Reis-Kaustange, lose 12 cm
78,35 €
3 917,50 € / 1kg
plus 3,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Žuvacie kosti a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TRIXIE 2626, Snack, Pes, 80 g152,62 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Gefüllte Kaurollen Lachs, lose 12 cm8,62 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Žuvacia kosť 8 cm11,39 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,25 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Kauknochen mit Pansen, lose 12 cm158,33 €/1l
19,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Coda di gufo con cuore di bue, sfuso 15 cm
32,69 €/1kg
58,85 €
Predajca: e-zooo_com

Gefüllte Kaurollen, lose 10 cm
31,95 €/1kg
54,32 €
Predajca: e-zooo_com

Uzol 25 cm
14,11 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,71 €
Predajca: e-zooo_com

Bone mit Huhn 20 cm
13,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kaustange
49,98 €
Predajca: e-zooo_com

Kauknochen mit Pansen, verpackt 10 cm
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kosť Pes s kuracím mäsom 5 cm 120 g
34,08 €/1l
4,09 €
Predajca: STREFA

Šunka s kosťou, vo voľnom predaji, 20 cm
9,89 €/1kg
68,14 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,49 €
Predajca: e-zooo_com

Rolls de bœuf
47,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

TRIXIE 31121, Maškrta, Pes, 110 g
111,82 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

TRIXIE 2673, Snack, Pes, 170 g
67,47 €/1kg
11,47 €
Predajca: e-zooo_com

Byvolí chvost 30 cm
42,48 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,31 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

TRIXIE 2651, Snack, Pes, 420 g
242,40 €/1l
24,24 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Kauriegel, verpackt 12 cm
0,12 €/1kg
11,86 €
Predajca: VISO

Höhle 15 × 12 × 25 cm
163,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- lose
- im Display
- čistá vegetariánska pochúťka z ryže
- neobsahuje živočíšne bielkoviny
- neobsahuje lepok
- veľkosť: 12 cm
- hmotnosť: 20 g
- obsah balenia : 150 ks
- čisto vegetariánsky
- v expozícii
- Hmotnosť
- 20 g
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Počet kusov
- 150
- EAN kód
- 4011905315126
- Číslo od výrobcu
- 31512
- Výrobca
- Hmotnosť
- 20 g
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Počet kusov
- 150
- EAN kód
- 4011905315126
- Číslo od výrobcu
- 31512
- Výrobca
Hodí sa k tomu

Reis-Kaustange, lose 17 cm
1 788,00 €/1kg
80,46 €
Predajca: e-zooo_com

Pokemon - TCG Go Elite Trainer Box
323,10 €
Doprava zdarma
Predajca: MagicalGames

Balíček Pokémon pozostávajúci z dvoch boosterov, blisteru a karty "Cestovný spoločník" s motívmi Myrapla, Giflor a Duflor. , v originálnom obale
37,26 €
Predajca: M_plus_L

Pokemon Lumiose City: Emboar Mini Tin
19,06 €
Predajca: Berlin_Brick_Boys

Canon PowerShot G7 X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Čierna, Strieborná
1 249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DL_Ventures

Pokemon Mega Evolúcia, Súprava "Vznešení hrdinovia", Balíček "Top tréner", verzia v nemčine (ME2.5)
345,58 €
Predajca: BestCollect

Pokemon Mega Evolution: Mega Gardevoir Elite Trainer Box
232,02 €
Predajca: BestCollect

Pokemon Destined Rivals Booster Bundle
102,84 €
Predajca: Pokeone

Canon PowerShot G7X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Čierna
1 178,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ToPaSells

Starlink SLK2534212, 110°, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Elektronické fázované pole, IP67, 40 mm/h, AC
473,91 €
Predajca: Di-Life

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
271,39 €
Predajca: TCC-SHOP

Starlink SLK2535012, Elektronické fázované pole, IP67, 25 mm/h, Jednosmerný prúd, 40 W, -30 - 50 °C
365,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DBWW-Commerce

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Pokémon Fatal Flames Booster Bundle Nemčina
182,06 €
Predajca: BestCollect

Pokemon Mega Charizard X ex Ultra-Premium Collection
263,00 €
Predajca: CardGlobal

Panini FIFA World Cup 2026 Sticker Display – 50 Tüten mit insgesamt 350 Stickern + Heartforcards® Versandschutz
99,99 €
Predajca: Heartforcards

DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (RC 2), 4 rotory/rotorov, 48 MP, 3840 x 2160 px, 16 m/s, 2590 mAh, Čierna, Biela
934,00 €
Predajca: Digiexpert

Súprava dronov DJI Mini 4K s kamerou 4K UHD pre dospelých, 3-osová stabilizácia gimbalom, prenos videa na vzdialenosť 10 km, automatický návrat, odolný voči vetru
651,84 €
Predajca: 132-Shop

Pokemon Journey Together Booster Display SV9 Englisch
323,10 €
Doprava zdarma
Predajca: MagicalGames

Pokémon – TCG Mega Evolution Perfect Order Booster Box, 36 ks (nemčina)
245,36 €
Predajca: Tinisu_de

Pokemon Chaos Rising 10 Elite Trainer Box Case
91,14 €
Predajca: Berlin_Brick_Boys

Microsoft Xbox Series S, Xbox Series S, Biela, 10000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
631,21 €
Predajca: 132-Shop

Western Digital Black WD_BLACK SN850X NVMe, 4 TB, M.2, 7300 MB/s
687,21 €
Predajca: geniuzcom

tonies 11003568, hudobná hračka, 8 rok / roky, Viacfarebný
29,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,37 €
Predajca: 132-Shop

Corsair Vengeance RGB , 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 6000 MHz, 288-pin DIMM, Čierna
719,35 €
Doprava zdarma
Predajca: NEXOC-STORE

Crucial Pro CP2K16G60C36U5B, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 6000 MHz, 288-pin DIMM
528,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DL_Ventures

Amazon Fire TV Stick 4K, 4K Ultra HD, Fire OS, 3840 x 2160 px, 720p, 1080p, 2160p, 1,7 GHz, 60 fps
52,19 €
Predajca: Whooki

Pokemon Mega Evolúcie, Súprava "Vznešení hrdinovia", 2 karty, balenie ME03, nemčina
37,94 €
Predajca: TCC-SHOP

Microsoft Xbox Series S, Xbox Series S, Biela, 10240 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
571,91 €
Predajca: evomag

Ravensburger 11098190, Rozprávky, 288 kusov, Viacfarebný, 24 kusov, CE, Box
599,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DL_Ventures
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRIXIE 2626, Snack, Pes, 80 g
152,62 €
Predajca: e-zooo_com

Trixie Denta Fun Kauwring Kip
196,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
28,54 €/1kg

Rolka pre psov so šunkou 12 cm / 22 g 100 ks
95,51 €
Predajca: e-zooo_com
26,17 €/1kg

Kauzopf mit Ochsenziemer, lose 25 cm
94,47 €
Predajca: e-zooo_com
32,58 €/1kg

Trixie Denta Zábavná kuracia žuvačka
97,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 425,00 €/1kg

Žuvačka 7cm*8g 50 ks
35,76 €
Predajca: e-zooo_com
2 750,77 €/1kg

DUVO+ Garden Bites Dental Twisters 16cm 420g 14ks vrecko, 65262815



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
50,60 €/1kg

Churpi Himalaya Cheese Strawberry 4DOGS veľkosť M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: SuperMerchant

Žuvacia kosť 13 cm



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,06 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,82 €
Predajca: e-zooo_com
90,17 €/1kg

Žuvacia kosť 8 cm



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,39 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,25 €
Predajca: e-zooo_com

TRIXIE 2791, Snack, Pes, Surová koža, 90 g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,53 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,34 €
Predajca: e-zooo_com
108,84 €/1kg

Gefüllte Kaurollen Lachs, lose 12 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,62 €
Predajca: e-zooo_com

8in1 4048422110781, Snack, Pes, Dospelý, Surová koža
12,65 €
Predajca: e-zooo_com
140,56 €/1kg

8in1 Delights, Snack, Pes, Kuracie mäso, 85 g
14,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
2,01 €/1kg

DUVO+ BONES! Lisovaná byvolia kosť 16,5cm/2ks, 94603084
16,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

TRIXIE 2673, Snack, Pes, 170 g
11,47 €
Predajca: e-zooo_com
67,47 €/1kg

Kosť Pes byvolí s rukoväťou 22 cm 230 g
16,89 €
Predajca: e-zooo_com
73,43 €/1l

Kauknochen mit Pansen, lose 12 cm
19,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
158,33 €/1l

TRIXIE 27614, Doplnok potravy domácich zvierat na starostlivosť o ústnu dutinu, Pes, Mäso
11,82 €
Predajca: e-zooo_com

Kosť MERSJO s králikom a prebiotikami 10 cm - pre šteňatá a seniorov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
56,86 €/1l