3,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker nadýchaný osviežujúci tvarohový koláč 385g balenie 424,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker krtčí koláč, balenie po 4 kusoch (4 x 435 g)24,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Jablková zmes Püfferchen recept na lahodný dezert 152g13,13 €/1kg
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Schoko Wolke zmes na bábovku 455g12,20 €/1kg
5,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
10,29 €/1kg
4,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker citrónové muffiny Nová receptúra extra vlhké a nadýchané 415g
9,06 €/1kg
4,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Muffiny Dr. Oetker 360g
15,73 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tortový krém jahodový krém s kúskami jahôd 70g
22,39 €/1kg
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
32,34 €/1kg
12,29 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Muffins Chocolate Extra vlhké a s čokoládovými lupienkami 335g
17,37 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Zmes na pečenie mini muffinov - 270g
21,56 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Baking Time Unicorn magic kúzelná zmes na pečenie 300g
8,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rufov koláč s omrvinkami 425 g 425 g
10,45 €/1kg
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker zmes na pečenie Kirschli torta
11,79 €/1kg
5,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker koláč so syrom a smotanou 385g
15,61 €/1kg
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Čokoládový koláč Extra vlhká a nadýchaná zmes na pečenie 480g
11,15 €/1kg
5,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
12 440,00 €/1kg
12,44 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Basic Mix Cupcakes Naturel 300g – Šťavnatá, vzdušná zmes na pečenie
13,13 €/1kg
3,94 €
Predajca: Pantry_Intl

Dr. Oetker Muffins Schoko, balenie po 4 ks (4 x 335 g)
23,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Mini Americaner, 290g
3,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dr. Oetker Princess Lillifee muffiny s ružovou polevou balenie 397g
Vďaka muffinom Dr. Oetker Princess Lillifee je pečenie rozprávkových muffinov s vanilkovou príchuťou hračkou. Ružová poleva a farebné kvety zdobené cukrom vytvárajú mimoriadne pekný vzhľad a robia z muffinov ozdobu každej detskej oslavy alebo sladké pohostenie pre malé princezné a princov.
Vlastnosti výrobku:
Vynikajúce muffiny s jemnou vanilkovou príchuťou:
- Mäkké, vlhké cesto so sladkou vanilkovou príchuťou.
- Ideálne na narodeniny, oslavy alebo ako sladké prekvapenie.
S očarujúcou ružovou polevou:
- Ružová poleva: Jednoduchá príprava - polevu rozpustite a nalejte na muffiny.
- Vytvorí krásny, trblietavý princeznovský vzhľad.
Farebné cukrom zdobené kvety na ozdobu:
- Keksíky budú ešte sladšie a hravejšie.
- Ideálne pre malých fanúšikov pečenia na kreatívne zdobenie.
Jednoduchá príprava:
- Rýchla a nekomplikovaná príprava len z niekoľkých surovín.
- Zábava pri pečení pre celú rodinu - ideálne na spoločné pečenie s deťmi.
balenie s hmotnosťou 397 g obsahuje:
- Zmes na pečenie muffinov
- Ružovú polevu
- Farebné cukrové kvety na zdobenie
- Formy na muffiny
Tipy na použitie:
Účel použitia:
- Ideálne na detské narodeniny, oslavy alebo na spoločné pečenie.
- Krásny nápad na darček pre malé pekárske víly a fanúšičky princezien.
Príprava: Vložte do košíčka na pečenie:
- Zmiešajte zmes na pečenie s vajíčkami, mliekom a olejom.
- Upečte muffiny, potrite ich ružovou polevou a ozdobte cukrovými kvetmi.
- Sladké rozprávkové muffiny sú hotové!
Výhody:
Rýchla a jednoduchá príprava - ideálne pre začiatočníkov a deti
Krásna ružová poleva pre špeciálny vzhľad
Farebné zdobenie cukrovými kvetmi pre väčšiu kreativitu pri pečení
Lahodná vanilková chuť - vlhké a sladké
Ideálne na detské narodeniny a tematické oslavy
O spoločnosti Dr. Oetker:
Dr. Oetker je už po generácie symbolom prvotriednych prísad na pečenie a zmesí na pečenie pre deti. Muffiny Princess Lillifee prinášajú rozprávkovú zábavu pri pečení do každej kuchyne a prinášajú sny malým aj veľkým princeznám.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 1433617 BielefeldE-mail: [email protected]| Popis: | Oetker zmes na pečenie Princess Lillifee muffins vanilla (397 g) Muffins vanilková príchuť zmes na pečenie |
| Hmotnosť: | 397g |
| Návod na použitie: | 1. Pripravte a urobte cesto: Na plech dajte 12 papierových košíčkov na pečenie. Predhrejte rúru. Horný/spodný ohrev: približne 180 °C Horúci vzduch: približne 160 °C. Nalejte zmes na pečenie do misy, pridajte vajce, mlieko a olej. Všetko miešajte metličkou alebo mixérom (šľahačom) približne 1 minútu, aby vzniklo hladké cesto. 2. Pečenie: Cesto rovnomerne rozdeľte do formičiek pomocou 2 polievkových lyžíc. Plech s formami vložíme do rúry. Nastavenie rúry: stred Čas pečenia: 20 minút. Muffiny vyberte z plechu a nechajte vychladnúť vo formách na mriežke. 3. Polejeme a ozdobíme: Zmes na glazúru nalejeme do malej misky. Pridáme vodu a vymiešame na hustú polevu. Pomocou cukrárskeho štetca polevu rovnomerne rozotrite na muffiny. Okamžite posypeme ozdobnými srdiečkami a necháme polevu stuhnúť |
| Ingrediencie: 1: | PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, práškový cukor, MLIEČNY CUKOR, 3,0 % biele čokoládové srdiečka s jahodovou príchuťou (cukor, kakaové maslo, PŠENIČNÝ MLIEČNY PRÁŠOK, emulgátor (E 442), prírodná aróma, farbivo potravinársky koncentrát z červenej repy), Prášok do pečiva (kypriace látky: difosforečnan disodný a hydrogénuhličitan sodný), modifikovaný škrob, zemiaková vláknina, aróma, zahusťovadlo (E 466), okysľujúca látka (kyselina citrónová), farbivo (koncentrát z jabĺk, čiernych ríbezlí a reďkovky). Môže obsahovať stopy ORECHOV |
| Potravinárske prídavné látky: | s antioxidantom, s fosfátom, s farbivom |
| Alergény: | obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho, orechy a výrobky z nich |
| Distribútor/prevádzkovateľ potravinárskeho podniku: | Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG 33547 Bielefeld |
Výživové hodnoty:
výživové údaje: priemerné Výživové údaje: 1: | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 1368 kJ / 325 kcal |
| Tuk: | 10,7 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | 2,4 g |
| Carbohydrates: | 52,1 g |
| z toho cukor: | 31,1 g |
| Bielkoviny: | 5 g |
| Soľ: | 0,3 g |
| Vláknina: 3,5 g: | 1,6 g |
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, práškový cukor, cukor, 3,0% cukrový dekor kvety (cukor, ryžová múka, repkový olej, škrob, farbivo (koncentráty zo (spiruliny, šťavy z červenej repy, svetlice farbiarskej, jablka, citróna)), farbivá (E 101, E 163)), Kypriace látky (difosforečnany, uhličitany sodné), modifikovaný škrob, aróma, okysľujúca látka (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), farbivá (koncentráty z reďkovky, jabĺk a čiernych ríbezlí). Môže obsahovať: VAJCIA, SÓJU, MLIEKO.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 319 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1342 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 54g Sacharidy vrátane cukru: 32g Tuky: 8,9g Tuky vrátane nasýtených tukov: 1,4g Vláknina: 1,1g Bielkoviny: 4,9g Soľ: 0,6g
- Hmotnosť
- 397 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Zmes na pečenie muffinov s vanilkovou príchuťou, ružovou polevou a farebnými kvetmi zdobenými cukrom
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 1-01-502100
- EAN kód
- 4000521500207
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, práškový cukor, cukor, 3,0% cukrový dekor kvety (cukor, ryžová múka, repkový olej, škrob, farbivo (koncentráty zo (spiruliny, šťavy z červenej repy, svetlice farbiarskej, jablka, citróna)), farbivá (E 101, E 163)), Kypriace látky (difosforečnany, uhličitany sodné), modifikovaný škrob, aróma, okysľujúca látka (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), farbivá (koncentráty z reďkovky, jabĺk a čiernych ríbezlí). Môže obsahovať: VAJCIA, SÓJU, MLIEKO.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 319 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1342 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 54g Sacharidy vrátane cukru: 32g Tuky: 8,9g Tuky vrátane nasýtených tukov: 1,4g Vláknina: 1,1g Bielkoviny: 4,9g Soľ: 0,6g
- Hmotnosť
- 397 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Zmes na pečenie muffinov s vanilkovou príchuťou, ružovou polevou a farebnými kvetmi zdobenými cukrom
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 1-01-502100
- EAN kód
- 4000521500207
Hodí sa k tomu

Dr. Oetker dekoratívne konfety, 100 g
36,30 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tlapková patrola Tortová ozdoba 30 ks tortových ozdôb na torty, koláčiky, ...
36,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ruf Einhorn Cup Cakes
10,29 €/1kg
4,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tortový krém jahodový krém s kúskami jahôd 70g
22,39 €/1kg
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Čajová kanvica Princess Lillifee Jahodovo-malinový ovocný čaj 55g
56,73 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Princess Lillifee zmes na pečenie muffinov 397 g balenie 3
51,01 €/1kg
20,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cerf Dellier 346170, Viacfarebný, 1 kusov
30,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pickerd obľúbené posypové pop konfety 110g
43,36 €/1kg
4,77 €
Predajca: Store-Germany

Dr. Oetker citrónové muffiny Nová receptúra extra vlhké a nadýchané 415g
9,06 €/1kg
4,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Muffins Chocolate Extra vlhké a s čokoládovými lupienkami 335g
17,37 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Dr. Oetker tvarohová zmes na pečenie s jemným cukrom na zdobenie 580g
8,28 €/1kg
4,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
90,00 €/1kg
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Muffiny Dr. Oetker 360g
15,73 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker citrónový oblak zmes na piškótový koláč 430g
12,91 €/1kg
5,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánske vegánske vrecko na čipsy 150g
15,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

100 červených vianočných ozdôb Vianočné ozdoby na stromček Vianočné ozdoby na stromček červené
50,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Senseo Cappuccino Choco | 8 kávových vankúšikov
48,80 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
99,91 €
Predajca: onoplus

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Medové guličky MARLENKA® 235 g
31,02 €/1kg
7,29 €
Predajca: eMarlenka

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Kidwell VENTO trojkolesová balančná kolobežka s LED kolieskami, pre deti 3+
41,87 €
Predajca: APOGIT

Biela sieť proti komárom Bed Canopy Fly Net Mosquito Net Canopy Insect Net
13,80 €/1m
27,60 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

SoBuy nočný stolík úzky, nočný stolík s 1 zásuvkou a 2 policami, moderný nočný stolík, úložná skrinka Nočný stolík Š39xH39xV65 cm FBT49-W
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%50% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
50%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sklamaný
Chcela som muffiny Lillifee ako na obale, so srdiečkami. Tie, ktoré mi poslali s kvetmi, nechutia dobre, vraj ich moje deti nejedia. Bola veľmi sklamaná
Hodnotenie z 30. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(34)Počet hodnotení: 34
47,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
105,89 €/1kg

FunCakes zmes na donuty 500 g
45,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
90,40 €/1kg

FunCakes zmes na červený zamat / zamatový červený koláč 500 g
19,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
38,20 €/1kg

BEZLEPKOVÁ PIŠKÓTOVÁ ZMES 200 g - CELIKO
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,95 €/1kg

BEZLEPKOVÁ ZMES NA PEČIVO NA PEČENIE 200 g - CELIKO
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,04 €/1kg

Koncentrát hovädzieho vývaru Oscar je ideálny na polievky a omáčky 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,90 €/1l

BEZLEPKOVÁ KVÁSKOVÁ ZMES NA PEČENIE 200 g - CELIKO
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,95 €/1kg

Dr. Oetker Professional Vegan Chocolate Mousse Pack 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,34 €/1kg

Dr. Oetker Tarte Au Chocolat, 4er Pack (4 x 470 g)
30,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
64,64 €/1kg

Bauck Mühle 414438, Chlieb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,35 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg

Küchle organické oblátky na pečenie 90 mm



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
1,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,00 €/1kg

Müllers Mühle ryžová múka na varenie pečenie a zjemnenie 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 200ml
10,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,00 €/1kg

Múka na špecle Aurora, 1 kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,81 €/1kg

47 NorthKanadischer Ahornsirup Organický javorový sirup tmavý 250g
8,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,00 €/1l

ZMES NA PEČENIE CHLEBA S VLAŠKAMI BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÉ KETO 500 g - PÄŤ PREMEN
7,49 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg

UNIVERZÁLNA BEZLEPKOVÁZMES NA PEČENIE 500 g - PROBIO
4,51 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg

Krásna žena Trüffelcreme



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies