4,8



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
animonda 4017721837309, Dospelý, Hovädzie mäso, 800 g12,25 €/1kg
58,80 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
MAC's Cat Kitten Turkey, Chicken & Salmon, Mačiatko, Kuracie mäso, Losos, Turecko, 100 g26,93 €/1kg
43,09 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
MAC's 837, Mačiatko, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, Teľacie, 200 g, Bez obilnín28,12 €/1kg
33,74 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
MAC's 836, Mačiatko, Akékoľvek plemeno, Turecko, 200 g, Bez obilnín28,73 €/1kg
34,48 €
Predajca: e-zooo_com

Royal Canin Hairball Care Gravy, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Mušle (jedlo), 85 g
6,56 €/1kg
5,58 €
Predajca: VISO

WHISKAS Junior Poultry v želé - mokrá mačacia strava - 40 x 85 g
5,44 €/1kg
20,82 €
Predajca: velmontask

Sheba 85gx40 Multipack Kitten Feine Variante in Sauce
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Intense Beauty, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Mušle (jedlo), 85 g
30,06 €/1kg
30,66 €
Predajca: superbrandshop

Zbierka omáčok SHEBA s rybími chuťami - mokrá mačacia strava - 40x85 g
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin BABYCAT INSTINCTIVE, Mačiatko, 195 g
5,95 €
Predajca: VISO

GOURMET 12321177, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Zajac, Losos, 85 g
6,26 €/1kg
31,91 €
Predajca: velmontask

MjAMjAM 1102M3, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Čučoriedka, Mrkva, Kuracie mäso, Kačka, Srdce, Tekvica, Zajac, Turecko, 200 g, Bez obilnín
23,25 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Royal Canin Indoor Sterilized, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Mäso, 85 g
231,18 €/1kg
19,65 €
Predajca: velmontask

Royal Canin Urinary Care, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zelenina, 85 g
241,53 €/1kg
20,53 €
Predajca: velmontask

Royal Canin Digest Sensitive Care, Dospelý, 85 g
30,02 €/1kg
33,05 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,62 €
Predajca: superbrandshop

Animonda Carny PB Kitten Rind, Kalb + Huhn 85g
35,41 €/1kg
3,01 €
Predajca: STREFA

Josera 30001654, Mačiatko, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 85 g, Bez obilnín
64,94 €/1kg
5,52 €
Predajca: VISO

ROYAL CANIN FHN Kitten Sterilised - mokra karma dla kociąt po sterylizacji - 12 x 85 g
24,48 €/1l
24,97 €
Predajca: VISO

Royal Canin 9003579007167, Mačiatko, 85 g
27,62 €/1kg
28,17 €
Predajca: superbrandshop

Royal Canin Feline Sterilised in Sosse, Dospelý, 85 g
27,22 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Chuť krmiva:
- Kuracie mäso
- Kapacita:
- 85 g
- Fáza života zvieraťa:
- Mačiatko
- Proteíny:
- 12%
- Obsah tuku:
- 4%
- Hrubá vláknina:
- 0,6%
- Hrubý popol:
- 1,7%
- Obsah vlhkosti:
- 79,5%
- Obsah vitamínu D3 (na 100 g):
- 175 μg
- Množstvo v balení:
- 12 kusov
Royal Canin Kitten 12X85GR
Pre rastúce mačiatko vo veku od 4 do 12 mesiacov
Zmena tráviacej kapacity mačiatka > zmena preferencie určitých živín
Vytvárajú sa posledné zuby > tvar a štruktúra potravy sa stávajú ešte dôležitejšími
Mačiatko rastie čoraz pomalším tempom až do veku 1 roka > riziko obezity pri príliš energetickej strave
Prirodzená odolnosť mačiatka ešte nie je optimálna > náchylnosť na infekcie
Obsahuje zložky (bielkoviny, tuky a sacharidy) v pomere, ktorý mačiatka vo veku 4 až 12 mesiacov (a gravidné samice) inštinktívne preferujú.
Veľkosť a štruktúra mäsových kúskov Kitten Instinctive 12 sú presne prispôsobené zubom mačiatka vo veku od 4 do 12 mesiacov.
Kitten Instinctive 12 pomáha posilňovať prirodzený imunitný systém mačiatka vďaka prídavku MOS a komplexu antioxidantov (vitmaín E a C, luteín a taurín).
Royal Canin Kitten je doplnkové krmivo pre mačky.
Kitten Instinctive 12 je vynikajúce aj pre gravidné mačky.
Zloženie: mäso a vedľajšie živočíšne produkty, rastlinné bielkovinové extrakty, minerálne látky, mlieko a vedľajšie produkty, vedľajšie rastlinné produkty, oleje a tuky, kvasnice, cukor, obilniny
Analytické zložky: Hrubé bielkoviny: 12,00 %, Hrubý tuk: 4,00 %, Hrubý popol: 1,50 %, Hrubá vláknina: 0,60 %, Obsah vlhkosti: 79,00 %
Prídavné látky: Vitamín D3: 250,00 IU/kg, E1 (železo): 1,40 mg/kg, E5 (mangán): 0,44 mg/kg, E6 (zinok): 404.00 mg/kg
Obsah : 12x85GR
- Krmivo KITTEN Instinctive je vytvorené tak, aby vyhovovalo výživovému profilu, ktorý si mačiatka inštinktívne vyberajú v druhej fáze rastu.
- Tenkéé, kúsky v &scaron,tá,ve
- Pomáhajúá,há,podporovať prirodzenú obranyschopnosť.
Skladá sa z:
Mäso a živé&scaron,né, produkty, bí,lkovinné, extrakty rastliné,ného pôvodu, minerálá,lní, lá,tky, mlé,ko a mlé,né, vý,roboty, by&scaron,í, produkty rastliné,ného pôvodu, oleje a tuky, kvasnice, cukry.
Výživové doplnky na kg krmiva:
Vitamí,n D3: 290 mg, E1 (železo): 1,3 mg, E2 (Jó,d): 0,4 mg, E4 (meď): 3 mg, E5 (mangán): 0,4 mg, E6 (zinok): 4 mg.
Analytickéé, zložky:
Hrubý popol: 1,7 % - Hrubý proteín: 0,7 % - Vlhkosť: 80 %.
Dá,vková,ní,:
| Vek v mesiacoch | Vá,ha v kg | Deňí,dá,h>, | vo vreckuá,ch | 1 kapsula + granule KITTEN 36 v g |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 0,35 - 0,6 | Denní, dá,vka >, | 1 1/2 - 2 | 10 - 25 |
| 2 | 0.8 - 1.2 | Denní, dá,vka >, | 2 - 2 1/2 | 20 - 30 |
| 3 | 1.4 - 2.1 | Denní, dá,vka >, | 2 1/2 - 3 | 30 - 50 |
| 4 | 1.8 - 2.75 | Denní, dá,vka >, | 2 1/2 - 3 1/2 | 35 - 55 |
| 6 | 2.4 - 3.9 | Denní, dá,vka >, | 2 1/2 - 3 1/2 | 35 - 60 |
| 9 - 12 | 2.9 - 5 | Denní, dá,vka >, | 2 1/2 - 3 1/2 | 35 - 60 |
| Marecí, mačka | 3 | Denní, dá,vka >, | 2 1/2 - 3 1/2 | 30-60 |
| Marecí, mačka | 5 | Denní, dá,vka >, | 4 - 6 | 70 - 115 |
Vždy majteí, bý,t k dispozícii dostatok čerstvejé, vody.
KITTEN INSTINCTIVE GRAVY Mokrý
od 4 do 12 mesiacov
Mäkké kúsky v omáčke pre mačiatka v 2. rastovej fáze (4 až 12 mesiacov)
Mladá mačka teraz rastie o niečo pomalšie:
- Mladá mačka uprednostňuje svoj špecifický optimálny nutričný profil (ONP)*.
- Ich kostná štruktúra sa spevňuje. Potreba energie je stále veľmi vysoká, ale v porovnaní s prvou fázou rastu sa .
- Vytvára sa stály chrup.
- U mladej mačky sa stabilizuje vlastný imunitný systém, ale obranyschopnosť organizmu ešte nie je úplne vyvinutá.
KITTEN INSTINCTIVE zohľadňuje optimálny nutričný profil (ONP)*, ktorý mladé mačky inštinktívne uprednostňujú v 2. rastovej fáze. *)
Patent v konaní, Royal Canin.
Ľahké žuvanie
Veľkosť a štruktúra kúskov sú optimálne prispôsobené čeľustiam mladých mačiek.
Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť
Pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť mladej mačky tým, že podporuje tvorbu protilátok pomocou manán-oligosacharidov a komplexu antioxidantov (vitamín E, vitamín C, taurín a luteín).
Zloženie
ZLOŽENIE:
Mäso a vedľajšie živočíšne produkty, obilniny, rastlinné bielkovinové extrakty, vedľajšie rastlinné produkty, mlieko a mliečne výrobky, oleje a tuky, minerálne látky, kvasnice, cukor.
PRÍDAVNÉ LÁTKY (na kg):
E1 (železo): 1,4 mg, E5 (mangán): 0,44 mg, E6 (zinok): 4,4 mg.
ANALYTICKÉ ZLOŽKY:
Obsah bielkovín: 12 % - obsah tuku: 4 % - hrubý popol: 1,5 % - hrubá vláknina: 0,6 % - vlhkosť: 79 %.
Kyselina arachidónová 0,07 %
Arginín 0,7 %
Biotín 0,1 UI/kg
Cholín 560,0 mg/kg
Vláknina 1,1
EPA/DHA 0,06 %
Železo 26,0 mg/kg
Obsah tuku 4,0
Vlhkosť 79,0
Kyselina listová 0,9 mg/kg
Jód 0,5 mg/kg
Draslík 0,11
Vápnik 0,23 %
Meď 5,5 mg/kg
L-karnitín 12,0 mg/kg
L-lyzín 0,54 %
Kyselina linolová 0,4
Luteín 1,1 mg/kg
Horčík 0,028 %
Mangán 6,0 mg/kg
Metabolizovateľná energia (vypočítaná podľa NRC 2006) 935,0 kcal/kg
Sodík 0,15
Omega 3 mastné kyseliny 0,15
Omega 6 mastné kyseliny 0,8
Fosfor 0,22
Bielkoviny 12,0
Hrubý popol 1,5
Hrubá vláknina 0,6
Selén 0,045 mg/kg
Bezdusíkaté extrakty (NFE) 2,9
Škrob 2,4 %
Taurín 1100,0 mg/kg
Vitamín A 20700,0 UI/kg
Vitamín B1 (tiamín) 30,0 mg/kg
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 0,028 mg/kg
Vitamín B2 (riboflavín) 4,4 mg/kg
Vitamín B3 (niacín) 36,0 mg/kg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová) 11,0 mg/kg
Vitamín B6 (pyridoxín) 2,9 mg/kg
Vitamín C 50,0 mg/kg
Vitamín D3 270,0 UI/kg
Vitamín E 108,0 mg/kg
Zinok 16,0 mg/kg
Nie czekaj, zamów już dziś! Zapewnij swojemu kocięciu zdrowy start w życie!
Royal Canin Kitten Instinctive
Špeciálne vyvinuté pre mladé, rastúce mačky v druhej rastovej fáze (4 až 12 mesiacov), založené na princípe optimálnej výživy (ONP).
Zdravá výživa v čerstvom vrecúšku
- Zohľadňuje optimálny nutričný profil (ONP), ktorý mladé mačky inštinktívne uprednostňujú.
- Podporuje posilnenie prirodzenej obranyschopnosti tým, že podporuje tvorbu protilátok.
- Manánové oligosacharidy a komplex antioxidantov (vitamín E, vitamín C, taurín a luteín) podporujú imunitu.
- Veľkosť a štruktúra kúskov sú optimalizované pre čeľuste rastúcich mačiek.
ONP - optimálny nutričný profil
Optimálny nutričný profil opisuje ideálne rozloženie energie, ktorú poskytujú bielkoviny, tuky a sacharidy, aby sa podporila dlhodobá prijateľnosť. Líši sa v závislosti od veku a fyziologického stavu mačky (napr. gravidita, laktácia).
Mačky majú schopnosť rozpoznať a vybrať si krmivo, ktoré zodpovedá ich individuálnemu nutričnému profilu. Táto koncepcia zaručuje výnimočnú, dlhodobú akceptáciu výrobkov FELINE HEALTH NUTRITION od spoločnosti Royal Canin.
Zloženie:
- Mäso a vedľajšie živočíšne produkty (kuracie a bravčové mäso)
- Obilniny
- Výťažky z rastlinných bielkovín
- Vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu
- Mlieko a mliečne výrobky
- Oleje a tuky
- Kvasinky
- Minerály
Analytické zložky:
- Vlhkosť: 82 %
- Hrubý proteín: 12 %
- Hrubý tuk: 4,0
- Omega-6 mastné kyseliny: 0,8 %
- Omega-3 mastné kyseliny: 0,15
- EPA a DHA: 0,06 %
- Kyselina linolová: 0,4
- Kyselina arachidónová: 0,07 %
- Hrubý popol: 1,5
- Škrob: 2,9
- Hrubá vláknina: 0,6
- Vláknina: 1,1
Správna zmena potravín
Poskytnite svojmu zvieraťu dostatok času, aby si na nové krmivo zvyklo. Aby sa predišlo tráviacim problémom, prechod na nové krmivo by sa mal uskutočniť postupne zmiešaním čoraz väčšieho množstva nového krmiva s bežným krmivom.
- Hmotnosť
- 85 g
- Objem
- 0.085 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Typ krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Mačky
- Prídavné látky
- Dodržiavajte pokyny výrobcu.
- Počet kusov
- 2
- EAN kód
- 9003579308745
- Číslo od výrobcu
- 53345
- Výrobca
- Registračné číslo
- NA
- Hmotnosť
- 85 g
- Objem
- 0.085 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Typ krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Mačky
- Prídavné látky
- Dodržiavajte pokyny výrobcu.
- Počet kusov
- 2
- EAN kód
- 9003579308745
- Číslo od výrobcu
- 53345
- Výrobca
- Registračné číslo
- NA
Hodí sa k tomu

Royal Canin FHN Kitten Instinctive v želé - mokrá strava pre mačiatka - 12x85g
21,18 €/1kg
21,60 €
Predajca: velmontask

Royal Canin British Shorthair Adult, Dospelý, 85 g
19,69 €
Predajca: velmontask

Royal Canin Kitten, Mačiatko, Hydina, 4 kg
13,50 €/1kg
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Catsan 18L hygienická podstielka
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

GOURMET 12321177, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Zajac, Losos, 85 g
6,26 €/1kg
31,91 €
Predajca: velmontask

MjAMjAM 1102M3, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Čučoriedka, Mrkva, Kuracie mäso, Kačka, Srdce, Tekvica, Zajac, Turecko, 200 g, Bez obilnín
23,25 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Whiskas Dry 3,8 kg - dospelý 1+ s kuracím mäsom
12,63 €/1kg
48,01 €
Predajca: e-zooo_com

WHISKAS Junior Poultry v želé - mokrá mačacia strava - 40 x 85 g
5,44 €/1kg
20,82 €
Predajca: velmontask

Toaleta pre mačky Vadigran s okrajom „Iriz“ 42 x 30,5 x 10 cm, sivá
26,85 €/1kg
8,19 €
Predajca: VISO

Royal Canin British Shorthair Kitten, Dospelý, Hydina, 400 g
42,92 €/1kg
17,17 €
Predajca: e-zooo_com

Dehner Wild Nature krmivo pre mačky Kitten Hügelland, vlhké krmivo bez obilnín a cukru, pre mladé mačky, kuracie mäso, 16 x 100 g miska (1,6 kg)
52,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Leonardo Drink Duck 40g 40 g
62,61 €/1kg
50,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

lionto Donut pelech pre psa, okrúhla pohovka pre psa s plyšovým poťahom a protišmykovými kolíkmi, mäkká a útulná, priemer 40 cm, svetlosivá
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

VOUNOT® Veľký škrabací stromček pre mačky, stromček so sisalovým kmeňom, 138 cm, sivý
86,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

WOLTU Regál na knihy Regál na knihy, s 3 dvierkami, 6 priehradiek Materiál na báze dreva : biela Farba: biela
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

ROYAL CANIN FHN Kitten Sterilised - mokra karma dla kociąt po sterylizacji - 12 x 85 g
24,48 €/1l
24,97 €
Predajca: VISO

Whiskas Kuracie, kačacie, hydinové a morčacie mäso v omáčke 24 x 85 g
6,08 €/1kg
13,93 €
Predajca: velmontask

Royal Canin Sterilised, Dospelý, 85 g
25,24 €/1kg
26,62 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,74 €
Predajca: superbrandshop

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l
1,15 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Guľôčky pre mačky Knupis so zvončekmi - 4 guľôčky vlny
36,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna
0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Kuchynské náradie - sada 12 ks. Ruhy 21804
10,45 €
Predajca: Dareknaklik

Leonardo Cat Food 756315, Dospelý, Kuracie mäso, 85 g, Neobsahuje sóju, Žiadne umelé farbivá
43,98 €/1kg
59,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Carpetsale24 Koberec do obývacej izby s abstraktným vlnovým vzorom, moderný, mäkký, s krátkym vlasom, ľahká údržba, štýlový, rozmery: 160 x 230 cm
82,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Carpetsale24

JOSERA JosiCat Kitten - suchá strava pre mačky - 10 kg
5,33 €/1kg
53,85 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dehner Best Nature, krmivo pre mačky, pre mačiatka, vlhké krmivo, vhodné pre mladé mačky, s obsahom teľaciny/kuracieho mäsa/zelenohlávkového mušľa, 16 vrecúšok po 85 g (1,36 kg)
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg
14,57 €/1kg
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,23 €/1l
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krmivo pre mačky
Skvelé krmivo pre mačky. Moje dve mačky ho milujú. Rýchle doručenie.
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TufTuf | Krmivo pre mačky – kuracie srdcia – súprava mokrého krmiva pre mačky, 10 vrecúšok po 300 g – srdcové krmivo pre mačky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,00 €
Predajca: Bult-Store
5,67 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky – kuracie srdcia – súprava mokrého krmiva, 30 vrecúšok po 300 g – krmivo pre mačky s kuracím mäsom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
40,50 €
Predajca: Bult-Store
4,50 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 48 x 415 g – zmes príchutí – kúsky mäsa – mokré krmivo pre mačky
41,39 €
Predajca: Bult-Store
2,08 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 36 × 415 g – zmes príchutí – 81 % vlhkosti – kúsky mäsa pre mačky
30,99 €
Predajca: Bult-Store
2,07 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva pre mačky, 40 vrecúšok po 100 g – zmes krmiva pre mačky
31,59 €
Predajca: Bult-Store
7,90 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky s kuracím mäsom – súprava mokrého krmiva, 40 vrecúšok po 100 g – omáčka pre mačky
31,54 €
Predajca: Bult-Store
7,89 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté mäso s morčacím mäsom – mokré krmivo
25,99 €
Predajca: Bult-Store
2,71 €/1kg

Tuftuf | Hydratačné krmivo pre mačky – 24x415 g – kúsky mäsa s rybou – mokré krmivo pre mačky – v omáčke
20,29 €
Predajca: Bult-Store
2,04 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – balenie 12 × 400 g – paštéta s morčacím mäsom – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
13,29 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x400 g – Pečeňová paštéta s kuracími srdiečkami – Vysoko kvalitný zdroj bielkovín – Mokré krmivo
14,19 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,29 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x400 g – paštéta s kačacou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
13,29 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky s teľacím mäsom – súprava mokrého krmiva pre mačky, 6 x 400 g konzervy – konzervy s krmivom pre mačky
6,65 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky s morčacím mäsom – súprava mokrého krmiva pre mačky, 6 x 400 g konzervy – krmivo pre mačky s morčacím mäsom
6,65 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 12x415 g – zmes príchutí – kúsky mäsa – mokré krmivo pre mačky
10,79 €
Predajca: Bult-Store
2,17 €/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pre mačky – 10 x 100 g – paštéta s morčacím mäsom – 83 % vlhkosti – mokré krmivo pre mačky
7,69 €
Predajca: Bult-Store
7,69 €/1kg

TufTuf | Krmivo pre mačky s kačacou príchuťou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – krmivo s kačacou príchuťou pre mačky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,65 €
Predajca: Bult-Store
2,77 €/1kg

BULTI | Krmivo pre mačky s hovädzím mäsom, brusnicami a mačacou mätou – súprava mokrého krmiva, 10 vrecúšok po 100 g – bezobilné krmivo pre mačky
66,53 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Bult-Store
15,97 €/1kg

Bulti | Mokré krmivo pre mačky – zmes príchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pre mačky
42,99 €
Predajca: Bult-Store
3,58 €/1kg

BULTI | Krmivo pre mačky – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 12 konzerv po 400 g – zmes krmiva pre mačky
17,22 €
Predajca: Bult-Store
3,59 €/1kg

Bulti | Mokré krmivo pre mačky – 12 × 400 g – 65 % mäsa – 15 % morčacieho mäsa – Mokré krmivo pre mačky
17,39 €
Predajca: Bult-Store
3,62 €/1kg