5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
FuelFriend PLUS 1 L Hünersdorff95,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)68,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
NEO TOOLS 10l kanister2,40 €/1l
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
AMiO Kanister na benzín plastový 20L0,90 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pressol 21 169, 1 kusov
36,04 €
Predajca: Katomix

Kraftstoffkanister Kunststoff transparent 5 Liter
11,19 €
Predajca: Lohmeier

Pressol Armee-Kraftstoffkanister (Inhalt 20 l, aus HDPE, Auslauf 20 mm)
2,72 €/1l
27,20 €
Predajca: TTW-Offroad

PRESSOL Flexibler Ausgießer aus Stahl für Blechkanister
22,59 €
Predajca: 2HMOTO

Kraftstoffkanister Kunststoff schwarz 5 Liter Benzinkanister Dieselkanister
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

PRESSOL Flexibler Ausgießer für Kunststoffkanister
8,57 €
Predajca: 2HMOTO

Pressol 21 163, 1 kusov
2,45 €/1l
24,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

hünersdorff 818110 hünersdorff Weithals-Kanister 11,0 l, 1 St.
44,34 €
Predajca: somnia24

Pressol 21 127-950, 1 kusov
1,87 €/1l
37,45 €
Predajca: velmontask

hünersdorff 811310 hünersdorff Benzinkanister 5,0 l, 1 St.
11,31 €
Predajca: M_plus_L

hünersdorff 802042 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
21,90 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Dvojitý kanister PRESSOL 5 l + 3 l
30,94 €
Predajca: NGSStores

hünersdorff 813500, 20 L, Plast, Čierna, Červená, 365 mm, 178 mm, 435 mm
0,73 €/1l
15,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,57 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

SHELL Benzinkanister, 5 l, gelb
20,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

kanister pre PHM 5l PH
5,00 €
Predajca: MAT-Group

Plastový kanister 20 litrov
52,02 €
Predajca: NeuertsShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kombinovaný kanister z robustného PE na náročné použitie
- s flexibilnou výlevkou a integrovaným plniacim hrdlom
- robustný a odolný voči nárazom
- Uzáver zabezpečený proti strate
- Výtoková rúrka je uložená v kanistri
- Výstupná rúra s integrovaným odvzdušnením
- Vypúšťací kohútik s integrovaným odvetrávaním
- vysoká stabilita vďaka veľkej ploche
- jednoduché prenášanie vďaka pevnej rukoväti
- konštrukčne optimalizovaný a rozmerovo stabilný vďaka celoplošnému vystuženiu nádoby
- Výtoková rúra: ø 20 mm, D: 195 mm
Kombinovaný kanister na vodu HPDE - 15 litrov - robustný plast HDPE - s plniacim hrdlom a výlevkou
- Pevný plast HPDE
- Odolný voči nárazom a robustný vďaka celoplošným výstuhám
- S plniacim hrdlom
- S výlevkou
- S uzáverom
- Vhodné na potraviny - vhodné na vodu a tekuté potraviny
- Pevná a ergonomická rukoväť na prenášanie
- Objem: 15 litrov
- Rozmery: 35,2 x 17,5 x 41,8 cm
- Farba: biela
- Materiál: plast HDPE
- Farba: biela
Kanister na vodu Pressol-20 l-PE, vypúšťací kohútik + flexibilná výpusť
- S vypúšťacím kohútikom, možno demontovať, ľahko sa čistí
- Flexibilná odtoková rúrka s integrovaným vetraním
- Výtoková rúra je uložená v kanistri
- Uzáver zabezpečený proti strate pomocou upevňovacieho pásu
- Ideálny na kempovanie alebo do záhrady, na cestovanie v aute
Špeciálne vlastnosti
- Bezpečný pre potraviny podľa (EÚ) č. 10/2011 a FDA § 21 CFR 177.1520
- Bez BPA (bisfenol A)
- Používanie šetriace námahu vďaka zapustenému úchytu
- Robustný a odolný voči nárazom
Technické špecifikácie
| Objem (litre) | 15 |
| Materiál kanistra a odtokového kohútika | HDPE (polyetylén s vysokou hustotou) |
| Materiál uzáveru a adaptéra | Polypropylén |
| Materiál odtokového potrubia a upevňovacieho pásu | LDPE (polyetylén s nízkou hustotou) |
| Farba kanistra | Biela farba |
| Farba uzáveru, upevňovacieho popruhu, adaptéra a vypúšťacieho kohútika | Železná sivá, RAL 7011 |
| Farba odtokového potrubia | Biela farba |
| Dĺžka odtokového potrubia (mm) | 245 |
| Ø výstupu a (mm) | 20 |
| Výška (mm) | 418 |
| Plocha základne DxŠ (mm) | 352 x 175 |
| Hmotnosť (kg) | 0,87 |
Špecifikácia
- S vypúšťacím kohútikom, možno demontovať, ľahko sa čistí
- Flexibilná odtoková rúra s integrovaným vetraním
- Výstupná rúra je uložená v kanistri
- Uzáver zabezpečený proti strate pomocou upevňovacieho popruhu
- S kódom EAN
Špeciálne vlastnosti
- Bezpečný pre potraviny podľa (EÚ) č. 10/2011 a FDA § 21 CFR 177.1520
- Bez BPA (bisfenol A)
- Používanie šetriace námahu vďaka zapustenému úchytu
- Robustný a odolný voči nárazom
Kombinovaný kanister 15 l s výlevkou a vypúšťacím kohútikom
Kanister Combi 15 l s výlevkou s vypúšťacím kohútikom je vhodný na pitnú vodu a tekuté potraviny, ideálny na prepravu alebo kempovanie.
Vlastnosti článku:
- 15 litrov
- Vylievacia výlevka s vypúšťacím kohútikom
- vhodný na pitnú vodu a tekuté potraviny
- EAN: 4103810426186
Popis tovaru: Pružná odtoková rúra, chránená proti nečistotám. Vrátane uzáveru zabezpečeného proti strate. S výtokovým a vypúšťacím kohútikom.
- Výrobca
- RIX
- Kapacita
- 15 l
- Hmotnosť
- 0.97 kg
- Farba
- Biela
- EAN kód
- 4103810426186
- Číslo od výrobcu
- 4682923
- Výrobca
- RIX
- Kapacita
- 15 l
- Hmotnosť
- 0.97 kg
- Farba
- Biela
- EAN kód
- 4103810426186
- Číslo od výrobcu
- 4682923
Hodí sa k tomu

Objem kombinovaného kanistra: 10 l
35,09 €
Predajca: AutoTuning

Objem kombinovaného kanistra: 20 l
42,64 €
Predajca: AutoTuning

KOTARBAU® Kanister na vodu s kohútikom, 30 litrov. Vodný zásobník na kempovanie, kanister na pitnú vodu. Kanister s kovovým kohútikom na pitnú vodu a džús. Plastový
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

Kanister na vodu CAMPINGAZ 32795 10l
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

relaxdays 10030914_1247 relaxdays Wasserkanister 18,0 l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Kanister 20L plast stohovací s kohútom STERK
48,00 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,88 €
Predajca: Katomix

KOTARBAU® Kanister na vodu s kohútikom, 20 litrov. Vodný zásobník na kempovanie, kanister na pitnú vodu. Kanister s kovovým kohútikom na pitnú vodu a džús. Plastový
27,79 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Kanister na vodu 30 l s kohútikom Plastová nádoba na vodu Biely kanister Nádoba na vodu Kanister na pitnú vodu Kanister na kempingovú vodu Nádoba na pitnú vodu Nádoba na vodu
30,11 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

Kanister na vodu CAMPINGAZ 32796 20l
42,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kanister na vodu Pressol - 5 litrov z polyetylénu | bezpečný pre potraviny | na pitnú vodu a tekuté potraviny | PE s flexibilnou výlevkou
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Skládací matrace Natalia Spzoo 180x120x8 cm - Šedá 1008
69,59 €
Predajca: NataliaSpzoo

Kanister, priemyselný kanister PE 20 litrový kanister na vodu
9,99 €
Predajca: baulando

KOTARBAU® Nádoba na vodu s kohútikom 10 litrov Kanister na vodu Kanister na vodu Kanister na vodu Plastový kanister Príslušenstvo na prežitie Kempovanie Kanister na vodu Kanister na vodu Kovový kohútik
22,78 €
Predajca: KOTARBAU

Pressol 21 165, 1 kusov
25,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Postel do karavanu, rozmer 110 cm, výsuvná, vyrobená z brezovej dosky, s úložnými priehradkami
747,48 €
Predajca: MonsterShop

relaxdays 10030914_1248 relaxdays Wasserkanister 23,0 l
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Camp Active skladací stôl Kempingový stôl s nastaviteľnou výškou 25 až 59 cm - 75 x 55 cm - Skladací pre 2 až 4 osoby - Ultraľahký hliník - Biely
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
![Obrázok produktu pre Skladací matrac kompatibilný s trojdielnym skladacím matracom VW Caddy [120 x 200 cm] [čierny].](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3fae08d8a9ae09bf6433d1e1422ba684.webp)
Skladací matrac kompatibilný s trojdielnym skladacím matracom VW Caddy [120 x 200 cm] [čierny].
88,30 €
Doprava zdarma
Predajca: odol-plusz

