4,9



Na základe 19 hodnotení
Objem:
75 ml- 50 ml
- 75 ml
Baldessarini Baldessarini Concentree kolínska voda pre mužov 75 ml
46,33 €
617,73 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Kolínske vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kolínska voda Brut 147 ml129,18 €/1l
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo887,20 €/1l
110,90 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage kolínska voda pre mužov 100 ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria EDP 30 ml W4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Baldessarini Woda koloónska 75ml: Luxusná vôňa pre mužov s eleganciou a štýlom
444,67 €/1l
33,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Baldessarini Baldessarini Concentree Woda kolońska, 50ml
1 474,60 €/1l
73,73 €
Predajca: PerfumTraders

Halston Z-14 Eau de Cologne 125 ml (muž)
217,36 €/1l
27,17 €
Predajca: somnia24

Halston - Classic EDC 100ml
232,30 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Roja Parfums Scandal Pour Homme Woda kolońska, 100 ml
1 909,00 €/1l
190,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Halston - Z-14 EDC 236ml
111,69 €/1l
26,36 €
Predajca: Glamperfeu

Aramis Aramis Woda toaletowa, 240 ml
301,63 €/1l
72,39 €
Predajca: somnia24

Halston, Unbond, toaletná voda, pre mužov, 50 ml
754,40 €/1l
37,72 €
Predajca: NutraBestBG

Jovan Musk for Men kolínska voda pre mužov 88 ml
167,16 €/1l
14,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda pre mužov 50 ml
1 159,80 €/1l
57,99 €
Predajca: somnia24

Jovan Musk kolínska voda pre ženy 96 ml
179,37 €/1l
17,22 €
Predajca: somnia24

Parfums Berdoues, Neroli, parfumová voda, unisex, 200 ml
61,50 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfums Berdoues, 1902 Neroli, kolínska voda, unisex, 125 ml
82,00 €/1l
10,25 €
Predajca: NutraBestBG

Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda pre mužov 50 ml
818,40 €/1l
40,92 €
Predajca: Glamperfeu

Naseem Oud Intense toaletná voda unisex 100 ml
266,40 €/1l
26,64 €
Predajca: NutraBestBG

Grandeur Codice Profumo parfémovaná voda pre mužov 100 ml
181,20 €/1l
18,12 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Poznámky k vôni:
-mandarínka, horký pomaranč, zelená mäta.
-srdce: kvet pačuli, klinčekové púčiky, rasca.
-základné tóny: santalové drevo, jedľa, lístky pačuli, tabak, ambra, pižmo.
Vôňa Baldessarini poteší muža zvyknutého na bez kompromisov. Rovnako ako on, aj Baldessarini má charakter a vášeň, ktoré sú podstatou jeho života. Evokuje spomienky na exotické cestovanie - je opulentná a plná eufórie. Pre zrelého muža - nie chlapca.
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Baldessarini EDC Concentree 75 ml a buďte sami sebou vďaka tomuto exkluzívnemu pánskemu parfému s jedinečnou a individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Baldessarini!
- Pohlavie: Pánske
- Typ: EDC (kolínska voda )
- Obsah: 75 ml
- Názov vône: Concentree
Baldessarini Concentree je svieža pánska vôňa vhodná na každodenné nosenie. Oddeľuje mužov od chlapcov. Veľmi elegantná a nezameniteľná vôňa. koncentrovanejšia vôňa klasickej vône Baldessarini.
Kolínska voda Baldessarini Concentree od značky Baldessarini bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
Baldessarini Eau de Cologne Concentree pre mužov vo fľaštičke s objemom 75 ml stelesňuje esenciu mužnosti a sofistikovanosti. Táto znamenitá vôňa je ideálna pre štýlového, sebavedomého muža súčasnosti a ponúka jedinečný zážitok z vône, ktorá je klasická a nadčasová. Harmonická kompozícia sviežich a hrejivých tónov vyžaruje príťažlivú auru, ktorá sprevádza nositeľa počas celého dňa. Táto kolínska voda, ideálna na špeciálne príležitosti alebo každodenné použitie, je nevyhnutným doplnkom pre moderného džentlmena, ktorý si cení eleganciu a charakter. Táto vôňa je vyrobená z vysokokvalitných ingrediencií a je synonymom u a kvality. Vyskúšajte zvodnú silu kolínskej vody Baldessarini Eau de Cologne Concentree a nechajte sa očariť jej magickým účinkom.
Exkluzívna kolínska voda Baldessarini Baldessarini Concentree je veľmi elegantná a príťažlivá vôňa, ktorá z vás urobí skutočného zvodcu. Ovocno-korenistá vôňa tejto vône zvýrazní vašu charizmu a podčiarkne vašu vrodenú zmyselnosť. Začiatok jedinečnej vône Baldessarini Baldessarini Concentree vás najskôr upúta svojimi ovocnými tónmi, ktoré sú plné vzrušujúcej energie. Hravá mandarínka sa snúbi s podmanivo horkým pomarančom. Potom vás osviežia iskrivé tóny mäty. V korenistom srdci vône sa ukrýva očarujúci klinček, ktorý dopĺňa rasca a iskrivé pačuli. Základ vône Baldessarini Baldessarini Concentree tvorí exotické santalové drevo, ktorého tóny sa prelínajú s podmanivou vôňou živočíšneho pižma.
Baldessarini Concentree Eau de Cologne (50 ml) je svieža a aromatická vôňa pre mužov. Okrem iného obsahuje mätu, mandarínku, citrónový kvet, klinček, pačuli a rascu. Zvodná vôňa zároveň stimuluje zmysly. Zloženie kolínskej vody zaisťuje, že je vhodná pre všetky typy mužov bez toho, aby bola príliš výrazná.
Baldessarini Eau de Cologne Concentree Baldessarini by Baldessarini je svieža a aromatická vôňa pre mužov.dambiro Obsahuje tóny pomaranča, mandarínky, mäty, pačuli, rasce, klinčekov, santalového dreva, smreku, tabaku, ambry a pižma.
Baldessarini Edc Spray Concentree
Hugo Boss Baldessarini Concentree Edc 75 ml
Baldessarini Baldessarini kolínska voda v spreji 75 ml
- Model
- Concentrée
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- 0
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 4011700902019
- Číslo od výrobcu
- 6615
- Model
- Concentrée
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- 0
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 4011700902019
- Číslo od výrobcu
- 6615
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Baldessarini Ambre Deodorant Stick 75 ml
323,33 €/1l
24,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Baldessarini Baldessarini EDC 75 ml M
608,53 €/1l
45,64 €
Predajca: Tersorte

Baldessarini Baldessarini Woda po goleniu flakon, 75ml
288 319,99 €/1kg
36,04 €
Predajca: Glamperfeu

Baldessarini Woda koloónska 75ml: Luxusná vôňa pre mužov s eleganciou a štýlom
444,67 €/1l
40,39 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Baldessarin Black Mini Toaletná Voda, 75 ml
293,20 €/1l
21,99 €
Predajca: BRASTYGroup

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Baldessarini EDC koncentrát 75 ml M
426,67 €/1l
32,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Baldessarini Baldessarini kolínska voda pre mužov 50 ml
630,80 €/1l
33,61 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Baldessarini Luxusný Pánsky Sprchový Gél 150 ml
78,80 €/1l
11,82 €
Predajca: somnia24

Baldessarini Ambre Eau De Toilette 90ml - Exkluzívna vôňa pre mužov s tónmi ambry, cédra a pižma. Vynikajúca trvanlivosť a intenzita vône. Doprava za len 5 €!
426,56 €/1l
38,39 €
Predajca: Glamperfeu

Baldessarini Baldessarini Concentree Woda kolońska, 50ml
1 474,60 €/1l
73,73 €
Predajca: PerfumTraders

Baldessarini Black EDT 50 ml M
523,40 €/1l
26,17 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Givenchy Gentleman, Woda perfumowana, 100ml
611,10 €/1l
61,11 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Baldessarini Cool Force Sport EDT 50 ml M
649,20 €/1l
32,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Braun 241595, Čistiaca kazeta, Modrá, Braun, ShaveCare, Box
97,00 €/1l
131,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Baldessarini Cool Force EDT 90 ml M
408,89 €/1l
36,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nautica - Voyage EDT 100ml
172,00 €/1l
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,56 €/1l
48,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pracoval skvele a veľmi rýchlo.
Objem 0,075 l
Kolínska voda veľmi príjemne vonia, dlho vydrží.
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa !
Objem 0,075 l
Vôňa nádherne vonia, používam ju veľmi často!
Hodnotenie z 20. septembra 2014 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi sa mi páči - už roky kupujem výrobky od spoločnosti Douglas.
Objem 0,075 l
Špičková kvalita, originálne balenie, sú veľmi spokojní so všetkým
Hodnotenie z 19. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bruno Banani
Objem 0,075 l
Všetko išlo dobre
Hodnotenie z 16. decembra 2014 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Klasické
Objem 0,075 l
Skvelá vôňa! Nadčasové, elegantné, svieže!
Hodnotenie z 30. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 23. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 11. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,00 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,00 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 202,50 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Pomegranate Noir kolínska voda 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Prada Infusion De Fleur D'Oranger (2015) EDP 100 ml W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
136,35 €
Predajca: PerfumTraders
1 363,50 €/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
121,21 €
Predajca: PerfumTraders
1 212,10 €/1l

Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
111,21 €
Predajca: PerfumTraders
617,83 €/1l