Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g

4,12 €

20,60 € / 1kg

plus 12,95 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Pesto a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g
Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g
7,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
19,24 €/1kg
15,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE
CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE
0,04 €/1kg
7,03 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
47,08 €/1l
6,12 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Pesto - divoký cesnak bez syra 125ml
Pesto - divoký cesnak bez syra 125ml
46,96 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
5,87 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mutti Pesto Giallo 180 g Talianske pesto paradajky olivy ricotta a kešu oriešky
Mutti Pesto Giallo 180 g Talianske pesto paradajky olivy ricotta a kešu oriešky
37,67 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,14 €
-5%
6,78 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pesto - Cherry paradajky 110g
Pesto - Cherry paradajky 110g
57,91 €/1kg
6,37 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Tigullio Pomodori Secchi e Pistacchi, Pesto omáčka, 185 g, Orechy, Glutén, Nádoba
Tigullio Pomodori Secchi e Pistacchi, Pesto omáčka, 185 g, Orechy, Glutén, Nádoba
23,68 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,50 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Tigullio Ricotta e pistacchio, Pesto omáčka, 185 g, Orechy, Vajcia, Glutén, Nádoba
Tigullio Ricotta e pistacchio, Pesto omáčka, 185 g, Orechy, Vajcia, Glutén, Nádoba
29,74 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,77 €
-2%
5,65 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Rapunzel 1203365, Pesto omáčka, 120 g, 1697 kJ, 411 kcal, 4,75 g, 12,3 g
Rapunzel 1203365, Pesto omáčka, 120 g, 1697 kJ, 411 kcal, 4,75 g, 12,3 g
40,23 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre 12x Mutti Sugo Pronto Pesto Di Pomodoro Arancione 180g
12x Mutti Sugo Pronto Pesto Di Pomodoro Arancione 180g
37,67 €/1l
7,14 €
-5%
6,78 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pistáciové pesto, 190 g
Pistáciové pesto, 190 g
53,95 €/1kg
10,25 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Pesto - Basilico s pecorinom 130g
Pesto - Basilico s pecorinom 130g
32,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bazalkové pesto podľa starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
Bazalkové pesto podľa starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
25,56 €/1kg
4,60 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Ligurijská pestová omáčka, 130 g - Ranise
Ligurijská pestová omáčka, 130 g - Ranise
82,46 €/1l
10,72 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Rapunzel 1203335, Pesto omáčka, 120 g, 878 kJ, 213 kcal, 3,016 g, 3,2 g
Rapunzel 1203335, Pesto omáčka, 120 g, 878 kJ, 213 kcal, 3,016 g, 3,2 g
37,00 €/1l
4,81 €
Predajca: taleoo
Bazylia w oliwie z oliwek BIO 130 g
Bazalka v olivovom oleji 130g
26,31 €/1kg
3,42 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Cremige – Pesto Rosso 125g | BYODO
Cremige – Pesto Rosso 125g | BYODO
33 440,00 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Rummo Pesto Rosso – červené paradajkové pesto
Rummo Pesto Rosso – červené paradajkové pesto
35,79 €/1l
6,80 €
Predajca: Pantry_Intl
PESTO CALABRESE (Z PAPRYKĄ I RICOTTĄ) BIO 120 g - RAPUNZEL
Rapunzel 1203325, Pesto omáčka, 130 g, Mlieko, Orechy, Taliansko, 964 kJ, 233 kcal
40,23 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g

S Barilla Pesto Pomodori Secchi môžete preniesť slnečnú chuť Talianska priamo do vašej kuchyne. Táto aromatická kompozícia sušených paradajok a chrumkavých kúskov paradajok ponúka intenzívnu, mierne sladkú chuť - ideálnu do cestovín a kreatívnych jedál.

Prehľad produktov
Pesto Barilla vyrobené z paradajok dozretých na slnku je obľúbenou alternatívou klasického bazalkového pesta. Kombinuje prírodné ingrediencie s mierne chrumkavou konzistenciou, ktorá poskytuje extra kúsok a textúru - ideálne pre tých, ktorí majú radi pikantné a stredomorské chute.

Kľúčové vlastnosti
- 200 g nádoba aromatického paradajkového pesta so sušenými paradajkami
- Obsahuje skutočné kúsky paradajok pre plnú chuť
- Bez konzervačných látok, vegetariánske, ideálne na teplé jedlá
- Hodí sa k cestovinám, haluškám, mäsovým jedlám, pečenej zelenine a ďalším
- Pripravené na použitie - nie je potrebné zohrievať

Tipy na použitie
Jednoducho vmiešajte do horúcich cestovín alebo použite ako základ pre chuťovo výrazné omáčky, stredomorské miešané jedlá alebo ako dip na zemiaky. Skutočnou lahôdkou je aj pikantná nátierka na bagety alebo bruschetty.

Kúpte si teraz Barilla Pesto Pomodori Secchi - stredomorské, pikantné, všestranné
Vychutnajte si intenzívnu paradajkovú chuť v každej porcii - pre rýchle jedlá s pravou talianskou atmosférou.

Barilla Germany GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72 c50968 Kolín nad Rýnom

Slnkom sušená vášeň v pohári.

S Barilla Pesto Pomodoro Secchi môžete priniesť intenzívnu chuť na slnku dozretých sušených paradajok priamo do vašej kuchyne. Zušľachtené talianskym tvrdým syrom, aromatickými bylinkami a najlepším slnečnicovým olejom vzniklo pesto s chuťou leta, juhu a "ešte jednej lyžičky".

Či už s cestovinami, ako nátierka alebo sofistikovaná marináda - toto paradajkové pesto v priebehu niekoľkých sekúnd prinesie na váš tanier skutočný pocit dolce vita. A nevyžaduje si žiadnu nočníkovú akrobaciu.

Tip: Jednoducho ho zmiešajte s čerstvo uvarenými cestovinami - nie je potrebné ho zohrievať, chuť hovorí sama za seba.


Zloženie:rastlinné oleje (olivový, slnečnicový), paradajková dužina 28,5 %, paradajkový pretlak z koncentrátu 8 %, polosušené paradajky 7,5 %, zemiaky, sušená paradajková srvátka v prášku (MLIEKO), soľ, cukor, koncentrovaná mrkvová šťava s farbiacimi vlastnosťami, cesnak, oregano, sušené cmar (MLIEKO), regulátor kyslosti: kyselina mliečna, prírodná aróma (MLIEKO).

Výživové údaje na 100 g:
Kalorická hodnota: 1338 kJ / 324 kcal
Tuky: 29 g
z tohonasýtené mastné kyseliny: 2,4 g
Sacharidy: 12 g
z toho cukor: 9,3 g
Bielkoviny: 2,4 g
Soľ: 2,6 g

Výrobca: Mlieko a mliečne výrobky:
Barilla Deutschland GmbH
Barilla Allee 1, 72793 Pfullingen
Tel: +49 7121-489-0, e-mail: [email protected]

Krajina pôvodu: Taliansko

Pokyny na skladovanie:
Neotvorené skladujte pri izbovej teplote. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 5 dní. Pre najlepšiu chuť vždy vyberajte čistou lyžičkou - vaše pesto nemá rado cudzie omrvinky.

Všimnite si, prosím, dátum minimálnej trvanlivosti uvedený na obale.
Skontrolujte si, prosím, aj informácie uvedené na obale. Iba tie sú záväzné.
Upozornenie: Vyobrazenie sa môže líšiť od skutočného vzhľadu výrobku.



NázovBarilla i Pesti Pomodori Secchi solo Pomodori Italiani - Pesto so sušenými paradajkami
Hmotnosť200g
Návod na použitiePesto nalejte priamo na horúce, čerstvo scedené cestoviny a dobre premiešajte.
Trvanlivosť a skladovaniePo otvorení vydrží výrobok v chladničke 5 dní.
Krajina pôvoduTaliansko
ZloženieSlnečnicový olej, paradajková dužina 28,5 %, koncentrát paradajkovej dužiny 8,0 %, polosušené paradajky 7,5 %, zemiaky, paradajky sušené na slnku 4,5 %, sušená srvátka, soľ, cukor, mrkvová šťava, cesnak, oregano 0,7 % MÁSELNÉ MLIEKO v prášku (MLIEKO), regulátor kyslosti: kyselina mliečna, prírodná aróma (MLIEKO).
AlergényMlieko a výrobky z neho, obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich
Zodpovedná potravinárska spoločnosťBarilla G. e.R. Fratelli Societa per Azioni Via Mantova, 166 Parma Taliansko
Ďalšie informáciena 100 g
priemerné výživové údaje695kj/166kcal
Kalorická hodnota (kJ/kcal)15,3g
Tuk1,2g
z toho nasýtené mastné kyseliny5,8g
Sacharidy4,7g
z toho cukor1,2g
Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Objem
190 ml
Zloženie
Slnečnicový olej, paradajková dužina 23,2 %, sušené paradajky 9,5 %, koncentrát paradajkovej dužiny, sušené paradajky 6,5 %, zemiaky, prírodné arómy, soľ, cukor, koncentrát mrkvovej šťavy, cesnak, oregano 0,7 %.
Výživové údaje
Energetická hodnota 695 kJ Energetická hodnota 166 kcal Tuky 15,3g Nasýtené mastné kyseliny 1,2g Sacharidy 5,8g Cukor 4,7g Vláknina 1,3g Bielkoviny 3g Soľ 1,3g
Alergény
Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72 c 50968 Köln
Obchodný názov
0
Výrobca
Číslo od výrobcu
1000020238
EAN kód
8076809541091

Skladovanie a použitie
Chladné a suché
Objem
190 ml
Zloženie
Slnečnicový olej, paradajková dužina 23,2 %, sušené paradajky 9,5 %, koncentrát paradajkovej dužiny, sušené paradajky 6,5 %, zemiaky, prírodné arómy, soľ, cukor, koncentrát mrkvovej šťavy, cesnak, oregano 0,7 %.
Výživové údaje
Energetická hodnota 695 kJ Energetická hodnota 166 kcal Tuky 15,3g Nasýtené mastné kyseliny 1,2g Sacharidy 5,8g Cukor 4,7g Vláknina 1,3g Bielkoviny 3g Soľ 1,3g
Alergény
Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Barilla Deutschland GmbHGustav-Heinemann-Ufer 72 c 50968 Köln
Obchodný názov
0
Výrobca
Číslo od výrobcu
1000020238
EAN kód
8076809541091
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
32,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pesto - divoký cesnak bez syra 125ml
Pesto - divoký cesnak bez syra 125ml
46,96 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
5,87 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
4,28 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
6,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cestoviny Barilla Bavette No. 13 Talianske cestoviny č. 1 v Taliansku 500g
Cestoviny Barilla Bavette No. 13 Talianske cestoviny č. 1 v Taliansku 500g
5,92 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
2,96 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
6,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 211
79,99 €
Predajca: Bestlivings
Obrázok produktu pre plast team 22320803 plast team úložný box HOME BOX, 30 litrov, priehľadný
plast team 22320803 plast team úložný box HOME BOX, 30 litrov, priehľadný
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 19
18,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre Frischli Creme Double 45% Krémová smotana pre maximálnu chuť 1000g
Frischli Creme Double 45% Krémová smotana pre maximálnu chuť 1000g
14,10 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
14,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
24,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Alpia Šľachtická nugátová mliečna čokoláda so šľachtickou nugátovou náplňou 100g
Alpia Šľachtická nugátová mliečna čokoláda so šľachtickou nugátovou náplňou 100g
22,30 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Grand Noir - Jemný horký pomaranč 70% 100g
Grand Noir - Jemný horký pomaranč 70% 100g
39,40 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
3,94 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
4,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
2,61 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 249
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
11,97 €/1l
4,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hengstenberg 804332008 Hengstenberg Altmeister Kräuter Essig 0,75 l
Hengstenberg 804332008 Hengstenberg Altmeister Kräuter Essig 0,75 l
12,53 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
9,40 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Delverde Eliche Pasta Nudeln Selected Durum Wheat Semolina 500g
Delverde Eliche Pasta Nudeln Selected Durum Wheat Semolina 500g
4,06 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 112
75,86 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 215
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
A glass electric kettle with colored lights illuminating the water, surrounded by smaller images of the kettle in different colors and a sprig of green leaves.
Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 445
29,90 €
Predajca: Enstore
Obrázok produktu pre Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 453
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Barilla Girandole No. 34 krátke semolinové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
Barilla Girandole No. 34 krátke semolinové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
3,78 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
3,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
20,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
3,75 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,54 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
14,54 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
1,39 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Barilla Fusilli, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 11 min, CE
Barilla Fusilli, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 11 min, CE
3,78 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Rukoväť striekacej pištole Poľnohospodárske postrekovače Príslušenstvo Záhradná kontrola burín #1
Rukoväť striekacej pištole Poľnohospodárske postrekovače Príslušenstvo Záhradná kontrola burín #1
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
15,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,24 €/1kg
Obrázok produktu pre Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
6,12 €
Predajca: Biogo
47,08 €/1l
Obrázok produktu pre CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE
CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE
7,03 €
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g
Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Pesto alla Genovese DOP - s čerstvou bazalkou 180g
Pesto alla Genovese DOP - s čerstvou bazalkou 180g
4,19 €
Predajca: BRAT_PL
23,28 €/1l
Obrázok produktu pre PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA
PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA
4,02 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Casa Rinali Janovské pesto Olivenöl
Casa Rinali Janovské pesto Olivenöl
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Didden Pesto Dressing s olivovým olejom Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
Didden Pesto Dressing s olivovým olejom Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l
Obrázok produktu pre Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusov
Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,89 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g
Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,89 €/1kg