a odolný

  • Jasná ružová farba - moderná, pútavá a dekoratívna

  • Ergonomická rukoväť - pohodlné a bezpečné prenášanie

  • Úzka výlevka - na presné nalievanie bez kvapkania

Pre koho je táto konev vhodná?

Pre každého, kto pri zalievaní oceňuje dizajn, funkčnosť a farby. Či už v interiéri, na balkóne alebo na parapete - táto kanvica je štýlová a praktická.

Najlepšie použitie

  • Na izbové rastliny, bylinkové kvetináče, balkónové a črepníkové rastliny

  • Na presádzanie, hnojenie alebo pravidelné zalievanie

  • Ideálna pre malé domácnosti, deti alebo seniorov

  • Dokonale sa hodí k modernému štýlu bývania a záhrad

Výrobca: Geli GmbH
Am Goldbach 1
63755 Alzenau
[email protected]


Tovar Geli pre zelenú kanvicu

- Materiál: plast
- komplet so sprchovou hlavicou a rukoväťou
- ergonomická, elegantná a nezničiteľná
- ideálna na starostlivosť o záhradu a hroby
- bez prídavného zariadenia
- Objem: 2 litre
- Farba: ružová



Plastová kanva na zalievanie izbových a balkónových kvetov. S postrekovačom. K dispozícii v oranžovej, ružovej, svetlomodrej, svetlozelenej, zelenej, žltej a bordovej farbe.



Kanva na zalievanie , 2 litre, z plastu, fialová farba, 31x11x20 cm, s mimoriadne dlhou a presnou výlevkou





Pekná plastová kanva na zalievanie kvetov vo veľmi dobrej kvalite, dostupná v rôznych farbách.

Podrobnosti o výrobku


  • Materiál: kanva na zalievanie - plast (PE = polyetylén) sprchová hlavica - plast (PP = polypropylén)
  • Farba: zelená, žltá, červená, modrá, mätovo zelená/májovo zelená, antracitová, ružová, pistáciová
  • sprchová hlavica je súčasťou dodávky
  • Objem: približne 2 litre
  • K dispozícii je náhradná sprchová hlavica


Geli 702-00243 Kanva na zalievanie 2l, ružová

Kanva na zalievanie kvetov z kvalitného plastu Objem: približne 2 litre Farba: ružová
Hmotnosť
1.244 kg
Objem
2 l
Kapacita
2 l
Materiál
Plast
Farba
Ružová
EAN kód
4000150720397
Číslo od výrobcu
70200243
Výrobca
PADU

Hmotnosť
1.244 kg
Objem
2 l
Kapacita
2 l
Materiál
Plast
Farba
Ružová
EAN kód
4000150720397
Číslo od výrobcu
70200243
Výrobca
PADU
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Kanva na polievanie 5 litrov ružová Tlaková sprchová hlavica z vysokokvalitného plastu
Kanva na polievanie 5 litrov ružová Tlaková sprchová hlavica z vysokokvalitného plastu
1,37 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
6,87 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kanva Geli svetlomodrá z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
Kanva Geli svetlomodrá z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,35 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Samsung rýchlonabíjačka 25W EP-TA800 vrátane nabíjacieho kábla typu C EP-DG977 biela
Samsung rýchlonabíjačka 25W EP-TA800 vrátane nabíjacieho kábla typu C EP-DG977 biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 329
12,98 €
Predajca: Mobileking
Obrázok produktu pre Esmeyer® 156-120 Besteck SYLVIA Kaffeelöffel-Set 12-tlg
Esmeyer® 156-120 Besteck SYLVIA Kaffeelöffel-Set 12-tlg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
18,03 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kanvička KONI oranžová 1,8l
Kanvička KONI oranžová 1,8l
1,84 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
3,31 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre Kanva na polievanie Geli z červeného plastu s objemom 5 litrov a sprchovou hlavicou
Kanva na polievanie Geli z červeného plastu s objemom 5 litrov a sprchovou hlavicou
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
7,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kanva na zalievanie 2l červená
Kanva na zalievanie 2l červená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Solárne LED kempingové svietidlo 3v1 Svetlo Dobíjateľné USB Vrecková baterka Nabíjateľné batéria Camping lantern Vonkajšie lampa Prenosná Retoo
Solárne LED kempingové svietidlo 3v1 Svetlo Dobíjateľné USB Vrecková baterka Nabíjateľné batéria Camping lantern Vonkajšie lampa Prenosná Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 135
10,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 101
20,96 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre Plastová čajová kanvica s ružovou farbou 1l
Plastová čajová kanvica s ružovou farbou 1l
6,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
6,19 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1367
11,99 €
Predajca: Mobileking
Obrázok produktu pre Kanva na zalievanie mätovo zelená Geli z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
Kanva na zalievanie mätovo zelená Geli z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,35 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kanva na polievanie 10 l fialová so sprchovou hlavicou z vysokokvalitného plastu
Kanva na polievanie 10 l fialová so sprchovou hlavicou z vysokokvalitného plastu
0,86 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
8,58 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Kanva na polievanie 5 l antracitová Tlaková sprchová hlavica z vysokokvalitného plastu
Kanva na polievanie 5 l antracitová Tlaková sprchová hlavica z vysokokvalitného plastu
1,37 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
6,87 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre BAVIETTE ProBio Fresh 100 ml: Udržateľná sviežosť pre topánky, ponožky a textil. Obsahuje probiotiká s 7 miliardami mikroorganizmov, neutralizuje zápach potu
BAVIETTE ProBio Fresh 100 ml: Udržateľná sviežosť pre topánky, ponožky a textil. Obsahuje probiotiká s 7 miliardami mikroorganizmov, neutralizuje zápach potu
199,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
19,99 €
Predajca: Baviette
Obrázok produktu pre wolfcraft GmbH 7261000, Vŕtačka, 3 mm, 65 mm, Drevo, 3,5 cm, Chróm-vanádová oceľ (Cr-V)
wolfcraft GmbH 7261000, Vŕtačka, 3 mm, 65 mm, Drevo, 3,5 cm, Chróm-vanádová oceľ (Cr-V)
4,50 €
Predajca: T3S_Shop
Obrázok produktu pre Geli kanva na zalievanie FARBY žltá 1 liter - plast
Geli kanva na zalievanie FARBY žltá 1 liter - plast
6,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,19 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Leonardo Stolový riad L070799
Leonardo Stolový riad L070799
35,92 €
Predajca: Arthome
Obrázok produktu pre Prilba Abus Youn-I 2.0 detská zamatovo čierna veľkosť M (52-57 cm) 40151
Prilba Abus Youn-I 2.0 detská zamatovo čierna veľkosť M (52-57 cm) 40151
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 24
66,08 €
Predajca: Mandarin
Obrázok produktu pre Šatníková skriňa - Imitácia dub Artisan / čierna - 3 dvere - D144,4 x D58,8 x V200cm - MOKKARIS
Šatníková skriňa - Imitácia dub Artisan / čierna - 3 dvere - D144,4 x D58,8 x V200cm - MOKKARIS
542,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre GEBOL rukavice Super Grip 709286 veľkosť 10 1 pár modrá/sivá
GEBOL rukavice Super Grip 709286 veľkosť 10 1 pár modrá/sivá
7,21 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre CreaTable, 23958, Capri Blue, sada tanierov 12 ks, kamenina
CreaTable, 23958, Capri Blue, sada tanierov 12 ks, kamenina
82,12 €
-3%
79,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland
Obrázok produktu pre TOX 011100161 TOX TRIKA 011100161 Universaldübel Ø 10 mm x 61 mm, 50 St.
TOX 011100161 TOX TRIKA 011100161 Universaldübel Ø 10 mm x 61 mm, 50 St.
16,82 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Blanco Spüle ELON 45 S SILGRANIT® PuraDur® reversibel cafe 524823
Blanco Spüle ELON 45 S SILGRANIT® PuraDur® reversibel cafe 524823
467,08 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre Fiskars Xact Rýľ Teleskopický Rovný 1066733
Fiskars Xact Rýľ Teleskopický Rovný 1066733
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
61,52 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre WC súprava Simple White
WC súprava Simple White
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
18,99 €
Predajca: EDAXO_cz
Obrázok produktu pre Pneumatiky UNIROYAL 225/55 R17 101Y RAINSPORT 5 XL
Pneumatiky UNIROYAL 225/55 R17 101Y RAINSPORT 5 XL
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CAMBIORUOTE
Trieda palivovej úspornosti produktu je C.
Obrázok produktu pre uvex 9558246 uvex unisex S1P Sicherheitsschuhe 2 xenova BOA 95582 schwarz Größe  46
uvex 9558246 uvex unisex S1P Sicherheitsschuhe 2 xenova BOA 95582 schwarz Größe 46
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
112,74 €
Predajca: doenges1903
Obrázok produktu pre Kanva na zalievanie žltá Geli z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
Kanva na zalievanie žltá Geli z vysokokvalitného plastu s objemom 2 litre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,35 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Čajník MEDUZA antracitový 1,8l
Čajník MEDUZA antracitový 1,8l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 23. júna 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Prináša veľa zábavy
Hodnotenie z 16. mája 2023 na
Overený nákup
Hodnotenie z 17. októbra 2022 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Konev 10 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená
KOTARBAU® Konev 10 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
11,59 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,16 €/1l
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Kovová konev 12 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná
KOTARBAU® Kovová konev 12 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 12
30,78 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,57 €/1l
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Kovová konev 10 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná
KOTARBAU® Kovová konev 10 l, pozinkovaná, na záhradné a izbové rastliny, s odnímateľnou sprchou, pozinkovaná oceľ, strieborná
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 12
29,78 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,98 €/1l
Obrázok produktu pre Plastová kanva KOTARBAU® 10 l s rozprašovačom na zavlažovanie rastlín
Plastová kanva KOTARBAU® 10 l s rozprašovačom na zavlažovanie rastlín
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
24,38 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Konev 15 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená
KOTARBAU® Konev 15 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,58 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,44 €/1l
Obrázok produktu pre Plastová kanva KOTARBAU® s objemom 5 litrov, s rozprašovačom na zalievanie rastlín
Plastová kanva KOTARBAU® s objemom 5 litrov, s rozprašovačom na zalievanie rastlín
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
18,48 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Vintage - Oválna kovová smaltovaná kanva - Retro kanva na zalievanie rastlín - 70 x 20 x 32 cm - zelená
Vintage - Oválna kovová smaltovaná kanva - Retro kanva na zalievanie rastlín - 70 x 20 x 32 cm - zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Benza-nl
Obrázok produktu pre Vintage Zelená Kanva Na Zalievanie 2 L
Vintage Zelená Kanva Na Zalievanie 2 L
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Obrázok produktu pre Vŕtačka Procraft PS700 (PS450)
Vŕtačka Procraft PS700 (PS450)
32,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Procraft
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie a vnútorné použitie Plastová, zelená
KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na kvety pre záhradu a domácnosť s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie a vnútorné použitie Plastová, zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
1,73 €/1l
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Záhradná kanva 2 litre Plastová záhradná kanva na zalievanie kvetov s dlhým výtokom Malá kanva na zalievanie kvetov pre interiér a exteriér, pre domácnosť, kanva na zalievanie rastlín Zelená
KOTARBAU® Záhradná kanva 2 litre Plastová záhradná kanva na zalievanie kvetov s dlhým výtokom Malá kanva na zalievanie kvetov pre interiér a exteriér, pre domácnosť, kanva na zalievanie rastlín Zelená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,99 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Štýlová kanva na zalievanie rastlín - / kanva na zalievanie kvetín - 900 ml - zelená
Štýlová kanva na zalievanie rastlín - / kanva na zalievanie kvetín - 900 ml - zelená
12,99 €
Predajca: Benza-nl
Obrázok produktu pre Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 7L - Kon 7L
Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 7L - Kon 7L
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
3,57 €/1l
Obrázok produktu pre Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 10L - Kon 10L
Pozinkovaná Kanva Na Polivanie 10L - Kon 10L
23,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
2,40 €/1l
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, sivá
KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, sivá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
5,66 €/1l
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, fialová
KOTARBAU® Konev 1,2 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre interiér a exteriér Plastová, fialová
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,79 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
5,66 €/1l
Obrázok produktu pre relaxdays 10031549_113 relaxdays Gießkanne rosa 1,3 l
relaxdays 10031549_113 relaxdays Gießkanne rosa 1,3 l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
25,38 €/1l
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Konev 1,5 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre dom a balkón Plast Antracit
KOTARBAU® Konev 1,5 l Konev na kvety pre izbové rastliny s dlhým výtokom Zavlažovanie izbových rastlín pre dom a balkón Plast Antracit
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
4,49 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
2,99 €/1l
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Konev 1,8 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, farba šalvia
KOTARBAU® Konev 1,8 l Konev na kvety do záhrady a domácnosti s odnímateľnou sprchou Zavlažovanie rastlín pre vonkajšie aj vnútorné použitie Plastová, farba šalvia
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,99 €
2% od 2 ks
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Diamantový brúsny kotúč Procraft WT150 Turbo (v hrnci)
Diamantový brúsny kotúč Procraft WT150 Turbo (v hrnci)
19,91 €
Predajca: Procraft