4,6



Na základe 14 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Varta Longlife AA LR6, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Modrá, Žltá12,55 €
Predajca: AkkuShop

Ďalšie informácie o reklame
Varta Longlife AAA, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Modrá, Žltá19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Ansmann 1322-0005, Nabíjateľná batéria, AA, Nikel-zinok (nizn), 1,65 V, 4 kusov, 1500 mAh19,99 €
Predajca: AkkuShop

Ďalšie informácie o reklame
Varta 4120, Batéria na jedno použitie, D, Alkalický, 1,5 V, 2 kusov, Modrá, Žltá8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

Varta 04903, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusov, Modrá, Zlato
10,25 €
Predajca: CMC_Online_Mall

Varta 10x AA 4106, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 10 kusov, Modrá
3,49 €
Predajca: eu-bay_de

Varta 04906, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusov, Modrá
319,88 €
-35,92 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
283,96 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Varta 10x AAA 4103, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 10 kusov, Modrá
3,49 €
Predajca: eu-bay_de

Varta AAA, LR03, 1,5V, Alkali, Zylindrische, 1,5V, 4,45 cm, 1,05 cm, 24 Batterien
14,99 €
Predajca: akkushop24

Varta High Energy AA, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 4 kusov, Modrá, Strieborná
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta High Energy AA, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusov, Modrá, Strieborná
9,43 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,75 €
Predajca: AkkuShop

100 ks batérií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5 V, alkalické – balenie pre priemyselné použitie
31,95 €
Predajca: Akkuman

Varta BV-LL 12 AAA, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusov, Modrá, Žltá
8,48 €
Predajca: CORWELL

Varta 4106, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 8 kusov, Modrá, Žltá
7,57 €
Predajca: VISO

Varta 4106229224-24, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Štandardný
13,17 €
Predajca: VISO

Camelion LR6-PB24, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, 75 x 98 x 50 mm
14,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Varta 4114, Batéria na jedno použitie, C, Alkalický, 1,5 V, 2 kusov, Modrá, Žltá
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
![Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
8,54 €
Predajca: TR8
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Batérie VARTA AA, 12 kusov, Longlife, alkalické, 1,5 V - váš spoľahlivý zdroj energie
Batérie VARTA Longlife AA sú dokonalým riešením pre každého, kto potrebuje spoľahlivý a dlhotrvajúci zdroj energie. S týmto praktickým veľkým balením 12 kusov budete mať vždy dostatok energie na napájanie svojich každodenných zariadení. Či už ide o diaľkové ovládače, budíky, rádiá alebo hračky, batérie VARTA sú vaším ideálnym spoločníkom.
Technické údaje
Mignonové články (AA) ponúkajú napätie 1,5 V a sú vybavené alkalicko-mangánovou technológiou. Ich priemer je 1,45 cm a výška 50,5 mm. Vďaka týmto kompaktným rozmerom sú batérie veľmi univerzálne.
Špeciálne vlastnosti
- Dlhá životnosť: Batérie VARTA sú známe svojou dlhou životnosťou a vysokou kapacitou.
- Vysoká spoľahlivosť: Sú ideálne pre energeticky náročné zariadenia.
- : Kvalita a výroba v Nemecku zaručujú najvyššie štandardy.
Pre ktoré zariadenia sú batérie VARTA vhodné?
Batérie VARTA Longlife AA sú ideálnou voľbou pre širokú škálu zariadení vrátane
- Diaľkové ovládače pre televízory a DVD
- Budíky, ktoré vám zabezpečia včasné prebudenie
- Rádiá, aby ste mohli vždy počúvať svoju obľúbenú hudbu
- Hračky, ktoré potrebujú spoľahlivý zdroj energie
Výhody batérií VARTA
Používanie batérií VARTA má mnoho výhod
:- Udržateľnosť: batérie sú recyklovateľné a pomáhajú šetriť zdroje.
- Jednoduché používanie: Jednoduchá výmena v zariadeniach zabezpečuje rýchlu a nekomplikovanú manipuláciu.
- Cenová výhodnosť: Veľké balenie 12 batérií ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality.
Tip na použitie: Ak chcete maximalizovať životnosť batérií VARTA, skladujte ich na chladnom a suchom mieste a používajte ich v prístrojoch, ktoré sa používajú pravidelne.
**Bezpečnostné pokyny:** Batérie uchovávajte mimo dosahu detí. Batérie nevhadzujte do ohňa. Ak sa batérie dostanú do kontaktu s kvapalinami alebo vytečú, prestaňte ich používať a riadne ich zlikvidujte
- Kvalitné alkalické batérie VARTA - Longlife BIG BOX obsahuje 12 spoľahlivých batérií Mignon (AA) s napätím 1,5 V.
- Ideálne pre rôzne zariadenia - Dokonale sa hodia do diaľkových ovládačov, budíkov, rádií a mnohých ďalších elektronických zariadení.
- Uzatvárateľná škatuľka - Praktický obal, ktorý chráni trvanlivosť batérií a uľahčuje ich skladovanie.
- - Spoľahnite sa na vysokú kvalitu a odolnosť batérií VARTA, ktoré sa vyrábajú v Nemecku.
- Alkalická mangánová technológia - Zaručuje silné a rovnomerné vybíjanie, ideálne na každodenné používanie.
Varta Longlife LR6/AA (Mignon) (4106) - alkalická mangánová batéria (alkalická), 1,5 V s dlhou životnosťou, pre zariadenia so stálymi a nízkymi nárokmi na energiu s dlhou dobou prevádzky v diaľkových ovládačoch, nástenných hodinách, rádiách atď.
Priemer: 14,5 mm
Hmotnosť: 23,3 g
Napätie: 1,5 V
Veľkosť: AA (Mignon)
IEC názov: LR6
Technológia: Alkalická mangánová batéria (alkalická)
nabíjateľná: nie
Popis výrobcu: 4,106,00
Spotrebná jednotka: 12 ks Krabička
Výška: 50,5
Konštrukcia: Vrchná časť s bradavkou
Označenie modelu: 4,106,00
:
:
:
- Typ batérie:
- Batéria na jedno použitie
- Veľkosť batérie:
- AA
- Typ batérie:
- Alkalický
- Napätie batérie:
- 1,5 V
- Počet batérií v cene:
- 12 kusov
- Farba:
- Modrá, Žltá
- Krajina pôvodu:
- Nemecko
- Výška:
- 50,5 mm
- Priemer:
- 1,45 cm
- Hmotnosť:
- 23,2 g
- Formát batérie:
- Cylindrický
Všeobecné
Typ výrobku
Batéria
Výška
5.05 cm
Priemer
1.45 cm
Hmotnosť batérie
23.2 g
Batéria
Typ batérie
Typ AA
Technológia
Alkalická
Dodávané množstvo
12
Dodávané napätie
1.5 V
>Highlights:
- VARTA Longlife je batéria VARTA s dlhou životnosťou
- Špeciálne na použitie v zariadeniach so stálymi a nízkymi nárokmi na energiu, napr. v nástenných hodinách, diaľkových ovládačoch alebo rádiách
- Sortiment batérií VARTA Longlife boduje dlhou dobou prevádzky
- Jasné odporúčania na používanie vďaka zrozumiteľným symbolom na obale
- ""
> Batéria
- Elektrochemický systém: alkalický
- Typ batérie: Mignon (AA, AM3, MN1500 Stilo, LR6)
- Napätie: 1,5 V
- Priemer: 14,5 mm
- Alternatívne označenie od iných výrobcov: LR6, Mignon, AA, AM3, MN1500, Stilo
- Výška batérie: 50,5 mm
> Základné vlastnosti
- Farba: zlatá
- Druhá farba: modrá
- Hmotnosť: 23 g
- Typ výrobku: batéria
> Rozsah dodávky
- VARTA LONGLIFE batéria AA LR6 Mignon 12er Big Box
Alkalická batéria Longlife, Micro (AA), LR6, BIG BOX
- buďte dlhodobo flexibilní
- každodenní hrdinovia medzi batériami
- batérie s dlhou životnosťou pre zariadenia so stálymi a nízkymi nárokmi na energiu, ako sú diaľkové ovládače, nástenné hodiny alebo rádiá
- vyznačujú sa dlhou dobou prevádzky a spoľahlivým napájaním
- vysokokvalitné prémiové batérie, ktoré poskytujú dokonalú energiu na nepretržité vybíjanie v nízkonapäťových zariadeniach
Rozsah dodávky: alkalická batéria VARTA Longlife Mignon (AA), 12 kusov, v uzatvárateľnom BIG BOXe
Príklady použitia:
- ideálne pre zariadenia so stálymi a nízkymi nárokmi na energiu, ako sú hračky, diaľkové ovládače, nástenné hodiny alebo rádiá
Vďaka zdokonalenému zloženiu na báze alkalických látok ponúka rad Longlife dlhotrvajúcu energiu pre všetky aplikácie s konštantnou a nízkou spotrebou energie, ako sú budíky, nástenné hodiny, jednoduché baterky alebo diaľkové ovládače. Batérie Varta Longlife sa vyrábajú v Nemecku a ponúkajú životnosť 10 rokov.
Technické špecifikácie
- Veľkosť: AA/LR06
- Napätie: 1,5 V
Technické špecifikácie
- Veľkosť: AA/LR06
- Napätie: 1,5 V
Varta Longlife AA LR6. Typ nabíjacej batérie/batérie: Jednorazová batéria, Veľkosť(-y) batérie: Technológia nabíjateľnej batérie/batérie: Alkalická. Výška: 50,5 mm, priemer: 1,45 cm, hmotnosť: 23,2 g. Tvar batérie: valcovitý
Batérie Varta LONGLIFE AA Mignon LR6 12ks - Vysoko výkonné alkalické batérie pre spoľahlivé napájanie.
kvalitné alkalické batérie 1,5 V mignon s vysokým výkonom a dlhou životnosťou. Vhodné pre všetky aplikácie. Veľkosť Mignon (AA). 12 kusov.
VARTA LONGLIFE AA Big Box 12 | Balenie (12 kusov)
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Varta
- Farba
- Modrá
- Typ batérie
- AA
- Kapacita batérie/akumulátora
- 2.8 Ah
- Napätie
- 1.5 V
- Obsahuje batérie
- Áno
- Priemer
- 0.051 m
- Hmotnosť
- 0.023 kg
- Napätie batérie vo voltoch
- 1.5 V
- Rozsah dodávky
- 12 kusov
- Počet kusov
- 12
- Číslo od výrobcu
- 04106 301 112
- EAN kód
- 4008496807833
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Varta
- Farba
- Modrá
- Typ batérie
- AA
- Kapacita batérie/akumulátora
- 2.8 Ah
- Napätie
- 1.5 V
- Obsahuje batérie
- Áno
- Priemer
- 0.051 m
- Hmotnosť
- 0.023 kg
- Napätie batérie vo voltoch
- 1.5 V
- Rozsah dodávky
- 12 kusov
- Počet kusov
- 12
- Číslo od výrobcu
- 04106 301 112
- EAN kód
- 4008496807833
Bezpečnostné pokyny
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Hodí sa k tomu

Varta 10x AAA 4103, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 10 kusov, Modrá
3,49 €
Predajca: eu-bay_de

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
2,84 €
Predajca: M_plus_L

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Varta Longlife AAA, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Modrá, Žltá
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
49,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 2 kusov, 230 mAh
0,81 €
Predajca: M_plus_L

Varta Longlife AA LR6, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Modrá, Žltá
12,55 €
Predajca: AkkuShop

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Varta 04903, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusov, Modrá, Zlato
10,25 €
Predajca: CMC_Online_Mall

GP Batteries High Voltage 23A, Batéria na jedno použitie, Alkalický, 12 V, 5 kusov, Viacfarebný, Blistr
7,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Varta 04006 211 111, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 10 kusov, CE
3,29 €
Predajca: eu-bay_de
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Varta High Energy AA, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 4 kusov, Modrá, Strieborná
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Profesionálny sirup Monin s príchuťou čerstvých jahôd 250 mlJednorazový obal
32,12 €/1l
8,03 €
Predajca: AllYouNeed

180g Mochi Taro / lepkavý ryžový koláč s príchuťou taro
39,44 €/1kg
7,10 €
Predajca: LAVONIO

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04903 121 772, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusov, 44,5 mm
10,26 €
Predajca: M_plus_L

Puzdro + 2x ochranné sklo pre iPhone 17 Pro Full Screen Armour Case CLEAR
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta Longlife Power AA, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusov, 10 rok / roky
13,67 €
Predajca: somnia24

Varta Professional Electronics CR2025 (6025)
5,25 €
Predajca: AkkuShop

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Varta BV-HE 12 AAA, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusov, Modrá
9,83 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,55 €
Predajca: AkkuShop

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

Relaxdays 10020744, 71 L, Obdĺžnik, Drevo, Drevo, Zeleninový záhon
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Develey 184628, Smotanová omáčka, 250 ml
8,92 €
Predajca: somnia24

Rošt PREMIUM STRONG 140x200 cm – mimoriadne stabilný prémiový rošt s nosnosťou až 200 kg, 42 lamiel, 7 zón, vyrobený z bukového dreva a vystuženej brezy, pevná opierka hlavy, vyrobené v Nemecku
179,90 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
174,90 €
Predajca: Bella_und_Jolie

Držiak masky "Comfort" čierny
3,99 €
Predajca: elasto
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Skvelý produkt
Hodnotenie z 14. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobré
dobré
Hodnotenie z 12. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AGM akumulátor 12V 1,2Ah vhodný pre Mercedes Benz N000000004039



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,95 €
Predajca: AkkuShop

Futterbootbatterie V030 V080 STRONG Li-ion 20Ah 20000mAh



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,00 €
Predajca: GOMEDIA

MAXELL ML2016 Li-ion gombíkový článok Li-Mn 3V 25mAh



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,75 €
Predajca: AkkuShop

20 ks alkalických batérií R-14 LR14 C 1,5 V Varta Industrial Pro



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,65 €
Predajca: Euroelectronics

Bs Battery Bb16b-a1 Uzavretá olovená batéria Jedna veľkosť
108,32 €
-39,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,93 €
Predajca: Netmoto

DJI 986382, Čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

40x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
20,99 €
Predajca: CoolGadget

30x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
17,99 €
Predajca: CoolGadget

40x VARTA Industrial PRO Mignon AA LR06 LR 06 1,5V Batterien Alkaline Batterie



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,99 €
Predajca: CoolGadget

Alkalické batérie PX21 4,5 V, 3LR50, 3MR50, V21PX, RX21
42,85 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,95 €
Predajca: AkkuShop

20x VARTA Industrial PRO Mignon AA LR06 LR 06 1,5V Alkalické batérie



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: CoolGadget

20x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
14,99 €
Predajca: CoolGadget

Energizer E304283300



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
67,90 €
Predajca: everybuy_at

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(249)Počet hodnotení: 249
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Náhradná batéria vhodná pre batériu Sanyo CR12600SE veľkosť 2N, FDK CR12600SE 3 V 900 mAh alkalická



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,95 €
Predajca: AkkuShop

ANSMANN 1522-0043 Alkalická batéria ANSMANN, AA, balenie 100 ks



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(37)Počet hodnotení: 37
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

60 kusov batérií do načúvacích prístrojov Rayovac Varta HA312, PR41, 4607, Acoustic Special, max. 180 mAh, 5000252003205



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,85 €
Predajca: AkkuShop

Akumulátor 3,6 V vhodný pre digitálny tachograf Siemens VDO DTCO1381 - 1200 mAh
22,85 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,95 €
Predajca: AkkuShop

Varta Longlife AA LR6, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Modrá, Žltá



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
12,55 €
Predajca: AkkuShop

Varta Longlife AAA, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Modrá, Žltá



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
19,99 €
Predajca: SuperMerchant