4,8



Na základe 354 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nina Ricci L'Air du Temps EDT 100 ml W488,70 €/1l
48,87 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Boss Ma Vie L'Eau EDT sprej716,20 €/1l
35,81 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Escada Flor Del Sol Edt Spray 50ml747,40 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss XX Parfum, 100 ml
302,20 €/1l
30,22 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
394,93 €/1l
30,67 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,62 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss The Scent Pure Accord toaletná voda 50ml
641,60 €/1l
38,77 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,08 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss - Ma Vie L´Eau EDT 50ml
492,40 €/1l
24,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
30,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 75ml - Novinka s čerstvou vôňou pre mužov. Kolekcia Beauty and Fragrance s rýchlym dodaním!
382,00 €/1l
28,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
407,70 €/1l
40,77 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
826,00 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Bottled Intense toaletná voda v spreji 50ml
3 700,00 €/1l
185,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Roberto Cavalli JRC04005, Ženy, 75 ml, Neroli, tymián, Ružové drevo, ALCOHOL DENAT., WATER/EAU (AQUA), FRAGRANCE/PARFUM, BENZYL SALICYLATE, BHT, BENZYL ALCOHOL,...
561,20 €/1l
42,09 €
Predajca: Parfumtoi

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,10 €/1l
81,11 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Boss Orange Woman Eau de Toilette 50 ml od Hugo Boss
Boss Orange Woman Eau de Toilette 50 ml od spoločnosti Hugo Boss kombinuje ovocnú sviežosť, kvetinovú eleganciu a teplé drevité tóny do ženského vône, ktorá spája ľahkosť a zmyselnosť. Táto toaletná voda pôsobí moderne, živio a je vhodná na každodenné používanie – ideálna pre ženy, ktoré hľadajú všestrannú vôňu, ktorá môže byť zároveň jemná a výrazná.
Ovocno-kvetinová vôňa s teplou základnou notou
V hlave vôňa Hugo Boss Orange Woman Eau de Toilette sa otvára sladkou jablkom. Srdcová nóta zložená z bielych kvetov a pomarančového kvetu uvoľňuje jemnú, žiarivú ženskosť. Záverečné tóny sandelového dreva, olivového dreva a vanilky dodávajú vôni krémovú, teplú hĺbku, ktorá pôsobí harmonicky a dlhotrvajúco.
50 ml – ideálna veľkosť na cesty a do každodenného života
Veľkosť 50 ml ponúka optimálnu kombináciu výdatnosti a praktickosti. Túto toaletnú vodu môžete ľahko nosiť v kabelke a kedykoľvek si ju naniesť. Vôňa zostáva príjemne prítomná, bez toho, aby ste ju museli nanášať – ideálna do kancelárie, na voľný čas a na špeciálne príležitosti.
Hugo Boss Orange Woman EdT - Štýlová fľaštička v ikonickom oranžovom dizajne
Farebná, oranžová fľaštička Boss Orange Eau de Toilette zachytáva svetlo a podtrháva teplú, veselú atmosféru vône. Zaoblené línie, čisté tvary a zlatistý odtieň obsahu robia z tohto dizajnu moderný a atraktívny doplnok.
Pre koho je Boss Orange Woman 50 ml určená?
Táto toaletná voda pre ženy je ideálna pre všetky, ktoré hľadajú ovocno-kvetinovú, mierne orientálnu vôňu, ktorá spája spontánnosť a zmyselnosť. Perfektná ako každodenná vôňa, ale aj vhodná na špeciálne príležitosti.
Dámska vôňa Boss Orange je vytvorená pre modernú a spontánnu ženu, ktorá má slobodného ducha a nehanbí sa prejaviť svoju vášeň. Žena Boss Orange má mnoho tvárí, ale žiadnej z nich nechýba iskra v očiach, prirodzenosť a radosť z toho, čo robí. Preto sa k nej hodí nekomplikovaná a emotívna vôňa, akou je Boss Orange. Už samotná oranžová farba naznačuje, že je tu niečo, čo nám dodá pozitívnu energiu a pocit príjemného tepla. Rovnako ako z toho, kto ju nosí. Z o flakónu žiari aura podmanivej a bezstarostnej nálady, ktorá si vás dokáže získať v priebehu niekoľkých okamihov.
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Hugo Boss EDT a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Hugo Boss!
- Gender: Dámske
- Typ: Dámsky dezodorant Hugo Boss: Toaletná voda EDT (Eau de Toilette)
- Názov vône: Boss Orange
- Typ vône: Boss Boss: EDT
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
HUGO BOSS AG
Holy-Allee 3, D-72555 Metzingen, Alemania
D-72555 - Metzingen
+49933163700
[email protected]
Tvárou tejto sviežej kvetinovej vône pre ženy je herečka Sienna Miller. Vrchné tóny sladkého jablka sa spájajú s najženskejším a najzaujímavejším kvetinovým srdcom, ktoré obsahuje množstvo bielych kvetov a voňavých pomarančových kvetov. Vášnivý a hrejivý základ sa skladá zo santalového dreva, olivového dreva a krémovej vanilky
Hugo Boss
Boss Orange Woman
Celebration of Happiness Solid Parfum
OVP
HUGO BOSS Boss Orange.
Toaletná voda pre ženy.
50 ml
Vôňa BOSS Orange je plná pozitívnej energie a podmanivo bezstarostnej nálady, určená mladej žene, ktorej nechýba iskra v očiach, prirodzenosť a radosť zo všetkého, čo robí. Moderný dizajn flakónu BOSS Orange je inšpirovaný siedmimi čakrami ľudského tela a vôňa vnútri je metaforou energie, ktorá medzi nimi putuje.
Toaletná voda Boss Orange Woman od značky Hugo Boss bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Táto toaletná voda od značky Hugo Boss je kvetinová, hrejivá vôňa pre ženy. Svieža, temperamentná vôňa, ktorá je vhodná pre každý okamih dňa a pre každú ženu. Vrchnou nótou vône Hugo Boss Orange je červené jablko. Srdcovými tónmi tohto produktu sú africký pomarančový kvet a biele kvety. Základné tóny sú vanilka, santalové drevo a olivovník.
Toaletná voda pre ženy Hugo Boss BOSS Orange má oslobodzujúci a uvoľňujúci účinok. Aby ste si mohli príjemne a s čistou hlavou užívať každý deň. zvodná kvetinová vôňa s ovocnými akordmi pre elegantné romantičky vhodná ako denná vôňa na teplé ročné obdobie
Hugo Boss Orange Woman Edt Spray
Vrchné tóny: Červené jablko: Stredné tóny: Biele kvety: Africký pomarančový kvet, Biele kvety: Základné tóny: Vôňa: vanilka, olivovník, santalové drevo
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Orange Woman
- Verzia
- Toaletná voda
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Hugo Boss Boss Orange Woda toaletowa, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DetiDámy
- EAN kód
- 073705223808173705223808100737052238081
- Číslo od výrobcu
- JTI-110721142
- Model
- Orange Woman
- Verzia
- Toaletná voda
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Hugo Boss Boss Orange Woda toaletowa, 50ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DetiDámy
- EAN kód
- 073705223808173705223808100737052238081
- Číslo od výrobcu
- JTI-110721142
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,47 €/1l
33,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Orange Parfém, 30ml.
745,67 €/1l
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Deep Red, parfémová voda, 50 ml
1 044,60 €/1l
52,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,40 €/1l
43,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips 3000 series STH3000/20, Ručný parný čistič, 0,1 L, 0,5 min, Modrá, Reno Blue, 20 g/min
39,79 €
Predajca: Warehouse

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 072,00 €/1l
53,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Pelech pre psov KINGDOG 100x75 cm personalizovaný vodotesný čierny
32,86 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 100ml
1 082,10 €/1l
108,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Cerruti 1881 Pour Femme - Toaletná voda 100ml pre elegantné ženy s jemnou a rafinovanou vôňou pre každú príležitosť.
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Povlečenie na posteľ 200 x 200 cm – celoročné povlečenie na posteľ Prešívané povlečenie priedušné – povlečenie prateľné – vhodné pre alergikov – nemecká značková kvalita
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Kryt na plynový gril Kryt na gril vodotesný Kryt na gril s kapucňou (145x61x117cm) - čierny
23,22 €/1m²
20,82 €
Predajca: odsellingaaa

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro Ochranné sklo Fólia na ochranu displeja Sklo 9H Anti-Spy Armour Film 2 kusy
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

2x ochranná fólia pre mobilný telefón Samsung Galaxy A14 5G ochranné pancierové sklo
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
372,00 €/1l
33,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
345,70 €/1l
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Gisada Ambassadora For Women Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
1 797,80 €/1l
89,89 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
609,20 €/1l
30,46 €
Predajca: PerfumTraders

Postavička torty Spiderman
41,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vianočné gule odolné voči rozbitiu - 100ks 3/4/6cm - farba: BIELA
26,69 €
Predajca: Special-trends

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Škrupinové flipové puzdro pre Samsung Galaxy S20 FE cover Book Cover puzdro na mobilný telefón so slotom na kartu Prémiový ochranný kryt
9,99 €
Predajca: CoolGadget
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena je neuveriteľná
Objem 0,075 l
Spočiatku som bol skeptický. Ak by táto vôňa stála inde takmer trikrát toľko, mohla by byť falošná... o to viac som bola príjemne prekvapená, že je to skutočne originálna vôňa. Jednoducho skvelá!!!!vždy znova!!!
Hodnotenie z 14. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Staršia vôňa, ale vždy je to zážitok.......
Objem 0,075 l
Existujú vône, od ktorých sa jednoducho nedokážete odtrhnúť a kupujete si ich, aj po dlhom čase, znova a znova. Toto je práve taká vôňa. Určite som ju nemala už 5 rokov.
Hodnotenie z 9. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodané tak, ako bolo sľúbené
Objem 0,075 l
Hugo Boss Orange Woman 75ml - zatiaľ nevyskúšané, ale všetko vyzerá originálne a tak, ako má byť. Priaznivý pomer cena/výkon 37 € v tomto čase
Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milujem ho!
Objem 0,075 l
Keď si ráno nanesiem pár kvapiek, moje kolegyne v kancelárii tú vôňu okamžite spoznajú. Jemná vôňa pomaranča. Prírodná. Elegantná.
Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hugo Boss Orange
Objem 0,075 l
Po nekonečne dlhom čase som si objednala jeden z mojich najobľúbenejších parfémov a čo môžem povedať, nesklamala som sa. Skvelý letný parfém.
Hodnotenie z 16. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hugo Boss
Objem 0,05 l
Všetko je skvelé, výborný pomer ceny a kvality, rýchle dodanie a všetko kupujem cez portál kaufland, vždy som spokojný. Budem zákazníkom aj naďalej.
Hodnotenie z 12. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,075 l
Veľmi rýchle dodanie a tovar podľa popisu. Stručne povedané, všetko je skvelé. Môžem ho len odporučiť. (Veľmi krásna, nie rušivá vôňa)
Hodnotenie z 24. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena výkon jednoducho top!!!
Objem 0,075 l
Som viac ako spokojný s mojimi produktmi a celým hladkým, rýchlym procesom! Kedykoľvek rád znova!!!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l

Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l