4,7



Na základe 15 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 53,44 €/1kg
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko22,51 €/1kg
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g11 140,00 €/1kg
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ15,65 €/1kg
8,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Barilla Linguine číslo 13 ploché špagety z tvrdej pšenice 5000g
3,83 €/1kg
19,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Girandole No. 34 krátke semolinové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Capellini Barilla 500 g
3,15 €/1kg
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
3,44 €/1kg
20,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Spaghettini n.3, Špagety, Dlhé cestoviny, 500 g, 5 min, CE
3,44 €/1kg
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
4,28 €/1kg
6,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Macaroni Risoni 500 g
5,80 €/1kg
2,90 €
Predajca: Katomix

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Barilla 10058147, Tagliatelle, Dlhé cestoviny, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
5,90 €/1kg
2,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Celozrnné špagety Vollkorn č. 5, 500 g
5,84 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Gnocchi Barilla 500 g
5,38 €/1kg
2,96 €
Predajca: Katomix

Barilla Gobbetti č. 051 Krupicové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
5,77 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron muszle Semolinové cestoviny Conchiglie n50 500g - De Cecco
21,42 €/1kg
10,71 €
Predajca: AllYouNeed

Rapunzel BIO Makkaroni Semola 500g
4,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cestoviny Barilla Bavette No. 13 Talianske cestoviny č. 1 v Taliansku 500g
Barilla Bavette sú nápaditou verziou špagiet, ale na rozdiel od špagiet sú ploché s miernym zakrivením. Patria medzi dlhé formáty semolinových cestovín z tvrdej pšenice, a preto sú Bavette mimoriadne vhodné na zvýraznenie chuti omáčok.
Barilla Deutschland GmbH Gustav-Heinemann-Ufer 72 c 50968 Kolín nad Rýnom
| Popis: | 13 (500 g) |
| Hmotnosť: | 500g |
| Návod na použitie: | do vriacej vody pridajte soľ: 100 g cestovín, 1 l vody, 7 g soli. Pridajte cestoviny a občas premiešajte. Varte 8 minút. Pri scedení vodu úplne nevylievajte. |
| Trvanlivosť a skladovanie: | Uchovávajte v chlade a suchu. |
| Zloženie: | Zloženie: Tvrdá pšeničná múka, voda. Môže obsahovať stopy EGG. |
| Alergény: | Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich, vajcia a výrobky z nich |
| Distribútor/prevádzkovateľ potravinárskeho podniku: | Fratelli - Società per Azioni con Socio Unico Via Mantova 166 43122 Parma |
Výživové hodnoty:
výživové údaje: priemerné Výživové údaje: priemerné Výživové údaje: priemerné Výživové údaje: priemerné | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 1511 kJ / 356 kcal |
| Tuk: | 1,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | 0,3 g |
| Sacharidy: 3,5 g, 3,0 g, 3,0 g, 3,0 g, 3,0 g: | 71,7 g |
| z toho cukor: | 3,5 g |
| Bielkoviny: 3,5 g: | 12,5 g |
| Soľ: | 0,002 g |
| Vláknina: | 3,0 g |
Cestoviny Bavette n 13 500g - Barilla Zloženie: krupica z tvrdej pšenice, voda čistá hmotnosť: 500 g Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1521 kj / 359 kcal Tuk 2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 g Sacharidy 71 g z toho cukry 3,5 g Bielkoviny 13 g Soľ 0,01 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného svetla Dátum spotreby:
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Tvrdé pšeničné zrno, voda. Môže obsahovať stopy EGG.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 1521 Kalorická hodnota v kcal 359 Tuky 2,0g Nasýtené mastné kyseliny 0,5g Sacharidy 70,9g Cukor 3,5g Bielkoviny 12,8g Soľ 0,013g Vláknina 3,0g
- Alergény
- LepokVajcia a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Gustav-Heinemann-Ufer 72c 50968 KölnBarilla Deutschland GmbH
- Obchodný názov
- CESTOVINY VYROBENÉ Z KRUPICE Z TVRDEJ PŠENICE
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 32064-1
- EAN kód
- 8076800195132
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Tvrdé pšeničné zrno, voda. Môže obsahovať stopy EGG.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 1521 Kalorická hodnota v kcal 359 Tuky 2,0g Nasýtené mastné kyseliny 0,5g Sacharidy 70,9g Cukor 3,5g Bielkoviny 12,8g Soľ 0,013g Vláknina 3,0g
- Alergény
- LepokVajcia a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Gustav-Heinemann-Ufer 72c 50968 KölnBarilla Deutschland GmbH
- Obchodný názov
- CESTOVINY VYROBENÉ Z KRUPICE Z TVRDEJ PŠENICE
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 32064-1
- EAN kód
- 8076800195132
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Fusilli, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 11 min, CE
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Girandole No. 34 krátke semolinové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Macaroni Risoni 500 g
5,80 €/1kg
2,90 €
Predajca: Katomix

Barilla La Collezione Castellane Pasta aus Hartweizengriess 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron muszle Semolinové cestoviny Conchiglie n50 500g - De Cecco
21,42 €/1kg
10,71 €
Predajca: AllYouNeed

Barilla Piccolini Mini Penne Rigate Pasta aus Hartweizengriess 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Barilla Gobbetti č. 051 Krupicové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla 10058147, Tagliatelle, Dlhé cestoviny, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
5,90 €/1kg
2,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
4,28 €/1kg
6,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g
20,60 €/1kg
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Linguine číslo 13 ploché špagety z tvrdej pšenice 5000g
3,83 €/1kg
19,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov
32,89 €/1kg
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Braun Series 3 81686067, Holiaca hlava, 1 hlava/hlavy, Čierna, 18 mesiace, Braun, Series 3
47,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
3,44 €/1kg
20,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Collezione Farfalle č. 65 cestoviny z tvrdej pšenice 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Makaron Gnocchi Barilla 500 g
5,38 €/1kg
2,96 €
Predajca: Katomix

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Metaltex 25.17.21, Hliník, Hliník, 140 mm, 100 mm, 260 mm
41,46 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ALPSKÉ UHT MLIEKO (min. 3,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
4,18 €/1l
4,18 €
Predajca: Biogo

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
7,06 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%13% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
13%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková dodávka a výkon
Keďže Barilla Bavette No. 13 nie je v Nemecku dostupná, toto je perfektné riešenie.
Hodnotenie z 27. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojný
Potrebujeme len špagety č. 13 od Barilly a vždy sme spokojní.
Hodnotenie z 5. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočne tak chutné, ako ich opísal priateľ. :)
Najlepšie cestoviny. Tak chutné, ako sa očakávalo. Balíček mal pár slzičiek. Uvarila som s nimi cestoviny al pomodoro.
Hodnotenie z 3. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie, všetko je v poriadku!
Cestoviny sa v supermarketoch ťažko hľadajú a sú ešte drahšie. Bol to darček k narodeninám pre fanúšika Bavetta.
Hodnotenie z 7. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodané načas
Všetko super top a dobre zabalené
Hodnotenie z 24. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Barilla
Všetko je v poriadku, ďakujem
Hodnotenie z 11. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bavette
Ak cestoviny - potom Bavette
Hodnotenie z 6. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Veľmi dobré
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Barilla spaghettini číslo 3 cestoviny z tvrdej pšenice 500g balenie 5
8,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,44 €/1kg

GI cestoviny Fusilli s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,43 €/1kg

GI cestoviny Penne s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg

GI Pasta Filini s nízkym glykemickým indexom pre diabetikov | Vysoký obsah bielkovín a vlákniny | Nízky obsah sacharidov a nízky glykemický index (38) | 4 prírodné zložky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
34,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,66 €/1kg

Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
12,30 €
Predajca: Serica
24,60 €/1kg

KETO CHEF Fettucine Konjac rezance bez lepku270g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

Barilla Collezione Mezze Penne Tricolore Nr 78 Cestoviny Nudeln 5000g
25,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,19 €/1kg

Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,14 €
Predajca: Serica
11 140,00 €/1kg

Barilla Farfalle Nr. 265, Farfalle, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, 359 kcal, 1521 kJ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: Serica
15,65 €/1kg

LaMi M Ryžové rezance 500g - BUN HaNoi Hiep Long
20,99 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,29 €/1kg

Cestoviny (proso) BEZLEPKOVÉRAMEN 280g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,81 €/1kg

DIET-FOOD Ryžové rezance Konjac - instantná ryža s nízkym obsahom uhľohydrátov - 270 g (1 balenie)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,42 €/1kg

Cestoviny (KONJAC) BEZLEPKOVÝ UDON 270 g (200 g) - DIÉTNA STRAVA
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,59 €/1kg

CESTOVINY (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIÉTNE JEDLO
10,43 €
Predajca: superbrandshop
0,01 €/1kg

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátke cestoviny, 500 g, Bronzová, 13 min



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 10 min, Taliansko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,48 €
Predajca: Serica
22,51 €/1kg

CESTOVINY (S ČIERNOU ŠOŠOVICOU) PRE DIABETIKOV GLOWERS 250 g - NOVELLE
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
35,96 €/1kg

CESTOVINY (KUKURICIA A RYŽA) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
3,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg