IUTAM Symposium on Surface Effects in the Mechanics of Nanomaterials and Heterostructures
228,12 €
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Pesto a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g24,00 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA0,03 €/1kg
4,02 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE0,04 €/1kg
7,03 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka19,24 €/1kg
15,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ligurijská pestová omáčka, 90 g - ROI
110,00 €/1kg
9,90 €
Predajca: italia-genuss

CYK Bazylia Suszona 250 g
12,81 €/1kg
3,33 €
Predajca: Megasam24PL

Sugo Speck a Finferli.
46,84 €/1l
8,90 €
Predajca: artbook-service

PESTO CALABRESE125 g - BYODO
30,40 €/1kg
3,80 €
Predajca: taleoo

Ligurijská pestová omáčka, 130 g - Ranise
82,46 €/1l
10,72 €
Predajca: italia-genuss

Pistáciové pesto, 190 g
53,95 €/1kg
10,25 €
Predajca: ItalianGourmetShop

ISBN 978-83-950-3878-5, Polština, papierový obal, 256 strany
7,54 €
Predajca: MATFEL

Bazalkové pesto, 180 g
49,44 €/1l
8,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop

ISBN 978-83-953-9996-1, Polština, papierový obal, 352 strany
7,58 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,28 €
Predajca: MATFEL

Pesto Calabrese Mon.Sos 190 g
15,20 €/1kg
5,32 €
Predajca: Katomix

PPURA 379864, Pesto omáčka, 120 g, Taliansko, Nádoba
34,83 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Pesto – Šípkový džem 120g |GOURMET
61,08 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Pesto – Genovézske s orechmi pinión 120 g, balenie 6 kusov
29,92 €/1kg
21,54 €
Predajca: taleoo

Pesto – artičoky 140 g |GOURMET
29,86 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ obalu knihy:
- tvrdý obal
- Jazyková verzia:
- Angličtina
- Napísal:
- Alan Cocks, Jianxiang Wang
- Model:
- Papierová kniha
- Počet strán:
- 314 strany
- Vydavateľ:
- Springer Dordrecht
- Dátum vydania:
- 27/09/2012
- Typ vydania:
- Prvá edícia
- Medzinárodné štandardné číslo knihy (ISBN):
- 9789400749108
- Typ produktu:
- Pesto omáčka
- Hmotnosť:
- 190 g
- Názov typu alergénu:
- Orechy
- Neobsahuje:
- Glutén
- Typ balenia:
- Nádoba
- Väzba
- Viazané vydanie
- ISBN
- 9400749104
- Hmotnosť
- 250 g
- Počet strán
- 324
- EAN kód
- 9789400749108000008002410180024101
- Autor
- Jianxiang WangAlan Cocks
- Jazyk
- Angličtina
- Dátum uvedenia
- 27.09.2012
- Väzba
- Viazané vydanie
- ISBN
- 9400749104
- Hmotnosť
- 250 g
- Počet strán
- 324
- EAN kód
- 9789400749108000008002410180024101
- Autor
- Jianxiang WangAlan Cocks
- Jazyk
- Angličtina
- Dátum uvedenia
- 27.09.2012
Hodí sa k tomu

Bertolli Pesto Rosso 185g – talianske červené pesto s paradajkami, olivovým olejom a parmezánom
35,57 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Pringles, edícia "Passport Flavours", príchuť: taliansky pestó, hmotnosť: 165 g
84,85 €/1kg
14,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bazalkové pesto podľa starého receptu Bartolomea Venturina 180 g
25,56 €/1kg
4,60 €
Predajca: SanmartiniStore

Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
24,00 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tigullio Pomodori Secchi e Pistacchi, Pesto omáčka, 185 g, Orechy, Glutén, Nádoba
23,68 €/1l
4,50 €
Predajca: SanmartiniStore

Mutti Pesto Giallo 180 g Talianske pesto paradajky olivy ricotta a kešu oriešky
37,67 €/1l
7,14 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,78 €
Predajca: Katomix

Rummo Pesto Rosso – červené paradajkové pesto
35,79 €/1l
6,80 €
Predajca: Pantry_Intl

Pesto z divokého cesnaku 165ml
38,06 €/1l
6,28 €
Predajca: taleoo

Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
47,08 €/1l
6,12 €
Predajca: Biogo

CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE
0,04 €/1kg
7,03 €
Predajca: Biogo

Didden Pesto Dressing s olivovým olejom Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
19,17 €/1l
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g
7,17 €/1kg
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sos pesto z bazylią 190 g
24,47 €/1kg
6,72 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,65 €
Predajca: Megasam24PL

Pistáciové pesto, 190 g
53,95 €/1kg
10,25 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Janovské pesto v extra panenskom olivovom oleji Anfossi 185 g
30,27 €/1kg
5,60 €
Predajca: SanmartiniStore

Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusov
32,89 €/1kg
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tigullio Ricotta e pistacchio, Pesto omáčka, 185 g, Orechy, Vajcia, Glutén, Nádoba
29,74 €/1l
5,77 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,65 €
Predajca: Katomix

Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g
20,60 €/1kg
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bazalkové pesto bez cesnaku podľa starého receptu od Bartolomea Venturina 180g
25,56 €/1kg
4,60 €
Predajca: SanmartiniStore

12x Mutti Sugo Pronto Pesto Di Pomodoro Arancione 180g
37,67 €/1l
7,14 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,78 €
Predajca: Katomix

Tigullio Gran Pesto Senz’Aglio, Pesto omáčka, 190 g, Orechy, Glutén, Nádoba
18,00 €/1kg
4,50 €
Predajca: SanmartiniStore

Pesto - divoký cesnak bez syra 125ml
46,96 €/1l
5,87 €
Predajca: taleoo
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rukoväť striekacej pištole Poľnohospodárske postrekovače Príslušenstvo Záhradná kontrola burín #1
16,99 €
Predajca: Zanjo24

Oro di Parma Sugo typická talianska paradajková omáčka bylinky 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,17 €/1kg

Alce Nero 362100, Pesto omáčka, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
6,12 €
Predajca: Biogo
47,08 €/1l

PESTO ZO SUŠENÝCH RAJČAJEK140 g - VITALIANA
4,02 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Pesto alla Genovese Bazilikum-pomazánka
15,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,24 €/1kg

Casa Rinali Janovské pesto Olivenöl
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,86 €/1kg

Didden Pesto Dressing s olivovým olejom Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l

CESNAKOVÉ PESTO 165 g -VERDE
7,03 €
Predajca: Biogo
0,04 €/1kg

Pesto alla Genovese DOP - s čerstvou bazalkou 180g
4,19 €
Predajca: BRAT_PL
23,28 €/1l

Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,89 €/1kg

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,89 €/1kg

Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg

Barilla Pesto Pomodori Secchi s chrumkavými kúskami paradajok 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg