3,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tetra Cichlid Sticks 1000 ml44,21 €/1l
44,21 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Krmivo pre ryby Hikari BettaGold 5 g9,40 €/1kg
76,98 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
TROPICAL Spirulina Granulat 1000ml/440g granulované krmivo so spirulinou, 696033623,43 €/1l
23,43 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Aquaforest Polyp-Up Booster 50 ml Corallenspülung159,95 €/1l
106,68 €
-74,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tetra Poissons Rouges 1L
38,73 €/1l
38,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia

Tetra Zlatá rybka 12g vrecúško
247,00 €/1l
4,94 €
Predajca: VISO

Tetra Min 1l
14,91 €/1l
14,91 €
Predajca: STREFA

TetraMin - 250 ml
56,80 €/1l
14,20 €
Predajca: e-zooo_com

Tetra Menü Mastermix - 250 ml
117,36 €/1l
30,10 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,34 €
Predajca: e-zooo_com

TetraPro Riasy 250 ml
39,68 €/1l
9,92 €
Predajca: STREFA

Cichlid Chips (250 ml)
43,96 €/1l
15,33 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

AQUAFOREST Tekutý rotifer 250 ml
0,07 €/1kg
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Cichlid Color (250 ml)
35,96 €/1l
12,45 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tetra Min Junior 100 ml
5,59 €
Predajca: STREFA

Astacolor (500 ml)
70,08 €/1l
35,04 €
Predajca: e-zooo_com

Tetra Pond Flakes - 4 l
5,32 €/1l
21,28 €
Predajca: STREFA

Tetra Cichlid Shrimp Sticks 250 ml
52,80 €/1l
14,20 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,20 €
Predajca: superbrandshop

Aquaforest Liquid Mysis – tekuté mysis 250 ml
0,07 €/1kg
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Malawi (1000 ml)
17,99 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Cichlid Gran (250 ml)
43,96 €/1l
16,10 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Optimálne vyvážená zmes vločiek pre pestrú stravu
- Obsahuje všetky dôležité živiny a živiny, ako aj stopové prvky
- Podporuje zdravie, farbu a vitalitu
- S patentovanou receptúrou BioActive - pre dlhý a zdravý život rýb
- So zložením Clean & Clear Water: Zlepšuje využitie krmiva a vylučovanie rýb
Správna strava pre zlaté rybky je veľmi dôležitá pre ich zdravie, vitalitu, farebnosť a rast. Krmivá Tetra pre zlaté rybky sú optimalizované tak, aby spĺňali požiadavky a preferencie zlatých rybiek.
Najmä zlaté rybky sa zdajú byť vždy hladné. Jedným z dôvodov je, že zlaté rybky, rovnako ako všetky ostatné kaprovité ryby, nemajú žalúdok. Potrava prechádza z pažeráka priamo do krátkeho črevného traktu. Príjem potravy a trávenie sú preto veľmi rýchle. Zlaté rybky by sa mali kŕmiť niekoľkokrát denne, a to toľko, koľko dokážu zjesť v priebehu niekoľkých minút. Krmivo Tetra pre zlaté rybky poskytuje rybkám všetko, čo potrebujú pre zdravý, dlhý a vitálny život v akváriu.
Vločkové krmivo s receptúrou BioActive® je kompletné krmivo pre všetky zlaté rybky a iné studenovodné ryby
- Optimálne vyvážená zmes vločiek pre všestranné kŕmenie
- Obsahuje všetky dôležité živiny a stavebné prvky, ako sú stopové prvky
- Podporuje zdravie, vyfarbenie a vitalitu
- S patentovanou receptúrou BioActive* pre dlhý a zdravý život rýb.
Zloženie
Ryby a vedľajšie výrobky z rýb, obilniny, kvasnice, rastlinné bielkovinové extrakty, kôrovce a mäkkýše, oleje a tuky, riasy, cukor.
Analytické zložky
Hrubé bielkoviny 42,0 %, hrubý tuk 11,0 %, hrubá vláknina 2,0 %, vlhkosť 6,5 %.
Prídavné látky
Vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s podobným účinkom: vitamín A 29100 IU/kg, vitamín D3 1820 IU/kg. Zložky stopových prvkov: E5 Mangán 17 mg/kg, E6 Zinok 10 mg/kg, E1 Železo 7 mg/kg, E3 Kobalt 0,1 mg/kg. Farbivá, konzervačné látky, antioxidanty.
Obsah: 100 ml
- Hmotnosť
- 321 g
- Objem
- 0.1 l
- Obsah vlhkosti
- 6,5 %
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Prídavné látky
- Vitamíny: Vitamín D3 2114 IU/kg. Regulátory kyslosti: kyselina citrónová 336 mg/kg.
- Počet kusov
- 12
- EAN kód
- 4004218728165
- Číslo od výrobcu
- 143037
- Výrobca
- Registračné číslo
- keine Angaben
- Hmotnosť
- 321 g
- Objem
- 0.1 l
- Obsah vlhkosti
- 6,5 %
- Typ krmiva
- Kompletné krmivo
- Prídavné látky
- Vitamíny: Vitamín D3 2114 IU/kg. Regulátory kyslosti: kyselina citrónová 336 mg/kg.
- Počet kusov
- 12
- EAN kód
- 4004218728165
- Číslo od výrobcu
- 143037
- Výrobca
- Registračné číslo
- keine Angaben
Hodí sa k tomu

Tetra Poissons Rouges 1L
38,73 €/1l
38,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia

Krmivo Tetra Goldfish vločky 100ml
36,10 €/1l
3,61 €
Predajca: STREFA

Tetra Goldfish Energy Sticks 250ml
28,80 €/1l
7,20 €
Predajca: Eoshop

Tetra Min 1l
14,91 €/1l
14,91 €
Predajca: STREFA

Tetra Pond Sticks krmivo pre ryby Základné krmivo pre všetky ryby v záhradnom jazierku 4 litre
3,13 €/1l
12,53 €
Predajca: Eoshop

Tetra Zlatá rybka 12g vrecúško
247,00 €/1l
4,94 €
Predajca: VISO

Nová kompletná sada akvária Tetra Starter Line 54 l s LED osvetlením čierna
137,46 €
Predajca: Eoshop

Nobleza – Nano akvárium s LED osvetlením a filtračným systémom, tropické akváriá, 7 litrov, biele
106,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska

Tetra Pond MultiMix - 1 l
8,60 €/1l
8,60 €
Predajca: STREFA

48 cm LED akvarijná lampa, osvetlenie pod vodou, stmievateľné, 3 režimy osvetlenia s časovačom
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Drevený kovový stojan na kancelárske knihy Insasi 5-násobný
83,90 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VCM24

SoBuy nočný stolík úzky, nočný stolík s 1 zásuvkou a 2 policami, moderný nočný stolík, úložná skrinka Nočný stolík Š39xH39xV65 cm FBT49-W
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Zoeppritz Plaid Soft-Fleece Farba denim Veľkosť 110x160
59,00 €
Predajca: NeuertsShop

Fackelmann 49241
7,12 €
Predajca: M_plus_L

Tetra Tablets TabiMin - 275 Stück
388,82 €/1kg
33,05 €
Predajca: e-zooo_com

VEVOR sada 8 stĺpikových spojok z oceľových plechov s hrúbkou 2 mm Rohový stĺpik pergoly Rohová spojka Drevená spojka 90° konštrukcia botníka Rohová konzola Drevený nosník altánku sada konzol 220 x 220 x 152 mm
97,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Tetra Goldfish Menu 250 ml
87,60 €/1l
21,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tetra Pond MultiMix - 4 l
8,98 €/1l
35,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

TetraMin Flakes 100ml
38,10 €/1l
3,81 €
Predajca: Eoshop

TetraMin Pro Crisps 250 ml
62,76 €/1l
15,69 €
Predajca: e-zooo_com

Tetra Pond Flakes, Jazierkové ryby, Sušené krmivo pre ryby, Mix, Malý, 10 L, 1 kusov
6,44 €/1l
64,40 €
Predajca: superbrandshop

Tetra Pond Multi Mix 10L
6,21 €/1l
62,06 €
Predajca: superbrandshop

Vločkové krmivo pre ryby TetraRubin 100ml
7,12 €
Predajca: VISO

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Tetra Pond Wheatgerm Sticks 1L
9,26 €/1l
9,26 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Rybníkové tyčinky 50 l
1,28 €/1l
63,90 €
Predajca: Eoshop

Tetra APK400, Čierna
77,23 €
Predajca: Eoshop

Tetra Discus 10L
8,48 €/1l
84,76 €
Predajca: STREFA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ocean Nutrition Formula Two Flocken 156 g
98,99 €
-33,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,42 €/1kg

Ocean Nutrition Morské riasy zelené 12g - riasy s cesnakom Ocean Nutrition
82,99 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,17 €/1kg

Krmivo pre ryby Hikari BettaGold 5 g
76,98 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,40 €/1kg

Balenie tekutej stravy Aquaforest 4x250 ml
49,48 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,04 €/1kg

TROPICAL Spirulina Granulat 1000ml/440g granulované krmivo so spirulinou, 6960336



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,43 €
Predajca: superbrandshop
23,43 €/1l

Granulované krmivo Tropical Cichlid Gran 1 l
39,68 €
Predajca: e-zooo_com
39,68 €/1l

Aquaforest Polyp-Up Booster 50 ml Corallenspülung
106,68 €
-74,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,95 €/1l

Tropical Super Spirulina Forte 36% 1000Ml/200G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,93 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

Red Sea Reef Energy plus AB 250ml
36,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,10 €/1kg

Malawi (1000 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,99 €/1l

Vločková strava Tropical Spirulina Flakes 1 liter



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,99 €/1l

Krmivo pre akváriové ryby Colour Crisp na posilnenie farieb Premium 50 g
9,99 €
Predajca: TD_STONES
199,80 €/1kg

AQUAFOREST Tekutý rotifer 250 ml
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,07 €/1kg

Aquaforest Vege Strength – krmivo pre mäsožravé ryby
27,99 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,13 €/1kg

Aquaforest Marine Mix M 120g
30,99 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,16 €/1kg

Chov koralov Pohl's B-Balance Concentrate 100 ml - mikroprvky pre koraly
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,15 €/1kg

TROPICAL Africa Carnivore S 250ml/150g krmivo pre všežravé africké ryby, 6967514
27,98 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,10 €/1kg

Krmivo pre akváriové ryby Super-Mix s vysokým obsahom bielkovín vo forme vločiek, 500 ml
8,99 €
Predajca: TD_STONES
179,80 €/1kg

Krmivo pre ryby – zmes rias so spirulinou 38 % vo forme vločiek, 500 ml
8,99 €
Predajca: TD_STONES
179,80 €/1kg

Krmivo pre ryby Malawi-Mix so spirulinou 30 %, bohaté na riasy, 500 ml
8,99 €
Predajca: TD_STONES
17,98 €/1l