Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusov

6,25 €

32,89 € / 1kg

plus 12,95 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – št 8. októbra
Nenechajte si ujsť!
Pesto a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA
PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA
0,03 €/1kg
4,02 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g
Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g
7,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
19,24 €/1kg
15,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
47,08 €/1l
6,12 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Pesto – paradajková omáčka s ricottou, 140 g, balenie 6 kusov
Pesto – paradajková omáčka s ricottou, 140 g, balenie 6 kusov
28,50 €/1kg
23,94 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pesto - Rosso 180g
Pesto - Rosso 180g
32,94 €/1kg
5,93 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pesto – Rosso, vegánske, 130 ml, balenie 2 kusov
Pesto – Rosso, vegánske, 130 ml, balenie 2 kusov
30,69 €/1l
7,98 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Monini pesto zo sušených paradajok 190 g
Monini pesto zo sušených paradajok 190 g
12,26 €/1kg
5,30 €
-19%
4,29 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre PESTO CALABRESE125 g - BYODO
PESTO CALABRESE125 g - BYODO
30,40 €/1kg
3,80 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Rummo Pesto Rosso – červené paradajkové pesto
Rummo Pesto Rosso – červené paradajkové pesto
35,79 €/1l
6,80 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre San Vicario – Pesto Rosso Pugliese, 130 g
San Vicario – Pesto Rosso Pugliese, 130 g
44,54 €/1kg
5,79 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ligurijská pestová omáčka bez cesnaku, 180 g - Ranise
Ligurijská pestová omáčka bez cesnaku, 180 g - Ranise
77,61 €/1l
13,97 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Paradajková pestová omáčka, 125 ml, balenie 6 kusov
Paradajková pestová omáčka, 125 ml, balenie 6 kusov
27,12 €/1l
20,34 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Rapunzel 1203335, Pesto omáčka, 120 g, 878 kJ, 213 kcal, 3,016 g, 3,2 g
Rapunzel 1203335, Pesto omáčka, 120 g, 878 kJ, 213 kcal, 3,016 g, 3,2 g
37,00 €/1l
4,81 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pesto z pistácií a hľuzoviek.
Pesto z pistácií a hľuzoviek.
110,00 €/1l
9,90 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre Rapunzel 1203365, Pesto omáčka, 120 g, 1697 kJ, 411 kcal, 4,75 g, 12,3 g
Rapunzel 1203365, Pesto omáčka, 120 g, 1697 kJ, 411 kcal, 4,75 g, 12,3 g
40,23 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ligurijská pestová omáčka, 90 g - ROI
Ligurijská pestová omáčka, 90 g - ROI
110,00 €/1kg
9,90 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Pesto Rosso zo sušených paradajok 180g
Pesto Rosso zo sušených paradajok 180g
22,17 €/1l
3,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre CUKETOVÉ PESTO 130 g - ALCE NERO
CUKETOVÉ PESTO 130 g - ALCE NERO
0,03 €/1kg
4,23 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Monini Pesto omáčka s rukolou 190 g
Monini Pesto omáčka s rukolou 190 g
11,97 €/1kg
6,20 €
-32%
4,19 €
Predajca: Megasam24PL

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Barilla Pesto Rosso s lahodnými paradajkami a bazalkou 200g

Barilla Pesto Rosso je aromatická kombinácia na slnku dozretých paradajok, čerstvej bazalky a Aceto Balsamico di Modena. Toto aromatické pesto prináša plnú chuť talianskej kuchyne priamo na váš tanier - ideálne k cestovinám, mäsu alebo ako kreatívny základ na dochucovanie.

Prehľad produktov
Vďaka vysokokvalitným surovinám, ako sú Grana Padano, paradajky a balzamikový ocot z Modeny, je toto pesto zárukou kvality a autenticity. Jeho zamatová konzistencia a vyvážená chuť z neho robia skutočný vrchol pre znalcov stredomorských špecialít.

Kľúčové vlastnosti
- 200 g nádoba originálneho Pesta Rosso od spoločnosti Barilla
- S paradajkami, bazalkou, Grana Padano a balzamikovým octom z Modeny
- Krémová konzistencia, intenzívna chuť, bez konzervačných látok
- Ideálne na farfalle, penne, gnocchi alebo ako nátierka a dip
- Vegetariánske, s pravou talianskou chuťou

Tipy na použitie
Najlepšie si ho vychutnáte teplý s čerstvo uvarenými cestovinami, ako sú farfalle alebo fusilli. Výborný je aj ako aromatický základ pre jedlá z rúry, stredomorské sendviče alebo s grilovanou zeleninou - rýchle, jednoduché a chutné.

Kúpte si teraz Barilla Pesto Rosso - talianske potešenie s charakterom
Dodajte svojim pokrmom stredomorskú chuť a nekomplikovanú rafinovanosť - s autentickou chuťou priamo z Talianska.

Barilla Deutschland GmbH
Gustav-Heinemann-Ufer 72 c
50968 Kolín nad Rýnom


Červené kúzlo pre blaženosť cestovín.

Keď sa ovocné paradajky, taliansky tvrdý syr a náznak stredomorských byliniek stretnú s jemným slnečnicovým olejom, vznikne klasika s charakterom: Barilla Pesto Rosso. Krémové, pikantné, paradajkové, toto pesto prináša juh priamo na váš tanier a zaručuje skutočný pocit "la dolce vita" v každodennom živote.

Ideálne na cestoviny, ale výborné aj ako nátierka, do wrapov alebo ako tajná prísada do vašej obľúbenej omáčky. Hotové za pár sekúnd, neexistuje rýchlejší spôsob, ako si ho vychutnať.

Tip znalca: Jednoducho vmiešajte do horúcich cestovín, nie je potrebné ich ohrievať. Viac času na vychutnávanie!

Objavte teraz online, Barilla Pesto Rosso: Pre všetkých, ktorí milujú cestoviny, ale hľadajú červený nádych.
Zloženie:Paradajková dužina 34,9 %, rastlinné oleje (olivový, slnečnicový), koncentrát z paradajkovej dužiny 15 %, glukózový sirup, syr Grana Padano CHOP (MLIEKO, lyzozým z vajec), soľ, bazalka, balzamikový ocot z Modeny "Aceto Balsamico di Modena CHZO" 2 % (vínny ocot, varený hroznový mušt), sušená srvátka (MLIEKO), syr Pecorino Romano CHOP (ovčie MLIEKO), cukor, ryžový škrob, cesnak, regulátor kyslosti: kyselina mliečna, prírodná aróma (MLIEKO). Môže obsahovať stopy iných orechov.


Výživové údaje na 100 g:
Kalorická hodnota: 1341 kJ / 324 kcal
Tuky: 28 g
z tohonasýtené mastné kyseliny: 3,7 g
Sacharidy: 13,2 g
z toho cukor: 7,5 g
Bielkoviny: 3,8 g
Soľ: 3 g

Výrobca: Mlieko a mliečne výrobky:
Barilla Deutschland GmbH
Barilla Allee 1, 72793 Pfullingen
Tel: +49 7121-489-0, e-mail: [email protected]

Krajina pôvodu: Taliansko

Pokyny na skladovanie:
Neotvorené skladujte pri izbovej teplote. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 5 dní. A nezabudnite: čistá lyžička zachováva chuť - a vaše priateľstvo s pestom.

Všimnite si, prosím, dátum minimálnej trvanlivosti uvedený na obale.
Skontrolujte si, prosím, aj informácie uvedené na obale. Iba tie sú záväzné.
Upozornenie: Vyobrazenie sa môže líšiť od skutočného vzhľadu výrobku.



Kapacita:
200 g
:
Typ balenia:
Plechovka
Množstvo v balení:
1 kusov


Pesto Rosso 200g - Barilla

Originálne talianske pesto červenej farby. Používa sa buď ako omáčka na cestoviny, alebo ako prísada do sendvičov, bruschetty alebo iných talianskych jedál. Jemné pesto s prídavkom balzamikového octu, ktorý posilňuje chuť.

Výrobok určený pre taliansky trh, nemáme výrobky Barilla, ktoré sú určené pre Poľsko a stoja v diskontných predajniach. Kupujete rovnaký výrobok, aký kupuje Talian.

Zloženie: paradajková dužina 37 %, slnečnicový olej, paradajkový koncentrát 15 %, glukózový sirup, syr Grana Padano (mlieko a lyzozým z vajec), kešu orechy, soľ, bazalka, balzamikový ocot 2 % (vínny ocot, varený hroznový mušt), sušená mliečna srvátka, syr Pecorino Romano (z ovčieho mlieka), cukor, ryžový škrob, cesnak, regulátor kyslosti: kyselina mliečna, prírodné arómy (mlieko) čistá hmotnosť: 200 g Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1341 kj/ 324 kcal Tuk 28 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 3,7 g Sacharidy 13,2 g z toho cukry 7,5 g Bielkoviny 3,8 g Soľ 3 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného svetla Dátum spotreby:

Popis: Barilla Pesto Rosso (200 g)
Hmotnosť:200g
Návod na použitie:Pesto nalejte priamo na horúce, čerstvo scedené cestoviny a dobre premiešajte.
Trvanlivosť a skladovanie:Po otvorení vydrží v chladničke 5 dní.
Krajina pôvodu:Taliansko
Zloženie:Zloženie: paradajková dužina 35 %, slnečnicový olej, paradajkový koncentrát, glukózový sirup, syr Grana Padano CHOP 4 %, jadrá kaše, soľ, bazalka 2,3 %, Aceto Balsamico di Modena IGP 2 %, arómy, syr Pecorino Romano CHOP 1,1 %, cukor, ryžový škrob, cesnak. Stopy vajec, iné DREVENÉ ORECHY
Alergény:Vajíčka a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho, orechy a výrobky z nich
Distribútor/prevádzkovateľ potravinárskeho podniku:Fratelli - Società per Azioni con Socio Unico Via Mantova 166 43122 Parma


Výživové hodnoty:


average Nutritional information:
na 100 g
Kalorická hodnota (kJ/kcal):1422 kJ / 344 kcal
Tuk:29,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:n.a.
Sacharidy:15,0 g
z toho cukor:n.a.
Bielkoviny: n.g:3,5 g
Soľ:5,5 g soli: n.a.
Vláknina: n:vláknina: n.a.


Objednajte si Pesto Rosso ešte dnes a vychutnajte si chuť Talianska vo vašej domácnosti! Nečakajte, ochutnajte rozdiel v každom súste!



Objavte autentickú chuť Talianska s Barilla Pesto Rosso, zjemneným pravým Aceto Balsamico di Modena IGP - jemnou a aromatickou verziou klasického pesta, ktorá je ideálna pre milovníkov cestovín a gurmánov.

Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Objem
190 ml
Zloženie
Paradajková dužina 34,8 %, slnečnicový olej, paradajkový koncentrát 15 %, glukózový sirup, syr PDO GRANA PADANO 4 % (lyzozým z vajec), orech CASHEW, soľ, bazalka 2,2 %, balzamikový ocot "Aceto Balsamico di Modena" g.cHZO 2 % (vínny ocot, varený hroznový mušt), PŠENIČNÝ PRÁŠOK, syr CHOP PECORINO ROMANO 1 %, cukor, ryžový škrob, cesnak, regulátor kyslosti: kyselina mliečna, aróma
Výživové údaje
Energia na 100 g: 1341 kj / 324 kcal Tuky: 8 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,7 g Sacharidy: 13,2 g, z toho cukor: 7,5 g Vláknina: 2 g Bielkoviny: 3,8 g Soľ: 3,0 g
Alergény
Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
Vajcia a výrobky z nich
Kešu jadrá a výrobky z nich
Môže obsahovať lieskové orechy a iné škrupinové plody
Škrupinové plody
Hmotnosť
190 g
Potravinársky podnik
Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72 c 50968 Köln
Obchodný názov
0
Výrobca
Číslo od výrobcu
BA12332
EAN kód
8076809523547

Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Objem
190 ml
Zloženie
Paradajková dužina 34,8 %, slnečnicový olej, paradajkový koncentrát 15 %, glukózový sirup, syr PDO GRANA PADANO 4 % (lyzozým z vajec), orech CASHEW, soľ, bazalka 2,2 %, balzamikový ocot "Aceto Balsamico di Modena" g.cHZO 2 % (vínny ocot, varený hroznový mušt), PŠENIČNÝ PRÁŠOK, syr CHOP PECORINO ROMANO 1 %, cukor, ryžový škrob, cesnak, regulátor kyslosti: kyselina mliečna, aróma
Výživové údaje
Energia na 100 g: 1341 kj / 324 kcal Tuky: 8 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,7 g Sacharidy: 13,2 g, z toho cukor: 7,5 g Vláknina: 2 g Bielkoviny: 3,8 g Soľ: 3,0 g
Alergény
Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
Vajcia a výrobky z nich
Kešu jadrá a výrobky z nich
Môže obsahovať lieskové orechy a iné škrupinové plody
Škrupinové plody
Hmotnosť
190 g
Potravinársky podnik
Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72 c 50968 Köln
Obchodný názov
0
Výrobca
Číslo od výrobcu
BA12332
EAN kód
8076809523547
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
32,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g
Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g
20,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
24,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
18,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
12,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
22,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Oetker Bourbon vanilkový extrakt 0,035 kg
Oetker Bourbon vanilkový extrakt 0,035 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barilla Piccolini Mini Penne Rigate Pasta aus Hartweizengriess 500g
Barilla Piccolini Mini Penne Rigate Pasta aus Hartweizengriess 500g
3,78 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Bazalkové pesto bez cesnaku podľa starého receptu od Bartolomea Venturina 180g
Bazalkové pesto bez cesnaku podľa starého receptu od Bartolomea Venturina 180g
25,56 €/1kg
4,60 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Sheba vrecko 40x 85g - pochúťka v želé - hydinová variácia
Sheba vrecko 40x 85g - pochúťka v želé - hydinová variácia
12,32 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre New Balance ML574EVN pánske tmavomodré tenisky – na každodenné nosenie
New Balance ML574EVN pánske tmavomodré tenisky – na každodenné nosenie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 21
105,05 €
-6,27 €
98,78 €
Predajca: GreenStep
Obrázok produktu pre Nintendo Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Stiahnuť
Nintendo Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Stiahnuť
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
113,62 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Sharp 43GJ4225E, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
Sharp 43GJ4225E, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 50
472,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Rapunzel 1203365, Pesto omáčka, 120 g, 1697 kJ, 411 kcal, 4,75 g, 12,3 g
Rapunzel 1203365, Pesto omáčka, 120 g, 1697 kJ, 411 kcal, 4,75 g, 12,3 g
40,23 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Apple iPhone 11 Pro, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 13, Šedá
Apple iPhone 11 Pro, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 13, Šedá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 143
Generálne opravený
201,90 €
Predajca: JANADO
Obrázok produktu pre Perwoll Color Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l
Perwoll Color Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l
2,95 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
11,70 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Čierna
Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 488
926,35 €
-190,36 €
735,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Obrázok produktu pre VASAGLE regál s 10 kockami Rozdeľovač izieb Schodisková polica Stojaca polica biela
VASAGLE regál s 10 kockami Rozdeľovač izieb Schodisková polica Stojaca polica biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 216
82,29 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
2,07 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 12
129,95 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Barilla Collezione Farfalle č. 65 cestoviny z tvrdej pšenice 500g
Barilla Collezione Farfalle č. 65 cestoviny z tvrdej pšenice 500g
6,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 12
18,99 €
-75%
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Blackview Acebook 10, 18,5-palcový displej, FHD IPS, notebook s procesorom Intel, 16 GB RAM + 512 GB úložiska, operačný systém Windows 11 Pro, model N6000, displej FHD+ IPS, silikónová ochrana klávesnice (pre nemecký trh)
Blackview Acebook 10, 18,5-palcový displej, FHD IPS, notebook s procesorom Intel, 16 GB RAM + 512 GB úložiska, operačný systém Windows 11 Pro, model N6000, displej FHD+ IPS, silikónová ochrana klávesnice (pre nemecký trh)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 23
529,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre Guy Laroche Drakkar Intense Woda perfumowana, 100ml
Guy Laroche Drakkar Intense Woda perfumowana, 100ml
242,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 29
24,24 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dr.Oetker 130559007 Dr.Oetker Puddingpulver 3 Pack
Dr.Oetker 130559007 Dr.Oetker Puddingpulver 3 Pack
1,87 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
1,67 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 36
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
8,31 €/1l
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 8
41,57 €
Predajca: Zeitburg
Obrázok produktu pre Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
3,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
20,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre KOTARBAU® Kanister na vodu 30 l s kohútikom Plastová nádoba na vodu Biely kanister Nádoba na vodu Kanister na pitnú vodu Kanister na kempingovú vodu Nádoba na pitnú vodu Nádoba na vodu
KOTARBAU® Kanister na vodu 30 l s kohútikom Plastová nádoba na vodu Biely kanister Nádoba na vodu Kanister na pitnú vodu Kanister na kempingovú vodu Nádoba na pitnú vodu Nádoba na vodu
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 14
28,57 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU
Obrázok produktu pre Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 792
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Mutti Pizza Sauce ochutená frisch geerntete Tomaten 400g
Mutti Pizza Sauce ochutená frisch geerntete Tomaten 400g
13,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,56 €
Predajca: LAVONIO

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Rukoväť striekacej pištole Poľnohospodárske postrekovače Príslušenstvo Záhradná kontrola burín #1
Rukoväť striekacej pištole Poľnohospodárske postrekovače Príslušenstvo Záhradná kontrola burín #1
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Pesto alla Genovese DOP - s čerstvou bazalkou 180g
Pesto alla Genovese DOP - s čerstvou bazalkou 180g
4,19 €
Predajca: BRAT_PL
23,28 €/1l
Obrázok produktu pre Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g
Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
6,12 €
Predajca: Biogo
47,08 €/1l
Obrázok produktu pre Didden Pesto Dressing s olivovým olejom Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
Didden Pesto Dressing s olivovým olejom Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l
Obrázok produktu pre PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA
PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA
4,02 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
15,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,24 €/1kg
Obrázok produktu pre Casa Rinali Janovské pesto Olivenöl
Casa Rinali Janovské pesto Olivenöl
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusov
Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g
Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,89 €/1kg
Obrázok produktu pre CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE
CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE
7,03 €
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg