Objem:

100 ml

Liz Claiborne Curve Crush EDT 100 ml W

23,30 €

233,00 € / 1l

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 16. októbra
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M
636,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 14
63,63 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W
Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W
1 511,80 €/1l
151,18 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
840,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 20
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 125 ml W
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 125 ml W
672,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
86,32 €
-2,32 €
84,00 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Liz Claiborne Curve EDT 100 ml W
Liz Claiborne Curve EDT 100 ml W
200,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
20,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Liz Claiborne Curve EDT 50 ml W
Liz Claiborne Curve EDT 50 ml W
321,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Liz Claiborne Curve Crush toaletná voda v spreji 30 ml
Liz Claiborne Curve Crush toaletná voda v spreji 30 ml
455,00 €/1l
13,65 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Liz Claiborne Curve Wave for Women EDT 100 ml W
Liz Claiborne Curve Wave for Women EDT 100 ml W
165,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
16,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Naseem Laeqa EDT U 30 ml
Naseem Laeqa EDT U 30 ml
199,33 €/1l
5,98 €
Predajca: Glamperfeu
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Annayake Kagari For Him Edt Spray
Annayake Kagari For Him Edt Spray
596,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
65,65 €
-9%
59,62 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Baldessarini Ambre Men Edt Spray
Baldessarini Ambre Men Edt Spray
369,22 €/1l
34,10 €
-2%
33,23 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Annayake Omiyage Him EDT 100 ml M
Annayake Omiyage Him EDT 100 ml M
503,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
51,87 €
-2%
50,38 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dunhill Desire A Man EDT 100 ml
Dunhill Desire A Man EDT 100 ml
366,50 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
36,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Dunhill Desire Extreme EDT 100 ml M
Dunhill Desire Extreme EDT 100 ml M
586,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
58,67 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
109,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 41
10,91 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
646,40 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
64,64 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Damenparfüm Coriandre Jean Couturier (100 ml) EDT
Damenparfüm Coriandre Jean Couturier (100 ml) EDT
690,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Rochas Girl Woda toaletowa, 4,5 ml
Rochas Girl Woda toaletowa, 4,5 ml
2 713,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,21 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lamborghini - Millennials EDT 125ml
Lamborghini - Millennials EDT 125ml
80,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,07 €
Predajca: NutraBestBG

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Dámská toaletní voda




Ak hľadáte nové trendy na trhu, predstavujeme vám dámsky parfém Liz Claiborne EDT Curve Crush 100 ml!

  • Pohlavie: Dámske
  • Typ: Dámske dievčatko: Typ produktu: EDT (toaletná voda)
  • Názov vône: Curve Crush
  • Objem: 100 ml
Od 45,34 / 100 ml

Toaletná voda Curve Crush od značky Liz Claiborne bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Curve Crush uviedol na trh v roku 2003 dizajnérsky dom Liz Claiborne ako sofistikovanú vôňu pre ženy Elegantná a ná ovocná vôňa s krásnymi sladkými kvetinami, pižmom a vanilkou Curve Crush sa odporúča na romantické nosenie

DRVENIE KRIVKY 3.4 EDT L
Rozmery
100 ml
Model
Curve Crush
Hmotnosť
0.4 kg
Druh vône
Kvetinové, Ovocné
Objem
100 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Liz Claiborne
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
0098691026201
098691026201
98691026201

Rozmery
100 ml
Model
Curve Crush
Hmotnosť
0.4 kg
Druh vône
Kvetinové, Ovocné
Objem
100 ml
Zloženie
Viz popis
Výrobca
Liz Claiborne
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
0098691026201
098691026201
98691026201
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 375
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 116
40,02 €
Predajca: Glamperfeu
Produktbild: Lattafa Ajayeb Dubai Eau De Parfum 100ml Spray
Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
168,20 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 33
16,82 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1005
21,61 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Liz Claiborne Curve EDT 100 ml W
Liz Claiborne Curve EDT 100 ml W
200,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
20,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Juicy Couture Viva La Juicy EDP 50 ml W
Juicy Couture Viva La Juicy EDP 50 ml W
645,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 37
33,73 €
-4%
32,29 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Anna Sui Sky toaletná voda pre ženy 75 ml
Anna Sui Sky toaletná voda pre ženy 75 ml
315,60 €/1l
23,67 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Juicy Couture Viva la Juicy Woda perfumowana, 100 ml
Juicy Couture Viva la Juicy Woda perfumowana, 100 ml
538,90 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 66
53,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
345,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 121
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Guess Woman - Výnimočný Parfém v Podobe Vody, 75ml
Guess Woman - Výnimočný Parfém v Podobe Vody, 75ml
257,47 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
19,31 €
Predajca: Glamperfeu
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging + Intensive Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging + Intensive Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 739,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
88,88 €
-7%
82,19 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Oscar de la Renta Pour Lui toaletná voda pre mužov 90 ml
Oscar de la Renta Pour Lui toaletná voda pre mužov 90 ml
262,22 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
23,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
250,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 51
25,04 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre True Religion True Religion For Men toaletná voda pre mužov 100 ml
True Religion True Religion For Men toaletná voda pre mužov 100 ml
255,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 9
25,51 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Segway Navimow i215 LiDAR, Robotická kosačka na trávu, 22 cm, 2 cm, 7 cm, 1500 m², 2500 ot/min
Segway Navimow i215 LiDAR, Robotická kosačka na trávu, 22 cm, 2 cm, 7 cm, 1500 m², 2500 ot/min
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 86
1 636,83 €
Predajca: Shop-Mediarado
Obrázok produktu pre DKNY Dámska parfémová voda v spreji 100ml Limitovaná edícia
DKNY Dámska parfémová voda v spreji 100ml Limitovaná edícia
668,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
66,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Paris Hilton Rosé Rush EDP 100 ml W
Paris Hilton Rosé Rush EDP 100 ml W
343,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
34,34 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
167,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
16,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
178,95 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
35,79 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre DKNY Be Delicious Mai Tai toaletná voda pre ženy 50 ml
DKNY Be Delicious Mai Tai toaletná voda pre ženy 50 ml
357,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
17,88 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Liz Claiborne - Bora Bora for Women EDP 100ml
Liz Claiborne - Bora Bora for Women EDP 100ml
184,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Oscar de la Renta Jasmine toaletná voda pre ženy 100 ml
Oscar de la Renta Jasmine toaletná voda pre ženy 100 ml
254,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
25,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Billie Eilish Eilish Eilish Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Billie Eilish Eilish Eilish Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
629,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 44
62,99 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden My Fifth Avenue parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Elizabeth Arden My Fifth Avenue parfémovaná voda pre ženy 50 ml
360,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,00 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Abercrombie & Fitch, Fierce, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Abercrombie & Fitch, Fierce, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
212,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 18
21,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Bareminerals Original Foundation Spf15 07-Golden Ivory
Bareminerals Original Foundation Spf15 07-Golden Ivory
5 543,75 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
44,35 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Liz Claiborne Liz Claiborne EDT 100 ml W
Liz Claiborne Liz Claiborne EDT 100 ml W
210,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
21,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Clinique Happy, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Fľaša, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
Clinique Happy, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Fľaša, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
439,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 121
21,96 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Liz Claiborne Curve Wave for Women EDT 100 ml W
Liz Claiborne Curve Wave for Women EDT 100 ml W
165,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
16,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Splendor, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Bergamot, Frézia, Pivonka, Ananás, Jazmín, ľalia, Magnólia, Orchidea, Ruže, Sprej
Elizabeth Arden Splendor, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Bergamot, Frézia, Pivonka, Ananás, Jazmín, ľalia, Magnólia, Orchidea, Ruže, Sprej
164,24 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
20,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 20. októbra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Iný, ako sa očakávalo, ale stále veľmi skvelý
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l
Obrázok produktu pre Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml
Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 29
39,39 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,58 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
611,60 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 313
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l
Obrázok produktu pre Dior - Sauvage EDT 100ml
Dior - Sauvage EDT 100ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 87
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 593
104,93 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l
Obrázok produktu pre Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
123,22 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent Parfumovaná voda Paris
Yves Saint Laurent Parfumovaná voda Paris
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 73
158,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 269,20 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 72
103,95 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
519,75 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
93,93 €
-5%
89,07 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
890,70 €/1l
Obrázok produktu pre Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml
Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
87,37 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l
Obrázok produktu pre Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
89,31 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
893,10 €/1l
Obrázok produktu pre Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 74
76,32 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
763,20 €/1l
Obrázok produktu pre Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 34
79,05 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l
Obrázok produktu pre Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 20
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l
Obrázok produktu pre Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 15
96,45 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
771,60 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Gucci Rush Edt 75ml
Gucci Rush Edt 75ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
42,71 €
-2%
41,61 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
554,80 €/1l
Obrázok produktu pre Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml
Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 48
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 13
24,70 €
5% poukaz
Predajca: Pharmacygreek
494,00 €/1l