Počet kusov:

100
  • 40
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 80
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 100
  • 120
  • 160
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 200
  • 400
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 500
    Zobraziť dostupné možnosti

Kapacita batérie/akumulátora:

0.003 Ah
  • 0.003 Ah
  • 2.97 Ah
    Zobraziť dostupné možnosti

100 ks batérií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5 V, alkalické – balenie pre priemyselné použitie

31,95 €

plus 26,95 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Jednorazové batérie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre 40x VARTA Industrial PRO Mignon AA LR06 LR 06 1,5V Batterien Alkaline Batterie
40x VARTA Industrial PRO Mignon AA LR06 LR 06 1,5V Batterien Alkaline Batterie
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
20,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre 30x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria
30x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
17,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre Varta High Energy C, Batéria na jedno použitie, Alkalický, 1,5 V, 1 kusov, LR14
Varta High Energy C, Batéria na jedno použitie, Alkalický, 1,5 V, 1 kusov, LR14
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
29,15 €
-2%
28,35 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre Varta Longlife Power, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, Štandardný
Varta Longlife Power, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, Štandardný
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
24,15 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 249
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre 100 kusov batérií VARTA Industrial Pro AAA LR03 4003 – 1,5V, veľké balenie
100 kusov batérií VARTA Industrial Pro AAA LR03 4003 – 1,5V, veľké balenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 23
30,95 €
Predajca: Akkuman
Obrázok produktu pre Kodak Heavy Duty Zinc tužková batéria R6 AA4-Shrink
Kodak Heavy Duty Zinc tužková batéria R6 AA4-Shrink
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 84
15,25 €
-19%
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 143
17,87 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Varta Longlife Power AA, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 10 rok / roky
Varta Longlife Power AA, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 10 rok / roky
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 19
28,09 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Batérie Duracell Plus AA, 36 kusov
Batérie Duracell Plus AA, 36 kusov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 33
34,20 €
-15%
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Varta 04003 211 354, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 1270 mAh
Varta 04003 211 354, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 1270 mAh
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
16,94 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre ANSMANN 1522-0043 Alkalická batéria ANSMANN, AA, balenie 100 ks
ANSMANN 1522-0043 Alkalická batéria ANSMANN, AA, balenie 100 ks
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 37
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre VARTA batérie AA, Industrial Pro, alkalická batéria, 1,5 V, skladovacie balenie, vyrobené v Nemecku 40 kusov
VARTA batérie AA, Industrial Pro, alkalická batéria, 1,5 V, skladovacie balenie, vyrobené v Nemecku 40 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Varta Superlife Mignon Batterie AA 4er-Pack Batterien Battery High Power Triple Energy
Varta Superlife Mignon Batterie AA 4er-Pack Batterien Battery High Power Triple Energy
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,28 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Varta Longlife AA LR6, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Modrá, Žltá
Varta Longlife AA LR6, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Modrá, Žltá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
13,95 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 80
8,54 €
Predajca: TR8
Obrázok produktu pre 20 kusov Varta 4014 Industrial Baby C batérie voľne ložené
20 kusov Varta 4014 Industrial Baby C batérie voľne ložené
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
19,95 €
Predajca: Akkuman
Obrázok produktu pre Varta 4114, Batéria na jedno použitie, C, Alkalický, 1,5 V, 6 kusov, Modrá, Žltá
Varta 4114, Batéria na jedno použitie, C, Alkalický, 1,5 V, 6 kusov, Modrá, Žltá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 25
7,75 €
Predajca: AkkuShop

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

100 ks batérií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5 V, alkalické – balenie pre priemysel

Táto obsahuje 100 alkalických batérií VARTA Industrial Pro AA typu 4006 / LR6. Tieto 1,5-voltové mignonové batérie sú určené na spoľahlivé napájanie profesionálnych aj bežných zariadení. Balenie po 100 kusov je ideálne pre pravidelné a rozsiahle potreby v podnikovom prostredí.

Vhodné pre tieto použitia

Vhodné pre podniky, správu budov, servisné spoločnosti, techniku pre podujatia, školy a väčšie zásoby zariadení AA, ak zariadenie vyžaduje 1,5-voltové batérie AA/Mignon, LR6 alebo LR06.

Technické údaje

  • Výrobca / Séria: VARTA Industrial Pro 4006
  • Veľkosť: AA / Mignon / IEC LR6
  • Napätie: 1,5 V
  • Typická kapacita: 2 970 mAh pri vysokoohmovej vybíjaní; využiteľná kapacita sa líši v závislosti od zaťaženia a vypínacieho napätia
  • Rozmery jednej batérie: Ø 14,5 × 50,5 mm
  • Hmotnosť: cca 23,8 g na batériu
  • Technológia: Alkalicko-mangánová / Alkalická, primárna batéria, nie je možné ju nabíjať

Kompatibilné označenia a referencie

Táto veľkosť batérie je známa aj pod názvami AA, Mignon, LR6, LR06, MN1500 a VARTA 4006. Referencia označuje veľkosť alebo chemické zloženie batérie; pred nákupom si overte napätie a typ batériového priestoru.

Vyhnite sa vráteniu: Nenechajte sa zmýliť AA a AAA

AA/Mignon je väčšia ako AAA/Micro. Preto si pred objednávkou porovnajte veľkosť, 1,5-voltové napätie, polaritu a typ batérie, ktorý výrobca zariadenia špecifikuje. Alkalické primárne batérie nie sú nabíjateľné NiMH batérie.

Obsah balenia

  • 100 ks batérií VARTA Industrial Pro 4006 AA/LR6, alkalické, 1,5 V
Výrobca
Typ batérie
AA
Kapacita batérie/akumulátora
0.003 Ah
Napätie
1.5 V
Obsahuje batérie
Áno
Hmotnosť
0.024 kg
Počet kusov
100
Napätie batérie vo voltoch
1.5 V
Číslo od výrobcu
1232
EAN kód
4251677304090

Výrobca
Typ batérie
AA
Kapacita batérie/akumulátora
0.003 Ah
Napätie
1.5 V
Obsahuje batérie
Áno
Hmotnosť
0.024 kg
Počet kusov
100
Napätie batérie vo voltoch
1.5 V
Číslo od výrobcu
1232
EAN kód
4251677304090
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre 100 kusov batérií VARTA Industrial Pro AAA LR03 4003 – 1,5V, veľké balenie
100 kusov batérií VARTA Industrial Pro AAA LR03 4003 – 1,5V, veľké balenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 23
30,95 €
Predajca: Akkuman
Obrázok produktu pre Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 249
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 293
2,84 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 143
17,87 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 249
27,98 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Varta 04003 211 354, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 1270 mAh
Varta 04003 211 354, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 1270 mAh
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
16,94 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 80
8,54 €
Predajca: TR8
Obrázok produktu pre 10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 203
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Kodak Heavy Duty Zinc tužková batéria R6 AA4-Shrink
Kodak Heavy Duty Zinc tužková batéria R6 AA4-Shrink
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 84
15,25 €
-19%
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre 2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1874
33,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre 40 ks batérií VARTA Industrial Pro AAA LR03, 1,5 V, alkalické – Micro 4003, balenie
40 ks batérií VARTA Industrial Pro AAA LR03, 1,5 V, alkalické – Micro 4003, balenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 23
12,95 €
Predajca: Akkuman
Obrázok produktu pre 120 ks batérií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5 V, alkalické – balenie
120 ks batérií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5 V, alkalické – balenie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 205
37,95 €
Predajca: Akkuman
Obrázok produktu pre Varta 4922121412, Batéria na jedno použitie, Oxid zinočnatý a mangánový (Zn/MnO2), 9 V, 2 kusov, Viacfarebný, 48,5 mm
Varta 4922121412, Batéria na jedno použitie, Oxid zinočnatý a mangánový (Zn/MnO2), 9 V, 2 kusov, Viacfarebný, 48,5 mm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
3,29 €
Predajca: eu-bay_de
Obrázok produktu pre Alkalická batéria Camelion AG10 0% Mercury/Hg 10 ks - batéria - LR 54/V10GA
Alkalická batéria Camelion AG10 0% Mercury/Hg 10 ks - batéria - LR 54/V10GA
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 377
4,64 €
Predajca: Warehouse
Obrázok produktu pre Siemens TZ70033, Biela
Siemens TZ70033, Biela
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 243
59,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 75
31,85 €
Predajca: boni-shop
A close-up view of many birdseed balls, also known as meisenknödel, piled together.
Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 65
27,03 €
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre ANSMANN 1522-0043 Alkalická batéria ANSMANN, AA, balenie 100 ks
ANSMANN 1522-0043 Alkalická batéria ANSMANN, AA, balenie 100 ks
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 37
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre 10-balenie vysokovýkonných lítiových batérií CR123 / CR123A pre profesionálne použitie – najnovšia generácia
10-balenie vysokovýkonných lítiových batérií CR123 / CR123A pre profesionálne použitie – najnovšia generácia
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 147
100,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Batérie Duracell Plus AA, 36 kusov
Batérie Duracell Plus AA, 36 kusov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 33
34,20 €
-15%
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre VARTA 4003 Industrial Pro AAA, 100 kusov – LR03/MN2400, alkalické batérie
VARTA 4003 Industrial Pro AAA, 100 kusov – LR03/MN2400, alkalické batérie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 23
30,95 €
Predajca: Akkuman
Obrázok produktu pre ABSINA CR2450 Gombíkové batérie, balenie po 5 ks (10 balení) – Gombíkové batérie CR 2450 3 V, odolné proti vytečeniu a s dlhou životnosťou
ABSINA CR2450 Gombíkové batérie, balenie po 5 ks (10 balení) – Gombíkové batérie CR 2450 3 V, odolné proti vytečeniu a s dlhou životnosťou
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
62,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 399
49,99 €
-20%
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Obrázok produktu pre Hamann cestná soľ 861301 10kg
Hamann cestná soľ 861301 10kg
8,97 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 210
89,66 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Varta Longlife Power AA, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 10 rok / roky
Varta Longlife Power AA, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 10 rok / roky
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 19
28,09 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 174
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Bestseller
Obrázok produktu pre Varta -56706B, Nabíjateľná batéria, AA, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 4 kusov, 2100 mAh
Varta -56706B, Nabíjateľná batéria, AA, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 4 kusov, 2100 mAh
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 49
13,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre 1.09 Sada vonkajších LED sviečok s časovačom - Sada 3 LED sviečok do exteriéru
1.09 Sada vonkajších LED sviečok s časovačom - Sada 3 LED sviečok do exteriéru
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 146
17,06 €
-6%
15,99 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Stena na náradie -1152 x 780 mm - sada 58 držiakov na náradie s perforovanou stenou Skladovací systém perforovaná stena stena na náradie Nástenná polica Dielenská polica
Stena na náradie -1152 x 780 mm - sada 58 držiakov na náradie s perforovanou stenou Skladovací systém perforovaná stena stena na náradie Nástenná polica Dielenská polica
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 73
52,99 €
Predajca: PAFEN

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 205 hodnotení
Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Top!!!!
Počet kusov 100
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rýchle doručenie
Počet kusov 80
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
VARTA Industrial 4006 - 100x AA/Mignon (LR6) alkalické 1,5 V
Počet kusov 100
Hodnotenie z 27. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Spoľahlivé batérie "Made in Germany", rýchle odoslanie
Počet kusov 80
Hodnotenie z 14. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Priemyselná batéria
Počet kusov 100
Hodnotenie z 19. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobré batérie
Počet kusov 100
Hodnotenie z 7. septembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi dobré batérie od spoločnosti Varta.
Počet kusov 100
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko v poriadku
Počet kusov 100
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre AGM akumulátor 12V 1,2Ah vhodný pre Mercedes Benz N000000004039
AGM akumulátor 12V 1,2Ah vhodný pre Mercedes Benz N000000004039
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,95 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre Futterbootbatterie V030 V080 STRONG Li-ion 20Ah 20000mAh
Futterbootbatterie V030 V080 STRONG Li-ion 20Ah 20000mAh
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,97 €
Predajca: GOMEDIA
Obrázok produktu pre MAXELL ML2016 Li-ion gombíkový článok Li-Mn 3V 25mAh
MAXELL ML2016 Li-ion gombíkový článok Li-Mn 3V 25mAh
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,75 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre 20 ks alkalických batérií R-14 LR14 C 1,5 V Varta Industrial Pro
20 ks alkalických batérií R-14 LR14 C 1,5 V Varta Industrial Pro
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,92 €
-5%
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre DJI 986382, Čierna
DJI 986382, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
92,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Bs Battery Bb16b-a1 Uzavretá olovená batéria Jedna veľkosť
Bs Battery Bb16b-a1 Uzavretá olovená batéria Jedna veľkosť
108,32 €
-39,39 €
68,93 €
Predajca: Netmoto
Obrázok produktu pre 30x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria
30x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
17,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre 40x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria
40x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
20,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre 40x VARTA Industrial PRO Mignon AA LR06 LR 06 1,5V Batterien Alkaline Batterie
40x VARTA Industrial PRO Mignon AA LR06 LR 06 1,5V Batterien Alkaline Batterie
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
20,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre 20x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria
20x VARTA Industrial PRO Micro AAA LR03 LR 03 1,5V alkalická batéria
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
14,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre 20x VARTA Industrial PRO Mignon AA LR06 LR 06 1,5V Alkalické batérie
20x VARTA Industrial PRO Mignon AA LR06 LR 06 1,5V Alkalické batérie
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre Alkalické batérie PX21 4,5 V, 3LR50, 3MR50, V21PX, RX21
Alkalické batérie PX21 4,5 V, 3LR50, 3MR50, V21PX, RX21
42,85 €
-11%
37,95 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 249
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre 60 kusov batérií do načúvacích prístrojov Rayovac Varta HA312, PR41, 4607, Acoustic Special, max. 180 mAh, 5000252003205
60 kusov batérií do načúvacích prístrojov Rayovac Varta HA312, PR41, 4607, Acoustic Special, max. 180 mAh, 5000252003205
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
23,85 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre Ansmann CR2477, Batéria na jedno použitie, CR2477, Lítium, 3 V, 1 kusov, Strieborná
Ansmann CR2477, Batéria na jedno použitie, CR2477, Lítium, 3 V, 1 kusov, Strieborná
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 9
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Náhradná batéria vhodná pre batériu Sanyo CR12600SE veľkosť 2N, FDK CR12600SE 3 V 900 mAh alkalická
Náhradná batéria vhodná pre batériu Sanyo CR12600SE veľkosť 2N, FDK CR12600SE 3 V 900 mAh alkalická
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
17,95 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre Varta Longlife AAA, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Modrá, Žltá
Varta Longlife AAA, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 24 kusov, Modrá, Žltá
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
19,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Akumulátor 3,6 V vhodný pre digitálny tachograf Siemens VDO DTCO1381 - 1200 mAh
Akumulátor 3,6 V vhodný pre digitálny tachograf Siemens VDO DTCO1381 - 1200 mAh
22,85 €
-21%
17,95 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre Nabíjacie batérie a box na batérie Ansmann až pre 24x AA, 16x AAA, 4x 9V
Nabíjacie batérie a box na batérie Ansmann až pre 24x AA, 16x AAA, 4x 9V
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
18,05 €
-27%
13,15 €
Predajca: AkkuShop
Obrázok produktu pre Kondenzátor Casio CTL1616, CTL1616F bez tlmiča, rozmery 1,6 x 16,0 mm
Kondenzátor Casio CTL1616, CTL1616F bez tlmiča, rozmery 1,6 x 16,0 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
12,45 €
Predajca: AkkuShop