Kanister na vodu s kohútikom 20 l
14,56 €
Predajca: Eoshop

WOLTU Alu kempingový stôl s taškou na prenášanie 120 × 68,5 cm pre 4-6 osôb, skladací, výškovo nastaviteľný
178,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Relaxdays Sada 4 skladacích kanistrov, 5 l, kohútik, skrutkovacie viečko, držadlo, kanister na vodu na kempovanie, bez BPA, priehľadný/červený
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Kandár na vodu s objemom 30 litrov, s kohútikom a vekom – nádoba na vodu, vhodná na kempovanie
59,00 €
-55%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,19 €
Predajca: Katomix

Kanyster skladací 10L s kohútikom
23,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skye Decor, TV stolík/skrinka - Bipemu 3 (krémová + ?ierna)
165,88 €
-9,67 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
156,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

CampFeuer Kempingový stôl pre 6 osôb | 150 x 80 cm | skladací, výškovo nastaviteľný
99,95 €
Predajca: CS-Trading

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Záhradný domček 21057, kovový prístrešok na náradie, so šikmou strechou, 161 x 86 x 181/164 cm
164,00 €
Predajca: Kokiska

Pressol 21 169, 1 kusov
36,04 €
Predajca: Katomix

CHILITEC LED petrolejová lampa “CT-CL Copper”, stmievateľná, na batérie, medená
54,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kanister, priemyselný kanister PE 5 l kanister na vodu
4,99 €
Predajca: baulando
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Držiak na kanistre 2x20 litrov + 2x20 l kanistre + výtok, čierny RAL 9005



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
229,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanistre 2x20 l + 2x20 l kanistre + výtok zelená RAL 6003



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
229,00 €
Predajca: misterkanister

20-litrová kovová kanistra na benzín, čierna, s výlevkou, UN, určená na skladovanie palív



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
229,00 €
Predajca: misterkanister

5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, ZELENÁ farba RAL 6003



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
229,00 €
Predajca: misterkanister

5 ks kovových kanistrov na benzín a naftu, objem 20 litrov, červená farba RAL 3020



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
229,00 €
Predajca: misterkanister

GELG 20-litrový kanister na benzín, kanister na palivo, kanister s držiakom, držiak na kanister, kanister z plechu vrátane výlevky… RAL6003



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
129,00 €
Predajca: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanister na benzín 10 l na skladovanie kvapalín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,89 €
Predajca: KOTARBAU

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín s objemom 20 litrov, zelený (RAL 6003)



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,00 €
Predajca: misterkanister

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG



3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5(11)Počet hodnotení: 11
89,70 €
Predajca: misterkanister

Pressol Kraftstoff Kanister 20 Liter, flexibles Auslaufrohr, rot, Ersatz Tank



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
20,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,97 €/1l

Kanister na benzín Kanister na palivo kovový 20-litrový kanister na benzín a naftu Zelený ral 6003



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
52,00 €
Predajca: misterkanister
2,60 €/1l

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrov, na benzín a naftu, čierny (RAL 9005)



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
52,00 €
Predajca: misterkanister

Kanister na benzín, kovový kanister na palivo, 20 litrov, kanister na benzín a naftu, červená farba RAL 3020



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
52,00 €
Predajca: misterkanister

Kovový kanister na palivo Hünersdorff CLASSIC 20 l olivovo zelený, práškovo lakovaný



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
146,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
7,32 €/1l

Čierny držiak kanistra Držiak kanistra na kovový kanister na benzín 20 litrov GELG



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,00 €
Predajca: misterkanister

GELG Držiak kanistra pre kovový kanister na benzín 20 l - Kovový kanister červený (ral 3020)
49,00 €
Predajca: misterkanister

KANISTER Držiak na kovovú kanistru na benzín s objemom 20 litrov Držiak na kovovú kanistru s upínacím popruhom



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
46,00 €
Predajca: misterkanister

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 L, Kov, Čierna, 345 mm, 165 mm, 470 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
115,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

GELG kanister na benzín kovový 5l červený, kanister náhradný kanister kanister na naftu kanister na olej
42,00 €
Predajca: misterkanister

Držiak na kanister GELG pre kovový kanister na benzín KANISTER 10 litrov, kovový kanister v pieskovej farbe (RAL 1001)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,00 €
Predajca: misterkanister