4,9



Na základe 15 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M839,50 €/1l
83,95 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 125 ml W686,32 €/1l
85,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Chamade, Woda toaletowa, 75ml1 131,20 €/1l
84,84 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Escada - Sorbetto Rosso EDT 100ml
246,20 €/1l
27,49 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Chloé Eau De Toilette, Ženy, 30 ml, 1 kusov
3 166,67 €/1l
95,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Escada Sentiment toaletná voda pre ženy 75 ml
607,33 €/1l
45,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Flor Del Sol Edt Spray 50ml
747,40 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,73 €/1l
33,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Chiffon Sorbet EDT 100 ml W
267,80 €/1l
26,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada - Nectar De Costa Rica EDT 100ml
313,90 €/1l
31,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce Gabbana - L`Imperatrice EDT 100ml
877,50 €/1l
87,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

ESCADA woman ROCKIN`RIO toaletná voda 100 ml.
1 620,00 €/1l
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine toaletní voda pro muže 100 ml
650,00 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Escada Sorbetto Rosso Woda toaletowa, 100 ml
409,00 €/1l
40,90 €
Predajca: somnia24

Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
283,10 €/1l
28,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cartier La Panthere toaletná voda pre ženy 100 ml
836,20 €/1l
83,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Prada Candy Florale toaletná voda pre ženy 50 ml
1 246,40 €/1l
62,32 €
Predajca: Denpoli-Venda
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Escada Especially Delicate Notes toaletná voda pre ženy, rad vôní: kvetinová. Parfém obsahuje 75 ml.
ESPECIALLY ESCADADelicate notes jepostavená na jemnom akorde ruže podobne ako pôvodná vôňa, ale zameriava sa na jemnú a zmyselnú stránku kvetu. Výsledkom je prirodzenejšiatoaletná voda,ktorá vyjadruje jemnú ženskosť s orosenou ružou a ylang-ylang vo vrchnej nóte
Dámsky parfém Especially Delicate Notes Escada EDT 75 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Especially Delicate Notes Escada EDT a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémoms jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Escada!
- Pohlavie: Ženy
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: Especially Delicate Notes
Escada Especially Escada Delicate Notes toaletná voda v spreji 75 ml
Especially Escada je nová kvetinová vôňa pre ženy od Escady, ktorá očarí svojou ľahkosťou a zmyselnými tónmi. Vynikajúce vonné esencie tejto toaletnej vody v spreji vytvárajú osviežujúcu a mladistvú vôňu, ktorá dodáva svojej nositeľke pocit, že je niečím výnimočná.
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- informácie o zložení nájdete na dodanom výrobku a na obale. Odporúčame vám, aby ste si vždy skontrolovali informácie o zložení na dodanom výrobku.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0737052565095737052565095
- Číslo od výrobcu
- 110600
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- informácie o zložení nájdete na dodanom výrobku a na obale. Odporúčame vám, aby ste si vždy skontrolovali informácie o zložení na dodanom výrobku.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0737052565095737052565095
- Číslo od výrobcu
- 110600
Hodí sa k tomu

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 055,70 €/1l
105,57 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Iso E Super, Sprej, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
1 534,30 €/1l
153,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
905,00 €/1l
90,50 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
919,30 €/1l
91,93 €
Predajca: Denpoli-Venda

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,70 €/1l
81,17 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
628,60 €/1l
62,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Gucci Rush Edt 75ml
606,13 €/1l
45,46 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
521,00 €/1l
104,20 €
Predajca: PerfumTraders

Bulgari Omnia Crystalline 100 ml Eau de Toilette + 15 ml balzam na telo + vzorka
727,68 €/1l
112,79 €
Predajca: Parfumtoi

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
265,50 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Parfum, 90ml
1 450,11 €/1l
130,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Litchi, Mandarínka, Mandle, Ruže, Fialový
2 467,20 €/1l
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
119,15 €/1l
23,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Sawaar Vanille Blanc 100 Ml Parfémový Extrakt Sprej Pre Ženy
220,00 €/1l
37,13 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Diptyque L'Eau Papier EDT 100 ml UNISEX
1 802,50 €/1l
180,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dolce & Gabbana The One Pour Homme toaletná voda 50 ml – elegantná a rafinovaná vôňa pre moderného muža.
985,80 €/1l
49,29 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
264,00 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin L'Homme Parfémovaná Toaletná Voda, 100 ml
640,00 €/1l
64,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
919,10 €/1l
91,91 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
495,00 €/1l
49,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
2 647,07 €/1l
198,53 €
Predajca: PerfumTraders

Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 033,20 €/1l
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Paco Rabanne Ultraviolet Man Woda toaletowa, 100ml
410,30 €/1l
41,03 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,05 l
Dobrý deň, aj keď to trvalo trochu dlhšie, prišiel dobre. Super parfém a dúfam, že bude čoskoro opäť všade na sklade. Môžem len odporučiť a veľká vďaka Kauflandu! LG
Hodnotenie z 11. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svieža vôňa
Objem 0,075 l
Túto vôňu milujem a môžem ju s čistým svedomím odporučiť. Často sa na mňa obracajú páry.
Hodnotenie z 21. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Letná vôňa
Objem 0,075 l
Moja absolútne letná vôňa! Vonia, akoby ste sa práve osprchovali.
Hodnotenie z 21. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mimoriadne rýchle
Objem 0,075 l
Špičkový cenový výkon
Hodnotenie z 8. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,075 l
Všetko super, skvelý parfum
Hodnotenie z 24. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi úhľadne zabalené-veľká chvála
Objem 0,075 l
Skvelá letná vôňa
Hodnotenie z 27. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Objem 0,075 l
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 25. marca 2016 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
KVETINOVÁ VÔŇA
Objem 0,075 l
KVETINOVÝ PARFUM DLHOTRVAJÚCI
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,64 €
Predajca: PerfumTraders
612,80 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583
105,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 055,70 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,34 €
Predajca: PerfumTraders
1 223,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l